Erkek Kardeşe Doğum Günü Hediyesi İçin 15 Sürpriz Öneri

erkek kardes dogum gunu

Kardeşler, sıklıkla tartışan, çoğu kez birbirine kızan ama birbirinden de ayrılamayan insanlar… Kardeşlerimizin sevdiği şeyleri en iyi biz biliriz. Bu yüzden de onlara en güzel doğum günü hediyelerini de biz ablalar/ ağabeyler alırız. Onlara ne kadar kızarsak kızalım, yine onlarla güleriz. Bu yüzden kardeşler, yine en çok bize bağlıdırlar. Onlara ne söylersek söyleyelim, onlara ne kadar kızarsak kızalım, yine onları en çok bizim sevdiğimizi bilirler. Bu yüzden onların doğum günlerini, ayrı bir özenle kutlarız.

Dikkatinizi Çekebilir; Erkek İçin Doğum Günü Hediyeleri

Kardeşlerimize alacağımız doğum günü hediyelerinde, hediye içinde emeğimizin de olmasına dikkat ederiz. Kardeşimiz ve ailemizle aramızdaki dinamikler, alacağımız hediyeyi de etkiler. Yetişkinlik çağındaki kardeşimize hediye seçerken kullanabileceği, işine yarayacak bir ürün olmasına dikkat ederiz. Ancak küçük kardeşlerimizin hediyeleri daha çok oyuncak ya da eğitici bir araç olma özelliğine sahiptir. Kendimizden büyük, hem saygı duyduğumuz hem de sevdiğimiz abla/ ağabeylerimize ise daha çok kaliteli ve özenli hediyeler vermeye dikkat ederiz. En kaliteli, doğum gününe en uygun ve en ince hediyeleri sizler için derledik!

Kardeşim Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

erkek kardeşe doğum günü hediyesi

Kardeşlerimiz hakkında sevdiğimiz, sinirlendiğimiz, kızdığımız ve çok sevindiğimiz durumlar olmuştur. Ancak bunları bir kitapta toplamak, her zaman çok duygusal ve özel bir hediye olacaktır. Siz de erkek kardeşinizin özelliklerini bir kitapta toplamak isterseniz bu ürünü kullanabilirsiniz. ürün, kardeşiniz hakkındaki düşüncelerinizi dökebileceğiniz bir araç görevi görür. Kardeşinizin hayranlık duyduğunuz özellikleri, en sevdiğiniz yanları, küçüklüğünüzden hatırladığınız bir anı ve daha nicelerini bu kitaba yazarak kitabı doldurabilir, kardeşinize duygusal bir armağan verebilirsiniz. 96 sayfadan oluşan bu kitap, sert kapak özeliğine sahiptir. 120 gr kuşe kağıda işlenen baskıları, kitabın içinde yer verilen eğlenceli resimler, defteri oldukça kaliteli hale getirmiştir. Kitap, kendi kutusunda sizlere gönderilecektir.

Uzay Tasarımlı Boy Ölçme Cetveli

erkek kardeşe doğum günü hediye

Erkek kardeşiniz küçükse, işe yarar bir doğum günü hediyesi almak önemlidir. Küçük erkek kardeşe doğum günü hediyesi seçenekleri arasında yer alan bu ürün, yerden 193 cm yükseğe asılmaktadır. Ahşap çıtalar üzerine kurulmakta olan cetvel, bu sayede dayanıklı bir materyal haline gelmektedir. 170 cm x 20 cm ölçülere sahip bu cetvel, üzerinde bulunan eğlenceli uzay resimleri ile erkek çocukların ilgisini çekmektedir. Kardeşinizin boyunu her gün ölçerek onu sevindirebilirsiniz. Odası varsa odasına asacağınız bu cetvel ile sahiplik duygusunu arttırabilirsiniz. Ürün, kendi kutusunda sizlere gönderilecektir.

İsimli 3D Led Gece Lambası

erkek kardeşe doğum günü hediye fikirleri

Erkek kardeşinize alacağınız bu hediye,  erkek kardeşinizin odasını aydınlatmasına yardımcı olur. akrilik levha, kırılmaz cam malzemeden üretilmiştir. Lazer ile işlenerek hazırlanan bu ürün, masif ahşap kaide üzerine oturtulmuştur. Güçlü led lamba, sarı ışık vermektedir. Ay dede üzerine yatmış ayıcık şeklindeki ürün, güçlü bir ışık vermektedir. USB girişi bulunan ürün, laptop veya masa üstü bilgisayarlardan şarj edilebilmektedir. Aynı zamanda powerbank ile de şarj olma özelliğine sahiptir. Dekoratif amaçlı kullanılabilecek ürün, küçük erkek kardeşlere daha uygun olacaktır. ürün, kırılmaz kutusunda özel olarak korunarak sizlere gönderilir. Hızlı kargo avantajına sahip olan ürünü kaçırmayın!

Kapsül Şişeli Mini Puzzle

küçük erkek kardeşe doğum günü hediyesi

Kapsül şişe içerisinde gönderilecek parçaları bir araya getirerek sürpriz resmi bulun! Ürün, 5- 6- 7. Sınıfa giden erkek kardeşler için uygundur.  Parçalar bir araya geldiğinde puzzle ile erkek kardeşinizin gönderdiğiniz fotoğrafı çıkacaktır. Toplam 99 parçadan oluşan puzzle, kapsül şişe içinde gönderilir. Şişe, kardeşinizin yeni yaşı ve adı yazılarak özelleştirilir. Orijinal bir yapıya sahip bu puzzle ile kardeşinizi sevindirebilirsiniz. Yeni doğum gününde kardeşiniz için hem eğlenceli, hem kullanacağı bir hediye vermiş olursunuz. Puzzle parçalarını birlikte birleştirerek kaliteli zaman geçirme şansı da elde edersiniz. Ürünümüz kendi kutusunda, hediye paketi yapılmış şekilde sizlere iletilmektedir.

Erkek Çocuklarına Özel İsim Yazılı Tişört

erkek kardeşe doğum günü hediye fikirleri

2 yaşına kadar bulabileceğiniz tişört, erkek kardeşinizin ismi ile özelleştirilmektedir. Ürün, beyaz renk olup üzerine yapılan baskı ile detaylandırılır. Baskı, cilde zarar vermeyen doğal boya kullanarak oluşturulmuştur. Baskının kullanımı, renk akmasına ya da tişörtün hızlı bir şekilde eskimesine neden olmaz. İsim baskısı ile sıradanlıktan kurtulan bu ürün, üzerinde sevimli bir hayvan bulundurmaktadır. Kardeşinizin keyifle giyeceği bu tişört, kısa kolludur. Yaz aylarında kullanıma uygun şekilde üretilmiş olması, erkek kardeş doğum günü hediyesi seçenekleri arasında bu ürünü öne çıkarmaktadır. Kısa kollu olarak üretilen bu hediye, %100 pamuktur. Ürün, kendi özel kutusunda ve hediye paketinde sizlere gönderilecektir.

Erkek Çocuklara Hediyelik Baskılı Yastık

erkek kardeşe doğum gününde hediye

Erkek çocuklar için alınabilecek bu hediye yastık, %100 sağlıklı malzemeden üretilmiştir. 40 cm x 30 cm ölçülerindeki ürün, içi dolu ve kullanılmaya hazır olarak sizlere gönderilir. Sevimli görüntüsü ile dikkat çeken bu ürün, özel dokulu Dacron kumaştan üretilmiştir. Yastık kılıfı yıkanabilir ve uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Ürün, üzerinde sevimli bir alan resmi barındırır. ‘Hadi Maceraya Başlayalım’ motto yazısı ile gönderilen ürün, erkek kardeşe doğum günü hediyeleri seçenekleri arasında yer almaktadır. 30 derecede yıkanması durumunda uzun süre kullanma imkanı bulunmaktadır. Özel olarak paketlenen ve hediye kabı ile kaplanan yastık, dilediğiniz adrese hızlı kargo avantajı ile gönderilmektedir.

Ahşap Ev Modeli Kumbara

doğum günü hediyesi erkek kardeşe

Erkek kardeşinizin artık para biriktirmeyi öğrenmesini istiyorsanız, doğum günü mükemmel bir fırsat olacaktır. Ahşap olması nedeniyle dekoratif olarak da kullanılabilecek kumbara, bozuk ya da kağıt para biriktirmek için idealdir. Renkli ve gösterişli olması, çocukların kumbarayı keyifle kullanmasını sağlayacaktır. 13 cm x 14 cm x 6 cm boyutlarındaki kumbara, kardeşinizin biriktirmeyi öğrenmesi için iyi bir fırsat olacaktır. Aynı zamanda ürünün çocuklar için üretilmiş olması, dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle uzun yıllar kullanım imkanı bulunur. Kardeşiniz için ne hediye alacağınızı bilmiyorsanız, orijinal bir fikir arıyorsanız, bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Kişiye Özel Nakış İşlemeli Atkı

erkek kardeşime doğum günü hediyesi

Büyük erkek kardeşlere alınabilecek hediyeler arasında yer alan atkı, sağ alt köşede kardeşinizin ismi ile özelleştirilir. Arma içerisinde bulunan alana kardeşinizin adını ve soyadını işletebilir, atkıyı bu şekilde özelleştirebilirsiniz. Standart boyutta üretilmiş olan atkı, çamaşır makinesinde yıkanmaya uygundur. Siyah, gri, bordo ve mavi renk seçeneklerine sahip olan atkı, erkek kardeşe doğum günü sürprizi olabilecek kadar güzel bir hediye seçeneğidir. Kenarlarının makine ile geçilmiş olması, atkının ip çekme ya da sökülme ihtimalini ortadan kaldırır. Bu sayede atkı, uzun süre kullanıma uygun hale getirilmiştir. Kişiye özel olarak işleme yapılan atkı, kendi paketinde sizlere gönderilmektedir. Hediye paketi ile gönderilecek ürün, hızlı kargo avantajı ile sizlere ulaşmaktadır.

Kişiye Özel İmzalı Powerbank

erkek kardeşe doğum günü sürprizi

Ergenlik dönemine girmiş erkek kardeşler ve hızlı biten bataryaları… Onlar için en iyi seçeneklerden biri bu Powerbank olacaktır. tüm akıllı telefonlara, bilgisayarlara ve Ipodlara uygundur.iki ayrı giriş bölümü bulunması sayesinde aynı anda 2 cihazı şarj edebilmektedir. Powerbank- Harici Şarj Cihazı gücü 8000 mAh olarak belirlenmiştir. Cihaz üzerine yazılacak isim, kardeşinizin adı soyadıdır. Kardeşinizin adı ve soyadı, imza fonduyla cihaz üzerine yazılmaktadır. Siyah renkli cihaz üzerine yazılan bu imza fondunda, lazer baskı yöntemi kullanılır. Bu nedenle yazının, cihaz üzerinden silinmesi imkansızdır. Ürün, özel olarak hediye paketi içerisinde sizlere gönderilecektir.

İsim Yazılı Nakış İşlemeli Bere

erkek kardeşime doğum günü hediye fikirleri

Erkek kardeşinizin doğayı seven bir yapısı varsa, en güzel hediyelerden biri bu şapka olacaktır. özel kutusunda paketlenerek gönderilecek ürün, ön kısmında istediğiniz isim işlenerek gönderilir. Pamuk kumaştan yapılmış olması nedeniyle terletmez. Erkek kardeş için doğum günü hediyesi önerileri düşünenler için uygun bir seçenek olan bu ürün, standart boyutlardadır. Ürünün üzerinde dağ imgesi ve kardeşinizin ismi bulunmaktadır. Siyah ve gri renk seçeneklerine sahip olan bu ürün, hızlı kargo avantajı ile elinize ulaşır. Kardeşinizin doğa aşığı olduğunu biliyorsanız, hem onun karakterine uygun, hem de kullanışlı bir hediye verme imkanını bu hediye ile elde etmiş olursunuz.

İmza Tasarımlı Çelik Termos

erkek kardeşime doğum gününde ne alabilirim

Sporcu bir erkek kardeşiniz varsa ya da fazla sıvı tüketen bir yapıya sahipse, doğum gününde alacağınız en güzel hediyelerden biri bu termos olacaktır. içi ve dışı SUS 304 paslanmaz çelik olan bu termos,  kayma yapmaz ve sızdırmaz. Mat siyah renkte bu termos, içine  koyduğunuz sıvıyı kendi sıcaklığında uzun süre tutar. Termosun üzerine kardeşinizin adı ve soyadı imza fondu ile yazılır ve lazer kazıma tekniği kullanılır. Bu nedenle asla çıkmaz. Uzun süreli kullanım imkanı sunan bu termos, özel sızdırmaz kapağa sahiptir. Termos, özel olarak hediye paketi ile sizlere gönderilecektir. Kendi kutusunda özel olarak paketlenen ürün, hızlı kargo avantajı ile elinize ulaşır.

Motto Mesajlı Paslanmaz Çelik Matara

büyük erkek kardeşe doğum günü hediyesi

Üzerinde İngilizce ‘ sen dünyanın ışığısın’ yazan matara, paslanmaz çelikten imal edilmiştir. ürün, metalik demir rengindedir. 210 cc sıvı alma kapasitesine sahip matara, sızdırmaz metal kapaklıdır. Contalı kapak sayesinde içerisindeki sıvı hava almaz ve sızma yapmaz. Erkek kardeşlere alınabilecek bir hediye seçeneği olan ürün, kardeşinizin yanında istediği içeceği taşımasına yardımcı olmaktadır. Özellikle sporcu kardeşler için uygun olan bu ürün, içindeki sıvıyı sabit tutması nedeniyle oldukça tercih edilmektedir. Ürün, hızlı kargo avantajı ile sizlere gönderilmektedir. Kendi kutusunda ve hediye paketi ile gönderilecek ürün, en uygun fiyata elinize ulaşacaktır.

Doğu Ekspresi Özel Baskılı Kapşonlu Sweatshirt

erkek kardeşim için doğum günü hediyeleri

Bazı insanlar kışı, karı, soğuğu sever. Hele Doğu Ekspresinde bir yolculuk onların en büyük hayalidir. Eğer erkek kardeşinizin hayali de Doğu Ekspresinde bir yolculuksa, bu sweat ile ona hoş ve anlamlı bir hediye vermiş olabilirsiniz. Su bazlı pigment boya ile baskısı yapılan ürün, insan sağlığına zarar vermemektedir. Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskısı, uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar. Siyah, gri, lacivert, melanj, bordo, füme renk seçeneklerine sahiptir. %100 pamuklu olması sayesinde teri emer, terletmez. Delikli geçirgenlik özelliği cildin hava almasını sağlar. Ürün, özel olarak paketlenerek sizlere ulaştırılmaktadır.

İsme Özel Klipper Çakmak

erkek kardeşe doğum günü sürprizleri

Paslanmaz metalden üretilmiş bu çakmak, yetişkin erkek kardeşler için uygun bir hediye seçeneği olacaktır. paslanmaz metalden imal edilmiş bu çakmak, siyah ve krom renk seçeneklerine sahiptir. Metal çakmak, 7 cm c 2 cm ölçülere sahiptir. Çakmak gazı ile çalışan ürün, tekrar doldurulabilir. Rüzgarda sönmeyen sistemi sayesinde çakmak, kullanışlı ürünler arasında yer almaktadır. tekrar doldurulabilir olması uzun ömürlü kullanım sağlar. Çakmak üzerine metal lazer kazıma yöntemi ile ad soyad yazılarak özelleştirilmektedir. El yazısı fondu ile yazılan bu isim, asla çıkmaz. Çakmak, kendi özel kutusunda sizlere gönderilecektir. Ürün, özel olarak hediye paketi yapılmaktadır.

Kişiye Özel İmza Tasarımlı Deri Bileklik

erkek kardeşe doğum günü sürprizleri

Bileklik, erkek kardeşlerin sıkça kullandığı aksesuarlardan biridir. Özellikle ergenlik dönemine yeni girmiş bir erkek kardeşiniz varsa, bu bileklik onun çok hoşuna gidecektir. Yaklaşık olarak 22 cm ölçüsündeki bileklik, siyah ve kahverengi renk seçeneklerine sahiptir. Ürün, deri yüzeye eklenmiş isim bölmesi ile ayrılmaktadır. Klips ile tutturularak bileğe geçirilen bileklik, gerçek sığır derisinden imal edilmiştir. Bu nedenle kaşıntı, yanma ya da alerji yapmaz. Kişiselleştiriliş ve bağlantı bölümleri paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bu sayede suda pas yapmaz, kararmaz. Uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar. Erkek kardeşime doğum günü hediyesi olarak ne alsam, diye düşünenlerin bu bilekliği kesinlikle göz önünde bulundurması gerekir.

TEILEN