Bayanlar İçin Doğum Günü Hediyeleri – Tasarım Harikası 20 Hediye

doğum günü hediyeleri bayan

Doğum günü için hediye tercihinde bulunmak oldukça stresli bir süreçtir. En doğru hediye tercihinde bulunmak adına aylar öncesinden araştırmalara başlarız. Özellikle bayana alınacak doğum günü hediyeleri genellikle daha da zorlayıcıdır. Bunun en önemli nedeni ise hediye havuzunu son derece geniş olmasıdır. Sevgilinize, eşinize, annenize, kız kardeşinize ya da arkadaşınıza; kısacası hayatınıza değer katan o çok özel insanlara doğum günlerinde hediye alırken, duygularınızı iyi yansıtacak tercihlere öncelik vermelisiniz. Özellikle de doğum günü hediyeleri bayan arkadaş, yani sevgiliniz için alınacaksa seçim konusunda çok daha özenli davranmalısınız. Sizler de pek çok kişi gibi bu konuda zorlananlardansanız, 10 hediyeden oluşan bu çok özel listemiz, size rahat bir nefes aldıracak.

 

Kalp Kutulu Seni Sevmemin 32 Sebebi Çikolata

doğum günü hediyeleri bayan

Bayana özel doğum günü hediyeleri almak istiyorsanız, doğal olarak öncelikle onun kalbine odaklanmanız gerekiyor. Neyse ki kalp temalı hediyelerin kadınlar için modası kolay kolay geçmiyor. Hele bu tip jestler, çok özel birinden gelmişse söz konusu hediyenin yarattığı duygu bir kat daha yoğunlaşıyor. Yaratıcı bir sunum içeren bu özel kalp kutusunda, üzerinde sevgi mesajlarının olduğu nefis çikolatalar yer alıyor. Tüm bu çikolataların ortasında ise Melodi marka, büyük, kalpli bir çikolata daha bulunuyor. Mesajların en özeli ise tam olarak bu çikolatanın üzerinde yazıyor. Özenli ve şık bir paketleme ile adresinize yollanan flok kaplı kalp kutu ile sevgilinizin doğum gününde kalbini yeniden fethetmeye hazır olun.

doğum günü hediyeleri bayan
 

Sevgiliye Hediye Kalp Masa Saati

doğum günü hediyeleri bayan arkadaş

Sevgilinize doğum gününde alacağınız hediye konusunda kararsızsanız, kalp tasarımlı bu masa saatini değerlendirebilirsiniz. Bayan için en güzel doğum günü hediyeleri, ona kendini özel hissettiren hediyelerdir. Bu bağlamda kişiye özel olarak tasarlanan hediyeler, kadınları genellikle daha mutlu hissettirir. Sevgiliye hediye kalp masa saati, 12 x 12 cm boyutlarına sahiptir. Toplam uzunluğu 15 m olan ürün, tamamen akrilik materyalde üretilmiştir. Baskı sürecinde süblimasyon tekniğinin kullanılması, ürüne çok daha özel bir görünüm kazandırmıştır. Ayrıca bu sayede resimler de yazılar da ömür boyu kalıcılığını koruyor. Sipariş etmeniz halinde ürün, adresinize piliyle birlikte gönderiliyor. Hem kendinizin hem de sevgilinizin adını saatin üzerine yansıtabilirsiniz.

doğum günü hediyeleri bayan arkadaş
 

Film Şeridi Baskılı Sihirli Sevgili Kupası

en güzel doğum günü hediyeleri bayan için

Modası geçmeyen ürünlerden bir tanesi de kupalar. Özel günlerin adeta vazgeçilmezlerinden olan kupalar, şimdi de sihirli görünümleriyle karşımızda. Bu kupalar, ilk bakışta siyah renkli, klasik bir kupa gibi görünüyor. Oysa sihir; kupa, çay ya da kahve gibi sıcak içecekler ile temas ettiği anda hemen devreye giriyor. Az önce simsiyah görünen o kupanın altından bambaşka bir tasarım beliriyor. Sipariş esnasında sizin belirlediğiniz fotoğraf, sihirli kupanın üzerinde kendine yer buluyor. Dilerseniz aşkınızın başladığı tarihi ve isimlerinizi de tasarıma dahil edebilirsiniz. Sihirli sevgili kupası, yorgunluğunuzu alan çay ve kahve molalarınızda, sevgilinizi tebessüm ederek hatırlamanızı sağlayacaktır.

en güzel doğum günü hediyeleri bayan için
 

Ofis Çalışanlarına Hediye Çocuk Fotoğraflı Mousepad

bayana alınacak doğum günü hediyeleri

Doğum günlerinde, mesai arkadaşlarınıza özel bir jest yapmak istiyorsanız, kişiye özel tasarımları incelemenizde fayda var. Henüz yeni anne ya da baba olmuş kişilerin aklı gün boyunca genellikle çocuklarında kalır. Bu nedenle ofiste, çalışma masalarında çocuklarına ait çeşitli figürler bulundurmaktan hoşlanırlar. Çocuk fotoğraflı mousepad, böyle kişiler için alınabilecek en ideal doğum günü seçimlerinden birisidir. Erkek ya da kız çocuğuna özel bir fon rengi bulunan bu şirin mousepad ile mesai arkadaşınızın mutluluğuna ortak olabilirsiniz. 20 x 20 cm ölçülerine sahip olan ürünün baskısı hiçbir koşulda çıkmıyor. Ücretsiz kargo fırsatlarından yararlanarak ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

bayana alınacak doğum günü hediyeleri
 

Sevgiliye Kişiye Özel Sevimli Peluş Ayı 55 cm

doğum günü hediyeleri sevgiliye bayan

Doğum günü hediyeleri bayan kategorisi sizi yüzlerce yaratıcı hediye ile tanıştıracak. Bunlardan bir tanesi de sevgiliye ya da kişiye özel olarak tasarlanan sevimli peluş ayılar. Kadınların her daim bayıldığı, odalarının en güzel yerine koymaktan, sarılmaktan, birlikte uyumaktan son derece keyif aldıkları peluş ayılar, oldukça sempatik bir görünüme sahip. İnsan sağlığına olumsuz bir etkisi olmayan su bazkı pigment boyanın kullanıldığı peluş ayı 55 cm boyutunda. Kumaşla bütünleşik bir halde olan baskının üzerine, sizin ve sevgilinizin isimlerini yazdırabilirsiniz.

doğum günü hediyeleri sevgiliye bayan
 

Romantik Sevgiliye Hediye İsme Özel Bambu Kahvaltı Tabağı

bayan için en güzel doğum günü hediyeleri

Romantik sevgililerin hediye tercihleriyle her zaman fark yaratır. Siz de bunlardan biriyseniz emin olun ki sizden beklentiler bir hayli yüksek olacaktır. Yemek yapmayı da yemeyi de seven bir sevgiliniz varsa, isme özel bu şık bambu kahvaltı tabağı ile romantik yaklaşımınızı hediye seçiminize yansıtabilirsiniz. Bambu ağacından yapılmış olan kahvaltı tabağının üzerinde sizin ve sevgilinizin isimleri yer alıyor. Lazer kazıma yöntemi kullanıldığı için tabağın üzerinde yer alan baskı, deforme olmuyor. bayan için en güzel doğum günü hediyeleri kategorisi üzerinden bu zarif hediyeye ulaşabilirsiniz.

bayan için en güzel doğum günü hediyeleri
 

Harf Ve İsim Yazılı Kişiye Özel Çelik Termos

bayana özel doğum günü hediyeleri

En soğuk günlerde sevgilinizin içini ısıtacak bir hediyeye ne dersiniz? Hem harf, hem de isim yazılı, bu kişiye özel çelik termosla sevgilinizin kalbini bir kez daha çalabilirsiniz. 20 x 8 cm ölçülerine sahip olan termosun toplam kapasitesi 400 ml. Silikon contalı kapağa sahip ürünün üzerindeki baskı, lazer kazıma yönteminden ötürü asla bozulmaz. Harika bir doğum günü sürprizi yapmak sizin elinizde!

bayana özel doğum günü hediyeleri
 

Peluş Öpücük Atan Emoji Terlik

doğum günü hediyeleri bayan

Peluş kumaştan oluşan ürünler, 7’den 77’ye herkesin sempatisini toplamayı başarıyor. Sevgiliye alınacak doğum günü hediyeleri bayan kategorisinin en sevilen ürünlerinden biri olan bu peluş öpücük atan emoji terliklerle sevgilinizin doğum gününe damga vurabilirsiniz. Oldukça yumuşak olan peluş kumaştan tasarlanan bu terliklerde polyester dikiş ipleri tercih edilmiştir. Zaten başlı başına sevimli bir görünümü olan peluş terlikler, aynı sevimlilikteki emojilerle birleşince ortaya harika bir hediye çıkıyor.

doğum günü hediyeleri bayan
 

Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları

doğum günü hediyeleri bayan arkadaş

“Seni seviyorum” cümlesi, aşkın anahtarıdır. Bu anahtarı her an cebimizde korumak tutmak isteriz. Dünyanın en güzel ve en sahici duygusuna aracılık eden bu iki kelimeyi bazen dolaylı yollardan ifade etmeyi tercih ederiz. Özellikle ince düşünülmüş, yaratıcı hediyelerle birlikte ifade edilen aşk sözcükleri, çok daha güçlü bir etki yaratabiliyor. “Seni Seviyorum, çünkü” şablonuna yanıt veren, kırmızı kalp şeklinde 100 mesaj kartı ile aşkınızı samimice haykırabilirsiniz. İfade etmek istediğiniz; ancak bir türlü dillendiremediğiniz pek çok sevgi sözcüğünü bu kartların üzerinde bulabilirsiniz. Doğum günü hediyeleri özel paketiyle şık bir sunum içinde adresinize gönderilecek bu çok özel ürüne, aynı gün kargo fırsatıyla sahip olabilirsiniz.

doğum günü hediyeleri bayan arkadaş
 

Spor Yapanlara Hediye İsim Yazılı Havlu

en güzel doğum günü hediyeleri bayan için

En güzel doğum günü hediyeleri bayan için de erkek için de kişiselleştirilmiş olan hediyelerdir. Sporu hayatının merkezine alan sevdiklerinizi bu konuda yüreklendirecek hediyeler vermek, kulağa oldukça iyi geliyor. Aynı şekilde spora yeni başlayan insanları motive etmek, doğru yolda oldukları mesajını iletmek amacıyla da bu tip hediyeleri tercih edebilirsiniz. Özel günler genelde yeni başlangıçlara, alınan yeni kararlara vesile olur. Doğum gününde, spora başlaması adına sevgilinizi, annenizi, kardeşinizi cesaretlendirebilirsiniz. İsim yazılı bu özel havlular, belki de onlar adına ilk adımı oluşturacak, kim bilir? Pamuktan üretilen havlu, 90×50 cm ölçülerine sahip. Havlu üzerine nakış işleme ile yazılan isimler, ürünü kişiye özel kılıyor.

en güzel doğum günü hediyeleri bayan için
 

TEILEN