Yeni Ev Görme Hediyesi İçin Dekoratif 10 Hediye – Ev Görme Hediyeleri

Yakın arkadaşınız ya da sevgiliniz yeni eve çıktıysa, ilk ziyarette mutlaka bir hediye almanız gerekir. Alacağınız hediye ev içinde kullanılabilir olmalı, aynı zamanda alacağınız kişinin zevklerine uymalıdır. Bu nedenle ev görme hediyesi çeşitlerinde özelleştirme daha büyük anlam taşır. özelleştirme, hediye almak istediğiniz kişinin ismi ya da fotoğrafı ile gerçekleştirilir. Almak istediğiniz ürünün üzerine bakı tekniği ile kazınan isim ya da fotoğraf, ürünü hediye etmek istediğiniz kişi için kişisel bir hal alır. Ev görme hediyesi ne alabilirim, diye düşünenler için bu tür kişisel hediyeler hayat kurtarıcı niteliğindedir. Hediye almak istediğiniz kişinin evindeki eksikleri de biliyorsanız, kişisel hediyeler en iyi ev görme hediyesi alternatifleri arasında yer alır.

Sevdiğiniz biri için ev görme hediyesi alırken, o kişinin bizzat kullanacağı türden hediyeler almamalısınız. Örneğin kazak, kolye gibi hediyeler, kişinin özelinde verebileceğiniz hediyelerdir. Yeni ev görme hediyesi ise daha çok tüm ev halkının kullanabileceği türden olmalıdır. Evdeki herkesin kullanabileceği bu hediyeler, daha çok saat, mutfak önlüğü, tablo gibi dekorasyon içerikli ürünler olabilir. Ev hediyelerinde dekorasyon ürünü almak için kişinin zevkini çok iyi bilmeniz gerekir. Aynı zamanda alacağınız ürünün, evin genel havasına uygun olması gerekir. Riske girmek istemezseniz, anahtarlık gibi daha küçük hediyeler tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda kullanıma daha uygun ürünlerde de özelleştirme talep edebilirsiniz.

Rock İkon Grupları 6’lı Plak Bardak Altlığı

ev görme hediyesi ne alabilirim

Eğer yakın arkadaşınız taşındıysa ve bekar bir arkadaşsa, onun zevkine göre uygun olup olmadığını da düşünerek bu bardak altlıklarını tercih edebilirsiniz. 6 adet şeklinde takın olarak gönderilecek bu bardak altlıkları, en çok bilinen rock gruplarının albüm görsellerini içermektedir. Rock müziğe ilgisi olan arkadaşlara alınabilecek bu hediye, sticker baskılı olarak size gönderilir. 10,5 cm çapında, plak dizaynındaki bu altlıklar, kendi özel kutusunda gönderilir. Bu sayede kırılma gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmamış olursunuz. Ürün, uzun süreli kullanım avantajına sahiptir. Ev görme hediyesi ne olabilir, diye düşünenler hem kullanışlı, hem zevkli bir hediye seçeneği olan bu ürün, zamanında kargo ile elinize ulaşır.

Aile Tasarımlı Kapı Önü ve Ev İçi 40×60 Paspas

yeni ev görme
“Yeni evlenen arkadaşlarım için aile temalı bir armağan vermek istiyorum” diye düşünüyor da olabilirsiniz. Aile kavramını ön plana çıkaran ve kişiselleştirilebilen bu paspası yakınlarınıza gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Siparişinizi sayfamız üzerinden hemen oluşturabilir, aynı gün kargo imkanımızdan faydalanabilirsiniz. Aile Tasarımlı Kapı Önü ve Ev İçi 40×60 Paspası sizin için özenle hediye paketi yaparak gönderilmektedir.

Çiftlere Özel Esprili 2’li Mutfak Önlüğü

ev görme hediyesi ne olabilir

Özellikle yeni evlenen arkadaşlara alınabilecek kullanışlı ev hediyeleri arasında yer alan bu ürün, %100 pamuktan imal edilmiştir. ‘X Pişirir, Y Göbeğini Şişirir’ tarzında esprili bir anlatım içerek önlük, ev hediyesi alacağınız çiftin isimleri ile özelleştirilir. Yakın arkadaşlara gönderimi daha uygun olan bu önlükler, keyifli bir mutfağı olan her çiftin gözdesi olacak! Önlüğün kullanımı, ayarlanabilir kuşağı sayesinde oldukça basittir. Kadın için kırmızı, erkek için siyah renkte gönderilecek önlük, üzerinde bulunan eğlenceli görsellerle desteklenmiştir. Boyutları 80 cm  x 60 cm olduğundan standart boydaki her insana uyum sağlar. Ev görme hediyesi önerileri arasında en çok tercih edilenlerden olan bu ürün, kendi özel kutusunda ve özenle hediye paketi yapılarak sizlere gönderilmektedir.

Yıldız Haritası Galaksi tasarımlı Kanvas Tablo

ev görme hediyesi önerileri

Yeni ev hediyesi almak istediğiniz kişiler, evli bir çift ise, onlara romantik bir hediye almak için bu tabloyu kullanabilirsiniz. düğün tarihlerini göndererek tam düğün gününde yıldızların hareketlerine uygun bir tablo oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Özelleştirme için verdiğiniz konum, sat ve tarih kullanılacaktır. Bu nedenle dilerseniz nikah gününü, dilerseniz düğün gününü tarih olarak kullanabilirsiniz. 40 x 60 cm ölçülerindeki bu ürün, alt kısmında bulunan çıtalar sayesinde uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Evli çiftin isimler ile özelleştirilecek ürün, kendi özel paketinde sizlere gönderilir.  Tablonun alt kısmında bulunan mesaj kısmını da istediğiniz gibi doldurabilir, böylece daha özel bir hediye oluşmasını sağlayabilirsiniz. Ev görme hediyesi ne alınır, diye düşünüyorsanız, bu ürünü tercih edebilirsiniz.

3D Ay Dekoratif Gece Masa Lambası

ev hediyesi ne alabilirim

Ay şeklindeki bu masa lambası ile yakın arkadaşa ev hediyeleri arasından en iyi seçimi yapmış olacaksınız. Arkadaşınızın evinin dekorasyonu da uygunsa, alacağınız bu hediye ile evini daha da özelleştirebilirsiniz.   Gerçek ay görünümlü bu lamba, koordinasyonu arttırarak üzerinde bulunduğu masada çalışan kişinin odaklanmasına yardımcı olmaktadır. özel üretilmiş yüzeyi, ay yüzeyinin birebir kopyasıdır. Bu sayede hayranlık uyandırıcı derecede hoş bir görünüme sahiptir. En güzel ev görme hediyesini almak istiyorsanız, bu hediyeyi kesinlikle tercih etmelisiniz.Yumuşak bir ışık veren lamba, gözleri rahatsız etmez. 3 adet pil ile 20 saate kadar aralıksız çalışır. Sarı sıcak tonlarda bir ışık yayan lamba, korunaklı kutusunda sizlere gönderilecektir.

Geometrik Kedi Tasarımlı Led Lamba

yeni ev görme hediyesi

Şık bir dekor unsuru olan bu kedi desenli lamba, alabileceğiniz en uygun hediyeler arasında yer alır. akrilik levha, şeffaf kırılmaz malzemenin lazer ile kesilmesi ile kedi deseni almıştır. 4 mm kalınlığa sahip bu levha, uzun ömürlü kullanım avantajına sahiptir. Güçlü led ışığı sarı renkte olan bu ürün, USB girişi bulundurur. Bu giriş sayesinde lamba bilgisayardan da güç kaynağı bulabilir. Evde ya da ofiste kullanıma uygun bu ürün, geometrik deseni sayesinde şık bir görünüme sahiptir. Alt kısmının ahşap olması, lambayı daha dekoratif bir hale  getirmektedir.Arkadaşa ev görme hediyesi seçenekleri arasında yer alan ürün, powerbank ile ile çalışmaya da uygundur.

Kuş Desenli Dekoratif Buhurdanlık

ilginç ev görme hediyesi

Kuş deseni, özgürlüğü ve huzuru temsil eder. Bu nedenle kişilere yeni evlerinin huzur getirmesi temennisini bu ürünle verebilirsiniz. Alt malzemesi ahşap olan bu ürün, tüm ev dekorasyon malzemelerine uyum sağlayabilecek yapıdadır. Üst kısmı kokulu mum koyma bölümü, alt kısmı buhurdanlığın masa üzerine durması için ayaklık olarak imal edilmiştir. Sipariş edeceğiniz  buhurdanlık ile birlikte 1 adet 10 ml kokulu mum da gönderilecektir. Anti stres, spa etkisi, mistik müzik ve mistik sandal olmak üzere 4 farklı çeşide sahiptir. Ürün, içine koyacağınız koku esanslarının eve yayılmasını sağlar. Kendi özel kutusunda ve zamanında kargo ile elinize ulaşır.

Yeni Evli Çifte Ev Hediyesi Duvar Anahtarlığı

ev görme hediyesi

Masif ahşaptan imal edilen bu ürün, hediye alacağınız çifte uğur getirsin! Masif ahşap üzerine çiftinizin isimlerinin işlenmesi ile özelleştirilecek bu ürünün askı kısımlarında paslanmaz metal kullanılmaktadır. Duvara zarar vermeden asılabilecek ürün, güçlü çift taraflı bant ile sizlere gönderilir. Arka kısmında bulunan bantları çıkararak duvara yapıştırmanız, kullanım için yeterlidir. Üzerine yazılacak isimlerde el yazısı fondu kullanılır. Yeni gelin ev görme hediyesi seçenekleri arasında yer alan ürün, kendi kutusunda sizlere gönderilir.

Saatli Adalet Tanrıçası Themis Heykeli

ev görme hediyeleri

Özellikle yeni eve çıkan arkadaşınız avukat ya da adalet ile ilgili bir meslek erbabıysa, bu ürünü güvenle kullanabilirsiniz. Heykel, ince detaylarla oldukça zarif hale getirilmiştir. Terazi kısmı metal olup, üzeri bronz boyama ile kaplanmıştır. Saati kendindendir. Sadece alt kısmından pillerini değiştirmeniz, uzun ömürlü bir kullanım için yeterlidir. 27 x 7 cm boyutlarındaki heykel, hediye alındığı evin en şık parçası olacak! Ürün, kaymaz bir tabana sahip olması nedeniyle tüm yüzeylerde kullanılabilir. Özel kutusunda ve hediye paketi yapılarak sizlere gönderilecek ürüne, hızlı kargo avantajı ile sahip olabilirsiniz.

TEILEN