Fotoğraf Baskılı Hediyeler, Resimli Sürpriz Hediye Fikirleri

Fotoğraflı hediyeler, genellikle en yakınlarımıza aldığımız özel hediyelerdir.  Unutmamak ve unutulmamak için kullandığımız bu tür hediyelerde, en mutlu anlarımızı bir nesne üzerine işletiriz. Bu sayede hediyemizin muhatabı, bu hediyeye her baktığında bu özel günü hatırlasın isteriz. Fotoğraf baskılı hediyeler, bu özellikleri ile hediye alan kadar hediyeyi seçen kişiyi de mutlu eder. genellikle uzun süreli ilişkilerde kullanılan bu hediyeler, yaşanan güzel anları ölümsüzleştirmeye yardımcı olur.  Bunu da en zarif biçimde, kullanabileceği bir hediyeyi ona vererek yaparsanız, yaşadığınız onca özel günün neredeyse her an hatırlanmasını sağlarsınız.

Dikkatinizi Çekebilir: Fotoğraflı Hediyeler

Fotoğraf baskılı tüm ürünlerimiz, yüksek kalite ile imal edilmektedir. Bardaktan yastığa, tişörtten çakmağa kadar uzanan skalamızda, hem kullanışlı hem manevi değeri yüksek hediyeler bulabilirsiniz. Alacağınız her hediye, vaktinde elinizde olma garantisi ile sizlere gönderilecektir. Bu sayede özel günden önce hediyeyi kontrol edebilir, memnuniyetinizi ya da hoşnutsuzluğunuzu bize bildirebilirsiniz. Tüm hediyelerimizin özel olarak paketlenmesi ve kendi kutusu ile size gönderilmesi, hediyeyi alan için büyük bir özen belirtisidir. Hediyelerimiz, sahiplerini mutlu etmeyi amaçlar. Kişiye özel fotoğraf baskılı kitap ayrıcı gibi hediyelerle, hediye alacağınız kişinin zevklerinden haberdar olduğunuzu gösterebilirsiniz. Alacağınız hediyeler, hem kendi kişiliğinizi, hem karşınızdaki insanın zevkini yansıtmalıdır. Bu yüzden hediye alacağınız kişileri iyi gözlemlemeli, hediyenizi ona uygun seçmelisiniz. Fotoğraf baskılı hediyelerle, alacağınız kişinin zevklerini birleştirdiğinizde ortaya çıkacak ürün, özel günde alabileceğiniz en iyi ürün olacaktır.

Fotoğraf Baskılı Kalp Sihirli Yastık

fotoğraf baskılı yastık

Kırmızı, gold ve mor renk seçeneklerine sahip bu yastık, samimi sevgililerin birbirine alabilecekleri en sevimli hediyelerden! Pullarla yapılan ve süblime baskı kullanılan bu sihirli yastıkta, fotoğrafı görmek için pulları tersine çevirmeniz gerekecek. İçi dolu ve kullanıma hazır olarak size gönderilecek bu yastıklar, özel bir dokuya sahiptir. 40 x 36 cm boyutlarındaki yastık ile %100 sağlıklı bir hediye vermiş olacaksınız. İstene  fotoğrafın gönderilmesi ile yapılacak baskı işleminde hiçbir sağlığa zararlı madde kullanılmamaktadır. Kare ve kalp olmak üzere iki şekil seçeneğine sahip yastık, özel olarak hediye paketi yapılarak sizlere gönderilmektedir.

Karakalem Fotoğraf Baskılı Duvar Saati

fotoğraf baskılı duvar saati

Göndereceğiniz fotoğraf evinizin baş köşesinde dursun isterseniz, bu hediye tam size göre! Gönderdiğiniz en az 1 MB boyutundaki fotoğrafın karakalem bir versiyonu saat üzerine baskı yapılarak sizlere gönderilmektedir. Bu sayede saate her baktığınızda sevdiğiniz ile sizin bir fotoğrafınızı görebilirsiniz. Bu hediye, sevgiliye, anneye ya da yakın arkadaşa uyarlanabilir. Canlı ve net renklerle yapılan baskı, uzun ömürlüdür. Saatin üzerinde numaralar bulunmaz. Bu nedenle fotoğraf daha net bir şekilde görünür. 27 cm çapa sahip fotoğraf baskılı duvar saati, evinizin en güzel en güzel köşesinde duracaktır. Ürün, kendi kutusunda, özenle paketlenerek size ulaştırılır.

Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolata

fotoğraf baskılı çikolata

Çikolatanın en özel halini sizlerle buluşturuyoruz! 16 adet Melodi Lüx çikolatanın kabı üzerine basılacak fotoğrafınız ile sevdiğiniz insana çok tatlı bir hediye verebilirsiniz . Toplamda 290 gr ağırlığa sahip olan bu çikolata paketleri ile sevdiğiniz insanın tatlı bir hediye almasını sağlayabilirsiniz. Fotoğraf baskılı çikolata, sütlü çikolata çeşidine sahiptir. Puzzle şeklinde 16 adet çikolata, pakete 4’erli gruplar halinde yerleştirilmiştir. Ürün, özel kutusunda hediye paketi içinde size gönderilir.

Fotoğraf Baskılı İki Parça Puzzle Taş Magnet

fotoğraf baskılı magnet

8 mm kalınlığında taş malzeme üzerine boyanan fotoğrafınızı, isterseniz metal bir yüzeye yapıştırabilirsiniz. Klasik beyaz doğal taş malzeme kullanılan bu ürün, evinizin en özel dekorasyon unsurları arasında yer alacak. 2 adet şeklinde gönderilecek taş magnet, her parçasında gönderdiğiniz fotoğrafın bir yarısını bulunduracaktır.

Kara Kalem Fotoğraf Baskılı Anahtarlık

fotoğraf baskılı anahtarlık

Sevgiliye, eşe ya da yakın arkadaşa alınabilecek hediyeler arasında yer alan anahtarlığı, daha da özelleştirerek bir özel gün hediyesi haline getirdik! 5 x 5 cm  boyutlardaki anahtarlık ile en güzel fotoğrafınız, sevdiğiniz insanların her zaman yanında taşıyacağı bir aksesuara dönüşecek. İki yüzeyinde de baskısı bulunan  bu anahtarlık ile sevdiklerinize en özel hediyelerden birini verebilirsiniz. Kaliteli sert ve parlak baskısı ile uzun süreli kullanım sağlayan ürün, pürüzsüz duruşu ile güzel bir görünüme sahiptir. Göndereceğiniz 1 MB büyüklüğündeki fotoğrafın karakalem halinde basılması ile oluşturulacak anahtarlık, özel olarak paketlenerek size gönderilir.

Fotoğraf Baskılı İsimli Çakmak

fotoğraf baskılı çakmak

Sevdiğiniz insanın her zaman yanında taşıyabileceği bir hediye vermek, aynı anda da kullanışlı bir armağan sahibi olmak mümkün! Gaz doldurulabilir fotoğraf baskılı çakmak ile en güzel hediyelerden birini sevdiğiniz kişiye vermiş olacaksınız. 5,5 cm x 3 cm boyutlarındaki ürün, çift taraflı baskı özelliğine sahiptir. Zamanında kargo garantisine sahip bu ürün, kendi kutusunda sizlere ulaştırılır. Ürün, tekrar tekrar kullanım nedeniyle fotoğrafın silinmesi gibi bir riski asla barındırmaz. Uzun ömürlü ve kullanışlı bir hediyedir.

Fotoğraf Baskılı Ahşap Foto

fotoğraf baskılı hediyeler

Sevgilinize alabileceğiniz en sağlam hediyeler arasında yer alan bu ahşap foto, 1,5 cm kalınlığındadır. Masif ahşap malzeme üzerine işleme yapılarak elde edilen ürün, uzun süreli kullanım avantajı sağlar. Yakma tekniği ile imal edildiğinden, üzerindeki baskının çıkması gibi bir ihtimal söz konusu değildir. Göndereceğiniz bir adet fotoğraf, isimleriniz, dilediğiniz tarih ve konum, masif  ahşap üzerine işlenir. Böylelikle anılarınızı ahşaba kazıyarak  ölümsüzleştirebilirsiniz. Ürün, evinizde dekoratif amaçla kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiştir. İsteğe bağlı olarak duvara asabilir ya da masanızın üzerine yerleştirebilirsiniz.

Fotoğraf Baskılı Hediye Tişört

fotoğraf baskılı tişört

Sevdiğiniz kişiye verebileceğiniz sevimli hediyeler arasında yer alan bu ürün, su bazlı pigment boya kullanılması nedeniyle sağlığa zararlı ürün ihtiva etmez. Kumaşla bütünleşen baskı, canlı ve çıkmayan bir desenden oluşturulur. Göndereceğiniz fotoğrafın, fotoğraf baskılı tişört üzerine işlenmesi sonucu hazırlanan bu hediye, hava geçiren ve terletmeyen kumaş özelliklerine sahiptir. Siyah veya beyaz zemin seçme hakkı size tanınır. %100 pamuktan üretilmesi, rahat bir kullanım sağlar. Uzun ömürlü baskıya sahip ürün, özel hediye paketinde gönderilmektedir.

Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Kupa

fotoğraf baskılı kupa

Göndereceğiniz fotoğrafların en güzel hali! 4 mm kalınlığında malzemeden imal edilen özel yapım kupa üzerine fotoğrafınız basılarak hediye oluşturulur. Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm olarak belirlenmiştir. Fotoğrafınızı gönderdiğinizde, özel bir teknikle fotoğrafların dizilişi değiştirilerek film şeridi haline getirilir. Gönderdiğiniz fotoğrafın bu nedenle en az 1 MB büyüklüğünde olması gerekir. Porselen malzeme üzerine yapılan basım işlemi, uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar. Beyaz renkte standart fondaki fotoğraf baskılı kupa bardak, özel kutusunda sizlere gönderilmektedir.

Yılbaşı Hediyesi Fotoğraflı Takvim

fotoğraf baskılı takvim

En güzel yılbaşı hediyeleri arasında yer alan bu ürün, parlak kağıt üzerine basılmıştır. Aile fotoğraflarının basılmasına uygun olan bu hediye ile yıl boyunca ailenizden ayrılmama dileğini tutabilirsiniz. Göndereceğiniz fotoğrafın altına ‘ Çetin Ailesi’ gibi soyadlarınızla oluşturacağınız bir notu yazabilirsiniz. Tek sayfalık takvimde, özel günleri ailenizle birlikte işaretleyebilirsiniz.  Fotoğraf baskılı takvim, özel olarak paketlenerek sizlere gönderilecektir.

 

TEILEN