Erkek Arkadaşa Hediye Fikirleri – Erkek Arkadaşa 30 Hediye Önerisi

erkek arkadaşa hediye

Hediye almanın en zor yanı kendimizi karşı tarafın yerine koyamadığımız için gerçekleşir. Yani yeterince iyi empati yapamazsak hediye almakta zorlanırız, hatta hediye seçmek içinden çıkılmaz bir hal alır. Erkek arkadaşa hediye almak da böyledir. Eğer erkek arkadaşa hediye alırken zorlanıyorsanız bunun sebebi onun yerine kendinizi koyamadığınız içindir. Çünkü erkeğe hediye fikirleri ararken kızlar oldukça zorlanır.

Erkek arkadaşa hediye olarak alınabilecek ve duygusal, esprili mesajları en iyi şekilde aktaracak, yaratıcı tasarım ürünlerin bilgilerini alt başlıklardan öğrenebilirsiniz. İsim, tarih ve özel mesajlarınızı tasarımlarına ekletebileceğiniz bu ürünler ile aklınızda yer alan hediyeye ulaşabilirsiniz.

Masaüstü Metal Fotoğraf Albümü

erkek arkadaşa hediye

Erkek arkadaşa hediye olarak verilebilecek ve her daim birlikte geçirilen anları hatırlatacak metal fotoğraf albümü, şık dış tasarıma sahiptir. Çiftler birlikte eğlenceli, duygusal anlarında aynı kare yer aldıkları 10 adet özel fotoğrafı, masaüstü metal fotoğraf albümünü içerisinde ömür boyu saklarken, metal albüm yüzeyine kendileri için özel bir tarihi ve isimlerini şık karakterli yazı ile ekleyebilirler.

Masaüstü metal fotoğraf albümüne sizin için özel olan 10 anın fotoğrafını ekleyip, şık dış tasarıma erkek arkadaşınızın ismini ve sizin için özel bir tarihi ekleterek, yaratıcı bir hediye verebilirsiniz.

Fotoğraf Baskılı Minimal Ahşap Plaka

erkek arkadaşa hediye fikirleri

Erkek arkadaşa hediye fikirleri arasında yer alan fotoğraf baskılı minimal ahşap plakalar, hiç unutmadığınız özel bir anınızın fotoğrafını en şık şekilde hediye edebilmenizi sağlayan tasarımlardır. Sizin için değerli olan bir anın fotoğrafını ve altına erkek arkadaşınıza iletmek istediğiniz mesajı, şık ahşap plaka üzerine uygulatabilir, sevgi dolu hislerinizi ölümsüz bir kare ile ona aktarabilirsiniz. Hislerinizi ve birlikte geçirdiğiniz özel bir anı üzerinde taşıyan şık ahşap plakalar, hem duvar üzerinde dekoratif bir tablo konunda hem de masaüstünde şık bir çerçeve yerine kullanılabilmektedirler.

Mesajlı Akrilik Kalp Saat

erkek arkadaşa ne hediye alınır

Erkek arkadaşınıza eğlenceli, sevgi dolu bir mesaj iletmek, özel bir günde doğum gününü kutlamak için mesaj kartlarına notlarınızı iletmek yerine, şık tasarımlı bir saat üzerine anlamlı sözlerinizi ekleyebilirsiniz. Ofis, raf, çalışma masası alanlarında kullanıma uygun, kalp formunda, lazer çizim tekniği ile işlemiş, beyaz ve altın sarısı parlak akrilik renklerin bir arada kullanıldığı trend tasarımı ile öne çıkan saat üzerine isimlerinizi ve notlarınızı ekleterek, yaratıcı bir hediye verebilirsiniz.

Kişiye Özel Deri Cüzdan Tasarımı

erkek arkadaşa manevi hediye

Erkek arkadaşa ne hediye alınır? Sorusunun cevabı aslında, alınan hediyenin hem şık hem de ihtiyaçları karşılayan hediyelerden seçilmesi gerektiğidir. Herkesin günlük yaşantısında sıklıkla kullandığı cüzdanlar ise tasarım modelleri ile şık birere hediye dönüşürler.

Hakiki deri, 8 adet kart bölümlü, 2 iç cepli, çıt çıtlı para gözlü, konforlu kullanım ve şık dış tasarım sunan cüzdan ile erkek arkadaşınıza her zaman kullanabileceği bir hediye verebilirsiniz. Tasarım cüdan üzerine sizin için özel bir tarihi ve erkek arkadaşınızın ismini ekleterek bu hediyeyi kişiye özel hale getirebilirsiniz.

Fotoğraflı Ahşap Kapaklı Defter

erkek arkadaşıma hediye

Yazı yazmayı seven veya iş notlarını düzenli olarak tutmaktan hoşlanan kişiler için alınabilecek en ideal hediyelerin başında, farklı defter tasarımları yer alır. Yazı yazmayı ve not tutmayı seven erkek arkadaşınızın ilgi alanına hitap eden, her daim kullanabileceği ahşap kapaklı defterleri hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz. Ahşap kapaklı özel defter tasarımı üzerine birlikte bir fotoğrafınızı ve isimlerinizi ekleterek, anlamlı bir hediye verebilirsiniz.

Kişiye Özel Esprili Kupa, Sunuma Seti

doktor erkek arkadaşa hediye

Erkek arkadaşa hediye önerileri arasında yer alan ve eğlenceli bir hediye verebilmenize imkan tanıyan özel tasarım kupa ve sunum seti, doktorlara özel epsrili mesajları içerirler. Kupa ve servis altlığından oluşan bu hediye seçeneği, mola anlarında bir kahve ve kurabiye arasında kullanım için idealdir. Doktor Erkek arkadaşınıza, her kullanımda sizi hatırlayacak ve üzerinde yer alan espri ile gülümsemesini sağlayacak bir hediye vermek istiyorsanız, özel tasarım kupalar ideal tercihi yapmanıza olanak sağlarlar.

Minimal Harf İşlemeli Paslanmaz Matara

erkek arkadaşıma ne hediye alabilirim

Minimal harf işlemeli ve paslanmaz mataralar, parlak gri dış renkleri ve üzerinde yer alan siyah karakterli yazılar ile trend tasarım detaylarını yansıtan hediyelerdir. Özellikle doğada vakit geçirmekten hoşlanalar için tercih edilebilecek ideal hediye seçenekleri arasında yer alırlar. Sızdırmazlık özellikli, metalik demir renkli paslanmaz çelik kaplaması ile uzun ömürlü kullanım sunan ürünün üzerine isin baş harfi, isim ve tarih detayları eklenir. Erkek arkadaşınızın günlük hayatında ve doğada geçirdiği vakitlerde kullanabileceği bu hediye üzerine isim detayları ekleterek, ona özel tasarım bir armağan verebilirsiniz.

İsim Yazılı Baskılı Yastık

erkek arkadaşa hediye yastık

İsim yazılı baskılı yastıklar, çıkmayan pigment baskılı, beyaz rengi ile trend ev dekorasyonuna uygun, Eco Dacron Comforel özel dokulu kumaştan tasarlanan hediye çeşitleridir. Çamaşır makinesinde yıkanabilen şık kılıflara sahip yastıklar üzerine erkek arkadaşınızın ismini kendi adınız ile birlikte ekleyebilirsiniz. İsimleriniz taşıyan bu özel hediye ile erkek arkadaşınızın ev dekorasyonuna ekleyebileceği anlamlı bir parça hediye edebilirsiniz.

Aşkın Yıldız Haritası Led Lamba

erkek arkadaşa anlamlı hediye

Aşkın yıldız haritası led lamba, erkek arkadaşa anlamlı hediye vermek isteyenler için ideal bir seçenektir. Yaratıcı tasarımda, gökyüzünde yer alan takımyıldızları figürleri kullanılmıştır. Led aydınlatma ile ışıldayan takımyıldızı figürleri ise şık cam tasarımı üzerinde yer alır. İsimlerinizin üzerine ekleneceği bu şık hediye ile yıldızlar altında başlayan sevginizi, ifade edebilirsiniz.

Kalp Kolaj Tasarımlı Kanvas Tablo

erkek arkadaşa hediye önerileri

Belirlediğiniz en güzel anlara ait 13 adet fotoğrafınızın siyah beyaz formda bir araya getirilmesi ile oluşturulan kalp formunda karışık kolaj kanvas tablo, erkek arkadaşa verilebilecek yaratıcı hediyeler arasında bulunur. Anlamlı fotoğraflarınız, ahşap çıtalar üzerine doğal dokulu kanvas tabloya basılarak, şık bir hediye seçeneği tasarlanır. Erkek arkadaşınızın ev veya ofis alanında hem şık bir dekorasyon öğesi, hem de mutlu anları hatırlatan bir detay olarak yer vereceği bu hediye, yaratıcı bir armağan sunmak için idealdir.

Karikatür Baskılı Kupa, Çerçeve, Yastık Kılıfı

erkek arkadaşıma ne hediye alabilirim

Üç farklı çeşitte hediye edebileceğiniz karikatür baskılı hediyeler, erkek arkadaşınıza esprili bir armağan vermek istediğinizde ideal tercihleri yapabilmenize olanak sunarlar. Bu eğlenceli hediyeler, yüzlerinizin karikatür figürlerine uygulanması ve kupa, çerçeve, yastık kılıflarına kaliteli baskı ile aktarılması yoluyla hazırlanırlar. Karikatür baskılı ürünler ile erkek arkadaşınıza yüzünde gülümseme yaratacak, hoş armağanlar verebilirsiniz.

Doğumda Gökyüzü Yıldız Haritası

erkek arkadaşa alınacak hediyeler

Erkek arkadaşıma hediye alırken, yaratıcı olmak istiyorum diyorsanız, doğumda gökyüzü yıldız haritası tam size göre bir seçim olacaktır. Akrilik plaka üzerine UV baskı ile uygulanan yıldız haritası, ileteceğiniz doğum tarihinde gökyüzünde yer alan yıldızların konumlarına göre hazırlanır. Bu yaratıcı hediye ile erkek arkadaşınıza hem anlamlı hem de duygusal bir mesaj verebilirsiniz.

İsim Ve Tarih Yazılı Sırt Baskılı Sweatshirt

erkek arkadaşıma özel hediye

Su bazlı ve pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskıdan tasarlanan sweatshirt, istenilen beden kalıbına göre sipariş verilir. Siyah, lacivert, bordu, füme gibi renk alternetifleri olan sweatshirt tasarımının sır bölümüne erkek arkadaşınızın ismini, sizin için önemli tarihi baskı yaptırabilirsiniz. Tarih yazılı ve baskılı sweatshirt ile erkek arkadaşınıza, isminin yer aldığı, halı saha maçlarında formalar ile birlikte her daim kullanabileceği bir armağan verebilirsiniz.

İsme Özel Baskılı Çorap

erkek arkadaşa ilginç hediye

Erkek arkadaşa hediye ucuz seçenekler arasından tercih yapılarak da, duyguları ifade eden koşullarda sunulabilir. İsme özel hazırlanan tasarım çoraplar, eğlenceli bir hediye vermek için ideal tercihlerdir. Farklı renk ve baskılar esprili figürlere yer veren, canlı, kalıcı baskılı çoraplar, ekonomik hediye seçenekleri arasında yer alırlar. Bu çoraplar üzerine sadece erkek arkadaşınızın ismini ve ya isimleriniz bir arada bastırarak, yaratıcı bir armağan verebilirsiniz.

Ahşap Kutulu Rakı Seti

erkek arkadaşa özel hediyeler

Erkek arkadaşıma ne hediye alabilirim? Sorusunun yanıtı olarak, ahşap kutulu setlerin şık tercihler olacağı yanıtını veririz. Ahşap kutulu rakı seti, 2 adet kadeh ve 1 adet sürahi’den oluşan, bulaşık makinesinde yıkamaya uygun, şık ve gerçek ahşap materyalli kutusu ile sunulan bir armağandır. Sette yer sürahi kadeh ve ahşap kutuya, erkek arkadaşınızın ismini lazer kazıma ile işleterek, ona özel, tasarım bir hediye verebilirsiniz. Özellikle deniz tutkunu olan kişiler için üzerinde yer alan çapa ve dümen figürleri ile şık bir armağan olma özelliğini taşır.

İmza Tasarımlı Ahşap Kutulu Viski Kadeh Seti

erkek arkadaşa hediye fikirleri

Chicago ahşap kutulu viski kadeh seti, 2 adet özel tasarım viski bardağı, 12’li doğal viski taşını içeren şık ahşap kutulu settir. Bardak üzerine isime ait imza ve özel bir tarih lazer yöntemi ile işlenir. İsme özel lazer kazıma ahşap kutu üzerine uygulanarak, kişiye özel bir armağan oluşturulur. Bu şık hediye ile erkek arkadaşınıza yaratıcı tasarım detaylarını içeren ve birlikte kullanabileceğiniz bir armağan verebilirsiniz.

Saatli Büyük Boy Ahşap Çerçeve

erkek arkadaşa hediyeler

Saatli büyük boy ahşap çerçevede, kalın masif ahşap levha üzerine özel gününüze ait bir fotoğraf renkli baskı ile uygulanırken, hemen yanında şık bir saat tasarımına yer verilir. Özel anlarınızın fotoğraflarının asla solmayacağı ve kaliteli baskı ile uygulanacağı bu ürünler, erkek arkadaşınızın ev, ofis alanlarında size özel bir anı muhafaza edebileceği armağanlardır.

Kişiye Özel Nakış İşlemeli Kumaş Organizer

erkek arkadaşa hediye önerileri

Organizer çeşitleri, toplamda 4 adet cep bölmesine sahip, defter, cüzdan, cep telefonu, kalem gibi gereçleri taşımak ve düzenlemek için kullanıma uygun, kullanışlı armağanlardır. Kaliteli kumaştan özel tasarım olarak oluşturulan bu armağanın üzerine erkek arkadaşınıza ait ismi işleterek, iş alanında kullanabileceği şık bir hediye verebilirsiniz.

El Yazısı Tasarımlı Zippo Çakmak Ve Tabaka Seti

erkek arkadaşa çok özel hediye

Erkek arkadaşa ne hediye alınır? Sorusunun yanıtı olarak, günlük hayatta kullanıma uygun seçeneklere, isim detaylarının eklenmesi ile özel armağanlar sunulabileceği cevabı verilir. Zippo çakmak ve tabaka setleri, orijinal zippo ürün üzerine isimlerin el yazısı karakterleri ile uygulanması sonucunda tasarlanırlar. Fitil taşı değiştirilebilir, mekanik parçaları orijinal zippo, lazer kazıma yöntemi ile isim eklenebilir setleri tercih ederek, erkek arkadaşınıza özel, tasarım bir armağan verebilirsiniz. Mat metal, mat siyah trend renk seçenekleri arasından tercih yaparak, erkek arkadaşınızın zevkine en uygun armağanı bulabilirsiniz.

Kapsül Şişeli Mini Puzzle

erkek arkadaşıma hediye

Üzerinde sevginiz ifade eden sözlere yer verilen ve cam şişesi içerisinde, toplam 99 parçalık puzzle yer alan armağandır. Çift olarak birlikte çekildiğiniz bir fotoğraf puzzle haline getirilerek şık cam şişe içerisine yerleştirilir. Puzzle’ın tamamlanması ile özel bir anının fotoğrafı ortaya çıkar. Bu yaratıcı ürün ile erkek arkadaşa manevi hediye verme isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hediye Kutusunda Sürpriz Çikolata Sepeti

Erkek arkadaşa hediye fikri

Karton malzemeden yapılan patlayan sürpriz kutu, açıldığında 8 adet özel fotoğraf baskının ortaya çıkar. Sürpriz kutu içerisinde ise 32 adet süslü çikolata, 100 adet seni seviyorum çünkü… ifadesi ile başlayan romantik ve komik notlar yer alır. Erkek arkadaşıma hediye aldığımda eğlenceli vakit geçirmesini istiyorum diyenler için ideal armağanlar arasında yer alan patlayan hediye kutusu, notları birlikte okuyarak eğlenceli bir an yaratmaya olanak sunar.

TEILEN