Sevgiliye Hediye Fikirleri | En Beğenilen 20 Sevgili Hediyesi

0
sevgiliye hediye fikirleri

Aşk, hangi koşulda olursa olsun, her daim emek ister. Aşkın paydasında buluştuğunuz o çok özel insan, doğal olarak ara ara da olsa kendisini ne kadar sevdiğinizi görmek ve bunu somut olarak hissetmek ister. Sevgiliye hediye almak, tutkunuzu, sevginizi ve en önemlisi birbirinize olan güveninizi pekiştirecektir. Elbette alacağınız hediyenin kişiye özel olarak seçilmesi, yaşanacak mutlulukları bir kat daha arttıracaktır. Bu nedenle sevgiliye hediye fikirleri düşünürken, ona özel düşünülmüş hediyeleri ön planda tutmanızda fayda var. Hediye konusunda her geçen gün yepyeni trendler oluşuyor. Sevgiliye hediye fikirleri erkek ya da bayan kategori üzerinden dilediğiniz hediyeleri sipariş edebilirsiniz. Sizler için özel olarak seçtiğimiz 12 özel hediyeye hemen şimdi göz atabilirsiniz.

Tektaş Yüzük Hediyeli Sevgili Sepeti

sevgiliye hediye fikirleri

Tektaş yüzük, mutlak suretle pek çok kadının rüyasıdır. Bir kadını en mutlu edecek şeylerden bir tanesi olan tektaş yüzük, sadakat duygusunu ön plana çıkarır. Sevgilinizle geleceğe doğru birlikte yol almayı planlıyorsanız, bunu çok özel bir sunum eşliğinde yansıtmalısınız. Tektaş yüzük hediyeli bu harika sepet, sevgilinizin duygularını kabartacaktır. Sepetin içinde minik kalp yastık, lavanta kesesi, love tasarımlı mum, tektaş yüzük, sevgili kartları, mini kalp çikolatalar, kalpli balonlar, süsleme çiçekleri, süsleme zincirleri yer alıyor.

sevgiliye hediye fikirleri
 

Patlayan Hediye Kutusunda Sürpriz Çikolata Sepeti

uzaktaki sevgiliye hediye fikirleri

Sevgiliye ilginç hediye fikirleri denildiği zaman genelde akla gelen ilk hediyeler sepet içinde estetik şekilde sunulan hediyeler oluyor. Sevgilinize birden fazla hediye vermek istiyorsanız, bu tip sunumlar tam olarak size göre. Bu hediyenin sürprizleri, daha henüz kutusunda başlıyor. Patlayarak açılan ilginç kutusuyla sevgilinizi heyecanlandırabilir, içinde yer alan sürpriz hediyelerle bu heyecanı daha da katlayabilirsiniz. Sürpriz kutunun içinde tam 32 adet Melodi marka nefis çikolata, “Seni seviyorum çünkü..” şablonuyla oluşturulmuş mesaj kartları ve türlü süslemeler, sevgilinizi bekliyor olacak.

uzaktaki sevgiliye hediye fikirleri
 

Her Dilde Seni Seviyorum Hediye Sepeti

sevgiliye hediye fikirleri bayan

Sevgiliye söylenecek olan en kutsal cümle elbette “Seni seviyorum” cümlesidir. Bunu her koşulda, her ortamda söylemekten geri kalmamalısınız. Aşkınızı pekiştirecek, güçlendirecek bu sihirli cümleyi harika bir hediye sepetiyle taçlandırmaya ne dersiniz? Her dilde seni seviyorum temalı bu hediye sepeti ile sevgilinizin kalbini bir kez daha çalabilirsiniz. Lavanta kesesinden kahve kupasına, peluş ayı anahtarlıktan kalpli yastığa kadar pek çok hediyeyi barındıran sepetin hiç şüphesiz ki en özel figürü, her dilde seni seviyorum cümlesinin yazılı olduğu mesaj kartları.

sevgiliye hediye fikirleri bayan
 

Sevgiliye Aşkım Atkı Bere Eldiven Seti

sevgiliye ilginç hediye fikirleri

Aşkın sıcaklığını, samimiyetini yansıtan bazı figürler vardır. Atkı, bere, eldiven, tam anlamıyla bu figürlere örnek teşkil ediyor. Sevgilinize, onu ne kadar düşündüğünüzü göstermek adına harika bir fırsat. İçinde bere, atkı ve bir çift eldivenin yer aldığı bu özel set ile, soğuk kış günlerinde sevgilinizin üşümemesini sağlayabilirsiniz. Bu naif hediye özel hediye kutusuyla birlikte gönderiliyor. Polar kumaşından üretilen ve her daim sıcak tutan bu set, özellikle birbirine uzak kalan sevgililer için oldukça ideal bir seçim. Sevgiliye güzel hediye fikirleri arayanlar; aradığınız şey çok da uzakta değil.

sevgiliye ilginç hediye fikirleri
 

Sevgiliye Hediye Aşk Çekli Tatlı Hediye Sepeti

sevgiliye hediye hazırlama fikirleri

Sevgiliye hediye hazırlama fikirleri konusunda her daim yaratıcı olmak durumundasınız. Bu konuda pek iddialı biri değilseniz, endişe etmenize gerek yok. Bu konuda birbirinden yaratıcı sunumlar sizi bekliyor. Tek yapmanız gereken sevgiliniz için en uygun seçimi yapmak. Aşkınızı etkili bir şekilde anlatmanıza aracılık edecek çok sayıda hediyeyi içinde barındıran “Aşk Çekli Tatlı Hediye Sepeti” bu anlamda son derece başarılı bir tercih olacaktır. Aşk çekinin dışında en kaliteli çikolatalardan oluşan nefis bir kolaj, bu sepette yer alıyor.

sevgiliye hediye hazırlama fikirleri
 

100 Dilde Seni Seviyorum Kalp Kolye

sevgiliye manevi hediye fikirleri

Ona her dilde sevginizi haykırmak için özel olarak düşünülmüş hediyeler sayesinde sevgilinizin ayaklarını yerden kesebilirsiniz. Sevgililerin karşı koyamadığı güzellikteki takılar aynı zamanda erkeklerin de sevgililerine aldıkları hediyeler arasında en çok tercih edilenlerden biri. Balayınıza özel, barışma amaçlı ya da sevgililer gününe özel harika bir sürpriz için bu kolye aşkınızı ortaya koymaya yeter de artar bile. Dilerseniz kolye hediyenizle mükemmel bir uyum içinde olacak ve büyük sürprizinize ekleyebileceğiniz çünkü seni seviyorum konseptli hediyelik ürünler aşkınız için seçilmeyi bekliyor.

sevgiliye manevi hediye fikirleri
 

Atatürk İmzalı Kol Düğmesi

erkek sevgiliye hediye fikirleri

Erkek sevgiliye hediye fikirleri düşünürken, sevgilinizin özel zevklerini, eğilimlerini hesaba katmalısınız. Örneğin, eğer sevgiliniz bir Atatürk aşığı ise ona hiç düşünmeden Atatürk imzalı bu özel kol düğmesini hediye edebilirsiniz. Cumhuriyetimizin kurucusu ve yılmaz bekçisi olan Atatürk’ün sembolik olarak yer aldığı bir kol düğmesini kullanmak; elbette sevgiliniz için bir gurur vesilesi olacaktır. Bu anlamlı ve klas hediye ile sevgilinizin özel gününe damga vuracaksınız.

erkek sevgiliye hediye fikirleri
 

Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

sevgiliye romantik hediye fikirleri

Sevgililer birbirinden uzak kaldığında birbirlerinin kıymetini daha çok anlamaya başlar. Eğitim, iş ya da askerlik için birbirinden ayrı şehirlere düşen sevgililer, aşklarını daha sık ifade etme ihtiyacı hisseder. Asker sevgiliye hediye fikirleri arasında kararsız kaldıysanız, daha fazla düşünmenize gerek yok. “Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı” ile ilişkinizin özel hikayesini bu harika hediyeye yansıtabilirsiniz. Kitabın için çeşitli şablonlardan oluşuyor. Sipariş esnasında dilediğiniz ölçüde bu bölümleri doldurabilirsiniz.

sevgiliye romantik hediye fikirleri
 

Sevgiliye Hediye Film Şeridi Tasarımlı Kişiye Özel Kupa

sevgiliye hediye fikirleri neler olabilir

Hediye Sepeti farkıyla hemen online olarak sipariş edebileceğiniz kişiye özel kupa, 9,5 x 8,5 cm ölçülerine sahiptir. Malzeme kalınlığı 4 mm olan özel tasarım kupa, klasik porselen malzemeden yapılmıştır. Fotoğrafınızı sipariş esnasında bizzat kendiniz yükleyebilirsiniz. Bu noktada tek dikkat etmeniz gereken konu, fotoğrafınızın en az 1 MB boyutuna sahip olmasıdır. Geniş teslimat ve ödeme seçenekleri sunan Hediye Sepeti üzerinden ürünü sipariş ettiğinizde aynı gün kargo ayrıcalığından yararlanmış olursunuz.

sevgiliye hediye fikirleri neler olabilir
 

Kişiye Özel Aşk Gazetesi

sevgiliye güzel hediye fikirleri

Sevgiliye manevi hediye fikirleri arayanları hemen buraya alalım. Sevgilinize; yıldönümünüzde, doğum gününde ya da yılbaşında orijinal bir hediye vermek istiyorsanız kişiye özel aşk gazetesini değerlendirebilirsiniz. Bu esprili hediye sadece sevgiliniz değil, çevrenizdeki herkesi şaşırtacak türden bir yaratıcılığa sahip. “Sonsuz Aşk” adıyla çıkacak gazetenin her sayfası, tamamen size ait hikayelerden oluşuyor.

sevgiliye güzel hediye fikirleri
 

Kişiye Özel Oscar Ödülü Heykeli

sevgiliye hediye erkek fikirleri

Sevgiliye hediye fikirleri bayan ya da erkek kategorilerinde genellikle esprili hediyelere özel bir ilgi olduğu kesin. Modası geçmeyen hediyelerden biri olan Oscar heykelleri, bu kategorinin yıldızlarından. “Yılın en iyi sevgilisi” ibaresinin altına sevgilinizin adını özel olarak yazdırabilirsiniz. Orijinal Oscar heykelinden neredeyse hiçbir farkı olmayan bu sempatik hediyeye sevgiliniz bayılacaktır. Sizin belirleyeceğiniz özel yazı, 7 x 3,5 cm ölçülerine sahip metal alana yazdırılacaktır. Heykelin toplam boyu ise 29 cm.

sevgiliye hediye erkek fikirleri
 

Kişiye Özel Oscar Ödülü Heykeli

erkek sevgiliye hediye fikirleri

Erkek sevgiliye hediye konusunda bazı ürünlerin her daim geçerliliği olduğu kesin. Bunlardan bir tanesi de hiç şüphe yok ki çakmaklardır. Bu siparişle, erkek arkadaşınız için alacağınız çakmağı daha özel ve kişisel kılabilirsiniz. Sipariş esnasında çakmağın üzerinde yer alacak fotoğrafı bizzat siz belirleyebilirsiniz. Sevgilinizle olan fotoğrafı tercih etmeniz, doğal olarak çok daha anlamlı bir hediye olmasına neden olacaktır. Erkek sevgiliye ilginç hediye fikirleri kategorisinin yıldızlarından olan bu çakmak, çift taraflı baskıya sahip.

erkek sevgiliye hediye fikirleri
 

İsim ve Harf İşlemeli Hediye Bira Bardağı

erkek sevgili için hediye fikirleri

Erkek arkadaşınız bira içmekten hoşlanan biriyse isim ve harf işlemeli bu özel bira bardağını kaçırmayın. Sevgiliye hediye erkek fikirleri konusunda popülerliğini her daim koruyan kişisel bira bardakları, sevgilinizin kendini ayrıcalıklı hissetmesini sağlayacaktır. Sipariş esnasında belirttiğiniz isim ve doğum tarihi bilgileri, estetik bir şekilde bira bardağının üzerine yansıtılacaktır. Erkek arkadaşınızın bira içme keyfine keyif katacak olan bu özel bardak, 500 cc kapasitesine sahiptir ve tasarımında Paşabahçe Pub modeli tercih edilmiştir.

erkek sevgili için hediye fikirleri
 

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here