Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır ? En Güzel 20 Anne Hediyesi

anneler günü hediyesi

Dikkatinizi Çekebilir; Anneler Günü Hediyeleri

Her sene, mayıs ayının ikinci pazarı kutlanan Anneler Günü, sevinci ve telaşı her daim bir arada yaşadığımız günlerdir. Annelerimize elbette verebileceğimiz en değerli hediye; onların yanında olabilmek, sevgimizi karşılık beklemeksizin sunabilmektir. Buna rağmen kendimizi “anneler günü hediyesi ne alabilirim” ya da “annemi nasıl mutlu edebilirim” gibi sorulardan alıkoymamız pek de kolay değildir. Birçok seçeneğin içinden o en anlamlı, en kalıcı hediyeyi bulabilmek,  bir hayli zaman alıcı olacaktır. “Bu sene ne yapsam da anneme özel bir hediye alsam” diye düşünüyorsanız, kararsızlığınıza ışık tutacak bu harika listemiz, tam olarak size göre. Kişiye özel hediyelerin de yer aldığı listemizde, “en güzel anneler günü hediyesi ne olabilir?”  diye düşünenleri rahatlatacak on hediyeyi sizler için derledik.

Klasik Anne Sözleri Tasarımlı Cam Duvar Saati

en güzel anneler günü hediyesi ne olabilir

“Anneler günü ne alınır” diye düşünenleriniz için; annenize, sizi her saate baktığında yanında hissettirecek bir hediye tercihinde bulunmanız, yerinde olacaktır. Bu bağlamda, klasik anne sözlerini içeren bu özel tasarımlı saati, emin olun ki anneniz oldukça anlamlı ve şık bulacaktır. Söz konusu saat, annelerimizin klasik olarak bize yaptıkları o meşhur uyarıları içeriyor. Özellikle esprili bir hediye arayanlar için klasik anne sözleri tasarımlı cam duvar saati, gayet yerinde bir seçim olacaktır.

en güzel anneler günü hediyesi ne olabilir
 

Kadınlara Özel Hediyelik Powerbank Ayna Kalem Seti

anneler günü anneye ne alınır

Hem çağı yakalaması, hem de kişiye özel olarak tasarlanmış olması bakımından bu özel set, annenize kendini bir hayli özel hissettirecektir. Powerbank ile şarjının olur olmadık zamanlarda bitmemesine yardımcı olabilir, böylece annenize aradığınız her an ulaşabilirsiniz. Anneniz kişiye özel tasarlanan kalem ile çeşitli notlar aldıkça, sizi her daim anımsayacaktır. Yine üzerinde isminin yazdığı kişiye özel aynasında makyajını tazelerken sizi tebessümle ve sevgiyle hatırlayacaktır. Bu gösterişli set; görselliği kadar işlevsel yönüyle de büyük bir beğeni topluyor.

anneler günü anneye ne alınır
 

İsme Özel Hediye Makyaj Fırça Seti

anneler günü için ne hediye alabilirim

Makyajı, bu özel hediyeyle anneniz için eğlenceli hale getirebilirsiniz. Üstelik üzerine dilediğiniz şekilde isim yazdırabilir ve hediyeyi kişiye özel hale getirebilirsiniz. Makyaj fırçalarının özellikle hijyen açısından kişiye özel olması bilindiği üzere son derece önemlidir. Üzerine annenizin ismini yazdırarak farklı fırçalarla karışmasını önleyebilir; bu sayede hem hijyenik, hem de keyifle makyaj yapmasını sağlayabilirsiniz. Kumaş çantası sayesinde makyaj fırçalarını da taşımak mümkündür. Annenizin güzelliğine güzellik katmak için şık ve kullanışlı bir hediye seçeceğinizden emin olabilirsiniz.

anneler günü için ne hediye alabilirim
 

Anneye Hediye Kişiye Özel Kutulu 1000 Parça Puzzle

anneler günü ne alabilirim

Bu hediye, özellikle puzzle yapmayı seven anne ve çocukları için oldukça renkli bir bir anı olabilir. En az 1 MB büyüklüğündeki fotoğrafınızı ya da istediğiniz özel bir görseli online olarak yolladığınızda, bu sevimli puzzle bizzat size özel olarak en kısa süre içinde yapılacaktır. Aynı zamanda puzzle, kutulu ve parçalanmış olarak adresinize ulaştırılacaktır. Kutunun içerisinden çıkacak toz yapıştırıcı sayesinde puzzle rahatlıkla sabitlenebilir.

anneler günü ne alabilirim
 

Fotoğraf Baskılı Ahşap Kapaklı Albüm

anneler günü ne alınır

Sıradan bir fotoğraf albümü yerine kişiye özel tasarlanmış bir albüm almak, anneler günü ne alabilirim soruna verilecek en iyi yanıtlardan. Eni 18 cm, boyu ise 22 cm olan bu albümün kapak kısmına fotoğraf ya da istediğiniz bir görseli yerleştirebilirsiniz. Renkli baskı tekniğiyle ahşap zemin üzerine uygulanarak kapağı hazırlanan bu albüme, 60 adet kadar fotoğraf koyabilirsiniz. Fotoğrafları, kendi ellerinizle istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Annenizle olan anılarınızı bu vesileyle sağlam bir şekilde saklayabilirsiniz.

anneler günü ne alınır
 

İlk Anneler Günü İçin Hediye Kutusu

anneler günü hediyesi ne alınabilir

“Anneler günü hediyesi ne alınabilir” diye düşünürken tek bir seçenekte sıkışıp kalmak istemeyenler için hediye kutusu iyi bir kurtarıcı olacaktır. Çok şık bir kutunun içerisinde “Annem Hakkında Sevdiğim Şeyler” kitabı, melek kanatlı taşlı kolye, “tatlı yiyelim tatlı konuşalım” diyenler için çikolata, anne tanımlı kişiselleştirilebilir beyaz porselen kupa, anneler günü kartı (First mother’s day as a mommy motto kartı), gold renk tüy (klips şeklinde) gibi hediyeler bulunmaktadır.

anneler günü hediyesi ne alınabilir
 

Anneye Hediye Çocuk İsmi Yazılı Çubuk Gümüş Kolye

anneler günü hediyesi ne alabilirim

Eğer “anneler günü anneye ne alınır” diye düşünüyorsanız ve anneniz takı takmayı seviyorsa, sizin için en doğru seçeneklerden biri, çocuk ismi yazılı bu çubuk gümüş kolye olacaktır. İster iç kısmına ister dış kısmına dilediğiniz gibi isim yazdırabilirsiniz. Aynı şekilde kişiye özel olarak tasarlanan bu kolyenin iç ya da dış kısmına annenizin adını da yazdırabilirsiniz. Emin olun ki annenizin, isimlerinizi boynunda taşıması hoşuna gidecektir. Bu onun için oldukça şık, zarif ve özel bir hediye seçeneği olacaktır.

anneler günü hediyesi ne alabilirim
 

Kişiye Özel Film Afişi – Anneye Özel 50x70cm

en güzel anneler günü hediyesi ne olabilir

“Hayatımı yazsam film olur” diyenlerden biriyseniz, “anneler günü için ne hediye alabilirim” diye düşünmenize hiç gerek kalmadı. Şimdi tam olarak hayatınızı anlatan filmin afişini yapma zamanı. Annenizi böyle yaratıcı bir hediyeyle mutlu etmeniz oldukça kolay. Annenizle olan hikâyenize hemen bir isim bulun, bize bir fotoğrafınızı gönderin, üzerinde oyuncular olarak da bizzat sizin isminiz yazsın. Bu yılın “Oscar” ödünü alan film, sizinki olsun. Bu esprili hediyeyle annenizin ruhunu okşayabilir, yüzünü güldürebilirsiniz.

en güzel anneler günü hediyesi ne olabilir
 

Anneye Hediye Seni Sevmemin 32 Sebebi Çikolata

anneler günü hediyesi ne alınır

“Anneler günü hediyesi ne alınır” sorusuna tatmin edici bir yanıt bulamamak, çoğu zaman strese girmemize neden olabiliyor. Anneyi sevmenin 32 sebebinin de içinde bulunduğu şirin mi şirin bu hediye ile annenize verdiğiniz değeri herkese gösterin. Anneniz lezzetli çikolataları yerken keyiflenecek, onu sevmenizin sebeplerini okurken ise sizinle gurur duyacaktır. Sevginizi paylaştıkça büyütecek olan bu hediyeyi mutlaka değerlendirmelisiniz.

anneler günü hediyesi ne alınır
 

Anneler Günü Hediye Kahve Keyfi Hediye Kutusu

anneler günü hediyeleri neler olabilir

“Bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır” diyen atalarımız, bir bakıma “anneler günü hediyesi ne olabilir” diye düşünenlere de ipucunu veriyor. Kahve keyfi kutusuyla, annenize özel olan kahve fincanıyla ve yanında gönderilen leziz “Melodi” marka çikolatayla her kahve keyfinde hatırlanacaksınız. Ayrıca bu özel kutunun içerisinde; World Greatest Mother Ever motto kartı ve gold renk tüy klips bulunmaktadır. İlk kahveleri anneler gününde bizzat sizin sunmanız, annenizin mutluluğuna bir başka mutluluk katacaktır

anneler günü hediyeleri neler olabilir
 

Çiftlere Özel Esprili 2’li Mutfak Önlüğü

anneler günü hediye

Çift kombini şeklinde sunulan hediyelerin yeri her zaman bir başkadır. Ortaya oldukça sevimli görüntülerin çıkmasına neden olan çift kombinlerinden birisi de mutfak önlükleridir. Esprili, 2’li mutfak önlüklerini hem kendiniz hem de sevgiliniz için sipariş edebilirsiz. Üzerinde bizzat size ait isimlerin ve mizah içerikli çeşitli cümlelerin yer aldığı bu sempatik önlüklerle mutfakta yemek yapmak, artık eskisinden çok daha keyifli hale gelecek.

anneler günü hediye
 

Anne Tanımı Tasarımlı İsme Özel Kupa

anneler günü hediye

Anne kavramını tanımlamak, çoğumuz için her zaman çok zor olmuştur; ancak bu sevinli kupanın üzerinde yer alan bazı tanımlamalar, kendimizi ifade etmemize belli ölçüde yardımcı oluyor. Özel kutusunda gönderilen kupa, tamamen isme özel olarak tasarlanıyor. Yüksekliği 9,5 cm, çapı ise 8,5 cm olan kupanın üzerine, annenizle ilgili doğrudan kendi tanımlamalarınızı da yazdırabilirsiniz.

anneler günü hediye
 

TEILEN