1. Yıldönümü Hediyesi Fikirleri – Alınabilecek Yıldönümü Hediyeleri

1 yıldönümü hediye

Evliliğinizin ya da sevgili olmanızın birinci yılına özel, en güzel hediyeleri bulabilirsiniz. 1 yıldönümü hediyesi diğer hediyelerden biraz daha farklı olmalıdır. İlk yıla özel olacağından, hediye diğer seçeneklerden daha gösterişli, daha özenli seçilmelidir. Bu sayede ilk yıl özel hediyesi daha akılda kalıcı olacaktır. ayrıca ilk yılınızdan eşinizin ya da sevgilinizin sevdiği ve sevmediği şeyler konusunda bilgi sahibi olduğunuzu göstermeniz, ilişkinizi hareketlendirir. Bu sayede eşinizin beğenisini kazanabilirsiniz. Bunun için sevgilinize fotoğraflı hediyelerden baskılı ürünlere, kullanabileceği türden eşyalardan vakit geçirebileceği puzzle materyallere kadar pek çok alanda hediye seçeneklerinden alabilirsiniz. bunun yanında alacağınız ürün ile sevgilinizi mutlu edebilir, özel günler konusundaki hassasiyetinizi gösterebilirsiniz.

Ürünlerimizin tamamı size, özel kutusunda ve hediye paketinde gönderilmektedir. Sayfamızda hediyenizin ne zaman kargoya verileceğine dair bilgiyi görebilirsiniz. 1 evlilik yıldönümü hediyesi almak istiyorsanız, sabah saatlerinde vereceğiniz siparişlerin daha hızlı kargoya verildiğini unutmamalısınız. Bu sayede aynı gün kargo avantajından yararlanabilir, hediyenizi daha çabuk sahibine ulaştırabilirsiniz. Hediyenizin ulaştırılacağı adres yazıldıysa, ürün kısa sürede yerine ulaşacaktır. Birinci yıldönümünüzde romantik hediyeler tercih edebilirsiniz. Bunun yanında kullanışlı olmasını önemsiyorsanız, cüzdan gibi kullanabileceği ürünleri de görebilirsiniz. Alacağınız hediye konusunda şüpheniz olmasın, hediyeniz üstün kalite ve hızlı kargo ile elinize ulaşacaktır. Bu sayede ürünü aldıktan sonra  gönül rahatlığıyla sevdiğinize verebilirsiniz.

Kırmızı Kalpli El Isıtıcısı

1 yıldönümü hediyesi fikirleri

İlk evlilik yıldönümünüzde sevdiğiniz uzakta mı? Ya da mesafe ilişkisi yaşıyorsunuz ve yıldönümünüzü de uzakta mı geçireceksiniz? Bu durumda eğer sevdiğiniz uzak ve soğuk bir yerde olmak zorundaysa, kalp şeklindeki jel ısıtıcıyı kullanabilirsiniz. 30 dakikaya kadar sıcaklık veren bu ürün, içerisinde yer alan metalin bükülmesi ile ısı vermeye başlar. Özellikle askerlik ya da zorunlu tayin gibi durumlar nedeniyle yıldönümlerinde uzakta olmak zorunda olan sevgililere, bu ürün tavsiye edilmektedir. Isıtıcılık özelliğini kaybettiğini içinde bulunan sıvının katılaşmasıyla anlayabilirsiniz. Bu durumda ısıtıcıyı kaynar suya atmanız yeterli olur. Ürün, özel kutusunda sizlere iletilir.

Sevgiliye Hediye Metal Foto

1 yıldönümü hediye

Sevgilinize alabileceğiniz metal foto, yıldönümünüzün yıldızı olacak! Metal foto ayakları ile gönderileceğinden, sevgilinizin fotoyu ofisinde kullanabilmesi mümkün olacaktır.basılacak fotoğrafı siz gönderdiğinizde, fotoğraf siyah beyaz efekt ile basılır. Basımı yapılan levha metal olduğundan solma ya da yıpranma söz konusu olmaz. Uzun yıllar ilk günkü gibi kullanacağınız ürün, size özel paketi ile gönderilecektir.

Özel Gün Hediyesi Yıldız Haritası Kanvas Tablo

1 yıl dönümü hediyesi

Özellikle evlilik yıldönümlerinde kullanılabilecek tablo, en özel 1. Evlilik yıldönümü hediyeleri arasında yer almaktadır. tam ‘Evet’ dediğiniz dakikalarda yıldızların gökyüzündeki konumlarını tablo olarak bastırabilir, tablonuzun alt ve üst kısmına dilediğiniz notu yazdırabilirsiniz. Ayrıca tablo, üzerine basılacak isimle de özelleştirilmektedir. Ürün, üzerine yer ve zaman bastırma özelliğine de sahiptir. Özel kutusunda sizlere ulaşacak şık tablo, ahşap çıtalarla dolgu yapılarak sizlere ulaşmaktadır.

Karakalem Kanvas Tablo

1 yıldönümü hediyesi

Sevgilinizle romantik bir fotoğrafınızın siyah beyaz halini kanvas tablo şeklinde alabilirsiniz. en az 1 MB  boyutunda bir fotoğrafınızı bize göndererek kanvas tabloya dönüştürebilirsiniz. 1. Yıldönümünde sevgiliye hediye seçenekleri arasında yer alan tablo, aşkınızı ölümsüzleştirmenize yardımcı olacaktır. ürün, 30 x 40 cm ölçülerindedir. Duvara asıldığında oldukça şık duracak tablo, özel olarak paketlenerek sizlere gönderilmektedir.

Kişiye Özel Gümüş Kolye

kadına 1 yıldönümü hediyesi

İç içe geçmiş halkalardan oluşan ürün, üzerine yazılacak isimler ve tarihlere özelleştirilmektedir. 925 ayar gümüş malzemeden imal edilen kolye, rose, gümüş ve gold renk seçeneklerine sahiptir. Kolye ucunda bulunan 3 gümüş halkaya iki isim ve bir tarih işlenebilmektedir. 1. Yıldönümü hediyeleri kadına alınacaksa en güzel seçenekler arasında yer alan kolye, özel kutusu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Bu sayede ürün, hemen hediye etmeye hazır kadife kutuda elinizde olur.

100 Dilde Seni Seviyorum Yazılı Taşlı Kalp Kolye

1 yıldönümü hediyesi kadına

Ortasındaki taşın içine bakıldığında 100 dilde seni seviyorum yazısı görülebilecek kolye, üzerinde zirkon taşlarla gönderilmektedir. Kolyeye ışık tutulduğunda bu seni seviyorum yazıları üç boyutlu bir hal alarak zemine yansıtılabilir. Bakır madeninden üretilmiş kolye, rose renk üzerinde beyaz taş işlenmesi ile üretilmiş olunur. Ürün kendi hediye kutusunda ve özel paketinde sizlere gönderilmektedir.

Kişiye Özel İsim anlamlı Kapüşonlu Sweetshirt

1 yıl dönümü hediyesi ne alınır

Kullanışlı ve anlamlı hediyeler arasında yer alan ürün, XXL bedene kadar beden seçeneklerine sahiptir. 1. Yıldönümünde erkeğe alınacak hediye seçenekleri arasında yer alan ürün, unisex olarak tasarlanmıştır. Kadınlar için de erkekler için de uygun ürün, su bazlı pigment boya kullanılarak imal edilir. Bu sayede ürünün kullanımı sırasında herhangi bir sağlık sorunu yaşanmaz, gayet rahat bir şekilde kullanıma devam edilir. 5 renk seçeneği ile sizlere gönderilecek ürün, kişinin ismini ve isminin anlamını üzerinde taşır. bu nedenle ürünün kendisi zaten özelleştirilmiştir. Kendi paketinde hediye edilmeye hazır olarak elinize ulaşacak ürün, en güzel yıldönümü hediyeleri arasında yer alır.

Yıldönümü Mesajlı Harf Çikolata

1 evlilik yıldönümü hediyeleri

En tatlı yıldönümü hediyelerinden mesajlı harf çikolata, sütlü çikolatanın kalıplara dökülmesi ile imal edilir. Kutuda 44 adet çikolata vardır. Kutu, toplamda 300 gram çikolatadan üretilir. Kutunun üzerine göndereceğiniz fotoğrafınız basılabilir ve altına dilediğiniz not yazılabilir. Ayrıca çikolataların üzerine yazılacak notu da siz belirleyebilirsiniz. Ürün, hızlı ve güvenilir kargo avantajı ile sizlere ulaşmaktadır.

Saatli Büyük Boy Ahşap Çerçeve

1 yıl evlilik yıldönümü hediyesi

Bu çerçeve ile göndereceğiniz bir fotoğrafınız kişiye özel saate dönüştürülebilir. Saatiniz, fotoğrafınızın yanında tarih ve bir not yazılarak özelleştirilir. Kalınlığı 1,5 cm olan masif ahşaptan üretilen saat, değiştirilebilir pil özelliğine sahiptir. Sessiz işleyen mekanizması ile kullanımı kolay ve rahattır. Fotoğraf asla solma yapmaz. Yıllarca kullanıma uygun olan ürün, evinizin başköşesine gayet uygun bir hediye olacaktır.

Kişiye Özel Kutulu 500 Parça Puzzle

evliliği 1 yıl dönümünde hediye

Sevgilinize alabileceğiniz en eğlenceli hediyeler arasında yer alan ürün, kutulu ve parçalanmış olarak size ulaşır. Göndereceğiniz bir fotoğrafınızın yapboz halini alması ile sizlere ulaşacak ürün, kutusunda da gönderdiğiniz fotoğraf bulunacak şekilde size ulaştırılır. Toz yapıştırıcısı ile gönderileceğinden, ürünü yapıştırıp çerçeveletebilirsiniz. Kaliteli sonuç alınabilmesi için gönderdiğiniz fotoğrafın en az 500 MB boyutunda olması gerekmektedir. kargoya verilme süresi, ürününüz hakkında bilgilerinizi girip fotoğrafı göndermenizden 2- 3 iş günü sonrasıdır. Ürün, hediye paketi yapılarak elinize ulaştırılır.

Çiftlere Özel Yıldönümü Tasarımlı Tavla

1 evlilik yıldönümü hediyesi

Oyuncu çiftlere özel olarak üretilen bu tavla, yıldönümlerinde en eğlenceli hediyeler arasında yer almaktadır. ister sevgiliniz, ister eşiniz olsun yıldönümü hediyesi almak istiyorsanız, kesinlikle tercihinizi bu üründen yana kullanmalısınız. Ürün, kapalı halinde dış kapağında yazılan isimlerle özelleştirilir. Ayrıca açıldığında da iç kısmında isimlerin yanında tarihler bulunmaktadır. Lazer kazıma ile yapılan bu özelleştirme işlemleri sayesinde isimler asla çıkmaz ve yıpranmaz. Ürün, pullarla birlikte gönderilecektir. Özel polyester malzemeden üretilmiş olması nedeniyle uzun yıllar kullanıma uygun bir hediyedir. Ürün, özel olarak hediye paketinde gönderilir ve hızlı kargo avantajına sahiptir.

TEILEN