Kişiye Özel Puzzle – Fotoğraflı Kişiye Özel Puzzle Modelleri

kişiye özel puzzle hediye

Kişiye özel puzzle çeşitleri ile muhatabınıza kendini çok özel hissettirirken, birlikte birleştirdiğiniz puzzle ile güzel vakit geçirmenin tadını çıkaracaksınız. Bu sayede sevdiğiniz kişinin resminden veya birlikte bir fotoğrafınızdan oluşan özelleştirilmiş puzzle çeşitleri ile sevdikleriniz, özel günlerinde asla unutmayacakları bir hediye almış olacaklar. Parçaları dağınık olarak gönderilecek puzzle takımları sayesinde puzzle parçalarını birleştirdiğinizde çıkacak resim, sevdiklerinize hoş bir sürpriz olabilir.

Doğum Günü Hediyesi Kapsül Şişeli Mini Puzzle

fotoğraflı puzzle

Resimli puzzle çeşitleri arasında yer alan bu puzzle, 13 x 9,5 cm ölçülerindedir. Kapsül şişesi ile gönderilecek ürünün şişesi ise 15 cm x 3 cm ölçülere sahiptir. Parçaları birleştirdiğinizde ortaya çıkacak Happy Birtday yazısı standart olarak işlenmektedir. Puzzle, topla 99 parçadan oluşmaktadır. Kişiye özel etiketi ile gönderilecek ürün ile arkadaşınıza çok hoş bir hediye vermiş olacaksınız.

fotoğraflı puzzle
 

Kişiye Özel Kutulu 500 Parça Puzzle

500 Parça Puzzle

500 parça puzzle çeşitleri arasında yer alan bu hediye, kişiye özel olarak hazırlanan kutusunda gönderilir. Ürün boyutları 34 x 48 cm’dir. Kutulu ve parçalara ayrılmış olarak gönderilen puzzle, sevdiğinizle birleştirirken çok eğleneceğiniz bir hediye olarak planlanmıştır. Birleştirdikten sonra çerçeveletmek isterseniz, size toz yapıştırıcısı ile birlikte gönderilecek ürün, sipariş verildikten 2-3 iş günü sonra kargoya verilecektir. En iyi çözünürlükte fotoğraflar için en az 500 KB boyutlarında bir fotoğraf gönderilmesi gereklidir. Kaliteli karton baskıda gönderilecek ürün, kendi kutusunun haricinde hediye paketi yapılarak gönderilir.

500 Parça Puzzle
 

Kişiye Özel Kutulu 1000 Parça Puzzle

1000 Parça Puzzle

1000 parça puzzle çeşitleri arasında yer alan bu hediye 48 x 68 cm boyutlara sahiptir. Kutulu olarak gönderilen ürünün kutusunun üzerinde de puzzle üzerine basılan resim basılmaktadır. Çerçeveletme durumuna karşılık toz yapıştırıcısı ile birlikte gönderilen ürün, sipariş verildikten 2-3 gün sonra kargoya verilmektedir. En iyi çözünürlükte sonuç için gönderilecek fotoğrafın en az 1 MB boyutunda olması gereklidir. Birden fazla amaçla kullanılabilen bu puzzle türü, sadece hediye almak istediğiniz bir arkadaşınız için de, özel bir günde sevgiliniz için de en uygun hediye olacaktır.

1000 Parça Puzzle
 

Babaya Hediye Fotoğraflı Puzzle

Babaya Hediye Puzzle

Resimli puzzle çeşitleri arasında babalar günü için tasarlanan bu hediye 99 parçadan oluşmaktadır. 210 mm x 297 mm ölçülerine sahiptir. Babalar gününe özel bu hediye, özel kutusunda ve hediye paketinde gönderilmektedir. Gönderilecek fotoğrafın boyutu dahilinde çözünürlüğe sahip olacak puzzle, en iyi sonuç için 500 MB boyutunda bir fotoğrafa ihtiyaç duymaktadır.

Babaya Hediye Puzzle
 

Sevgiliye Yıl Dönümü Hediyesi 27 Parça Kalp Puzzle

puzzle modelleri

Ürün, 20 cm en, 19 cm boya sahiptir. 29 parçadan oluşan minik puzzle, sevgiliye yıl dönümü hediyeleri arasında en neşeliler arasında yer almaktadır. Sevgili ile birlikte yapılarak hoş vakit geçirilebilecek bu hediye, küçük boyutlu fotoğraflarda da uygun sonuçlar vermektedir. Puzzle fiyatları arasında en uygunlarından olan bu hediye, sipariş verildikten 1 iş günü sonra kargoya verilmektedir.

puzzle modelleri
 

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi 97 Parça Kalp Puzzle

puzzle fiyatları

Puzzle modelleri arasında en beğenilenlerden olan bu puzzle, 33 cm en, 27 cm boy uzunluğuna sahiptir. Göndereceğiniz iki fotoğrafın da basılabilmesine imkân tanıyan hediye, 97 parçadan oluşmaktadır. İster iki ayrı fotoğrafı kalbin iki yarısına bastırın, ister tek fotoğrafı kalbe yayarak daha kolay birleştirilen bir puzzle elde edin. Şimdi özel kutusunda dağınık halde size gönderilecek bu hediyeyi sakın kaçırmayın.

puzzle fiyatları
 

Kişiye Özel Kutulu 2000 Parça Puzzle

puzzle 2000 parça

Göndereceğiniz fotoğrafla özelleşecek puzzle 2000 parçadan oluşmaktadır. 68 x 96 cm boyutlara sahip puzzle, üzerinde yine gönderdiğiniz fotoğrafın basılı olduğu kutuda gönderilmektedir. Parçalanmış olarak gönderilecek olan bu hediye, birleştirdikten sonra çerçeveleme isteğinize karşılık toz yapıştırıcı ile gönderilecektir. Sipariş kargoya, siparişi onaylama anınızdan 2- 3 iş günü sonrasında verilecektir. Göndereceğiniz fotoğrafın 2 MB üzerinde olması, görüntü kalitesini arttıracaktır. Siparişiniz size hediye paketinde gönderilecektir.

puzzle 2000 parça
 

Anneye Hediye Kişiye Özel Kutulu 500 Parça Puzzle

anneye hediye puzzle

34 x 48 cm boyutlara sahip puzzle 500 parçadan oluşmaktadır. Kutusunda, parçalanmış olarak gönderilecek puzzle, toz yapıştırıcı ile birlikte size kargolanacaktır. Kargoya verilme süresi, sizin siparişi onayladığınız günden 2-3 iş günü sonrasıdır. En iyi çözünürlüğü sağlayabilmek için 500 KB boyutunda bir fotoğrafın gönderilmesi gerekmektedir. 500 parçalık bu puzzle, hediye paketi ile size gönderilecektir.

anneye hediye puzzle
 

İsim Yazılı Kapsül Şişeli Mini Puzzle

kişiye özel puzzle

13 cm x 9,5 cm boyutlara sahip olan bu puzzle, 99 parçadan oluşmaktadır. Kapsül şişesi ile farklı bir duruşa sahip olan bu puzzle üzerine Can Dostum yazısı otomatik olarak işlenmektedir. Kapsül şişesi 15 cm x 2 cm boyutlarındadır. Şık kişiye özel pakette, kapakta lazerle işleme yapılmış olarak gönderilmektedir. Ayrıca puzzle kapsülü üzerinde de can dostum yazısı bulunmaktadır.

kişiye özel puzzle
 

Kişiye Özel Puzzle A4 – 99 Parça

kişiye özel puzzle

210 mm x 297 mm ölçülerine sahip olan puzzle, A4 boyutlarındadır. Toplam 99 parçadan oluşan puzzle, vereceğiniz tüm fotoğraflara uyum sağlayacak şekilde dizayn edilir. Puzzle yapmayı sevmeyen çocuklara bu etkinliği sevdirecek bir yol olarak onların fotoğraflarını bastırabilir, ya da sevdiğinizin fotoğrafını bastırarak ona bir hediye vermiş olabilirsiniz. Bunun yanında özel olarak doğum günü ya da yıldönümü gibi özel günlerde alınmak zorunda olmayan hediye çeşitlerinden olan puzzle, sıradan günleri güzelleştirmek için kullanılacak en güzel yollardandır. A4 boyutunda olması nedeniyle ister çerçeveleyin, ister tekrar yapmak üzere bozun, çok büyük ya da çok küçük olmaması nedeniyle yapımı kolay olacaktır. Her kullanıma uygun bu puzzle türü, şimdi size özel kutusunda gönderilecektir.

kişiye özel puzzle
 

Sevgiliye Hediye Çerçeveli Kapsül Puzzle Seti

çerçeveli kişiye özel puzzle

14 cm x 10 cm ölçülerindeki bu puzzle, ahşap çerçeve ile set halinde gönderilecektir. Ahşap çerçeve, yeşil renkte olmakla birlikte altın rengi varak işlemelerle bezenmiştir. Çerçeve boyutları 19 cm x 13.5 cm olarak belirlenmiştir. Kapsül şişe ile birlikte gönderilecek puzzle, yapıldıktan sonra çerçevelenebilmektedir. Kapsül kutunun üst kısmına kazıma yöntemi ile işleme yapılabilmektedir. Kapsül şişenin boyutları 15 cm x 3 cm olarak ölçülmektedir. Puzzle, toplam 99 parçadan oluşmaktadır. Ofiste veya evde, isteğe göre çerçeveleyerek saklanabilecek puzzle, şıklık katacak şekilde ayarlanmıştır. En iyi sonuç için çözünürlüğü yüksek bir fotoğraf ile baskıya gönderilmelidir. Sipariş verdiğiniz günden 2- 3 iş günü sonra kargoya verilecek ürün, hediye paketi ile gönderilecektir.

çerçeveli kişiye özel puzzle
 

TEILEN