Eşe Doğum Günü Hediyesi Fikirleri – Eşe Romantik 30 Yeni Yaş Hediyesi

0
eşe doğum günü hediyeleri

Eşe doğum günü hediyesi almak, çoğu zaman sanıldığı kadar kolay değildir. Eşler birbirini ne kadar iyi tanırsa tanısın, ya beğenmezse duygusu hediye alanın peşini asla bırakmaz. Hele tek tarafın hediye alacağı doğum günü gibi bir günse, hediye alan taraf ciddi bir stres duygusu ile başa çıkmak zorunda kalacaktır. Bu strese maruz kalmayın diye, eşe doğum günü hediyesi seçeneklerini derledik.

Gümüş Kumru Kolye

eşe doğum günü hediyesi

Bayan eşe doğum günü hediyesi seçenekleri arasında yer alan kolye, özel günlerin kurtarıcısı niteliğindedir. Ters duran kalbin içinde duruyormuş gibi görünen iki kumrunun bulunduğu kolye, kumruların tek eşli ve sadakati temsil eden canlılar olması nedeniyle anlam kazanmaktadır. 2,7 gr ağırlığa sahip olan kolye, üzerinde zirkon taşlar bulundurur. Tamamı el emeği ile üretilen ürün, hediye paketinde gönderilecektir. Gümüş malzemeden üretilen ürün, şimdi en hızlı şekilde size ulaşacak! Bu zarif hediyeyi sakın kaçırmayın.

eşe doğum günü hediyesi
 

Taşlı Çınar Yaprağı Gümüş Kolye

eşime doğum günü hediyesi

Eşime doğum günü hediyesi ne alabilirim diye düşünen erkekler için oldukça anlamlı bir seçenek olan çınar yaprağı gümüş kolye, çınarın uzun ömürlü olması ile ünlü yaprakları ile romantik bir atmosfer yaratmaktadır. Ürün, boyunda oldukça zarif durmaktadır. Özellikle sonbahara denk gelen doğum günlerine uygun olduğu düşünülen ürün, 3.3 gr ağırlığa sahiptir. Ürün, özel kutusu ile size gönderilecektir.

eşime doğum günü hediyesi
 

Taşlı Çınar Yaprağı Gümüş Kolye

erkek eşe doğum günü hediyesi

Eşe doğum günü hediyesi olmaya layık bu ürün, doğum günü kutlaması anında hemen kullanabileceğiniz hediyeler arasında yer almaktadır. Eşinizin alkol zevkine uygun olarak alabileceğiniz bu hediye, 9 adet viski taşından oluşmaktadır. Kullanmadan önce taşları yıkamanız önerilmektedir. Buzdolabının buzluk bölümünde 3 saat kaldıktan sonra kullanıma hazır hale gelen taşlar sayesinde viski konusunda hassas olan eşinizi mutlu edebilirsiniz. Ürün, elinize hediye paketi ile gönderilecektir.

erkek eşe doğum günü hediyesi
 

İsimli Cüzdan Kartvizitlik Hediye Seti

eşime doğum günü hediyesi erkek

Eşine doğum günü hediyesi alırken kullanışlı olmasına dikkat edenlerin tercihi cüzdan, şimdi yanında kartviziti ile hediye edilmeye hazır! Cüzdan ve kartvizitlikten oluşan setin iki parçasına da isim yazılabilmektedir. Kartvizitlik 9,5 cm x 6 cm ölçülerindedir. Yaklaşık 25 adet kartvizit alma kapasitesi olan ürün, şık duruşu ile siyah renktedir. Cüzdan ise hakiki deriden üretilmiş olup 8 adet kart koyma cebi bulundurmaktadır. Fermuarlı bozuk para koyma gözü ve 2 adet kağıt para koyma bölümü bulunan cüzdan, 11,5 cm x 9,5 cm ölçülerindedir. Ürün, üzerine kazınan isimlerle özelleştirilmiş olarak elinize ulaşır. İsimler lazer kazıma yöntemi sayesinde asla silinmez. Cüzdan kartvizit takımı size hediye paketi ile gönderilmektedir.

eşime doğum günü hediyesi erkek
 

Mangalların Efendisi Mutfak Önlüğü

eş için doğum günü hediyesi

Eş için doğum günü hediyesi bakan esprili kadınların tercihi olan mutfak önlüğü, üzerindeki ‘Lord od the Mangals’ yazısı ile mangalcı eşlerin gönlünü kazanacak cinstendir. Yazının altına eşin adı basılarak özelleştirilen önlük, kırmızı ve siyah renk seçeneklerine sahiptir. Hafta sonları damakları çatlatacak mangallar tertipleyen eşlere alınacak en güzel doğum günü hediyeleri arasında yerini alan önlük, %100 pamuktan üretilmiştir. Ürün, 60 cm x 80 cm boyutlarındadır. Önlük ve üzerindeki baskı, 40 derecede 80 yıkamaya kadar ilk günkü gibi kalır. Uzun ömürlü kullanım avantajı ile ürün, hediye paketinde sahibine gönderilmektedir.

eş için doğum günü hediyesi
 

Atatürk İmzalı İsim Yazılı Siyah Çakmak

eşime doğum günü hediyesi ne alabilirim

Erkek eşe doğum günü hediyesi seçenekleri arasında yer alan bu çakmak, Atatürk imzalı işlemesi ile tarz sahibi erkekler için dizayn edilmiştir. Eşinize alacağınız en güzel ve en kullanışlı hediyelerden olan bu çakmak ile doğum günü kutlamanızı en güzel hediyeyle taçlandırmış olacaksınız. Çakmağın üzerindeki Atatürk imzasının hemen altına el yazısı fontuyla eşinizin ismini yazdırabilirsiniz. Çakmak, rüzgarda sönmemektedir. Özelleştirme lazer kazıma yöntemi ile yapıldığından asla silinmez. Gaz doldurularak uzun ömürlü kullanım sağlanan çakmak, özel paketinde gönderilecektir.

eşime doğum günü hediyesi ne alabilirim
 

Kişiye Özel Kol Düğmesi Kalem Seti

eşe doğum günü hediyesi

Eşlere doğum günü hediyesi almak, kadınlar için oldukça zordur. Bunun nedeni erkeklere hediye çeşitlerindeki kıtlık ve hep aynı hediyelerin öne sürülmesi olabilmektedir. Ancak bu set ile, daha önce eşinizin görmediği bir jest yapmış olabilirsiniz. İki adet iki adet dolma kalem ve iki adet kol düğmesinden oluşan setin kol düğmelerinin birinin üzerinde sizin, birinin üzerinde eşinizin isminin baş harfi yazılmaktadır. Kol düğmeleri 1,5 cm çapındadır. Kalemler 13 cm uzunluğundadır mavi renkte yazar. Hediye, özel set kutusunda gönderilmekte ve tarz sahibi erkeklerin çok beğeneceği şekilde kaplanarak paketlenmektedir.

eşe doğum günü hediyesi
 

365 Güne Özel Mesaj Kartları

eşine doğum günü hediyesi

Eş için doğum günü hediyesi almak için romantik seçenekler arayan beylere bu hediye tavsiye edilmektedir. Doğum gününden başlayarak her güne bir seni seviyorum kartı okumasını söyleyebilir, ona doğum gününden itibaren her gün mutlu olmak için bir sebep verebilirsiniz. Sevgi mesajı kartları, 365 adet kart ve 3 adet sütlü çikolata ile gönderilmektedir. Ayrıca kutunun içine kuru gül yaprakları ve kırmızı süsleme zinciri de konarak kutu renklendirilmiştir. Özel kutusunda gönderilen hediye, hediye paketi yapılmış halde elinize ulaşacaktır.

eşine doğum günü hediyesi
 

Mutlu Çiftlere Özel Mesajlı Mini Ahşap Foto

Eşlere doğum günü hediyesi

Eşlere doğum günü hediyesi alınacaksa anlamlı olmalıdır. Ahşap foto üzerine yapılacak kazıma ile resminiz işlenmekte, kenarına sizin göndereceğiniz not yazılmaktadır. 16 x 22 cm boyutlarındaki ürün, 1,5 cm kalınlığındadır. Masif ahşap levha yakılarak elde edilen ürün, asla yıpranmaz ve silinmez. Masaüstünde rahatça durması için ayak aparatı ile gönderilecektir. Resimleriniz fotoğrafa göre yan veya düz bir şekilde işlenmekte, isimleriniz de aynı düzlemde işlenerek hazır hale getirilmektedir. Ürün baskısı birinci kalite olup fotoğraflarınızın birebir işlenmesi ile elde edilmektedir. Ürün, özel paketi ile size gönderilecektir.

Eşlere doğum günü hediyesi
 

Doğum Günü Hediyesi Yıldız Haritası Tasarımlı Kişiye Özel Kupa

eşime doğum günü hediyesi

Eş için doğum günü hediyesi alınacaksa o günün özelliğine uygun bir hediye seçilmelidir. Yıldız haritasının üzerine basılması ile elde edilen kupa, 9,5 cm yüksekliğe sahiptir. Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm olup, çapı 8,5 cm’dir. Kupanın üzerine vereceğiniz tarih ve saatte gökyüzü hareketleri incelenerek yıldız haritası basılacaktır. Klasik beyaz porselenden imal edilecek ürünün alt kısmında eşinizin ismini yazdırabilirsiniz. Ürün, kırılmaması amacıyla özel kutusuyla, korunaklı olarak gönderilecektir.

eşime doğum günü hediyesi
 

50 Yıllık Takvimli Anahtarlık

eşime doğum günü hediyesi

Eşime doğum günü hediyesi almak istiyorum, ancak hepsi birbirinin aynı hediyelere rastlıyorum, diyenlere, farklılık arayanlara özel olarak imal edilen ürün, daire şeklindedir. Ön yüzünde 50 yıllık harita, arka yüzünde eşinizin ismi bulunan harita 4,5 cm çapındadır. Lazer işleme tekniği ile şekillendirilen ürün, 2010 ile 2060 yılları arasındaki takvimi sembolize etmektedir. Ürün, özel kutusunda hediye paketi yapılmış halde gönderilecektir.

eşime doğum günü hediyesi
 

El Yapımı Doğal Ahşap Yeşil Kolye

eşime doğum günü hediyesi

Eşe doğum günü hediyesi fikirleri arasında yer alan kolye, bu modeli ile özelleşmektedir. Doğal ahşap ve epoksi malzeme kullanılarak tamamen el yapımı olarak hazırlanan kolye, reçine ile sağlamlaştırılmıştır. Her biri yalnız bir tane üretilen bu ürün, eşinize kendini özel hissettirecek en güzel hediyelerdendir. Kolye, 32 cm boyundaki askısı ile kolay bir kullanım sunar. Mucizevi bir zarafete sahip olan kolye, özel paketi ile size gönderilmektedir.

eşime doğum günü hediyesi
 

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here