En Güzel Aşk Mesajları – Sevgiliye Romantik 50 Aşk Mesajı (Resimli)

en güzel aşk mesajları

Aşk bu dünyadaki en güçlü duygulardan biridir. İnsanlığın en temelinden başlayarak günümüze kadar şekil değiştirmeden aynı tutkuyla, aynı bağlılıklıkla ve aynı hislerle gelmiştir. Aşkınızı anlatmanın birden fazla yolu var. Özellikle de gelişen teknoloji ile birlikte artık aşkımızı her an her yer yaşayabiliyoruz. Bir telefon yardımıyla sevdiğimiz insana birbirinden özel aşk mesajları gönderebiliyoruz veya en güzel aşk mesajları diye arattığımızda internette birbirinden özel ve güzel mesajları bulabiliyoruz. Aşk her daim insana kendini güçlü, iyi ve huzurlu hissettiren en eski ve en tanıdık duygulardan biri olmuştur. Sevdiğimize özel hissettirmek için uzun aşk mesajları ya da kısa aşk mesajları göndererek onu mutlu edebiliriz.

sevgiliye hediye

Aşk mesajları romantik bir ilişkinin kilit noktası gibidir. Ona olan sevginizi ve bağlılığınızı göstermek için çabalar ve onun için en iyisiniz yapmaya çalışırsınız. İlla ki güzel aşk mesajları uzun olacak diye bir kural yoktur. Bazı aşk mesajları kısa olur fakat karşınızdaki insanı öylesine etkiler ki…. Tek yapmanız gereken sevdiğiniz insana içinizden geldiği gibi, içinizi dökmenizdir. Yeni bir güne günaydın aşk mesajları eşliğinde başlamak kimi mutlu etmez ki? Ya da iş stresinden bunaldığınız tam da o anda resimli aşk mesajları ile kimin yüzü gülmez ki? Tek yapmanız gereken ne hissettiğiniz ve ne söylemek istediğinizi bilmenizdir. Gerisi zaten içinizden gelip, kelimelere yansıyacaktır…

Aşk biyolojik bir ihtiyaçtan daha çok ruhsal bir ihtiyaçtır. Ve insanoğlu ilk zamanlardan bu yana sevmeye, sevilmeye, aşık olmaya programlanmıştır. Herkes aşkını farklı bir şekilde yaşamayı seçer. Ama en önemlisi de tüm egolarınızdan sıyrılıp, karşınızdaki kişiyi olduğu gibi kabullenmekten geçer. Geriye birkaç teferruat kalıyor hepsi bu. Gece uyumadan önce göndereceğiniz aşk mesajları uzun bir günün tüm yorgunluğunu alacaktır. Belki de sevgiliniz sizden gelen bu naif jest ile daha huzurlu ve sağlıklı bir uyku uyuyabilecektir. Aşkınızı her nasıl yaşıyorsanız yaşayın ama, karşınızdaki insana böyle küçük ve naif jestler yapmayı ihmal etmeyin. Unutmayın ki ilişkileri ayakta tutan bu ufak ve naif jestlerdir.

 • İlişkimizin ne kadar süreceğini ya da ne kadar birbirimize tahammül edeceğimizi inan bilmiyorum. Bildiğim tek bir şey varsa o da seni tanımaktan hiçbir zaman pişman olmayacağımdır. İyi varsın ve hayatıma girdin.

aşk mesajları

 • Seninle tanışana kadar aşkın ne olduğu ya da nasıl bir his verdiği hakkında en ufak bir fikrim bile yoktu. Şimdi ise seni düşünmeden geçen tek anım bile yok. Hayat ne kadar da tuhaf değil mi?

aşk mesajları

 • O tek bir an bile yeterdi sana aşık olmama. Herkesin içinde o kadar farklıydın ki. Sanki o an orada sadece benim için varmışsın gibi özel hissettim kendimi. Ve o gün bugündür hala çok özelsin benim için.

aşk mesajları

 • İkimizde mükemmel insanlar değiliz ve belki de hiçbir zaman olamayacağız. Ama bu hiç sorun değil. Çünkü benim için mükemmellikten daha önemli bir şeyi buldum bile. Seni…

aşk mesajları

 • Seni düşündüğüm her an için bahçeme bir fidan ekmiş olsaydım eğer, şu an sonsuz bir ormanın içinde dolaşıyor olurdum. Hiç aklımdan çıkmıyorsun ve beni çok seviyorum.

aşk mesajları

 • Her zaman kendimi bu dünyadan en şanslı insan gibi hissettirmeye başardın. Aramızdaki bağ o kadar güzel ki… hiç bitmesin ve sonsuz kadar sürsün istiyorum.

aşk mesajları

 • Bana sarıldığından içimi sonsuz bir huzur kaplıyor. Ellerinin dokunduğu her yerde çiçekler açıyor sanki. Sana sarılmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğim çünkü seni çok seviyorum.

aşk mesajları

 • Şimdi yine o deniz kenarında otursak, sabaha kadar sohbet etsek. Sonra tüm sokakta çınlasan gülüşlerimiz ve gözlerimin içine bakarak bir kez daha seni seviyorum desen.

aşk mesajları

 • Sana olan özlemim sonsuz bir susuzluk gibi. Hiçbir zaman dinmeyecek ve ben hiçbir zaman vazgeçmeyeceğim senden.

aşk mesajları

 • İlk elimi tuttuğun anı hatırlıyor musun? Nasıl da heyecanlanmıştık ikimizde… sanki hayatımızda bir şeyler sonsuza kadar değişecekti, fakat ikimizde müdahale edemeyecek kadar aşıktık birbirimize…

aşk mesajları

Aşk bir insanın hayatında yaşayabileceği en önemli deneyimlerden biridir. Ve herkes bu deneyimleri yaşayabilecek kadar da şanslı olmuyor ne yazık ki. Eğer aşkı deneyimleme şansına sahip olan ender insanlardan biriyseniz, ona sıkı sıkı tutunun. Aşık olduğunuz insana bunu hissettirmek için elinizden geleni yapın. Eğer uzun uzun aşk mesajları yazmayı sevmiyorsanız aşk mesajları kısa ve öz olacak şekilde de mesaj ya da mail gönderebilirsiniz. Bazen tek yapmanız gereken “seni çok seviyorum” yazmaktır. Evet hepsi bu! Seni çok seviyorum demek bile karşınızdaki insan mutlu edecektir.  Ben o kadar klasikçi değilim diyorsanız yine, günümüz teknolojisinden faydalanarak aşk mesajları yeni yazıp aratabilir ve hoşunuza gidenleri kullanabilirsiniz.

 • Her nerede olursan ol, seni çok sevdiğimi ve hala daha sana aşık olduğumu bil. Her ne kadar uzak olsan da sen her zaman kalbimin en derin yerinde kalacaksın.

aşk mesajları kısa ve öz

 • Beni değiştirmek istemeden olduğun gibi kabullendiğin için teşekkür ederim sevgilim. Seni o kadar çok seviyorum ki, varlığına her gün şükrediyorum.

aşk mesajları kısa ve öz

 • Seni hiçbir zaman unutmayacağım. Aradan seneler de geçse, yaşlansakta sen her zaman ilk günkü halinle benim hafızamda yer alacaksın. Çünkü beni seni öyle çok seviyorum.

aşk mesajları kısa ve öz

 • Hiç konuşmadan tüm gece yıldızların altında otursak kalsak. Benim başım senin omzuna düşse… Sabah uyandığımızda masmavi bulutlar karşılasa gözlerimizi ve biz yine birbirimize bakıp gülsek

aşk mesajları kısa ve öz

 • Yastığımda kokun var hala, nasıl da sen kokuyor. Tüm ruhuma işlemiş gibi benliğin ve ben seni bugün de çok ama çok özledim. Bir an evvel dön çünkü seni çok seviyorum.

aşk mesajları kısa ve öz

 • Bazı insanlar beceremez aşk işlerini. Biz de seninle yapamadık. Yanlış zamanda, yanlış yerde tanıştık belki de ama birbirimizi tanımaktan hiçbir zaman pişmanlık duymadık. İyi ki seni tanımışım…

aşk mesajları kısa

 • En çok sana sarıldığım geceleri düşünürken üşüdüğümü fark ettim. Yokluğun nasıl da büyük rüzgarlar yaratmış meğerse içimde ve ben nasıl da özlemişim seni.

aşk mesajları kısa

 • Bugün o şarkıyı dinlerken gözlerimden istemsizce yaşlar boşalmaya başladı. Seni deliler gibi özlediğimi fark ettim. Ben içimdeki seni susturdum zannederken, bir şarkı tüm içimdeki seni nasıl da özgür bıraktı.

aşk mesajları kısa

 • Hani eskilerden kalma bir şarkı takılır ya aklına, hatta bir an gelir gözlerin dolar belki de. Öylesine çok yaşanmışlıklar ve yarım kalmışlıklar vardır ki… İnsan bazen vazgeçtiklerinden derin bir pişmanlık duyuyor.

aşk mesajları kısa

 • Şimdi karşımda olsan hiçbir şey söylemeden boynuna sarılıp saatlerce ağlardım. İlk defa bugün seni nasıl da özlediğimi anladım ve kendime yeni düştüm. Çok özledim seni sevgilim.

aşk mesajları kısa

Hepimizin bu dünyaya gelme amacı birbirinden farklı olsa da, hepimizin ortak bir beklentisi var. Sevmek ve sevilmek! Özellikle hem seviyor hem de seviliyorsa kendimizi oldukça şanslı sayabiliriz. Dünyadaki en kolay şey iki insanın anlaşması olarak kabul edilirken, yine en zor şeylerin başında gelenlerden biri de iki insanın anlaşamamasıdır. Bu yüzden sevgililerimizi veya eşlerimizi seçerken bunu dikkat etmeliyiz. Ve aynı zamanda üzerimize düşen görevimizi yerine getirmeliyiz. Aşkın en başlarında herkes düşünceli ve naif davranırken sonrasında ufak bir mesaj atmayı bile çok görüyolar. Bu yüzden gün içerisinde ona “yanındayım” kelimesini hissettirmek için aşk mesajları resimli ya da içinizden gelen sözleri mesajla gönderin.

 • Sen gittiğinden beri aklım hep seninle. İyi misin, gece üstünü örtüyor musun ve sen benim seni düşündüğüm kadar beni düşünüyor musun? Çünkü sen benim aklımdan hiç çıkmıyorsun.

aşk mesajları uzun

 • Seninle geçirdiğim her saniyeye sonsuz kadar değer. Bugün yine dünyaya gelsem yine sar baştan her şeyi eksiksizce seninle yaşamak isterdim.

aşk mesajları uzun

 • Sana dair özlediğim o kadar çok şey var ki… Sesini özledim önce, bana seslendiğin geldi aklıma. Sonra peşinden gülüşünü özledim. Tüm oda içinde kahkahanın çınladığını hissettim.

aşk mesajları uzun

 • Sabahlara kadar sohbet ettiğimiz günleri hatırlıyor musun? Birbirimize bakıp acaba ne zaman sıkılacağız derdik. Aradan geçen onca yıl boyunca birbirimizden bir an bile sıkılmadık sevgilim. Seni ilk günkü kadar çok seviyorum.

aşk mesajları uzun

 • Aşka ömür biçenlere çok üzülüyorum. Aşk benim için seninle birlikte çıktığım sonsuz bir yolculuk. Ve ben seni o sonsuzlukta her zaman seviyor olacağım.

aşk mesajları uzun

 • Beni sensiz bırakma ne olur. Varlığına o kadar alıştım ki, yokluğun işkence gibi gelecek bana. Beni sensiz bırakma ne olur. Çünkü dakikaları bile saymak zorken saniyelerle nasıl baş ederim.

güzel aşk mesajları

 • Sana kızgınlıklarım da oldu,kırgınlıklarım da ama hiçbir zaman vazgeçmedim senden. Her seferinden birbirimizi düzelttik ve toparladık. Kaldığımız yerden ama daha iyi bir şekilde devam etmesini bildik. İşte gerçek aşk benim için budur.

romantik aşk mesajları

 • Seninle hayat o kadar güzel ki, zamanın nasıl geçtiğini hiçbir zaman anlayamıyorum. Ne demişler sevdiğin yanındaysa zaman sana iki katı atarmış.

resimli aşk mesajları

 • Sensiz bir hayatı hiç düşlemedim bile. Bir gün çıkıp geleceğini biliyordum. Daha seni gördüğüm ilk gün anlamıştım bunu. Ve ben senden bir an bile şüphe etmedim sevgilim.

uzun aşk mesajları

 • Bırak kendini esen rüzgarlara, dudaklarında bir ıslık olsun. Zaman veya mekan bizi yıldıramaz çünkü aşkımız zaman veya mekan gibi basma kalıplara bağlı değil.

kısa aşk mesajları

Aşk üzerine yüzyıllardır yazıldı, çizildi ama neden sorusuna cevap hala daha verilemedi. Neden o kız veya o adam değil de ben! Belki de aşkı bu kadar güzel yapan tüm o kendi içinde karmaşası ve bilinmezliğidir. Henüz daha, bilim adamlarının bile açıklama yapamadığı aşk, birçok insanın tutkulu bir şekilde birbirine bağlanmasını sağlıyor. Hemen hemen her insanın yaşaması gereken bu manevi duygudan kendinizi uzak tutmayın. Sevdiğiniz ve aşık olduğunuz insanlara karşı küçük jestler ve hoşluklar yapmayı ihmal etmeyin ki, ilişkiniz ilk günkü sıcaklığını ve samimiyetini her zaman korusun.

Aşk, insanın kendini huzurlu ve tanıdık hissettiği duyguların birleşimidir. Birçok insan aşık olmayı “anne karnında olmak kadar rahat” diye tabir etmiştir. Fakat bu kadar çok rahatlığa alışıp üzerimize düşenleri yapmazsa anne karnı rahatlığı, bir anda farklı bir evreye dönebilir. Gün içerisinde atacağınız hoş bir mail veya bir mesajla ona seninle birlikteyim ağlasan da, gülsende hep yanındayım diyebilirsiniz. Önemli olan fiziksel olarak yanında olmak olsa da, bazı durumlarda sevdiğimiz insanların yanında olamayız ne yazık ki… Bu durumda da onlara bunu her zaman hissettirmek durumundayız. Aşık olmak ne kadar zorsa, onu ilk günkü gibi tutmak da bir o kadar zordur….

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız:

TEILEN