Her Yaşa Uygun Kız Erkek Çocuk Hediyeleri – Çocuğa Hediye Ne Alınır?

0
çocuğa hediyeler

Doğum günü, karne günü ya da sadece onun için önemli olan bir gün… Miniklere hediye almak söz konusu olduğunda ne yapacağını bilemeyenlerdenseniz, birbirinden güzel çocuk hediyelerini sizler için derledik. Siz de bu hediye listesinden dilediğiniz hediyeyi seçerek özel günün yıldızı olabilirsiniz.

Çocuklara Özel Boy Ölçme Cetveli

çocuk hediyeleri

Çocuğa alınacak hediyeler arasında kullanışlı oluşuyla dikkat çeken bu cetvel, 170 cm x 20 cm boyutlarındadır. Cetvel, 193 cm yükseklik ölçülerek duvara monte edilmelidir. 190 cm’e kadar ölçüm yapabilen cetvel, en güzel çocuk hediyeleri arasında yer almaktadır. Ahşap çıtalar üzerine doğal dokulu kanvas kağıda baskılı cetvel, size hediye paketi içerisinde gönderilecektir.

çocuk hediyeleri
 

Fotoğraf Baskılı Kapsül Şişeli Mini Puzzle

çocuk hediyesi

Çocuklara özel hediyeler arasında yer alan puzzle, kapsül şişede gönderilmektedir. 14 cm x 10 cm ölçülerindedir. 99 parçadan oluşan puzzle, üzerine istediğiniz resmi bastırabileceğiniz şekilde ayarlanmıştır. Bize göndereceğiniz yüksek çözünürlüklü bir fotoğrafı puzzle üzerine bastırarak hediyenizi özelleştirebilirsiniz. Bu sayede miniğimizin benlik algısı artarken, puzzle gibi zeka geliştiren oyuncaklara da ilgisi artacaktır. Puzzle ile birlikte size gönderilecek olan kapsül şişe 15 x 3 cm boyutlarındadır. Puzzle, size şık paketinde gönderilmektedir.

çocuk hediyesi
 

Küçük Aşçılara Kişiye Özel Çocuk Mutfak Önlüğü

8 yaşındaki çocuğa hediye

8 yaşındaki çocuğa hediye seçenekleri arasında yer alan bu mutfak önlüğü, özellikle mutfakta yardım etmeye hazır çocuklara alınabilecek en güzel hediyelerdendir. 8 yaş için gelişim özellikleri bağlamında daha uygun olsa da, 5-7 yaş için 52 cm, 7-12 yaş için 62 cm boyutlarında olmak üzere iki formu bulunmaktadır. Su bazlı pigment boya ile baskısı yapılan önlük, insan sağlığına zarar vermez. %100 pamuk kumaştan yapılmış olup leke olması halinde kolayca yıkanır. Kırmızı ve siyah olmak üzere iki adet renk seçeneğine sahip olan önlük, uzun ömürlü baskıya sahiptir. Boyun askısı , boy uzunluğuna göre ayarlanabilmektedir. Ürün, hediye paketi ile size gönderilmektedir.

8 yaşındaki çocuğa hediye
 

Fotoğraflı Hediyelik Kumbara

kız çocuğuna hediye

Paraların öğretimi ve soyut düşünme yeteneğine bağlı olarak, tutumluluk ve para kavramının öğretilebileceği 6 yaşta alınabilecek en güzel hediyeler arasında kumbara yer almaktadır. 6 yaşındaki çocuğa hediye seçenekleri arasında yer alan kumbara, üzerine basılacak fotoğraf ile özelleştirilmektedir. Bu sayede çocukta benlik algısının gelişiminde de rol oynayan algının gelişiminde de rol oynamış olacaksınız. Çocuk, üzerinde kendi fotoğrafı bulunan kumbaraya para atarken mutlu olacak, hem aitlik duygusunu hem de tutumluluk becerisini kazanacak. Porselen malzemeden üretilen kumbara, çıkmayan süblime baskı ile üretilmiştir. Uzun ömürlü hediyeler arasında yer alan kumbara üzerindeki fotoğrafın alt kısmında isim yazılması gereken bir bölüm bulunmaktadır. Kumbara, özel olarak hediye paketi yapılmış halde size ulaşacaktır.

kız çocuğuna hediye
 

Uzay Tasarımlı Boy Ölçme Cetveli

çocuğa alınacak hediyeler

Çocuğa ne hediye alınır diye kara kara düşünenlerin imdadına yetişen boy ölçme cetveli, size yüksek kalite ve hediye paketi ile gönderilmektedir. Yerden 193 cm yükseğe asarak kullanabileceğiniz cetvel, üzerindeki uzay çizimleri ile eğlenceli bir boy ölçme faaliyeti yapmaya elverişlidir. Cetvel, 170 cm x 20 cm boyutlarındadır.hediye paketi ile gönderilen ürün, hediye edilmeye hazır olarak elinize ulaşır.

çocuğa alınacak hediyeler
 

Erkek Çocuğuna Hediye Gamer Mouse pad

erkek çocuğuna hediye

Erkek çocuğa ne hediye alınır diye düşünenler için en uygun hediye seçeneği olan Gamer Mouse Pad 23 cm x 19 cm ölçülerindedir. Bilgisayar düşkünü küçük oyuncular için isim baskısı ile özelleştirilen ürün, kişiye özel tasarıma sahiptir. Süblimasyon tekniği ile yapılan işleme sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlayan ürün, özel olarak paketlenerek size gönderilir.

erkek çocuğuna hediye
 

Erkek Çocuklarına Özel 6 lı Araba Baskılı Çorap

erkek çocuğuna hediye ne alınır

3 yaşındaki çocuğa ne hediye alınır diye düşünenler için yaşı olmayan bu hediye bir seçenek olarak gösterilebilir. Siyah ve turkuaz renk seçeneklerine sahip ürün, üzerine isim baskısı yapılarak özelleştirilmektedir. 3-4, 5-6, 7-8 yaş seçenekleri bulunan ürün, benlik algısı ve aidiyet duygusunun gelişimine yardımcı olmaktadır. Özellikle 3 yaşta çokça görülen aidiyet duygusunun gelişmemesine bağlı, başkasının eşyasını alma durumunun önüne geçmeye yardımcı olan ürün, üzer,ne isim yazılması sayesinde hem aidiyet hem benlik ve değerlilik duygularını pekiştirmektedir. Ürün, özel paketinde gönderilmektedir.

erkek çocuğuna hediye ne alınır
 

Fil Tasarımlı İsme Özel Pamuk Kısa Kollu Bebek Body

1 yaşındaki çocuğa hediye

1 yaşındaki çocuğa ne hediye alınır diye düşünenler için mükemmel bir hediye fikri olacak tasarım body, 1 aylıktan 1 yaşa kadar tüm bebekler için farklı bedenlerle bulunabilmektedir. Üzerine isim yazılarak özelleştirilen ürün, %100 pamuktan üretilmiştir. Üzerindeki baskı tamamen su bazlı boya ile yapılmış, sağlık açısından bir zarara neden olmamaktadır. Boyun kısmında 2, alt kısımda 3 adet çıt çıtı bulunan ürün, 30 derecede yıkanmaya uygundur. Özenle hediye paketi yapılarak size gönderilecek ürün, hediye edilmeye hazır olarak elinize ulaşır.

1 yaşındaki çocuğa hediye
 

Çocuklara Doğum Günü Hediyesi A5 – 40 Parça Puzzle

çocuğa hediye ne alınır

Çocuklara alınabilecek eğlenceli ve eğitici hediyeler arasında yer alan puzzle, şimdi üzerinde çocuğun adı ile size gönderilmektedir. A-5 boyutunda size gönderilecek olan puzzle, üzerine çocuğun isminin yanında yaş da yazılarak paketlenir. Puzzle, 40 parçadan oluşması ile diğer puzzle çeşitlerine kıyasla daha kolay yapılmaktadır. Hem eğlenceli, hem dikkat geliştirici bir etkinlik olan puzzle, size özel paketinde gönderilecektir.

çocuğa hediye ne alınır
 

İsim Yazılı Baskılı Fotoğraf Çerçevesi

erkek çocuk hediye

Çocuğa hediye ne alınır diyenler için en uygun seçenek olarak sunulan baskılı fotoğraf çerçevesi, üzerinde isim, tarih ve not yazım alanları ile size gönderilmektedir. Sipariş sırasında bu üç alana ne yazdırmak istediğinizi belirleyerek siparişinizi hazırlayabilirsiniz. Ürün mavi renkte olup, yatay kullanıma daha uygundur. Fotoğraf çerçevesi, size hediye paketi ile gönderilmektedir.

erkek çocuk hediye
 

Erkek Çocuklarına Özel İsim Yazılı T-shirt

6 yaşındaki çocuğa hediye

2 yaşındaki erkek çocuğa ne hediye alınır sorusunun yanıtı olabilecek ürün, sevimli duruşu ve farklı beden seçenekleri ile oldukça kolay ulaşılabilecek bir hediyedir. Ürünün bedeni 2 yaştan 13 yaşa kadar uzamaktadır. Beyaz ve siyah olmak üzere iki adet renk seçeneğine sahip ürün, üzerine çocuğun ismi yazılarak size gönderilmektedir. Su bazlı pigment boya ile baskısı yapılan ürün, %100 sağlıklı pamuk malzemeden üretilmiştir. Ürün, kumaşla bütünleşen, çıkmayan baskıya sahip olup, özel kutusu ile size gönderilmektedir.

6 yaşındaki çocuğa hediye
 

Little Star Tasarımlı İsme Özel Bebek Body

1 yaşındaki çocuğa hediye ne alınır

1 yaşındaki çocuğa hediye seçenekleri arasında yer alan body, çocuğun adının baskısı yapılarak özelleştirilebilmektedir. Ürünün 1 aylıktan 12 aylığa kadar beden seçenekleri bulunmaktadır. %100 sağlıklı pamuk kumaştan üretilen ürün, anti alerjen malzeme kullanılarak sizlere sunulmaktadır. Ürün, size hediye paketi ile gönderilmektedir.

1 yaşındaki çocuğa hediye ne alınır
 

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here