Erkek Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi İçin Sürpriz 20 Hediye Fikri

erkek arkadaşa doğum günü hediyesi

Erkek arkadaşa doğum günü hediyesi almak, ilişkinizin boyutuna, süresine ve erkek arkadaşınızı tanıma durumunuza göre çok zor olabilmektedir. Bazen sadece kullanışlılığı dikkate alarak hediye seçersiniz, bazen sadece anı kalsın istersiniz. Böyle durumlarda erkek arkadaşa doğum günü hediyesi ne alınır diye uzun uzun düşünmenize gerek yok! En güzel doğum günü hediyelerini sizler için derledik!

Kişiye Özel Kol Düğmesi Kalem Seti

erkek arkadaşa doğum günü hediyesi fikirleri

Erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi arıyorum diyen kadınlara özel, isim ve baş harf baskısı ile özelleştirilmiş set, özel kutusunda gönderilmektedir. Set, bir tükenmez, bir dolma kalem ile iki adet kol düğmesinden oluşmaktadır. Kol düğmelerinin üzerine harf, kalemlerin üzerine ise isim baskısı yapılmaktadır. ürün özel kutusunda, şık paketleme ile gönderilir.

erkek arkadaşa doğum günü hediyesi fikirleri
 

Seni Seviyorum Göz Testi Tasarımlı Gözlük Kılıfı

erkek arkadaşa en güzel doğum günü hediyesi

Erkek arkadaşınız gözlük kullanıyorsa, bu esprili kılıf ile ilişkinize eğlence katabilirsiniz. Üzerinde göz testi teması ile ‘Seni seviyorum biricik sevgilim’ yazan ürün, özel kutusunda istediğiniz adrese gönderilecektir. Dayanıklı kumaştan üretilmiş ürünün baskıları uzun ömürlü ve isim baskısı yapılmaya müsaittir. Kılıfın en alt kısmına dilerseniz kendi isminizi ve sevdiğinizin ismini yazdırabilirsiniz.

erkek arkadaşa en güzel doğum günü hediyesi
 

Glasgov Viski Kadeh Seti

erkek arkadaşa ilginç doğum günü hediyesi

Alkol konusunda seçici olan gurmelere, zevklerini takip ettiğinize dair küçük bir ipucu… Bu muhteşem set ile erkek arkadaşınızın en seçkin zevklerini bildiğinizi ona gösterebilir, kendini değerli hissetmesini sağlayabilirsiniz. Küçük kutlamalardan hoşlananlar için tasarlanmış hediye, bir viski, bir viski bardağı ve viski taşlarından oluşmaktadır. Üçlü set, size özel kutusunda ve özenli paketinde gönderilecektir.

erkek arkadaşa ilginç doğum günü hediyesi
 

Gezginlere Özel Seyahatname Tasarımlı Kanvas Defter

erkek arkadaşa doğum günü hediyesi ne alınır

Erkek arkadaşınız gezmeyi çok seviyorsa, ondan gittiği yerlerde gördüklerini yazmasını isteyebilirsiniz ya da uzak mesafe ilişkisi yaşıyorsanız ondan seyahat günlüğü tutmasını rica edebilirsiniz. Aranızdaki bağı kuvvetlendirecek tüm bu ortak paydalar için bu muhteşem defteri kullanabilirsiniz. Seyahatname formatlı defter, üzerine yazılan isim sayesinde kişiselleştirilebilmektedir. Bu sayede X’in defteri şeklinde yapılan baskısı, erkek arkadaşınıza kendisi oldukça özel hissettirecektir. Defter, özel kutusunda, şık hediye paketinde gönderilecektir.

erkek arkadaşa doğum günü hediyesi ne alınır
 

Ofiste Kahve Keyfi Hediye Kutusu

erkek arkadaşa doğum günü hediyesi

Ofiste çalışan erkek arkadaşlara, masasının üzerini ve kahve saatlerini neşelendirecek bir hediye seçmek isterseniz, bu hediye seçenekleriniz arasında kesinlikle yer almalıdır. Hediye kutusunun içerisinde bir adet Kolombiya kahvesi, bir adet not defteri, bir kahve fincanı ve kaktüs tipinde bakıma ihtiyaç duymayan bir adet masa üstü süs bitkisi yer almaktadır. hediyeniz özel kutusunda ve şık paketi ile gönderilmektedir.

erkek arkadaşa doğum günü hediyesi
 

Bambu Kutulu Kalem Seti

erkek arkadaşa doğum günü hediyesi

Erkek arkadaşa ilk doğum günü hediyesi ne olabilir diye düşünenler için, hem garantili, hem kullanışlı bir hediye seçeneği olarak bambu kutulu kalem seti alınabilir. Set, kişilere isme özel olarak gönderilmektedir. İlk kutlayacağınız doğum gününde tarz sahibi bir hediye seçmek, aynı zamanda kullanışlı olmasına da dikkat çekmek isterseniz, yapmanız gereken sadece bu hediyeyi sipariş etmek olmalıdır. Hediye, üzerinde yazan isimler ve tarih ile özelleştirilebilmektedir.Bu kapsamda hediye, özellikle öğretmenlik ya da masa başı işlerde çalışan erkek arkadaşlar için oldukça uygun bir seçenektir.

erkek arkadaşa doğum günü hediyesi
 

Erkek Cüzdan ve Anahtarlık Seti

erkek arkadaşa doğum günü hediyeleri

İlişkiniz yeniyse, erkek arkadaşınızın nelerden hoşlanabileceğini kestiremiyorsanız ya da garanti bir hediye arıyorsanız, aradığınız hediye tam olarak cüzdan takımı. Bir anahtarlık ve bir 3 gözlü cüzdandan oluşan set, kişiye kendini özel hissettirecek isim baskısı ile birlikte gönderilmektedir. Cüzdanın ön yüzüne, sol alt kısımda ve anahtarlık üzerine basılacak isimlerle, hediyeyi kişiselleştirebilirsiniz. Hediye, size özel kutusunda ve hediye paketi içerisinde gönderilecektir.

erkek arkadaşa doğum günü hediyeleri
 

İsim Yazılı Nakış İşlemeli Bere

erkek arkadaşa doğum günü hediyeleri

Erkek arkadaşa alınacak hem spor, hem şık hediyeler arasında yer alan bere, özellikle spor giyinmeyi seven erkekler için tamamlayıcı olarak görev yapacaktır. hediyenin üzerinde yer alan nakış kısmına isim yazdırabilir, ya da resim bastırabilirsiniz. Hem kullanışlı hem hatıra değeri taşıyan bir hediye olan bere, doğa sporlarını seven erkekler için tasarlanmıştır. Hediye, size özel paketinde teslim edilir.

erkek arkadaşa doğum günü hediyeleri
 

Kişiye Özel Kare Kod Baskılı Kol Düğmesi

doğum günü hediyeleri erkek arkadaşa

Erkek arkadaşa en güzel doğum günü hediyesi ne olabilir diyenler, hem orijinal hem kullanışlı bir hediye arayanlar… Bu hediye fikri ile en orijinal seçeneği görmüş olacaksınız. Kol düğmesi hediyesi, üzerinde bulunan QR kod ile istediğiniz yazıyı baskı haline getirebilirsiniz. 11 x 5,5 cm boyutlarında kare kol düğmelerine basılacak QR kod, telefona okutulduğunda hangi yazıyı isterseniz kişinin karşısına o yazı çıkacaktır. İster isimler ve tarihler, ister duygusal bir mesaj… Bu kol düğmeleri ile erkek arkadaşınızın hayatında aldığı en orijinal hediyeyi vermiş olacaksınız.

doğum günü hediyeleri erkek arkadaşa
 

Atatürk Siluetli ve İmzalı Çakmak

doğum günü hediyeleri erkek arkadaşa

Erkek arkadaşa doğum günü hediyesi alacaklar, erkek arkadaşının Atatürk sevgisinin farkında olanlar, bu hediye tam size göre! Atatürk silueti ve imzasını her an yanında taşımak isteyen erkekler için tasarlanmış bu ürün ile erkek arkadaşınıza en kıymetli hediyelerden birini vermiş olacaksınız. Hem kullanışlı hem de manevi değeri yüksek bir hediye olan bu çakmak, özel kutusu ve hediye paketi ile sizlere gönderilecektir.

doğum günü hediyeleri erkek arkadaşa
 

Lacivert Yıldız Taş Bileklik Tespih Seti

doğum günü hediyeleri erkek arkadaşa

Erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi almak istiyorum diyen kadınlara, erkek arkadaşınızın her an yanında olacak bir hediye tavsiye ediyoruz. Bir tespih ve bir bilekliğin özel kutusunda gönderilmesi ile oluşturulacak set, dilediğiniz notun üzerine yazılmasının ardından, istediğiniz adrese gönderilecektir. Set, erkek arkadaşınızın asla yanından ayıramayacağı bir eşya olacak, her an sizi hatırlamasına yetecektir. Tespih ve bileklik seti özel kutusunda, özenli paketi ile sizlere gönderilir.

doğum günü hediyeleri erkek arkadaşa
 

Sosyal Medya Tasarımlı Hediyelik Plaket

doğum günü hediyeleri erkek arkadaşa

Erkek arkadaşa doğum günü fikirleri arasında en orijinaller arasına giren bu hediye, metal plaka üzerine işlenmiş fotoğrafın kadifeye yapıştırılması ile elde edilir. Hediye, özellikle sosyal medya tutkunu bir erkek arkadaşınız varsa kullanılabilmektedir. Birlikte ya da tek başına çekilmiş bir fotoğrafın metal plaka üzerine basılmasından sonra, fotoğraf İnstagram teması ile sizlere gönderilir. Ayrıca yazılacak notlar ve kişi isimleri ile özelleştirilebilecek hediye, özenli paketi ile sizlere gönderilmektedir.

doğum günü hediyeleri erkek arkadaşa
 

TEILEN