Erkeğe En Güzel Doğum Günü Hediyesi – Erkek Doğum Günü Sürprizleri

Erkeğe doğum günü hediyesi almak, bir kadına hediye almaktan her zaman daha zordur. Uygun hediye seçenekleri daha azdır, hediye alacağınız kişi hakkında bilgileriniz de sınırlıysa hayli zorlanırsınız. Ürün seçeneklerinin sınırlı olması sizi zor durumda bıraksa  da aslında daha hızlı karar vermenizi sağlar. Ancak eğer aklınızda planladığınız bir hediye varsa, erkek reyonlarında aradığınız hediyeyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Erkeğe hediye almanın zorluklarını fark ettik ve sizin için daha farklı, daha renkli hediye seçenekleri oluşturduk! Artık bir erkeğe hediye almak istediğinizde hep aynı seçenekleri görmekten sıkılmayacaksınız. Seçimlerinizi yüzlerce seçenek arasından yapacak, içinize en çok sinen erkek hediyelerini satın almış olacaksınız.

doğum günü hediyeleri

Doğum günü hediyesi erkek söz konusu olunca seçeneklerin kısıtlı olduğunu bilsek de, Sürpriz Hediye Fikirleri olarak bu düşüncenizi yıkmayı hedefliyoruz! İster doğum günü, ister evlilik yıldönümü, ister başka bir özel gün kutlaması olsun, erkeğe hediye almanız gerekiyorsa doğru adrestesiniz. Erkekler kullanabilecekleri, yanlarında taşıyabilecekleri hediye seçeneklerini tercih  etmektedir. Bu nedenle çakmak, cüzdan gibi hediyeleri alarak, hediye muhatabı erkeği daha mutlu edebilirsiniz. Ayrıca hediyelerimiz özel kutularında, hediye paketleri içerisinde sizlere gönderilmektedir. Kaliteli, kullanıma uygun ve stil sahibi hediyelerle, hediye alacağınız erkeğin karakteri hakkında biraz fikir sahibi olarak mükemmel hediyeyi seçebilirsiniz. Hediye almak herkesi mutlu eder. Siz de değer verdiğiniz erkeği mutlu etmenin keyfin çıkarın!

Kişiye Özel Saatli Masaüstü Ahşap Organizer

erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi

Erkeklerin masa çalışmalarında ne kadar dağınık olabileceğini hepimiz biliriz. Bu dağınıklık nedeniyle sıklıkla işlerinde hata yapabilir, işlerini zamanında yetiştiremeyebilirler. Eğer hediye almak istediğiniz erkek konusunda da böyle düşünüyorsanız, masasını biraz daha toplu tutması gerektiği gibi bir görüşünüz varsa, bu hediyeyi tercih etmelisiniz. Saatli organizer sayesinde masasını toplu tutacak, ataç gibi küçük dağınıklıklarda kurtulmuş olacaktır. ürün, cilalı masif ahşaptan üretilmektedir. Üst bölümüne lazerli kazıma yöntemiyle isim ve unvan işlenebilir. Bu sayede özelleştirilen ürün, özel kutusu ve hediye paketi ile sizlere gönderilecektir.

Seni Seviyorum Göz Testi Tasarımlı Gözlük Kılıfı

erkek için doğum günü hediyesi

Erkek doğum günü hediyesi konusunda seçici davrananlardansanız, bu hediyeyi tercih ederek hem kullanabileceği, hem eğlenceli bir hediye vermiş olursunuz. Sevgilinize, nişanlınıza ya da eşinize uygun bir hediye olarak seçilebilecek göz testi gözlük kılıfı, üzerinde yazan göz testi fontlu ‘Seni Seviyorum’ temalı yazı ile eğlenceli ve romantik hediye anlayışını bir araya getirir. Üzerine yazdırmak istediğiniz tema yazısını kendiniz de seçebilirsiniz. Yazıyı Seni Seviyorum temasında yazabilirken, her şeyim, bir tanem gibi kelimeler de ekletebilirsiniz. Ürün, üzerine yazılacak isimleriniz sayesinde özelleştirilir. Gabardin kumaştan üretim gözlük kılıfı, kaliteli ürünler kategorisinde yerini almaktadır.

Glasgow Viski Kadeh Seti

erkeğe doğum günü hediyesi ne alınır

Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi seçenekleri arasında yer alan ürün, set halinde gönderilmektedir. Viski seti içerisinde 1 adet vintage viski bardağı, 12’li doğal viski taşı bulunmaktadır. Viski taşları özel kutusunda, kese içerisinde gönderilmektedir. Ürün, özel zevkleri olan erkeklere hitap etmektedir. Ürün, özel olarak hazırlanmakta olup, herhangi bir özelleştirme yapılmadan sizlere gönderilecektir. Set, özel kutusunda gönderilirken, hediye paketi ile elinize ulaşmaktadır.

Gezginlere Özel Seyahatname Tasarımlı Kanvas Defter

erkeğe doğum günü hediyesi ne alabilirim

Sevgiliye doğum günü hediyesi erkek kategorisinde zorlanıyorsanız, kullanabileceği ürünlerden çok anlamlı hediyelere yönelmek istiyorsanız bu hediyeyi tercih edebilirsiniz. Eğer erkek arkadaşınız gezmeyi seviyorsa bu hediyeyi tercih edebilirsiniz. Bu sayede o gezerken not tutar ve siz onun yazdığı notları keyifle okursunuz. Bunun yanında ürün, uzak mesafe ilişkilerinde de kullanılabilmektedir. 100 yaprak olan defter, sarı çizgisiz kağıttan üretilmiştir. Kapağı %100 pamuktan üretilirken, kaliteli baskısı ile sevdiğiniz adama uygun bir hediyedir. Ürün, üzerine yazılacak isimle özelleştirilir.

Ofiste Kahve Keyfi Hediye Kutusu

erkek sevgiliye ofis doğum günü hediyesi

Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi fikirleri içinde ofiste kullanıma uygun hediyeler arıyorsanız, bu tür setleri tercih edebilirsiniz. Gümüş ve gold renk seçeneklerine sahip olan ürün, içerisinde kahve çekirdeği, espresso bardağı, çizgili defter bulundurur. Kırmızı not defteri 224 sayfadan oluşmaktadır. Ürünü ofiste kahve içmeyi seven sevgiliniz için kullanabilirsiniz. ürün, elinize şık karton kutu içerisinde ulaştırılır. Ürün içerisindeki her bir hediyelik yüksek kaliteye sahip olup, erkek arkadaşınızın kahve zevkine en uygun materyallerin bir araya gelmesi ile oluşturulmuştur. Ürün, hediye paketi içerisinde size ulaştırılır.

Erkek Cüzdan Anahtarlık Hediye Seti

erkeğe doğum günü hediyesi

Henüz yeni ilişkilerde erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi ne alabilirim diye düşünenler için bu hediye, garantili ürünler arasında yerini almaktadır. ürün, içerisinde bir cüzdan ve bir anahtarlık bulundurur. Set içerisindeki her bir ürün, üzerine yazılacak isimlerle özelleştirilir. Bu sayede hediyeniz basitlikten uzak, kaliteli ve görsel zevke uygun bir hal alır. eğer erkek arkadaşınızın kaliteli ürünlere ilgisini biliyorsanız, onu bu hediye ile mutlu edebilirsiniz. Çünkü set içerisindeki cüzdan gerçek deriden imal edilmiştir ve 1. Kalite bir görünüme sahiptir. Hediyeniz kendi kutusunda, size özel hediye paketinde  gönderilmektedir.

 Doğa Severlere İsim Yazılı Nakışlı Bere

doğum günü hediyesi erkek

Erkeğe doğum günü hediyesi fikirleri arasında yer alan ürün, isme özel olması nedeniyle anlamlı hediyeler kategorisinde yerini almaktadır. Erkek arkadaşınız doğa aşığıysa, şapka gibi aksesuarları seviyorsa ya da size bir şapkaya ihtiyacı olduğunu söylemişse, bu ürünü gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Berenin sağ ön kısmında istediğiniz isim nakış şeklinde işlenmektedir. İsim işleme konusunda kullanılan yöntem nakış yöntemi olduğundan, işlenen isim asla çıkmaz. Kumaşı pamuktan olup terletmez. Standart boyutlarda olan ürün, her bedene uygundur. Çamaşır makinesinde  yıkanabilir olması nedeniyle kolay kullanım avantajı sağlar. Ürün, özel hediye paketi ile sizlere gönderilecektir.

Kişiye Özel Kare Kod Baskılı Kol Düğmesi

erkek doğum günü hediyesi

Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi fikirleri içerisinde hem maddi, hem manevi hediyeler arasında yer alan kod baskılı kol düğmesi, orijinal hediyelerden biridir. Kare kod tasarımlı ürün, telefon programına okutulduğunda istediğiniz yazının ekrana gelmesini sağlar. Kendi özel metal kutusunda gönderilen ürün, oldukça kaliteli bir işçilikle hazırlanmıştır. telefona okutulduğunda ne yazmasını istiyorsanız, ona göre ayarlama yaparak istediğiniz yazıyı bize göndermeniz yeterlidir. Kişiye özel olarak hazırlanan bu hediye, aldığınız erkeği oldukça mutlu edecektir. Ürün, hediye paketi yapılarak sizlere gönderilmektedir.

Atatürk Silüetli İmzalı Çakmak

erkek sevgiliye doğum günü hediyesi

Erkek kardeşe doğum günü hediyesi fikirleri arasında yer alan ürün, Atatürk gençliğine mensup kardeşinizin mutlu olmasını sağlayacaktır. Hem kullanışlı, hem manevi değeri yüksek bir hediye olan ürün, aynı zamanda taşınabilir olması nedeniyle kişinin asla yanından ayırmayacağı bir hediye olacaktır. kardeşinize, sevgilinize ya da babanıza alabileceğiniz en güzel hediyeler arasında yer alan ürün, gaz doldurulabilme özelliği sayesinde tekrar kullanılabilir. Baskısı çift taraflı olan ürün, uzun süreli kullanıma dayanıklıdır. Ürün, Atatürk silüetinin altında yer alan isim yazımı ile özelleştirilmektedir.

TEILEN