Kişiye Özel Viski Bardağı Modelleri – İsimli Viski Bardakları

viski bardağı

Hediye almak istediğiniz insanın zevklerini yakından biliyorsanız, viski bardağı almaya karar vermeniz normal karşılanabilir. Viski bardağı hediye etmek, genellikle çok yakınlarınıza alınmış bir hediyeyi temsil eder. Bu hediyeyi aldığınız kişiyi kesinlikle yakından tanıyor, zevklerini, alkol konusundaki düşüncesini ve viski düşkünlüğünü biliyor olmanız gerekir. Ancak bu şekilde aldığınız viski bardağının gerçekten onu isteyen ve değer göreceği birine verildiğini düşünebiliriz. Viski bardağı hediye edeceğiniz kişinin hediyeler konusundaki düşüncesini ve zevkini bilmeniz, nasıl bir viski bardağı hediye edeceğinizi de belirler.

Tümünü Gör; Viski Bardağı

Özelleştirilmiş hediyeleri seven arkadaşlarınıza, üzerinde isim yazan ikili setlerden alabilirsiniz. bu setler, hediye sahibinin ismi ile özelleştirilir ve kişiye özel olarak üretilir. Bunun yanında yeni evli yakın arkadaşlarınıza da aile içinde kullanabilecekleri bir set hediye etmek isteyebilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken, viski şişesi ile birlikte alınabilecek hediyelerdir. Sevgilinize alacağınız viski bardakları ise romantik bir hava taşımalıdır. Tıpkı üzerinde yabancı dilde seni seviyorum yazılı setler gibi… Her türden viski bardağı hediyesini bizimle bulabilir, en güzel hediyeyi seçerek hızlı kargo avantajı ile gönderebilirsiniz.

Doğum Günü Hediyesi Viski Kadeh Seti

viski bardağı

Sevgili olmak demek bir başkası ile birlikte yaşama özel bir pencereden bakmayı gerektirmektedir. Sevgiliniz ile en özel anları yaşar, onunla birlikte yaşamın değerini anlar, onunla birlikte yaşamın ne kadar güzel bir yer olduğunu fark ederseniz. Her ne kadar bazı durumlarda tartışmalar ya da mutsuzluklar oluyor olsa da sevgili olmak demek her zaman yaşama ayrı bir pencereden bakmayı gerektirir. Pek çok olumsuz durum, kendinizi yalnız hissedeceğiniz zamanlar sevgilinizin varlığı ile ortadan kalkar ve yaşamda yapacaklarınız için kendinizde büyük bir güç duyabilirsiniz. Aynı zamanda sevgiliniz tüm mutlu ve mutsuz günlerinizde yanınızda olarak sizin her anınızın daha rahat geçmesini sağlar.

Onunla birlikte yaşama baktığınız, onunla birlikte yaşamın ne kadar güzel olduğunu anladığınız için kendisi için özel olan günlerde yaşamınızdaki değerini göstermek için hediye seçiminde dikkatli olmanız gerekir. Sevgiliniz için en önemli olacak günlerin başında ise şüphesiz doğum günü gelmektedir. Onun doğum gününü kutlamak için hediye seçiminde özenli olmalısınız. Yaşamınızda tuttuğu yeri daha doğru ve açıktan anlaması için herkesten farklı olarak hediye tercihinde bulunmanız gerekir. Bu kapsamda Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Viski Kadeh Seti son derece şık ve özel bir hediye olacaktır. Görünüşü itibariyle dikkat çeken ve aynı zamanda da viskinin notalarını en iyi şekilde çıkarmak için tasarlanmış olan bu viski bardağı hediyesi sevgilinizi çok mutlu edecek, ismine özel bir hediye almasından ötürü kendisini mutlu hissetmesine neden olacaktır. Viskinin tadını en iyi şekilde almanızı sağlayacak bu özel viski seti yüksek kalite malzemeden üretildiği için çok uzun süreler kullanım imkânı vererek tıpkı sevginiz gibi her zaman baki kalacaktır.

Texas 2li Viski Kadeh Seti

viski seti

Doğum günü ister arkadaşınızın ister sevgiliniz için olsun her zaman özel anlardır. Doğum günü kutlamak sembolük bir anlamdan daha çok sizin yaşamda değer verdiğiniz yakınlarınıza nasıl bir değer verdiğinizi göstermek için özel günlerdir. Doğum günü her kültürde kutlanır ve sevdiklerinizin dünyaya gelmesi ile kazanmış olduğunuz özel anlarım değerini ifade etmek için kullanılırlar. Bu kapsamda sevgilinize ya da arkadaşlarınızın doğum gününü kutlamak için Doğum Günü Hediyesi Texas 2li Viski Kadeh Seti güzel bir hediye olacaktır. Hediyelerin güzel olması kadar kişiye özel olması da hediyenin değerini arttırmaktadır. Bu bakımdan bu özel viski seti isimli bardak barındırdığı için sevdiğinize verdiğiniz hediyenin son derece anlamlı, göze çarpan ve özel olmasını sağlayacaktır.

Viski içmek her zaman ayrı bir kültürü gerektirir ve bu kültürün sağlanması için tüm malzemelerin bir arada olduğu bu set, gereken ihtiyacı doğru olarak karşılamaktadır. Sadece viski kadehi olarak değil viski altlığı ve viski taşını da içinde barındıran bu özel set sayesinde viski içmeyi seven tanıdığınıza harika bir hediye vereceksiniz. Viskinin tadını en iyi şekilde çıkaran bardakları, viskinin tadını bozmadan soğutmaya yarayan taşları ev özel altlığı sayesinde viskiden alınan keyif çok daha üst seviye bir hale gelmektedir. Viski kültürünü arttıran bu set sevdiklerinizin doğum gününde herkesten farklı bir hediye vermek istiyorsanız tercih edeceğiniz özel bir hediye olarak görülmelidir.

Glasgow 2’li Viski Kadeh Seti

viski bardakları

Viski tadı kadar içimi ile de özel olan ve içiminde belirli noktalara dikkat edilmesi gereken elit bir içkidir. Viski eski zamanlardan beri her zaman seçkin görünmek isteyenlerin tercihi olmuştur. Ağır ancak lezzetli tadı, farklı notaları içinde barındırması, ağır bir şekilde boğazdan aşağıya doğru kayması ve etkisini dengeli bir şekilde göstermesi gibi özellikler ile öne çıkan viskinin sadece tadı değil içimi de ayrı bir kültür gerektirmektedir. Öncelikle viski her türlü bardakta içilen bir içki değildir. Viski tadını daha doğrusu notalarını en iyi şekilde almak için özel bardaklar kullanmak gerekmektedir. Bu özel bardakların başında ise Glasgow modelleri gelmektedir.

Glasgow 2’li Viski Kadeh Seti sayesinde sevdiklerinize harika bir kişiye özel bardak hediyesi verebilirsiniz. Eğer hediye vereceğiniz kişi viski içmeyi seviyorsa, bu kişiye özel viski bardağı sayesinde viskinin notalarını harika bir şekilde deneyimleyecektir. Glasgow bardaklar tırtıklı yapıları sayesinde viskinin başlangıç, orta ve bitiş aşamalarında yer alan notaların en doğru ve dengeli bir şekilde açığa çıkmasına neden olurlar. İyi bir viski bardağı notaların doğru yerde alınmasını sağlamalıdır. Özel tasarım olarak sunulan chivas viski bardağı seti ise özenli bardakları ile tüm dünya genelinde tercih edilen bardak modelinden oluşmaktadır. Bunun yanında viskinin tadını bozmadan soğutmayı sağlayacak özel viski taşına sahip olan set bu sayede de harika bir viski deneyiminin yaşanmasını sağlamaktadır.

Viskiyi Soğuk İçmek İsteyenlere Özel Viski Taşı

viski taşı

Viskinin tadından harika bir deneyim almak için ideal sıcaklık derecesi bulunmaktadır. Viski ne çok soğuk içilmesi gereken ne de sıcak içilmesi gereken bir içkidir. Viskinin eşsiz notalarını duyumsamak için kendi ideal sıcaklığını bulmak önemlidir. Genelde ise viskinin soğutulması, daha doğru bir ifade ile ideal içme ısınını yakalamak için buz kullanılmaktadır. Ancak buz kullanımı viskinin tadına son derece olumsuz bir etki yapmaktadır. Buz temel olarak sudan oluştuğu ve viskinin içine girince erimeye başlayıp suyu viskiye salmaya başladıktan sonra viskinin tadı bozulmaktadır.

Özellikle Scotch türü viskiler tamamen kendi özel notalarını ve kokularının açığa çıkması için herhangi bir seyreltme işlemine uğramadan tüketilmesi gerekmektedir. Viski yapımı ile diğer içkilerden tamamen farklı özellikler gösterir. Genelde diğer içkiler başka içecekler ile karıştırılırken viski tadını sadece kendi başına içildiğinde gösterir. Çünkü viskide özel olan farklı notaların bir arada bulunması ve başlangıç ile sonunda ayrı notaları barındırmasıdır. Bu özelliklerin yakalanması için ise viskinin başka sıvılar ile karıştırılmaması önemlidir. Her ne kadar viskiyi buzla içmeyi sevenler bulunuyorsa bu durum viskinin tadını değiştirdiği ve bozduğundan ötürü tercih edilmemeli, bunun yerine viski taşı kullanılmalıdır. Viski seven yakınlarınız için harika bir viski deneyimi yaşamalarına neden olacak Viski Taşı hediyesi sayesinde onları son derece mutlu edebilirsiniz.

Texas 2li Viski Kadeh Seti

kişiye özel viski bardağı

Viski her zaman seçkin olmanın ve zarifliğin sembolü olarak görülmüştür. Kimi zaman yorgun geçen bir toplantının ardından, kimi zaman özel bir keyif yakalamak için kimi zaman ise güzel bir akşam yemeğine eşlik etmesi bakımından viski hem tadı hem de içimi ile öne çıkan bir içecektir. Viskinin en büyük özelliği barındırmış olduğu eşsiz notalarından kaynaklanmaktadır. Bu notalarını harmanından ve üretim tekniklerinden almaktadır. Bu bakımdan her viskinin kendisine özel tadı ve notaları bulunmaktadır. Ancak bu notaların açığa çıkması için viskiyi içerken kullanılan malzemeler de oldukça önemlidir. Özel olarak tasarlanmış İsme Özel Yıl Dönümü Hediyesi Texas 2li Viski Kadeh Seti sayesinde sevdiklerinize özel bir hediye verebilirsiniz.

Kutusu, tasarımı ve içindeki viski bardağı seti ile dikkat çeken bu özel set özellikle viski içmeyi seven yakınlarınız için şıklığın, elit ve özel olmanın sembolü olacaktır. Viski notalarını en iyi şekilde ortaya çıkarmak için tasarlanmış bu isim yazılı viski bardağı seti aynı zamanda isme özel bardak özelliği de göstermektedir. Hediye vereceğiniz sevdiğinizin isminin bardakların üzerine özel yöntemler ile yazılmasından oluşan bu set  sizi hediye verdiğiniz kişinin gözünde özel bir konuma getirecektir. Ayrıca içinde bir adet özel bambu maşa, bir adet doğal taş altlık ve 12’li doğal viski taşı da bulunmaktadır. Doğal viski taşları sayesinde viskinin tadı bozulmadan soğutma imkânı bulabilecek, viskinin içimi için ideal ısı değerlerini yakalayabileceksiniz. Normal buzlardan en büyük farkı bu taşların, viskinin içine salınım yapmadıkları için tadının bozulmadan içilmesine neden olmalarıdır.

Ahşap Kutulu Chicago Viski Kadeh Seti

isimli viski bardağı

Viski içmeyi seven yakınız için hediye almak istiyorsanız isme özek viski seti tasarımı ile dikkat çeken Doğum Günü Hediyesi Ahşap Kutulu Chicago Viski Kadeh Seti tercih edebilirsiniz. Viskinin notalarını en iyi şekilde ortaya çıkarması için özel olarak tasarlanan viski bardagi ve viski taşı barındıran bu set özel ahşap kutusunda eşsiz bir hediye olarak öne çıkmaktadır. Ahşap kutunun üzerine özel yöntemler ile isim yazma yöntemi uygulanmaktadır ve bu sayede hediye daha da özel hale gelmektedir. Viskinin notalarını ve tadını ortaya çıkarmak için viski bardakları büyük önem taşımaktadır. Yanlış bardak seçimi ile viskinin eşsiz aromasına ve notalarına ulaşmak son derece zordur. Viskinin tadını en iyi şekilde çıkarması için tasarlanmış bu özel bardak sayesinde viski içmeyi çok özel bir hale getirebilirsiniz. Notalarının dengeli bir şekilde açığa çıkmasını sağlayan bu özel bardak aynı zamanda isimli viski bardağı olması ile de dikkat çekiyor. Viski içen tanıdığınızın en özel ve elit anlarını yaratmasına neden olacak bu hediye kendisine verdiğiniz yüksek değeri göstermenize yardımcı olacaktır.

Retro Tasarımlı Highland Viski Seti

isimli kişiye özel viski seti

Viski içmeyi seven bir tanıdığınız varsa ona isme özel viski bardağı ve şişesi vermek son derece güzel bir hediye olacaktır. Günümüzde Retro tasarımlar önem kazanmış ve kişilerin nostalji sevgileri pek çok alana yayılmıştır. Bu merakın altında esasında eski olanın güzel ve çekici olduğu imajı yatmaktadır. Gerçekten de günümüzde her şeyin çok kısa sürelerde değişmesi güzellikleri görmek adına oldukça sorunlu olabilmektedir. Bu yüzden zamana karşı koyabilmiş ürünlerin öne çıkması anlaşılır bir durum olmaktadır.

Eğer eski tarza meraklı ve aynı zamanda da viski içmeyi seven bir yakınız varsa ona Retro Tasarımlı Kişiye Özel Highland Viski Seti hediye ederek harika bir hediye verebilirsiniz. Viski bardağı isimli olması ile dikkat çekerken aynı zamanda setin özel kutusunda olması ve şişe barındırması da bu seti diğer viski takımı setlerinden ayırıyor. Viskinin elit bir içki olduğunu göz önünde tutarsak, elit hissetmek ve kendi ayrıcalıklarını ortaya çıkarmak isteyenler için unutamayacakları viski seti hediye sayesinde, viskinin tadını ve notalarını da en iyi şekilde deneyimlemenize olanak tanımaktadır.

Islay Viski Seti

isme özel viskiseti

Mutluluk ve aşkla geride bıraktığınız bir yılı daha özenle anmak istiyorsanız kişiye özel viski seti ürünleri arasında öne çıkan Evlilik Yıl Dönümüne Özel Islay Viski Seti doğru bir tercih olacaktır. Evlilik yıldönümü evli çiftler için hayatlarındaki en önemli günlerin başında gelmektedir. Bu özel günü özel bir hediye ile taçlandırmak için viski hediye paketi doğru bir tercih olacaktır. Eşinize verdiğiniz değeri en zarif şekilde göstermenize yarayacak bu özel set içerisinde yer alan viski bardak seti tamamen el işçiliği ile üretilmiştir ve bu bakımdan da eşinize verdiğiniz değeri göstermeniz için ayrıcalıklı bir hediye anlamı taşımaktadır.

TEILEN