Erkek Sevgiliye Alınabilecek En İyi 30 Doğum Günü Hediyesi Fikri

erkek sevgiliye doğum günü hediyesi
erkek sevgiliye doğum günü hediyesi

Dünyada hangi milletten olursa olsun bütün insanların en büyük zevk aldıkları şeylerden biri de hediye alıp vermek kuşkusuz. Durum böyle olunca hepimiz sevdiğimize, arkadaşımıza, ailemize günün birinden hediye alırız ya da veririz. Şüphesiz hediye vermek konusunda seçim yaparken en çok zorlandığımız kişiler erkek arkadaşlarımız ya da sevgililerimiz oluyor. Erkek hediyeleri seçerken kısıtlı bir potansiyelden olduğu için zorlanmak da kaçınılmaz oluyor haliyle. Özellikle erkek arkadaşlarımızın olmazsa olmaz doğum günü hediyelerinin seçimini yaparken, daha çok, kişiye özel tasarlanmış ürün yelpazesinden seçmek daha isabetli olur. Hem kişinin kendisine özel bir hediye olması onu sevindirmesinin yanı sıra kullanışlı bir ürün olmasına da dikkat etmek gerekir. O yüzden alacağımız kişinin yapısına uygun hediye almamız, beğenilmesi açısından çok büyük önem taşır.

Sinema Temalı Kişiye Özel Resimli Hediye Çerçeve

erkek sevgiliye doğum günü hediyesi ne yapabilirim

Sinema tutkunu bir erkek sevgiliniz varsa eğer bu hediye onun için sevindirici olacaktır. Ahşap baskılı fotoğrafınız, hem sevgilinizin masasında güzel bir aksesuar olacak hem de istediğiniz bir fotoğrafında basılmasıyla ölümsüz bir hediye vermiş olacaksınız. Ahşap çerçevenin, ayağı sayesinde masada oldukça şık ve benzersiz bir ürün olarak duracağı kesin.

erkek sevgiliye doğum günü hediyesi ne yapabilirim
 

Sevgilinize Hediye Duvar Saati

erkek sevgiliye doğum günü hediyesi ne alınır

Özellikle erkek sevgiliye doğum günü hediyesi arıyorsanız eğer, size güzel bir önerimiz var. Günün her saatinde hatırlanmak istiyorsanız, sevgilinize hediye edeceğiniz bu saat sayesinde, yine sizin seçmiş olduğunuz bir fotoğrafınızı bastırarak, kalıcı bir ürün vermiş olursunuz. Hem fotoğraf sayesinde, asılacak duvarda şık bir görünüm olmasını sağlayabilir ve hem de anılarınızı canlı tutabilirsiniz.

erkek sevgiliye doğum günü hediyesi ne alınır
 

İsim Yazılı Nakış İşlemeli Bere

sevgiliye doğum günü hediyesi erkek

Doğa sporlarından hoşlananların beğeneceği bir hediye olarak tasarlanmış. Üzerindeki nakış ve yazdırabileceğiniz isim sayesinde, hem özel bir hediye ve hem de kaybolma riskini azaltan bir seçim. Alacağınız kişi bu bere sayesinde uzun doğa sporları yaptığı sırada üşümesini engelleyecek olmasından, çok kullanışlı bir hediye olması muhtemel.

sevgiliye doğum günü hediyesi erkek
 

Erkek Cüzdan Anahtarlık Hediye Seti

erkek sevgiliye doğum günü sürprizleri

Hayatınızda büyük öneme sahip erkek sevgilinize alabileceğiniz en geleneksel ve en beğenilirliği yüksek hediye cüzdan, anahtarlık setidir herhalde. Erkek sevgiliye doğum günü hediyeleri seçerken eğer ilişkiniz çok yeni olup, onun sevdiği şeyler hakkında fazla bir fikir sahibi değilseniz, işi şansa bırakmayıp, bu özel hediyeyi seçebilirsiniz. Ona kendini özel hissedebileceği bu ürünü alırken ismini yazdırıp, güzel bir hediye almış olabilirsiniz.

erkek sevgiliye doğum günü sürprizleri
 

Sevgiliye Hediye Bambu Kutulu Kalem Seti

erkek sevgiliye doğum günü hediyesi fikirleri

Günlük hayatta yazı işleri ile uğraşan bir sevgiliniz varsa, bu hediye onun her daim kullanabileceği türden bir hediye olabilir. Özellikle erkek arkadaşlarınızın, sevgililerinizin rahatlıkla kullanabileceği ve üzerine bastıracağınız isimlerle de sizi devamlı hatırlamasını sağlayabileceğiniz bir hediye. Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi ne alınır dediğinizde, sizi kurtaracak bir çözüm olarak görebilirsiniz. Her zaman beğeni sağlayabilecek ve kullanışlı bir tasarım.

erkek sevgiliye doğum günü hediyesi fikirleri
 

Ofiste Kahve Keyfi Hediye Kutusu

erkek sevgiliye doğum günü hediyeleri

Ofiste çalışan bir erkek arkadaşınız varsa hele bir de kahve tutkunu biriyse tam ona göre bir hediye. Şık tasarımlı kutusuyla, sevgilinizin ofis deki çalışmalarını tamamıyla keyfe döndürecek bir ürün. Yoğun ofis temposunu, dindirebilecek, içinde içilen kahvelerle lezzetin doruğuna çıkabilecek. Gerçekten kahvesiz yapamayanlar için çok şık ve güzel bir hediye. Üstelik kutunun içinde ofis de kullanılabilecek bir sürü ürün de mevcut.

erkek sevgiliye doğum günü hediyeleri
 

Gezginlere Özel Seyahatname Tasarımlı Kanvas Defter

erkek sevgiliye ilginç doğum günü hediyeleri

Kişiye özel bir hediye olmakla birlikte seyahat tutkunlarına hitap eden eşsiz bir ürün. Seyahat etmeyi seven, gezilerinde birçok anı biriktiren ve bunları yazıya dökmek isteyen herkese hitap edebilecek bir hediye. İsminin yazılı olduğu bu defter sayesinde hem kendini özel hissedebileceği ve hem de unutmak istemediği anılarını yazabileceği bir hediye.

erkek sevgiliye ilginç doğum günü hediyeleri
 

Glasgow Viski Kadeh Seti

erkek sevgiliye sürpriz doğum günü

Özel günlerinizde size eşlik edebilecek güzel bir hediye olarak düşünebilirsiniz. Bu hediye ile erkek sevgiliye doğum günü sürprizleri hazırlayarak, kutlama yapmanıza eşlik edebilecek bir set. Ufak kutlamalardan hoşlanabilen herkes için kişiye özel bu kadeh seti değişik ve özel bir hediye olacaktır.

erkek sevgiliye sürpriz doğum günü
 

İsme Özel Sukulent Bahçesi

erkek sevgiliye doğum günü hediye

Doğaseverlerin hoşlanabileceği bir hediye türü olmakla birlikte, kişiye özel olması da ayrı bir özelliği. Bahçe işleri ile uğraşmaktan zevk alan kişilere güzel bir hediye olmasının yanı sıra, masasında, evinde, çalışma ofisinde bakabileceği kendine özel minik bir bahçe olması da ayrıcalıklı bir hediye olmasını onaylıyor nitelikte.

erkek sevgiliye doğum günü hediye
 

Yazı Yazmayı Sevenlere İcon tasarımlı Tişört

erkek sevgiliye farklı doğum günü hediyesi

Sevdiğiniz kişiye alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri. Hele ki yazı yazmayı seven ya da bunu meslek edinmiş kişiye verebileceğiniz bu tişört hafif esprili yaklaşımıyla da öne çıkıyor. Baskının kalitesi, hem erkek ve hem de kadın için tasarlanabilen yapısı itibariyle vereceğiniz kişiyi mutlu edebilecek bir hediye. Sağlıklı kumaştan üretilen bu tişört tam anlamıyla kullanım rahatlığı sağladığından rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir seçenek.

erkek sevgiliye farklı doğum günü hediyesi
 

Seni Seviyorum Göz Testi Tasarımlı Gözlük Kılıfı

erkek sevgiliye doğum günü hediyesi

Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi ne yapabilirim diye düşündüğünüzde, değişik ama bir o kadar da anlamlı bir şey aradığınızda “işte budur” diyebileceğiniz türden bir ürün. Gözlük günlük hayatta pek çok kişinin vazgeçilmezi olarak düşünüldüğünde gayet de kullanışlı bir hediye olacağı açık. Özellikle üzerinde yazan mesaj, vereceğiniz kişi için ayrı bir anlam taşıyacağı kaçınılmaz.

erkek sevgiliye doğum günü hediyesi
 

Kişiye Özel Kol Düğmesi Kalem Seti

erkek sevgiliye doğum günü hediyesi

Hediyeler arasında belki de en ayrıcalıklı bir ürün var karşımızda. Ürünün fazla işlevli olması, doğum günü hediyeleri erkek sevgiliye verebileceğiniz en anlamlı hediye olma özelliğinde. Kişiye özel yapısı sayesinde, sevgilinizin hem kıyafetlerini süsleyebilecek bir kol düğmesi ve hem de günlük hayatta fazlaca kullanabileceği bir kalem setinden bahsedebiliriz.

erkek sevgiliye doğum günü hediyesi
 

Patlayan Hediye Kutusunda Sürpriz Çikolata Sepeti

erkek sevgiliye doğum günü hediyesi

Kutunun şekli (kalp şekli), açılınca ufak bir sürprizle karşılaması ve en önemlisi olayı tatlı bir yiyecekle bağlaması, esprili ve ilginç bir hediye olmasını sağlıyor. Üstelik içinde “seni seviyorum çünkü…” diye başlayan mesaj kartları, anahtarlık ve çeşitli süslemelerle bezenmiş tam bir doğum günü hediyeleri olarak düşünebileceğiniz eşsiz güzellikte bir hediye.

erkek sevgiliye doğum günü hediyesi
 

Özel Kutusunda İsimli Cüzdan Tesbih Seti

erkek sevgiliye doğum günü hediyesi

Hakiki deriden imal edilmiş cüzdan ve tespihten oluşan bu hediye sevgiliye doğum günü hediyesi erkek için düşünülebilecek bir parça. Kişiye özel isimli bir cüzdan olması ve bazı erkeklerin ellerinden düşürmedikleri teşbihle birlikte sunulması bu hediyenin ayrıcalıklı olmasını sağlıyor. Sevdiğiniz erkeği tam anlamıyla mutlu edebilecek türden bir hediye olarak düşünülebilir.

erkek sevgiliye doğum günü hediyesi
 

Ofis Hediye Kutusu

erkek sevgiliye doğum günü hediyesi

Sevdiğiniz kişinin ofisinde kullanabileceği eşyalardan oluşan bir kutu. İçinde sizin belirleyeceğiniz isim yazılı defter ve kalem, mini bir USB, keyif yapılabilecek Türk kahvesi ve gold renginde bir açacak barındıran bu kutu, ofis için düşünülmüş, gayet kullanışlı bir set özelliğinde. İşle ilgili notlar alabileceğiniz not defteri ve kalem, keyifli anlara şahitlik edebilmesi için Türk kahvesi ile birlikte her şey düşünülmüş.

erkek sevgiliye doğum günü hediyesi
 

TEILEN