En Güzel Geçmiş Olsun Dilekleri – 50 Geçmiş Olsun Mesajı

geçmiş olsun dilekleri
geçmiş olsun dilekleri

İnsan doğası gereği sosyal bir varlıktır. Yaşamı boyunca ailesi, arkadaşları, sevgilileri ve daha sevdiği pek çok insan hayatına dahil olur. Fakat kimi zaman hastalık gibi, kişiyi derinden sarsacak durumlarla karşı karşıya kalınabilir. Böyle durumlarda geçmiş olsun dilekleri, sevdiklerinizin içini ısıtacak, hasta yataklarında yüzlerinde bir tebessüm oluşturacak. Güçsüz düştüklerinde, yalnız olmadıklarını göstermek için bir mesaj ya da hediyeyle gönüllerini hoş tutabilirsiniz.

Hastalık durumunun hiçbir iyi yanı olmamasına rağmen, hasta insanların ayağa kalkmaları ve sağlığına kavuşmaları için sevdiklerinin yanında olduğunu, ona değer verdiklerini bilmesi, tedavi sürecinin daha hızlı geçmesini sağlar. Belki işinizden belki de aile hayatınızdan dolayı ziyaret için zaman ayıramıyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda en azından geçmiş olsun kartı göndererek sevdiğiniz kişilerin gönlünü hoş tutabilirsiniz. Hastalık anlarında insan, fiziksel olarak güçsüz düştüğü gibi ruhsal anlamda da kendisini yalnız ve daha içine kapanık hisseder. Yanınızdaki insanlardan ilgi, sevgi ve şevkat görmeye daha meyilli olursunuz. Bedeninizin ağırlığı size dayanılmaz bir acı verdiğinde, kapınız çalınır ve beklediğiniz kişiden bir geçmiş olsun kartı gelir. Bu ağırlık bir anda silinip gider ve ruhunuzun yorgun düşmüş benliğini bir anda unutursunuz. Bunun bir kart olmasına da gerek yok, telefonunuza gelecek geçmiş olsun mesajları dahi insanın bedeninde ve ruhunda açılan yaraların iyileşmesinde önemli bir rol oynar. İnsan daha çabuk iyileşmeye ve bir an önce ayağa kalkmaya çalışır. Sevdikleriyle daha fazla vakit geçirmek, sevgisinin karşılıklı olduğunu göstermek için çalışır. Yeri gelir geçmiş olsun resimli mesajlar gönderirsiniz. Yeri gelir elinizde hediyeyle kapısında bitiverirsiniz.

 

 • Biz senin ne kadar güçlü olduğunu, sen de bizim seni ne kadar sevdiğimizi iyi biliyorsun. Bir an önce seni yanımızda görmek dileğiyle.

geçmiş olsun dilekleri

 • Sen ayağa kalkarsan beraber yürürüz. Sen yatağında kalırsan yürümek için seni bekleriz. Gidilecek yollar bizi bekliyor.

geçmiş olsun dilekleri

 • Ne aşk, ne para, ne de mutluluk. Sağlık elden giderse tüm bunlar sensiz kalır. Kimseyi sensiz, kendini güçsüz bırakma.

geçmiş olsun dilekleri

 • Her ne ihtiyacın olursa bir telefon uzağındayım. Geçmiş olsun.

geçmiş olsun dilekleri

 • Geçmiş olsun duası yolluyorum sana, rabbim en kısa zamanda sağlık sıhhatini geri versin inşallah. Acil şifalar.

geçmiş olsun dilekleri

 • En kısa vakitte ayağa kalkarsın da yanımıza koşarsın. Seni ne kadar çok sevdiğimizi sakın unutma.

geçmiş olsun dilekleri

 • Rahatsızlandığın haberini aldım, umarım bu vaziyet en kısa zamanda sona erer. Fazla uzatmadan acil şifalar diliyorum.

geçmiş olsun dilekleri

 • Ne güzelliğine aldan hayatın ne de darbelerinden sakın. Ne kadar güçlü vurursa vursun hayat, sen yeniden ayağa kalk.

geçmiş olsun dilekleri

 • Beterin de beteri vardır unutma bunu. Sev, dua et ve bir anca sağlığına kavuş.

geçmiş olsun dilekleri

 • Duydum ki hasta olmuşsun. Nasıl ayağa kalkacağını sen benden iyi biliyorsan. Sana güveniyorum ve her zaman da güveneceğim. Sıhhatine kavuşarak güvenimi tazeleyebilirsin.

geçmiş olsun dilekleri

Hastalık, insanoğlunun varlığından beri görülüyor. Kimseye hasta olduğu için kızamaz, kimseyi suçlayamazsınız. Hayatın normal döngüsü içerisinde insanın yer yer güçsüz düştüğü, kendisini halsiz hissettiği ya da bir virüse yakalandığı olur. Böyle durumlarda siz, sevginizi karşınızdaki insana göstermek, ona değer verdiğiniz belli etmek için geçmiş olsun mesajları yollayabilirsiniz. Hastalık durumunda insan sevgiye muhtaç kalır. Her nereden olursa olsun gelecek sıcak bir mesaja, bir tebessüme hasrettir. İnsanları mutlu etmek, hele zor durumlarında yalnız olmadıklarını hissettirmek, hasta kişiye olduğu kadar size de rahatlık sağlar. Empati kurabilmek burada kilit noktalardan bir tanesi. Siz de hastalanıp yataklara düştüğünüzde insanlardan ilgi bekler olursunuz. Geçmiş olsun yazıları telefonunuza dolsun, ziliniz hiç susmasın istersiniz. İnsanlar size yanınızda olduğunu gösterdikçe onlara daha çok bağlanırsınız ve karşılaştığınız zorlukları beraber atlatırsınız. Hastalık sürecinin insanlar arasındaki ilişkiyi güçlendirdiği de açıktır. Çünkü birlikte bir zorluk atlatmış olursunuz. Artık hayata karşı daha güçlü ve birbirine daha bağlı insanlar olarak yolunuza devam edersiniz. Başınıza badireler gelebilir. Zorluklar çekebilirsiniz. Böyle durumlarda her işten bir çıkarım yapmaya, iyiye yönelmeye odaklanın. Sevdiğinize söyleyecek bir şey gelmiyorsa aklınıza not alın. Geçmiş olsun notları başlığı altında topladığınız temennileri söyleyin. İçinizden geçenleri o an ifade edemeyebilirsiniz, aklınıza gelmeyebilir ya da kelimeleri anlamlı bir cümle biçiminde aksettiremeyebilirsiniz. Önemli olan niyetiniz. Kalbiniz iyiyse eğer, duygularınızda samimiyseniz, geçmiş olsun notları defterinizin de pek bir önemi, ehemmiyeti kalmaz.

 

 • Biz bu yola iyi gün dostu olmak için çıkmadık. En kötü gününde yanınında, yakınındayım. Büyük geçmiş olsun.

geçmiş olsun mesajları

 • Belki acına ilaç, yarana bandaj olamam ama her zaman yanında olduğumu söyleyebiliyorum. Geçmiş olsun, en kısa zamanda seni yeniden sağlıklı görmek dileğiyle.

geçmiş olsun mesajları

 • Geçmiş olsun dilekleri kuru gelebilir sana. Lakin unutma, seni seven dostların her zaman yanında. Kendine iyi bak ve bir an evvel iyileş.

geçmiş olsun mesajları

 • Çabucak sağlığına kavuşman ve seni yeniden aramızda görmek dileğiyle. Geçmiş olsun.

geçmiş olsun mesajları

 • Hastalığın beni derinden yaraladı. Seni yeniden sağlıklı görebilmek için sabırsızlanıyorum. Kalbim seninle.

geçmiş olsun mesajları

 • Bırak dün dünde kalsın. Bize sen lazımsın. Bugün için yaşa ev yarın için yaşat. Büyük geçmiş olsun.

geçmiş olsun dileği

 • Hastalığının dermanının yine kendinde bulacaksın. Bu süreçte yanında bir dost ararsan başında ilk beni bulacaksın.

geçmiş olsun dileği

 • Umuyorum yüzünde yeniden güller açacak ve kahkahalarımız hiç solmayacak. En kötü günümüz böyle olsun.

geçmiş olsun dileği

 • Kalın giyin, çorbanı iç, ilaçlarını al ve bir an önce iyileş. Sen benim için çok değerlisin. Seni seviyorum canım benim…

geçmiş olsun dileği

 • Hastalandım diye sakın üzülme. Derdi veren Allah, devasını da verir. Senin için bu gece geçmiş olsun duası okuyacağım. Bir an önce sağlığına kavuşasın diye…

geçmiş olsun dileği

Sevdiğiniz kişinin hastalık haberini geç almış olabilirsiniz. Ancak sevgiliye geçmiş olsun mesajı atmak için hiç geç değil. Hatta bir demet çiçek, bir kutu çikolata alarak kapısını çalmak, önemsediğinizi göstermek için hiç mi hiç geç değil. Yeter ki duygularınızda samimi olun. Yanına gidin sevgiliniz bir geçmiş olsun şiiri okuyun kendisine. Göreceksiniz ki yüzüne gülücükler dolacak. Sizinle yeniden güç bulacak ve kısacık bir zamanda ayağa kalkacak. Hastalıklar, çoğu zaman fiziksel birtakım zorlukları da beraberinde getirir. Fakat bu zorlukların yanı sıra getirdiği ruhsal sorunlar belki de daha büyük problemdir. İnsan duygularıyla yaşar, içerisinde büyütür ve yeşertir. Eğer istediği alakayı göremezse sevgisi de zamanla solar. İnsan ilacını eczanelerde arasa da bilmez kimi zaman kendisine en iyi gelen ilacın yanındaki kişi olduğunu. Belki fizyolojik anlamda iyileştiremezsiniz sevdiğinizi ama ruhuna iyi gelebilirsiniz.

 • Zaten bir iyileşme yaşanacaksa, bu ilk olarak içeriden başlamalı. İnsan önce ruhunu toplamalı ki tekrardan sağlığına kavuşabilsin.

geçmiş olsun kartı

 • Duydum ki hastalığa yakalanmışsın. Belki bedenim yanında olmayabilir ama kalbim her zaman seninle. Bir an önce tekrardan sağlığına kavuşman dileğiyle.

geçmiş olsun kartı

 • Sana en içten duygularımla geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Allah’a şifa bulman için her gün dua ediyorum. Umarım kısa zamanda toparlanırsın da seni yeniden sıhhatine kavuşmuş bir şekilde görürüz.

geçmiş olsun kartı

 • Hasta olup da yataklara düştüm diye sakın üzülme. Her derdin bir çaresi bulunduğu gibi her hastalığın da bir şifası bulunur. Sen iyileşmene ve yeniden aramıza katılmaya bak. Geçmiş olsun.

geçmiş olsun kartı

 • Değerli arkadaşım, can yoldaşım. Seni bu halde görmek beni ziyadesiyle yaraladı. Bir an evvel seni eski günlerdeki gibi görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Gücünü toparla ve aramıza dön.

geçmiş olsun kartı

 • Ben seni, en ufak zorlukta yalnız bırakmak için sevmedim. Ayağın takılır sendelersin ama tutunacak bir dala ihtiyacın olduğunda benim her zaman yanında olduğumu da bilirsin. Başına ne kötülük gelirse gelsin, yolumuza çıkan engellerin üstünden atlayarak geçeceğiz.

Geçmiş olsun yazıları

 • Sana öpücükten bir sepet yaptım. Kendini her yalnız hissettiğinde daldır elini sepete, çek bir öpücük ve kondur yanağına. Belki yanında değilim ama aklım daima hastalığında. Büyük geçmiş olsun.

Geçmiş olsun yazıları

 • En büyük hastalık sevgisizlikken senin dert ettiğin şeye bak. Bu da gelir bu da geçer gün gelir devran döner sen yine ayağa kalkarsın da sevilmeyen bu dünyadan yalnız göçer.

Geçmiş olsun yazıları

 • Gözlerindeki ışıltılı hiç kaybolmasın, yüzünü güneşe dön ki güneş seni kıskansın. Acil şifalar diliyorum.

Geçmiş olsun yazıları

 • Sen benim canımsın, kanımsın. Senin gözünden dökülen her yaşa, ağzından çıkan her acı feryada benim yüreğim eziliyor. Bu hastalık seni yataklara beni de dertlere düşürüyor. Bir an evvel seni sağlıklı görmek istiyorum. Yatağından kalk  da beni de bu dertlerden çekip al.

Geçmiş olsun yazıları

 • Karanlıklarda kaldığını düşünme sakın. Umudunu her kaybettiğinde yeni bir gün doğacak ve ben gözlerini ilk açtığında her zaman yanında olacağım. Kendini ve beni üzmeden bir an önce iyileş. Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun yazıları

Utanmadan, sıkılmadan, en saf duygularla bir geçmiş olsun şiiri okumak hastalığı bile can evinden vurur.  Geçmiş olsun demek için beklemeye ne gerek var. Karşınızdaki insanı sevdiğinizi, ona değer verdiğiniz göstermek için beklemeye ne gerek var. Bu kişi babanız da olabilir, anneniz de olabilir, kardeşiniz de olabilir, arkadaşınız da olabilir, sevgiliniz de olabilir. Her kim olursa olsun seviyorsanız, saklamayın. En zor gününde sevdiğinizin yanında kalın. Sevgilinize ne yaptığını sormak için nasıl beklemiyorsanız sevgiliye geçmiş olsun mesajı yollamak için de beklemeyin. Unutmayın sizin sevginiz onu ayağa kaldıracak. Aldığınız ufak bir hediye yüzünden gülücükler saçılmasına neden olacak. Sevgi her kilitli kapıyı açar. Şu hayatta geçerli olan tek anahtardır sevgi.

Bir güzel söz duyduğunuzda, sevdiğiniz insana sarıldığınız da hatta sizi tanıdığını belirten bir hediye aldığınızda nasıl da mutlu oluyorsunuz. İşte sevgi bu kadar değerli ve bu kadar özel bir duyguyken, sevdiğiniz kişinin hastalık zamanında, sevgiye en çok ihtiyaç duyduğu anda bunu ona göstermelisiniz. Gerekse geçmiş olsun yazıları, gerekse geçmiş olsun hediyeleri ile karşısına dikilmelisiniz. O hasta yatağında yatarken elinden tutmalısınız. Yanında olamıyorsanız bile bir mesajı çok görmemelisiniz. Unutmayın ki sizin de zor zamanlarınız gelecek. Elbet bir gün siz de güçten düşeceksiniz. İşte o zaman başucunuza ilk koşan, onca zaman yanında durduğunuz kişi olacak. Hastalık süreçleri, öyle ehemmiyeti olmayan süreçler değildir. İnsanlar fiziksel anlamda yara aldıkları gibi ruhsal anlamda da yıpranırlar. Hastalığı atlattıktan sonra dahi bu süreç içerisinden çıkabilmek için belirli bir sürenin geçmesi de gerekebilir. Sizin göreviniz, sevdiğiniz kişinin bu süreci en hasarsız şekilde atlatmasını sağlamak. Ne yapacağınızı bilemiyorsanız bile güldürmeye çalışın. En kötüsünden bir geçmiş olsun resimli mesajlar atın ve onu yeniden hayata bağlayın.

TEILEN