Erkeğe Yıldönümü Hediyesi – Erkeğe En Güzel 20 Yıldönümü Hediyesi

erkek yildonumu hediyeleri

Kadınlara özel günlerde hediye almak için elimizde oldukça fazla seçenek olsa da, yıldönümü hediyeleri erkek için olduğunda oldukça zor seçilmektedir. İster sevgiliniz, ister eşiniz olsun, yıldönümleri hediyesiz geçmemesi gereken günler arasında yer almaktadır. erkeğe yıldönümü hediyesi çeşitlerini sizler için derledik.

Fotoğraf Baskılı İsimli Çakmak

yıldönümü hediyeleri erkek

Yıldönümü hediyeleri erkeğe alınacaksa kullanışlı olmasına dikkat edilmelidir. Bu çakmak da sevdiğiniz insanın yanından ayırmayacağı, gaz doldurulabilme özelliği sayesinde rahatlıkla kullanacağı bir hediyedir. 5,5 x 3 cm boyutlarındaki çakmak, uzun süreli kullanım vaat eder. Bu hediye için bize yüksek çözünürlüklü bir fotoğrafınızı göndermeniz gerekecektir. Fotoğrafınızın işlenmesi ile özelleştirilen çakmak, özel paketinde, hediye edilmeye hazır olarak size gönderilir.

yıldönümü hediyeleri erkek
 

Retro Tasarımlı Nashville Viski Seti

erkek için yıldönümü hediyeleri

Yıldönümü hediye fikirleri erkek söz konusu olunca afallayanlara tavsiye edilebilecek en tarz sahibi hediyeler arasında viski seti yer almaktadır. Sevdiğiniz alkol konusunda seçici ise, viski seviyorsa ya da seçkin bir alkol zevkine sahipse, bu hediyeyi çok sevecektir. Set içerisinde 1 adet karaf, 2 adet kadeh ve 12’li viski taşı bulunmaktadır. Şişe, el işçiliği ile üretildiğinden oldukça değerlidir. Kadehler 205 cc hacme sahiptir. Şişe üzerinde WHİSHEY yazısı standart olarak basılmaktadır. Setin her bir parçasına ayrı isim yazılmaktadır. Tüm parçalara isim, tarih ve iki- üç kelimelik mesaj yazdırma hakkınız bulunmaktadır. Set, el işi ile yapılmış kişiye özel ahşap meşe kaplama kutusunda gönderilmektedir. Ürün, kutu içerisine köpük aparatla yerleştirilmekte, hediye paketi ile gönderilmektedir. Bu sayede kırılma riski ortadan kalkar.

erkek için yıldönümü hediyeleri
 

Kırmızı Kalpli El Isıtıcısı

yıldönümü hediyeleri erkeğe fikirleri

Yıldönümünde erkek arkadaşıma ne alabilirim diye düşünenler için, özellikle mesafe ilişkisi yaşayanlar ve sevdiklerinden ayrı kalmak zorunda olanlar için mükemmel bir hediye seçeneği olan bu ısıtıcı, 11 cm x 11 cm boyutlarındadır. Kalp ısıtıcı içerisindeki metali bükerek ısınmayı başlatırsanız 30 dakika boyunca ısınma devam edecektir. Özellikle yıl dönümü kış aylarında olanların tercihi olan bu ürün, romantik sevgililer tarafından daha fazla sipariş edilmektedir. Yalnızca kaynar suya atılarak tekrar ısınma özelliği gösterebilen ürün, size özel hediye paketi ile gönderilmektedir.

yıldönümü hediyeleri erkeğe fikirleri
 

Sevgiliye Hediye İsimli Asker Künyesi

yıldönümünde erkek arkadaşıma ne alabilirim

Erkeğe yıldönümü hediyesi metal orijinal 2’li asker künye ucu, en özel hediyeler arasında yerini almaktadır. lazer kazıma yöntemi kullanıldığından, asla silinmez. Üzerine sizin ve sevdiğinizin ismi yazılarak size gönderilmektedir. İki, üç kelimeden oluşan bir mesaja birlikte size gönderilecek ürün, aynı zamanda tarih yazdırma seçeneği de bulundurmaktadır. İki künyeye aynı baskı yapılarak size gönderilir ve iki künye aynı zincirde elinize ulaşmaktadır. Özel paketinde size ulaşacak ürün, hediye paketi ile gönderilmektedir.

yıldönümünde erkek arkadaşıma ne alabilirim
 

Sevgiliye Hediye İsimli Asker Künyesi

yıldönümü hediye fikirleri erkek

Erkek arkadaşa yıldönümü hediyesi seçenekleri arasında yer alan ürün, üzerine isim ve tarih yazdırma seçeneği bulundurmaktadır. Dört- beş kelimeden oluşan mesaj yazdırma seçeneği de bulunan ürün, özel kutusunda size ulaştırılmaktadır. Ürün, 13,5 cm yüksekliğe, 8,5 cm çapa sahiptir. 500 cc kapasiteli ürün, lazer kazıma yöntemi kullanılarak özelleştirilmektedir. Hızlı ve güvenilir kargo avantajı ile gönderilen ürün, hediye paketi ile elinize ulaşmaktadır.

yıldönümü hediye fikirleri erkek
 

Yıldız Haritası Tasarımlı Kanvas Tablo

yıldönümü hediyeleri erkek sevgiliye

Erkek için yıldönümü hediyeleri arasında en anlamlılarından biri olan bu hediye, verdiğiniz tarih ve saatteki yıldız haritasının tasarıma eklenmesi ile oluşturulmaktadır. Verdiğiniz bilgilere uygun olarak çıkarılan yıldız haritası, altında ‘Her şey bu gökyüzü altında başladı’ yazısıyla gönderilmektedir. Tablo ölçüleri 40 x 60 cm’dir. Ahşap çıtalar üzerinde durduğundan dik ve sert bir şekilde duvara asılabilmektedir. Ürün, özel hediye paketinde size gönderilir.

yıldönümü hediyeleri erkek sevgiliye
 

Çakmak Plaka Anahtarlık Seti

erkeğe yıldönümü hediyesi

Erkek arkadaşa yıldönümü hediyesi seçenekleri arasında en çok tercih edilenlerden olan bu ürün, aynı zamanda doğum günü gibi diğer özel günlerde de kullanılabilmektedir. Kullanışlı olması nedeniyle yıldönümleri için daha uygun görülen ürün, 1 çakmak ve 1 anahtarlıktan oluşmaktadır. Çakmak üzerine çift taraflı olarak hediyeyi aldığınız kişinin ismi yazılmakta iken, plakayı dilediğiniz şekilde seçebilirsiniz. Çakmak 5,5 cm x 3 cm boyutlara sahiptir. Gaz doldurulabilir özellikteki çakmak, uzun ömürlü kullanım sağlar. Plaka ise 65 mm x 25 mm boyutlarındadır. 6 mm kalınlıktaki ürün, çelik anahtarlık halkası ile birlikte gönderilmektedir. Ürün size özel kutusunda, hediye paketi ile ulaşmaktadır.

erkeğe yıldönümü hediyesi
 

yıldönümü hediyeleri erkek için

yıldönümü hediyeleri erkek için

Yıldönümü hediye fikirleri erkek söz konusu olunca kıt kalsa da, en romantik hediyeleri seçmek de mümkün! Bu saat ile sevginizi gösterirken, saatin kullanışlı olması sayesinde tamamen manevi bir hediye de almamış olacaksınız. 6 mm kalınlığa sahip ahşap plaka üzerine renkli, canlı baskı yapılarak hazırlanan hediye sayesinde, sevdiğinizin evinde bir imzanız bulunduğunu hissedeceksiniz. 1 adet AA pil ile çalışan ürün, sessiz mekanizması ile diğer saatlerden ayrılmaktadır. Özelleştirme kapsamında üzerine yer, tarih ve isim yazdırma seçeneğiniz bulunmaktadır. Ürün size hediye paketinde gönderilir.

yıldönümü hediyeleri erkek için
 

Osmanlı Armalı Çakmak

erkek arkadaşa yıldönümü hediyesi

Yıldönümünde erkek arkadaşıma ne alabilirim diye düşünenlerin, ‘Romantik olmasın, kullanışlı olsun, zevklerine uysun’ diyenlerin tercihi, minik kullanışlı ürünler arasında yer alan çakmak, şimdi en uygun fiyatlar ve özenli hediye paketleri ile hazır! Osmanlı tuğrasının alt kısmında bulunan isim yazma bölümü ile özelleştirilen çakmak, rüzgarda sönmemektedir. Gaz doldurulabilme özelliği sayesinde uzun ömürlü kullanım sunan çakmak, ağır hediyeler arasında yer almaktadır. özel paketinde, hediye edilmeye hazır olarak size gönderilen ürün ile sevdiğiniz insanı mutlu edebilirsiniz.

erkek arkadaşa yıldönümü hediyesi
 

İmza Stilli İsme Özel Cüzdan

erkek için yıldönümü hediyeleri

1 yıldönümü hediyesi erkeğe alınacaksa seçenekler genellikle kullanılabilir ürünler üzerinde yoğunlaşmaktadır. Deri cüzdan da bu ürünler arasında yerini alır. ürün, siyah ve taba olmak üzere iki renk seçeneğine sahiptir. Üzerine yazılan isimle özelleştirilen ürün, kapağın orta kısmında bulunan tuğra ile prensip sahibi bir çizgi kazanmaktadır. Üründe 8 adet kart koyma cebi bulunmakta iken, 2 adet kağıt para kısmı yer almaktadır. Lazer kazıma yöntemi ile basılan isimlerde herhangi bir silinme durumu gözlenmez. Uzun süreli kullanım garantisi ile size gönderilecek ürün, fermuarlı bozuk para cebine sahiptir. Hakiki deriden imal edilen ürün, hediye paketinde gönderilmektedir.

erkek için yıldönümü hediyeleri
 

Sevgiliye Hediye Mesajlı 1st Ödül

erkek için yıldönümü hediyeleri

Yıldönümü hediyeleri erkek sevgiliye alınacaksa her zaman biraz esprili olmakta yarar vardır. Bu hediye de bakıp neşeyle gülümsenebilecek hediyeler arasında yer almaktadır. Lazer kazıma yöntemi ile 1st yazısının altındaki kısma ödülün nedeninin yazılabileceği boş bir kısım bırakılmıştır. Buradaki yazılan ‘Dünyanın Bir Numaralı Sevgilisi Ödülü’ gibi esprili bir dilde olabilir. 14 cm uzunluğundaki ödül, mizah anlayışı yüksek sevgililere hitap etmektedir. Ürün, hediye paketinde gönderilmektedir.

erkek için yıldönümü hediyeleri
 

TEILEN