Anneler Günü Mesajları, Duygusal Anneler Günü Kutlama Mesajları

anneler günü mesajı

Dikkatinizi Çekebilir; Anneler Günü Hediyeleri

Her dilde, her ırkta aynı anlamda vuku bulan anneliğin hakkı, sadece bir kuru anneler günü mesajı ile ödenemeyecek de olsa o mukaddes annelerimizin yüzünü güldürmeye yeter. Gecesini gündüzüne katan bu kadınların verdiği emeklerle ilk sözlerimizi etmiş, ilk adımlarımızı atmışken gelin, mayıs ayının ikinci pazarını onlar için unutmaz kılalım. Kümülatif bir biçimde biriken sevgilerine karşılık onların her daim aklımızda olduğunu, yıllar geçtikçe kalplerimizden taşan bir minneti taşıdığımızı gösterelim. En güzel anneler günü mesajları ile şaşırtalım onları ve evdeki bütün yüklerini paylaşalım.  Onların hizmet etmek için yaratılan robotlardan öte tapılacak kadınlar ve her gün yepyeni mucizeler yaratan kutsal varlıklar olduklarını hatırlatalım.

anneler günü hediyeleri

Cennet kokusuyla tanımlanan varlıklarının hayatımızın her döneminde hissediliyor olması dünyamızda ne kadar yer kapladıklarının bir göstergesi değil mi aslında? Dolayısıyla sadece mayıs ayının ikinci pazar günü değil, her günü özelleştirilmesi gereken anneleri unutmamak adına onların günlerini şenlendirecek anneler günü mesajları atabilirsiniz. Mutluluk yolunda önümüzdeki engellere önce onlar takılırken kanayan dizlerine merhem olacak vefamızın işareti anneler günü mesajları kısa bir an da olsa sadece günlerini güzelleştirmeyecek aynı zamanda gözümüzde ne kadar değerli olduklarını anlatmaya yetecek. Dolayısıyla malum pazar günün ilk saatlerinde, özellikle annesiyle aralarında kilometreler olan kişiler telefonlara sarılmalı ve küçük bir mesajla annelerini sevindirmeli diye düşünüyoruz. “Anneye mesaj olarak ne yazılır” diye düşünmemeniz için bu yazımızda birkaç tavsiyeye yer ayırdık.

 • Yollarına çiçekler bezediğim canım annem, günün kutlu olsun.

anneler günü mesajı

 • Fedakarlığınla daima bana örnek teşkil ettiğin için minnettarım annem.

anneler günü mesajı

 • Her zaman arkadaşım olduğun için ne kadar mutluyum bilemezsin canım annem.

anneler günü mesajı

 • Ateşlendiğimde endişeli sabahlamaların, sevinçlerimde benimle beraber mutlu olduğun, üzüntülerimi derinlemesine paylaştığın için çok teşekkür ederim bir tanecik anneciğim.

anneler günü mesajı

 • Annem, öğütlerin zaman içinde “iyi ki”lerime dönüştü. Sen olmasan rotamı bulamaz, yolumu kaybederdim.

anneler günü mesajı

 • Her şeyi içime giymediğin atlete bağlasan da aslında her şey sensizlikle alakalı canım annem.

anneler günü mesajı

 • Hazırladığın kahvaltıları ve okuldan çıktığımda koşarak kucağına atladığım günleri özlüyorum annem. Anneler günün kutlu olsun.

anneler günü mesajı

 • Hiçbir insan tanımadım senden daha güzel seven. Varlığın ve sınırsız sevgin için yaşadığım sürece minnettar olacağım güzeller güzeli anneciğim.

anneler günü mesajı

 • Lunaparkların rengini, oyuncakların heyecanını, evin huzurunu ve daha nicesini bana sunarken hissettirdiğin samimiyeti çok seviyorum. İyi ki varsın be anneciğim.

anneler günü mesajı

 • Her yaşımda bir çocuğun masumiyetini ve şımarıklığını yanında yaşayabildiğim tek kişisin annem. Sırf bunun için bile severim seni.

anneler günü mesajı

Karnındayken sıcaklığıyla yavrularını saran ve onlara kol kanat geren anneler, uykularını ve sağlıklarını hiçe saymayı göze alıyorlar. Şikâyet etmeden saatlerce pış pışlıyor ve şu dünyada sahip olabileceğimiz güzelleri maksimuma çıkarmak için canla başla savaşıyorlar. Her daim yanı başımızda oldukları için de bizim için önemlerini fark etmeyebiliyoruz. Bu yüzden bu özel günler annelerimizin aslında bizler için ne kadar önemli olduğunu gösterme fırsatı haline geliyor. Anneler günü kutlama mesajları atarak güne başlıyor ve koşarak yanlarına gidiyoruz. Kendi ailelerini kurmuş olanlarımız da yepyeni evlatlar ve torunlar kazandırabiliyor annelerine. Annelik bambaşka anlam kazanıyor bu gibi durumlarda. Üstelik mesaj kutularında onlardan gelen anneler günü mesajları da onları çok mutlu ediyor. İçindeki sözler de eğer anlam yüklüyse anneler günü mesajı güzel duygular uyandırıyor ve bambaşka alemlere götüren bu narin varlıkları.

Eğer özel ve arkadaşça ilişkiler kurmuşsanız anneniz ile bu özel kodları bu mesajlar içine de gizleyebilirsiniz. Bu küçük nüansları fark eden anneler, evlatlarının onlarla özel anılar paylaştıklarını anlayacak ve misyonlarını yerine getirmenin mutluluğu içinde günü geçirecekler. Anneler günü mesaj gibi basit bir iletiden ibaret olsa da aslında büyük kutlamaların da müjdesi olabilir. Güzel bir restoranda sürpriz bir yemek monoton hayatlarına renk katabilir. Uzun zamandır görüşmediği bir sevdiğiyle buluşturmak ise harika bir hediyeye dönüşebilir. Hatta onu seven herkesten anneler günü mesajları sözleri toparlayarak bir antoloji gibi sunmak onu dünyanın en mutlu insanı yapabilir. Annelerin enerjilerinde pozitif bir değişikliğe sebep olan anneler günü mesajı güzel bir havayı solumalarına yardımcı oluyor.

 • Hastalandığımda büyük telaşla baş ucumda bekleyen, sevincimden benden daha fazla yükseğe sıçrayan kadın, seni her gün daha fazla seviyorum.

anneler günü mesajları

 • Gün eksilmesin penceremden, sen yanımda oldukça. Varlığın ipek kumaş, örtündükçe sevgini bir lüks ile buluşmuş gibi hissediyorum annem.

anneler günü mesajları

 • Zamanın hırçın suları kamçılarken sen hep yaralarımı okşadın. Ne güzel yetiştirmiş seni doğuran. Anneler gününüz kutlu olsun.

anneler günü mesajları

 • Gitmedikçe büyüyor içimde hasretin, gelmedikçe sana sağırlaşıyor kavuşmalar. Bu kez yanında oturup çocukken şikâyet ettiğim her şeyi can kulağıyla dinleyeceğim annem. Hep benimle ol.

anneler günü mesajları

 • Önüme katıp sevgini öyle büyük adımlar attım ki yanından uzaklaştım. Halbuki ne kadar ilerdeysem senden içimde sen o kadar vardın. Sahip olduğum her şeyin senin verdiklerimle yaptım. Bu anneler gününde istedim ki ne aldıysam senden aldım.

anneler günü mesajları

 • Reklamlardaki hüzünlü annelere seni özendireceğim ama bu anneler gününde de yalnız olmayacaksın. Sofralar kurup şen kahkahalar atmak için geleceğiz. Süslen ve bizi bekle anneciğim. Seni çok seviyoruz.

anneler günü tebrik mesajları

 • Bulamadığım eşyalarımı nasıl bulduğunu, dondurma yediğimi nasıl anladığını, hüznümü veya neşemi tek bir kelimemle nasıl ayırt edebildiğini hep merak ettim annem. Dizinin dibine oturup uzun uzun bunları dinlemek istiyorum bu yıl. Çünkü senin gibi bir anne olmanın hayalini kuruyorum. Seni çok seviyorum süper kadın.

anneler günü kutlama mesajları

 • Sesiyle enerji bulduğum, gülüşüyle fark yaratan güzel kadın sen hayatımda karşıma çıkan en mükemmel insansın. Rol modelim, en yakın arkadaşım iyi ki varsın.

anneler günü mesajları sözleri

 • Anneler gününüzü en içten dileklerimle kutluyor ve evlatlarınızla sağlıklı, huzurlu bir ömür diliyorum.

anneler günü mesajları kısa

 • Anneciğim sensiz pusulasız gezginden, dümensiz gemiden, direksiyonsuz arabadan ve kanatsız kuştan hiçbir farkım kalmadı. Yoluma pusula, gemime dümen, arabama direksiyon ve bana kol kanat olduğun için hayatım boyunca sana müteşekkir olacağım.

anneler günü mesajı güzel

Çay saatlerini, sabah kahvaltılarını, kaçamak gezileri, pratik çözümleri anlamlı kılan bu güzel kadınlar sayesinde renklenen hayatlarımızın çerçevesine onları da almayı hep hatırlamakta fayda var. Onlar bizlere odaklı yaşarken biz başkalarına odaklı yaşamaya başlıyoruz yaşımız ilerledikçe. Anneye mesaj atarak geçiştiriyor ve anneler gününden sonra her şeyi sıradanlaştırıyoruz. Halbuki öyle eğlenceli, öyle neşeli anılar biriktiriyoruz ki onlarla anneler günü mesajlari seçerken dahi bazen onları kullanabiliyoruz. Onlarla sohbetimizi elektronik ortamlara taşıyor ve unutulmaz yepyeni anılar biriktirebiliyoruz. Bu anıların çoğalması ve annelerimizin mutluluğu için bu özel günü anlamlı kılacak kelimelerin büyüsünden destek almak gerek. Teknolojinin nimetlerinden faydalanıp her saat başı sürpriz anneler günü kutlama mesajları atılabilir. Her bir anneler günü mesajı annelerimizin gün içindeki farklı modlarına değiştirebilir ve pespembe yapabilir.

 • Gülen gözlerinin ışığında neler başardım annem, bir bilsen. Sanırım en çok benimle gurur duymanı seviyorum. Çünkü bir tek o zaman layık görüyorum bu iyiliğine kendimi.

anneler günü mesajı güzel

 • Anneler günün kutlu olsun annelerin en güzeli. Şu sarmalarından yaptıysan en gurme halimle kapını çalmaya geliyorum.

anneler günü mesaj

 • Üç sevdalı şairin âşık olduğu kadın Tomris’ten daha özel hissettirmek isterdim seni bugün. Çünkü sen bence dünyanın en özel kadınısın biricik annem.

anneler günü mesajı paylaş

 • Sadece en masum halimle ve kocaman bir kalple yanında olacağım bugün.

2018 anneler günü mesajları

 • Bayramlıklarını giymiş bir çocuk gibi mutlu edeceğim seni annem. Günün kutlu ve harika geçsin.

en güzel anneler günü mesajları

 • Omzundaki yükü uzat ve bir çay koy kendine anneciğim. Çünkü evladın senin için her şeyi yapmaya hazır. Anneler günün kutlu olsun.

anlamlı anneler günü meajları

 • Yağmurun ardından toprak kokusu, çayın demlenmesi, kahvenin köpüğü gibi dünyada iyi hissettiren her ne varsa sen bunların toplamından daha fazlasına tek başına verdin bizlere. Hakkın asla ödenmez canımızın içi. Seni çok seviyoruz.

anneler günü mesajları whatsapp

 • Hiçbir yerde yok senin gibisi. Mükemmel bir kadının yetiştirdiği bir evlat olarak koltuklarım kabarıyor ve her yerde övünerek söylüyorum. İyi ki varsın annem.

anneler günü mesajları pinterest

 • Saçlarıma uzansın ellerin yeniden ve dizlerinde uykuya dalayım. Hayatın içinde koşuştururken en çok seni özlüyorum annem. İyi ki benim annemsin.

anneler günün kutlu olsun

 • Olur da bir gün büyüyüp meslek sahibi olursam önce sana teşekkür edeceğim, uykusuz kaldığın tüm geceler hatırına.

anneler günü kutlama mesajları

 • Hayatta her şeyin en iyisine layık canım annem… Yılın en güzel gününe geldik ama sana olan sevgimi kimsenin hatırlatmasına gerek yok. Ben onu her gün özelle kalbimde büyütüyorum. Günün kutlu olsun anneciğim. Kocaman öpüyorum.

anneler günü tebrik mesajları

 • Uçsuz bucaksız denizin dalgalarında saklı senin huzurun ve sevgin bulutları aşan bir zirvede. Sen, kimsenin varamayacağı bir durak ve kimsenin sahip olamayacağı bir köşedesin. En güzel hediyem, sen bir tanemsin canım annem.

anneye anneler günü mesajları

Anneler günü mesajları kısa ve öz olarak anlatıyor hislerimizi. Ancak öyle anneler günü mesajları sözleri var ki nokta atışı yapıyor annelerimizin kalbine. İşte bu en güzel anneler günü mesajları, bazen en güzel hediyeler olur ve evlatla anne arasında sıkı ilişkilere gebe kalıyor. İlişkilerin derinleşmesine ve daha sağlıklı ilişkiler kurulmasına dahi yardımcı olabiliyor. Kimi anneler evlatları tarafından yeterince önemsenmediğini düşünüyor, kimisi ise kendini değersiz görebiliyor. Bu yüzden asla ihmal edilmemesi gereken bu jest, “günün ilk dakikalarından beri seni düşünüyorum” deme yollarından da biri haline geliyor. Bu mesajlarla karşılaşan anneler hem şaşırıyor hem de evlatları tarafından kabul görmenin, takdir edilmenin mutluluğunu yaşıyor. Bu mutluluk da bütün bir sene boyunca onlara fazlasıyla yetecektir.

Özenle seçilmiş mesajlar büyük çabalarla hazırlandığından satın alınan hediyelerden daha kıymetli oluyor annelerin gözünde. Çocuklarının anlamlı mesajlar atacak kadar duygusal yönünü ortaya koymaktan korkmayan bireylere dönüştüğünü göreceklerinden oldukça gurur duyacaklardır aynı zamanda. Bir annenin başarılı ve sevecen bir evlat yetiştirmiş olmaktan duyacağı hazzı başka ne verebilir ki? Siz de annelerinize bu hisleri hediye edebilecek, özenle hazırlanmış anneler günü mesajlari listesinden seçim yaparak annenize gönderebilirsiniz. Çünkü içinizde büyüyen sevgiyi hissetmeye daha çok ihtiyaçları var. Onları gülümsetecek ve günlerini güzelleştirecek tek şey sizsiniz. Çevrenizde de bu anlayışı yayabilirseniz sevmekten korkmayan insanlar, annelerine ihtiyacı olan özeni gösterecek ve onları göklere çıkarmaktan utanmaktansa yüceltmeyi tercih edeceklerdir. Ayrıca bu anneler günü mesajları paylaş butonu yardımıyla sosyal medya hesaplarınız üzerinden önerilebiliyor. Bu sayede yakınlarınız da en güzel mesajlarla annelerini sevdirilebilir. Anneler günü mesajları paylaş butonu üzerinden Pinterest hesaplarınıza da iğnelenebilir ve ihtiyacınız olduğu müddetçe orada saklanabilir.

 

TEILEN