Avukata Hediye Ne Alınır ? Avukatlara Özel 20 Hediye

avukat

Avukata hediye almak, mesleğin özellikleri kaynaklı oldukça karakteristik hediye türleri ile karşılaşmaya neden olabilir. Genellikle adalet terazisi temalı hediyelerin yanında hukuk fakültelerinin meşhur ağır ve kalın kitapları da avukata hediye modellerinin temalarını oluşturur. Adaletin ve savunma hakkının temsilcisi konumundaki bir avukata hediye almak için tüm seçenekler sitemizde sizleri bekliyor.

Avukatlara Hediye İsimli Led Lamba

avukata hediye

Avukata ne hediye alınır sorusunun en kullanışlı cevaplarından led lamba, dekoratif kullanım amacı ile hediye almak istediğiniz avukatın bürosuna renk ve kalite katacak. Akrilik levha kırılmaz cam malzemenin lazerle kesilmesi sonucu oluşan hediyelik, 14 cm x 3 cm alt kaide ölçüsüne sahiptir. Sarı ışık veren led lambaya sahiptir. Usb girişi olması nedeniyle şarj aleti ile powerbank, laptop ya da prizden şarj edilebilir. Dekoratif amaçlı ya da gece lambası olarak kullanılabilir. Alt kaidenin toplam ölçüleri 22,5 cm x 14 cm’dir. Bu kaliteli ürün, özel paketinde istediğiniz adrese ulaştırılmaktadır.

avukata hediye
 

Avukata Hediye Canlı Minyatür Bahçe

avukata ne hediye alınır

Avukat hediyeleri arasında en iç açıcı ve dekoratif hediye olarak görülen minyatür bahçe, özellikle kasvetli ofis havasını değiştirecek şekilde düzenlenmiştir. Özel tasarım seramik saksıda gönderilen bitkilerin saksı eninin ölçüsü 15, boyunun ölçüsü 15 cm’dir. Yüksekliği ise 6 cm olarak planlanmıştır. Doğal organik malzemelerden imal edilip hediyenin üzerine isim yazabilme seçeneği de sunulmaktadır. Minyatür bahçenin üzerinde tahta levhada avukatın adı yazdırılmaktadır. Sukulentlerle doldurulmasının yanında bahçe, mantar ve bir ahşap bank da bulundurur. Hediye, özel kutusunda gönderilir.

avukata ne hediye alınır
 

Avukatlara Özel Deri Not Defteri

avukat hediyeleri

Avukata ne hediye edilir sorusunun muhatapları için hem klasik hem kullanışlı bir hediye önerisi olarak sunulabilen özel not defteri, üzerinde baskı ile adalet terazisi figürünü bulundurur. Mavi, kırmızı, füme ve taba renk çeşitlerine sahip olan hediye, çizgili sayfalara sahiptir. 13×21 cm ölçülerdeki defter, ürün özelleştirmesine tabi tutulur. Bu kapsamda lazer kazıma yöntemi ile avukatın ismi defterin üzerine işlenir. Bu kullanışlı ürün özel hediye paketinde, istediğiniz adrese gönderilir.

avukat hediyeleri
 

Avukata Hediye Masa İsimliği

avukata hediye modelleri

Avukatıma hediye almak istiyorum diyenlere en uygun hediyelerden masa isimliği, ciddi avukat büroları için en uygun hediye seçimleri arasında yer almaktadır. 10 cm x 15 cm ölçülerinde bu ürün, parlak akrilik malzemeden yapılmıştır. Ürün, cam görünümüne sahip olup, kişi ismi ile özelleştirilebilmektedir. Üzerine hukuk bürosunun ismi ve avukatın adı soyadı, lazer kazıma tekniği ile yazıldığından asla çıkmaz. Kırılmaması için özel kutusunda sipariş adresine ulaştırılır.

avukata hediye modelleri
 

Avukatlara Özel Kurumsal Altın- Gümüş Kahve Kupası

avukatıma hediye

Avukat hediyeleri arasında klasiklerden olan kahve kupası, şimdi tarz sahibi altın ve gümüş renkleri ile avukatların ofislerinde yer etmektedir. Kupanın yüksekliği 9,5 cm, çapı 8,5 cm’dir. Malzeme kalınlığı 4 mm olarak belirlenmiştir. Ürün seramikten yapılmış olup, içi beyaz dışı isteğinize göre altın ya da gümüştür. Kupanın üzerine kişiye özel ad soyad baskısı yapılmakla birlikte, isteğe bağlı olarak hukuk bürosunun ismi de yazılabilmektedir. Özenle hediye paketi yapılan ürün, istenen adrese gönderilir.

avukatıma hediye
 

Avukatlara Kişiye Özel Ahşap Kutulu Kalem

avukata hediye kalem

Avukata hediye kalem seçenekleri arasından tarz sahibi kutusu ve kaliteli çizgileri ile öne çıkan bu ürün, tamamen ahşaptan üretilmiştir. Kalem kutusu ölçüsü 17 x 5 cm’dir. Set içerisinde bir adet Roller kalem ve kalem kutusu bulunur. Kalem ölçüsü 13,5 cm’dir. Kalemin üzerine de kalem kutusunun üzerine de lazer kazıma yöntemi ile isim yazılır. Bu isim kazıma yöntemi ile yazıldığı için asla silinme ihtimali bulunmaz. Kişiye özel hediye paketi ile gönderilen ürünün kalemi mavi renk yazmaktadır.

avukata hediye kalem
 

Bayan Avukatlara Hediye Renkli Kahve Kupası

bayan avukata hediye

Bayan avukata ne hediye alınır diye düşünenleri rahatlatacak bu ürün, seramik malzemeden yapılmıştır. Yüksekliği 9,5 cm olan kupanın çapı 8,5 cm’dir. Kupanın malzeme kalınlığı 4 cm iken, dışı beyaz üzerine baskılı, içi ve kulbu renkli bir üründür. Ürünün kırmızı, siyah, pembe, mürdüm, turuncu, mavi ve sarı renk seçenekleri bulunmaktadır. Üzerine isim yazılarak özelleştirilen kupa, avukatlı mesleği ile illüstrasyonlara da yer vermektedir.

bayan avukata hediye
 

Kişiye Özel Hakim Tokmağı

erkek avukata ne hediye alınır

Avukat hediyesi dendiğinde akla ilk gelenlerden hakim tokmağı, adaleti temsil ettiğinden avukatlara yakıştırılmıştır. Ahşap zemin üzerine oturtulmuş bir daire şekli ve tokmaktan oluşur. Ahşap zemini 12 cm çapında, tokmak 24 cm boyundadır. Bu hediye ile avukat tanıdığınızın ofisinde ya da evinde ilginç ve sizi hatırlatan bir aksesuarın bulunmasını sağlayacaksınız. Bunun yanında tokmağın vurulduğu daire biçimindeki zemin üzerine avukatın adı soyadının yazılmış olması, hediyenin özelleştirilmesi için önemlidir. Hediye üzerine yazılan bu yazı, kazıma tekniği ile işlendiğinden asla çıkmaz.

erkek avukata ne hediye alınır
 

Avukata Özel Taş İsimlik

avukat hediyesi

Avukat hediyeleri arasında en fazla tercih edilenler arasında yer alan isimlik, 17 x 7,5 cm ölçülere sahiptir. Alt kaide ve baskılı üst kısım olmak üzere iki parçadan oluşan ürün, beyaz renktedir. Özel hazırlanmış kutusu ile gönderilen hediye, üzerinde bulunan isimliğe isim işlendikten sonra gönderilir. İsimliğin kenarında adalet logosu olan terazi bulunmaktadır. Bu ürün, özel paketinde gönderilmektedir.

avukat hediyesi
 

Erkek Avukatlara Özel Hediye Renkli Kahve Kupası

avukata hediye

Erkek avukata ne hediye alınır sorusuna yanıt olabilecek nitelikteki bu ürün, seramik malzemeden yapılmıştır. Kupa yüksekliği 9,5 cm, çapı 8,5 cm’dir. Malzeme kalınlığı 4 mm olmakla birlikte, dışı ile kulbu aynı renkte, baskısı gövdesine işlenmektedir. Sarı, mavi, kırmızı, siyah, mürdüm renk seçenekleri bulunmaktadır. Kişiye özel Avukat Ad Soyad şeklinde baskı yapılmakla birlikte, kupa üzerinde avukatlık ile ilgili spesifik araçların resimleri de bulunmaktadır. Bu özel hediye, kendi kutusunda, hediye paketi içerisinde gönderilir.

avukata hediye
 

Avukatlara Özel Mutlu Mesut Kahve Kupası

avukata hediye ne alınır

Bu kahve kupaları, üzerlerindeki avukat illüstrasyonları ile çok eğlenceli! Kadın ve erkek olmak üzere iki seçeneği bulunan kahve kupası, porselen malzemeden üretilmiştir. Süblimasyon tekniği ile yapılan kupa baskısının elde, ılık suda yıkanması tavsiye edilir. Bunun yanında kupa üzerindeki avukat figürünün hemen altına hediye alınacak avukatın adı ve soyadı işlenir. Eğlenceli çizimi ile avukatlara hitap eden bu hediye, özel kutusunda ve hediye paketi ile gönderilmektedir.

avukata hediye ne alınır
 

Avukat Arkadaşa İsme Özel Siyah Rezistanslı Çakmak

avukat arkadaşa hediye

Rüzgârda sönmeme özelliğine sahip olan bu çakmak, 6 x 3,5 cm boyutlarındadır. Üzerine hukuk kürsüsü, kürsünün altına avukatın ismi işlenir. İsim ve resim işleme şekli lazer kazıma yöntemidir. Asla silinmeyen bu resim, avukat için doğum günü gibi özel bir gün için gayet uygun bir hediye olacaktır. Gazı bittiğinde tekrar gaz doldurarak uzun süreli kullanım sağlanabilir. Prestijli avukat hediyeleri arasında yer alan bu çakmak, özel paketinde adrese gönderilmektedir.

avukat arkadaşa hediye
 

En Dişli Avukatlara Hediye Mini Cam Duvar Saati

avukat hediyeleri

Kullanışlı avukat hediyeleri arasında yer alan bu duvar saati, üzerinde avukatlık mesleğine özgü tasarımlar içerir. Saat rakamlarının olması gerektiği alanlarda bulunan resimler, mesleğe özgü kavramları temsil edecek illüstrasyonlardır. 5 mm kalınlığa sahip cam plaka üzerine renkli, canlı baskı ile işlenen saat, üzerine hukuk bürosunun adını ve avukatın ismini kazıyarak özelleştirilir. 1 adet pil ile çalışır. 18 cm çapındaki saat, özel paketinde gönderilir.

avukat hediyeleri
 

TEILEN