anneler günü hediyesi
Ana Sayfa Güzel Sözler Etkileyici Sözler, Sevgiliye En Etkileyici Resimli 30 Söz

Etkileyici Sözler, Sevgiliye En Etkileyici Resimli 30 Söz

sevgiliye etkileyici sözler

Dikkatinizi Çekebilir >> Sevgiliye Aşk Mesajları

Bazen bir yerde bir söz okursunuz ve o söz ömrünüzün sonuna kadar sizin hafızanıza kazınır. O kadar seversiniz ki o sözü asla aklınızdan çıkaramazsınız. İşte bu sözlere gerçekten etkileyici sözler denir. Bu etkileyici sözler sizin hayata bakış açınızı bile değiştirebilir. Mesela düşünsenize, şimdiye kadar duyduğunuz en etkileyici sözler nelerdi? Belki çok ünlü bir yazarın, düşünürün ya da yazarın bir cümlesi… Belki de okuduğunuz kitapta geçen tek bir cümle… İşte bu en etkileyici sözler listesi hayatınız boyunca uzar gider. Siz fark etmeden bu sözlere hep bir yenisi eklenir. Bazen de hayatınız bu etkileyici güzel sözler eşliğinde şekillenir. Duyduğunuz etkileyici sözler öyle güçlü anlamlar barındırır ki siz onun karşısında duramazsınız.

sevgiliye hediye fikirleri

Etkileyici güzel sözler anlamlı bir hayatın anahtarı gibidir. İçlerinde derin manalar taşırlar ve sanki kulağımıza yaşamın sırlarını fısıldarlar. Biz de bu etkileyici güzel sözler ışığında hayatımızın asıl amacını bulmak için uzun bir yolculuğa çıkarız.

Bu etkileyici sözler uzun ya da kısa olabilir. Aslında etkileyici sözler uzun ya da kısalıklarından ziyade taşıdıkları anlamlarla bir değer kazanırlar. Çünkü bazı etkileyici sözler kısa olmalarına rağmen içlerinde öyle derin anlamlar barındırırlar ki siz o cümlenin karşısında saatlerce susup kalabilirsiniz. Zaten en etkileyici sözler kısa ya da uzun olarak değil, anlamlı olarak yazılanlardır. Anlamlı cümleler ise içlerinde bolca yaşanmışlık biriktirmiş olanlardır.

sevgiliye yapılabilecek sürprizler

Bazı etkileyici sözler aşk kokarlar. Aşkı öyle güzel tasvir ederler ki okudukça kalbinizdekilerin karşılığını o kelime aralarında bulursunuz. Bu tarz etkileyici sözler aşk ile yazılmış ve onun sözcüsü olmuş sözlerdir. Aşk sözleri değerlidir ve hayatımızın en olmazsa olmaz parçalarından birisidir. Çünkü her insanın sevgiye ve aşka ihtiyacı olduğu su götürmez bir gerçektir. Kim sevgiliye romantik sözler söyleyip de karşılığında duygusal bir yansıma görmez ki? Her güzel ve romantik cümlenin arkasında aşkın bir yansıması mutlaka vardır…  İşte bu yüzden sevgilinize de arkadaşınıza da ailenize de bol bol etkileyici sözler söylemeli ve onların sizin için ne kadar değerli olduklarını tekrar tekrar hatırlatmalısınız.

 • En kötü anında bile insanın kendisini düşünen birisinin olduğunu bilmesi kadar güven veren bir duygu daha olamaz. Bu yüzden iyi ki varsın ve yanımdasın…

etkileyici sözler

 • Ne zaman başım sıkışsa ve çaresiz kalsam kenarda köşede beni bekleyen bir mucizenin olduğunu biliyorum. Tek yapmam gereken onu çağırmak ve gelmesini beklemek. Sabretmek en büyük mucizeleri bile hayata geçirmekte ustadır.

etkileyici sözler

 • İçindeki karanlığa gömülmeye başladığını her hissettiğinde senin ellerini tuttuğumu ve gözlerinin içine baktığımı hayal et. Aramızda ne kadar mesafe olsa da ben ruhen hep senin yanında nefes alacağım ve her türlü güçlüğün üstesinden birlikte geleceğiz.

etkileyici sözler

 • Ne zaman içinden çıkılmaz gibi bir sorun yaşasan hep geride bıraktığında gözüne küçücük gelmedi mi? O an sana asla geçmeyecekmiş gibi gelen dakikalar bir gün yok olup gitmediler mi? Unutma, bu günler de bir gün gidecek ve yine güneşler açacak…

etkileyici sözler

 • Sabretmek bu dünyadaki en büyük erdemdir. İsyan etmeden, sadece susarak sabretmek… Eğer sen yeterince iyiysen ve yeterince beklemişsen bir gün tüm içinden geçenler gerçekleşecek ve sabrın sonu hep iyi olacak…

etkileyici sözler

 • Bu hayattan bir şey dilemek ve onun gerçek olmasını istiyorsan hayallerin için savaşmalısın. Eğer bir şeyi gerçekten istiyorsan onun için savaş vermelisin. Hayat, senin elinden gelen her şeyi yaptığına emin olduktan sonra istediklerini getirecektir.

etkileyici sözler

 • Mutlu olmak için inanılmaz mucizelere ya da bir formüle ihtiyacın yok, mutluluk aslında senin içinde. Ne yaparsan yap bu hayata gülen gözlerle bakmayı başarmak istiyorsan çalışmayı ve sabretmeyi asla bırakmamalısın…

etkileyici sözler

 • Gördüğün en güzel rüya bir gün gerçekleşecek, imkânsız dediğin her şeyin hayata döndüğünü kendi gözlerinle göreceksin. Ama bunun için öncelikle kendine sonra da evrene inanmalısın. Tüm dualarını etmeli ve bunun için çabalamalısın…

etkileyici sözler

 • Sen birini seviyorsun diye onun da seni sevmesini bekleyemezsin. Senin elinden gelen tek şey onu sevmeye devam etmek ve sabretmektir. Birini sevmek için onun da seni sevmesine ihtiyaç duymayacak kadar güçlüsün, bunu mutlaka görmelisin.

etkileyici sözler

 • Başarı senin kaçınılmazın olsun istiyorsan önce yenilgilerini kabullenmelisin. Hayata doğru adımlarla devam edebilmek için yenilgilerinden ders çıkarmalı ve rakibini tebrik etmesini bilmelisin…

etkileyici sözler

Bazen bir duvarın üzerinde bazen bir arkadaşınızın mesajında bazen de okuduğunuz bir kitabın sayfalarında bir cümle gelir yerleşir beyninize. Siz fark etmeden defalarca yankılanıp durur içinizde… Ya da bir sesim üzerinde yazan tek bir cümleye takılıp kalabilirsiniz saatlerce. Etkileyici sözler resimli olarak da hayatınızda kocaman bir yer edinebilir. Hatta bazen etkileyici sözler resimli olarak çok daha fazla şey ifade eder size.

Eğer bu etkileyici sözlerden siz de birilerine söylemek istiyorsanız ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız etkileyici sözler 2017 yılı için yazılmış örneklere bakabilirsiniz. Bu etkileyici sözler 2017 ve daha fazlasına bakmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız makalemizi mutlaka incelemeli ve bu cümlelerden feyz almalısınız. Buradan yola çıkarak belki de kendi cümleleriniz ve kendi hayat formülünüzü bulabilirsiniz. Belki de yaşamınıza ışık tutacak asıl cümle içinizde bir yerlerde bekliyor ve sizin gelip onu bulmanız için dua ediyordur…

 • Ego, bu hayatta sahip olabileceğin en yıpratıcı duygudur. Eğer egonu törpülemeyi başarabilirsen hayat sana en güzel hediyelerini sunmaktan çekinmeyecektir. Ancak sen bunu yapmayı başaramazsan o zaman karanlık noktanın seni ele geçirmesi kaçınılmaz olacaktır.

etkileyici güzel sözler

 • Bir insana duyduğun merhameti ve sevgiyi asla kirletme. Bir gün ne olursan ol, nerede olursan ol bu merhametin ışığına mutlaka ihtiyaç duyacaksın. Sen kendin olmaya ve içindeki ışığı canlı tutmaya bak yeter.

etkileyici güzel sözler

 • Çevrendeki herkes bir gün değişip kirlenebilir, önemli olan senin içindekileri değiştirmemendir. Hayat nasıl akıyorsa öyle gitmek yerine hayatı kendin gibi götürmeli ve içindeki vicdanı asla terk etmemelisin.

etkileyici güzel sözler

 • Bir insanın en büyük feneri vicdanıdır. Her köşeye sıkıştığında ve her nefsine yenilmeye başladığını düşündüğünde nefsini kontrol etmeli ve yoluna doğru adımlarla yürümeye devam etmelidir.

etkileyici güzel sözler

 • İçindeki çocuğu öldürme derler hep. Yaşadığım tüm sıkıntılardan sonra b nasıl mümkün olabilir ki diyorsun ama asıl marifet tüm bunları yaşadıktan sonra bile o çocuğu canlı tutabilmek, öldürmemekte.

etkileyici güzel sözler

 • Bazen sanki dünya seni terke edip de gitmiş gibi hissedebilir, kendi yalnızlığında yok olabilirsin. İşte tüm o zamanlarda bile seni kurtaracak tek ışığın içinde bir yerlerde saklandığını ve onu ancak senin bulup çıkarabileceğini unutmamalısın.

en etkileyici sözler

 • Öyle bir zaman geliyor ki insan aklındaki soruların cevaplarını bir türlü bulamadığını düşünüyor ve kahroluyor. İşte o zamanlarda ısrarla o soruların cevaplarını aramaktansa sadece yaşamaya devam etmeyi denemeli insan, belki de cevap ileridedir.

en etkileyici sözler

 • Her insanın içinde, dilediğinde kaçıp saklandığı küçük ve karanlık bir oda vardır. Önemli olan o odanın varlığı değil, o odada ne kadar zaman geçirdiğinizdir. Eğer fazla zaman geçiriyorsanız işte sıkıntı tam da orada başlar…

en etkileyici sözler

 • Yaşamın anlamı kocaman cümlelerde, en derinlerde kalmış kitaplarda yazılı değil; yaşamın anlamı tam da sizin içinizde. Herkes için bu anlamın değişebildiğini kabul ettiğiniz gün hayat size güzel cümleler fısıldamaya başlayacaktır.

en etkileyici sözler

 • En kötü anlarınızda kendinizi bir odaya sıkıştırıp mahvolmayı seçmek yerine aslında daha eğlenceli bir şarkı açıp dans etmeyi seçtiğinizde göreceksiniz ki her kötü gün çok daha kolay atlatılabiliyor…

en etkileyici sözler

Bazen tek bir cümle ile dünyanın en büyük sırrını açıklarsınız. Tek bir cümle atomu parçalara ayırabilir bazen ve bazen de hayatın formülünü bulmanıza yardımcı olabilir. Etkileyici güzel sözler anlamlı ve kocaman sırlar barındırır içinde. Sizi size sizden daha iyi anlatan ne cümleler bulabilirsiniz kim bilir. Kendi kendinize aşkın, dostluğun, mutluluğun sırlarını açıklayabilir, uzun uzun cümlelerle kocaman yazılar yazabilirsiniz. Belki de tek bir cümle ile tüm bunları açıklayacak kadar iyisinizdir. İnsanlar hayatın en görülmeye değer kısımlarını sizden dinlemek için belki de sizin cümlelerinize ihtiyaç duyuyorlardır.

Eğer gerçekten içinizde bir yerlerde birikmeye devam eden kelimeleriniz varsa onları cümle haline getirmekten ve insanlarla paylaşmaktan çekinmeyin. İnsanlar sizin ışık tutacağına inandığınız her cümleye ihtiyaç duyuyorlar. Eğer sizi rahatlatan etkileyici sözleriniz varsa bunları başkaları ile de paylaşmaktan lütfen çekinmeyin. Onlara yaşamın güzelliklerini, gücün aslında içlerinde olduğunu ve yalnız olmadıklarını hatırlatan her bir kelimenin ne kadar değerli ve önemli olduğunu bilemezsiniz.

 • Bazen acının içinizi yakmasına izin vermelisiniz. O acı içiniz kavurmalı, deliler gibi ağlamalı ve kendinizi hırpalamalısınız ki bir gün yine aynı tehlike ile karşı karşıya kaldığınızda ne hale geleceğinizi çok iyi bilin ve uçurumun kenarından dönün…

etkileyici sözler uzun

 • Yaşadığınız tüm sıkıntılarda sizi kurtaracak kişi gökyüzünden zembille inecek bir süper kahraman değil, kendinizsiniz. Her yaşadığınız sıkıntıdan sonra elinizden geleni yapmaya bir an önce başlamalı ve çaba harcamalısınız.

etkileyici sözler uzun

 • Duyduğunuz tüm güzel cümleler aslında içinizde yankılanıp duran kelimeler bütünü. Kendinize benzettiğiniz tüm insanlar aslında sizin ayrılmaz bir parçanız.

etkileyici sözler uzun

 • İmkânsız diye bir şey yoktur bu hayatta, imkânsız sadece sizin kafanızın içindedir. Siz, tüm imkânsızlar için savaşmaya devam ettiğiniz ve imkânsız diye bir şeyin aslında hiç var olmadığını kendinize söylediğiniz sürece güçlenmeye devam edersiniz.

etkileyici sözler uzun

 • Bu hayatta istediğiniz hiçbir şey sizin istediğiniz zamanda olmuyorsa belki de uğruna henüz yeterince savaşmamışsınız demektir. Öncelikle onun için tüm çabanızı harcamalı ve daha sonra istemeye devam etmeyi denemelisiniz.

etkileyici sözler uzun

 • Yaşam zannettiğiniz kadar acımasız olmayabilir. Belki de sizin baktığınız pencereden her şey çok daha acımasız ve anlamsız görünüyordur. Bakış açınızı değiştirmeyi denemeli ve sonra olayı tekrar değerlendirmelisiniz.

etkileyici sözler kısa

 • Dipsiz karanlıklar sizi kör etse de, sessizliklerde sağır da olsanız yaşamaya devam etmelisiniz. Unutmayın ki, nefessiz kaldığınızda değil, bu hayatta bir umudunuz kalmadığında ölmüş sayılırsınız…

etkileyici sözler kısa

 • Hayatın çok kolay olduğunu ve güllük gülistanlık olduğunu kimse size söylemedi. Herkes sizden mücadele etmenizi ve ne olursa olsun yaşama devam etmenizi istedi. Peki siz, bu kadar seveniniz varken pes edebilir misiniz?

etkileyici sözler kısa

 • Bir insan her zaman kazanamaz. Bazen kaybetmeli ve kaybın acısını içinizde hissetmelisiniz ki rakibinizin nasıl bir duygu içinde olduğunu anlayabilmeli ve acımasızlığınızı törpüleyebilmelisiniz.

etkileyici sözler kısa

 • Bir insan son nefesini verene kadar bu hayattaki yapacakları ve misyonu sona ermez. Eğer siz bir gün yapacak bir şeyinizin kalmadığını düşünüyorsanız işte o gün ölmüş sayılırsınız…

etkileyici sözler kısa