İyi ki Varsin Mesajları – Sevgilim İyi ki Varsın Sözleri!

İyi Ki Varsın Mesajları

İnsanların birbirine söyleyebileceği en güzel sözlerin başında iyi ki varsın geliyor belki de. Bir insana iyi ki diyebilmek, onun varlığından güç almak hayattaki en güzel duygulardan. En güçsüz durumlarda iyi ki varsın diyebildiğiniz insanları düşünün. Onların size kattıklarını, size hissettirdiklerini düşünün. İşte bu anlar onların manevi değerleri sayesinde daha da kolaylaşıyor. İyi ki varsın mesajları tam da bu duygulara tercüman oluyor. Kimisinin diline kadar gelen ancak kelimelere dökemediği duyguları iyi ki varsın mesajları anlatıyor. Bazen bir dost bazen bir sevgili bu sözlerin muhatabı. Ama bunlardan önce insan kendine iyi ki varsın diyebilmeyi öğrenmeli. Kendini sevmeyi, kendine değer vermeyi bilmeli. İyi ki varsın sözleri kendinize söyleyeceğiniz zaman daha cesur, daha cesaretli olmalı. İşte o zaman iyi ki demeye başkalarından devam edebilirsiniz.

anlamlı sözler

Hayat her zaman güneşli günler göstermeyebiliyor. Kara bulutlu, sıkıntılı günlerden sonra yaşanan ferahlamanın yerini ise hiçbir duygu tutamıyor. İşte bu kara bulutlu günlerde her zaman yanımızda olan insanlara bu günler geçtikten sonra koca bir iyi ki varsın demek gerek. Çünkü onların varlığı gücümüze güç atıyor. İnsan böyle zamanlarda en çok da hayat arkadaşına tutunuyor. İyi ki varsın sevgilim sözleri bugünlerden sona kulaklarla çınlayıp duruyor. Sevgiliye, aşkla bakan gözlerle bu cümleyi kurmak tahmin edilemeyecek kadar güzel duyguların yaşanmasını sağlıyor. Hissedilenler denizleri aşıyor, sevgiliye iyi ki varsın sözleri dalga olup, coşuyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Sevgiliye Aşk Şiirleri

Sizin hayatınızda başrol oynayan insanları düşünün. O olmazsa olmaz, onsuz yapamam dediğiniz insanları. Her nefesinizde varlıklarına şükrettiğiniz insanları. Onlar gelince aklınıza koca bir iyi ki geçiyor dimi içinizden. İyi varsın sevgilim sözleri, iyi ki varsın bitanem, iyi ki varsın dostum demek daha bir anlamlı oluyor. Sözler göründüklerinden çok daha farklı içerikleri barındırıyor, bir cümle hissedilen tüm minneti ortaya seriyor. Anlamlı sözler böylece hayatlarımızın vazgeçilmezi oluyor.

 • Varlığınla var olup, her nefes alışınla hayata tutunuyorum. İyi ki varsın sevgilim.

iyi ki varsın mesajları

 • Seni tanıdığım andan beri dünyam hep daha aydınlık, çiçekler hep daha güzel kokulu ve şarkılar hep daha anlamlı. İyi ki varsın sevgilim, iyi ki geldin dünyama.

iyi ki varsın mesajları

 • Bana iyi ki demekten başka bir söz bırakmadığın için teşekkür ederim sevgilim.

iyi ki varsın mesajları

 • Senin yanında olduğum anlar sanki hayatta bir daha yaşanması mümkün olmayan anlar gibi. Öylesine tek, öylesine güzel. İyi ki varsın sevgilim.

iyi ki varsın mesajları

 • Ben şimdilerde bir sende iyi oluyor, bir sende nefes alıyorum. Varlığın bana güç veren tek şey. Sen sevgime değer tek armağan. İyi ki varsın sevgilim.

iyi ki varsın mesajları

 • Her sözünde kendimi bulmak, gözlerinin her ışıltısında kendimi görmek istiyorum. İyi ki benimsin diyebilmenin hazzını her söylediğimde defalarca yaşamak istiyorum.

iyi ki varsın mesajları

 • Belki bir gün her şey, herkes gider. Ama biz kalırız birbirimize. Sevmeyi öğrendiğimiz gibi, yıllara meydan okumayı da öğreniriz. Geriye dönüp baktığımızda dudaklarımızdan iyi ki kelimesi dökülür.

iyi ki varsın mesajları

 • Sen bana keke kelimesini unutturup iyi ki kelimesini öğrettin.

iyi ki varsın mesajları

 • Yıllar geçecek ve biz arkamızda kahkaha dolu anılar bırakacağız sevgilim.

iyi ki varsın mesajları

 • Aşk bahçem, canımın içi, sevgilim… Sana ne desem eksik ne desem az. İyi ki dediğim her anın mimarı, güzel anılarımıza her gün yenisini eklemek dileğiyle.

iyi ki varsın mesajları

İlaçların en etkilisi sevgi aslında. Küçük bir göz ışıltısı, birkaç öpücük ve o sihirli kelime; iyi ki… Bundan daha etkili daha bir iyi ilaç bulmak zor. Sevgi her şeyin başı, her şeyin ilacı işte. Sevgiliye iyi ki varsın sözleri ise bu ilaca hizmet eden kelimeler topluluğu yalnızca. İyi ki varsın sözleri sabah akşam sınırsız dozda alınabilecek bir ilaç hem de. Yan etkisi olmayan, hiçbir zararı bulunmayan. İyileştiren, güzelleştiren bir ilaç. Böyle bir ilacı kim istemez ki? İyi ki varsın sözleri kısa olsun uzun olsun anlamından bir şey kaybetmiyor. Kimi zaman destanlar kimi zaman iki satırlık cümleler yetiyor. İyi ki varsın aşkım diyen dudaklar, sevgiliye aşkla bakarken onunla geçirilen her gün minnetle hatırlanıyor. Çünkü böyledir sevmek, böyledir bir insanı var olma sebebi saymak. Aşk büyük ve uzun bir yolculuk. Bu yolda yanınızda olan yol arkadaşınızın ise her kelimesi sizin için ayrı önemli. Ondan gelen en küçük kelime, en küçük hareket çok kıymetli. En güzel aşk mesajları bu kıymetli sevgilerden geliyor işte. Kelimeler duygularla dans ediyor ve ortaya muhteşem sonuçlar çıkıyor.

İyi ki varsın sözleri genellikle sevgili ile bağdaştırılsa da bu söz herkese ayrı güzel yakışıyor. Anneye, babaya, arkadaşa ve kardeşe geldiğinde hem anlam hem de duygu değiştiren bu sözler içinizden geçenlere tercüman oluyor. İlk aşkınız, kahramanınız, hatta ilk sevgiliniz olan babanız için koca bir iyi ki varsın babam demek ona olan aşkınızı yeterince gösteriyor. Sizi büyüten, size sayısız emek veren babalara iyi ki varsın demek, varlıklarına şükredebilmek bile büyük bir armağan belki de. İşte bu yüzden her fırsatta iyi ki varsın babam deyin. Eliniz altında duran fırsatları kaçırmayın. Vaktiniz varken, sevginizin gücüne inanın. İyi ki varsın sözleri kısa gibi dursa da sonuna eklenen babam sıfatı her şeyi açıklıyor işte.

Diğer yanda ise her canınız sıkıldığında yardımınıza koşan, sizi saatlerce dinleyen dostunuz var ise ona iyi ki varsın arkadaşım demekte geç kalmayın. Çünkü dostluklar zor kuruluyor, insanlar birbirine zor güveniyor. Sizi koşulsuz seven, her zor anınızda omzunu size açan o güzel insana iyi ki varsın dostum, iyi ki varsın arkadaşım, iyi ki varsın sırdaşım diyerek onun sizde olan sıfatlarını tatlı bir dille ifade edebilirsiniz. İnanın onun da size olan cevabı çok farklı olmayacak. Aynı sevgi, aynı heyecanla kollarını açıp o da size iyi ki varsın arkadaşım diyecek. Çünkü arkadaşlık, dostluk böylesine güzel, böylesine derin bir kavram.

 • Hayat keşke demek için çok kısa. Her gün yeniden hayata başlamalı, her günün sonuna kocaman bir iyi ki yapıştırmalı. Baka türlüsü güç.

iyi ki varsın sözleri

 • Birden geldin aklıma yine. Işıksız bir odada nefessiz kaldığım bir anda. Böyle bir anda birle bana iyi ki dedirttin.

iyi ki varsın sözleri

 • Senden öncesine baktığımda koca bir boşluk, koca bir hiç. Senden sonrası ise hep iyilik, hep güzellik, hep iyi ki.

iyi ki varsın sözleri

 • Şarkılarda bulduğum anlamlar artık ellerinde şekilleniyor. Kalbinin kalbime her değişi bana koca bir iyi ki olarak geri dönüyor.

iyi ki varsın sözleri

 • Belki yıllar sonra yaşanan tüm güzelliklere bakıp keşke diyeceğiz. Sözlerimize keşke çok daha önce tanışsaydık diye başlayıp iyi ki sözleri ile son vereceğiz sevgilim.

iyi ki varsın sözleri

 • Hayatta bana her zaman doğruyu gösterdiğin, her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim canım dostum. İyi ki varsın.

iyi ki varsın sevgilim sözleri

 • Her düştüğümde dizimdeki yaralar bir öpücüğünle geçti. Büyüdüm kalbim acıdı bu acılar yine senin öpücüğünle geçti. Senin öpücüklerin yaşama sebebi annem, iyi ki varsın.

iyi ki varsın annem

 • Benim en büyük kahramanım sen oldun her zaman. Yılla akarken sana baktığımda dudaklarımdan dökülen tek söz iyi ki benim babamsın oldu.

iyi ki varsın babam

 • Senden öteye gidemem, senden bir adım ileriye gidemem ben. Sen benim çiçekli bahçem, sen benim iyi ki dediğim sevgilim.

iyi ki varsın sevgilim sözleri

 • İyi ki demeyi senden öğrendim. Her günümü ayrı güzelleştirenim.

iyi ki varsın sevgilim sözleri

Benim canım sevgilim iyi ki varsın deyin sevdiğiniz insanın boynuna sarılıp, onu kocaman öpün. İşte bu an belki de hayatınızın en unutulmaz anlarından olmaya aday. Çünkü böyledir aşk. Her ne kadar imkansız da olsa unutulmaz kılar her şeyi. Tüm zorluklara öyle bir duygu ile cevap verir ki İyi ki varsın canım can yoldaşım sözleri dökülür dudaklarınızdan İyi ki varsın canım can yoldaşım der, gözlerinizden akan yaşan engel olamazsınız. Böyledir sevgi. Emek ister. Acıtır. Ama en çok da o mutlu eder.  Sevgiliniz iyi ki varsın bitanem, iyi ki varsın aşkım der ve her kötü düşünce uçar gider. Kilometrelerce uzakta da olsa sevgili bu değişmez. Uzaktaki sevgiliye bir alo demek günün geri kalanını güzelleştirmeye yeter.

İster uzak ister yakın olsun sevgili, duygular yoğun oldukça hiç fark etmez. Mesele sevmektir zaten, gerisi ise aşılması gereken küçük konular. Sevgisizlik aşıldıktan sonra, insan karşısındakine benim canım sevgilim iyi ki varsın diyebildikten sonra her şey çözülür. Çünkü sevgi bütün her şeyi çözer. Olmaz denilenleri oldurur, yapılmaz denilenleri yaptırır. Aşılmaz denilen yolları bir çırpıda aştırır. Sevgi her zaman sıcak bir yuvada olduğunu hissettirir insana. Bu hisler ne parayla alınır ne de bir yerde bulunur. İnsanın içinde, en derinliklerindedir bu sevgi.

 • Sağlıklıysanız, sevdiklerinize bir telefon kadar uzaksanız ve her gün doğan güneşi görüyorsanız koca bir iyi ki deme hakkınız var demektir.

iyi ki varsın sevgilim sözleri

 • Sizi her ne mutlu ediyorsa onun peşini bırakmayın. En büyük iyi ki sözlerinin kaynağıdır onlar.

iyi ki varsın sevgilim sözleri

 • Mutluluğun bulaşıcı olduğunu unutmamanız dileğiyle. Sevdiklerinizin güne daha mutlu başlamasının yolu iyi ki demekten geçiyor.

sevgiliye iyi ki varsın sözleri

 • Seninle olan hayatım her zaman bir film, her zaman muhteşem bir gala gibi geldi bana. Sevginin gücüne inandığım her an iyi ki demeyi öğrettin bana.

sevgiliye iyi ki varsın sözleri

 • Güneşli bir güne uyanmak kadar güzel seni sevmek, sende dinlenmek, sende nefes almak. Daha nice güzelliklerin içerisinde sende nefes almak. Seni sevmek her şeyden güzel. Varlığına her gün şükrettiğim, iyi ki varsın.

sevgiliye iyi ki varsın sözleri

 • Varlığınla can bulan canım şimdilerde sensiz bir hiç. Ellerin ellerime değdiği an başlayan hayatım senin dokunuşlarınla güzelleşti. Sevgilim, iyi ki varsın.

sevgiliye iyi ki varsın sözleri

 • Senden başka ne bir düşüncem ne de bir istediğim var şu hayattan. Tek dilediğim bana her gün iyi ki dedirten bu insanla bir ömür aynı yastığa baş koymak.

sevgiliye iyi ki varsın sözleri

 • Günün yorgunluğu seni görünce geçiyor. Duyduğum acılar, içime dolan kötü hisler seni görür görmez kaçacak delik arıyor. Tüm kötülükleri bende uzaklaştıran bir yapın, bana her zaman iyi ki dedirten bir güzelliğin var.

iyi ki varsın dostum

 • Sevgilim şimdi ben yıllardır söylemek istediğim şarkının en sevdiğim nakaratındayım. Bu şarkı hiç bitmesin, bu sözlerin sonu hep iyi ki demeye çıksın. Seni çok seviyorum, iyi ki varsın.

iyi ki varsın arkadaşım

 • Benim daha iyi bir insan olma nedenim oldun. İçimde bulunan duyguları bulundukları yerden çıkartıp, beni bambaşka bir insana dönüştürdün. Tam olmaz dediğim anlarda tüm olmazları olduğun için teşekkür ederim Varlığın artık var olma sebebim.

iyi ki varsın aşkım

TEILEN