Kupa Bardak Modelleri – Resimli & Kişiye Özel 15 Kupa Bardak

Kupa bardak, hem en kullanışlı hem de en kolay hediyeler arasında yer alır. Bu hediye tamamen boş bir pano gibidir. Onu özelleştirecek olan, sizlerin ekleyeceği özellikler olacaktır. taleplerinizi karşılamak içi çalışan ekibimizle, kupa bardağınızı sevdiğiniz insan için daha özel ve anlamlı hale getirebilirsiniz. Sihirli bardak seçeneği ile sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. rengi siyah olan sihirli bardak, içine dökeceğiniz sıcak içecek ile açılacaktır. Ayrıca fotoğraf baskılı seçeneklerimiz sayesinde sevdiklerinizin yanında olduğunuzu daima hissettirebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir: Kupa Bardak Modelleri

Kupa bardak sevgiliye, eşe, iş arkadaşına, yakın dosta ve daha nice özel günde tanıdığınız insanlara verebileceğiniz bir hediye türüdür. Bu hediye, aynı anda basitlikle karmaşıklığı, düşünmenin gösterişi ile naifliği bir arada tutar. Fotoğraf baskılı çeşitleri film şeridi, karakalem efektli ve daha pek çok değişiklikle harmanlayarak daha etkileyici bir hale getirebilirsiniz. Bu hediyede önemli olan sizin hayal gücünüzdür. Elinizdeki fotoğrafın hangi şekilde daha güzel görüneceğine karar verirseniz, en uygun şekilde size ulaştırılır. Böylece sevdiğiniz insanlara daima kullanabilecekleri, yanlarına alabilecekleri bir hediye vermiş olursunuz.

Fotoğraf Baskılı Sihirli Kupa Bardak

resimli kupaSevdiklerinizi şaşırtmak ve onlara özel bir bardak vermek istiyorsanız Fotoğraf Baskılı Sihirli Kupa Bardak ile harika bir hediye verebilirsiniz. Resimli kupa modelleri arasında ilginç tasarımı ile dikkat çeken bu özel bardak, içine sıcak sıvı eklendiğinde renk değiştirerek asıl baskılı halini göstermektedir. Bu açıdan görünürde sade ve basit bir hediye görünmesine rağmen içeceğini içmek için hazırlayan kişi bardağın bir anda şekil değiştirmesi ile birlikte büyük bir şaşkınlık yaşayabilir ve bu sihirli bardak sayesinde harika bir hediye tercihinde bulunabilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış yapısı sayesinde her türlü içeceğe elverişli olan yapısının yanında özellikle sıcak içeceklere karşı duyarlı olan tasarımı ile sevdiklerinizin çay ya da kahve içmeleri bu sihirli kupa bardak sayesinde çok daha eğlenceli hale gelecektir.

Kız Kardeş Kelime Anlamlı İsme Özel Kupa

hediyelik kupa

Kız kardeşler her zaman özeldirler. Yaşları ne olursa olsun sizin yanınızda hep durur, sorunlarınızı dinler, kendinizi kötü hissettiğiniz anlarda yanınızda bulunarak kötü zamanları kolayca atlatmanızı sağlarlar. Onların bu anlamları gereği hayatınızda olmalarından ötürü hissettiklerinizi her zaman göstermek adına Kız Kardeş Kelime Anlamlı İsme Özel Kupa kullanabilirsiniz. Hediyelik kupa tercihinde bulunarak harika bir hediyenin tüm anlamlarını yerine getirebilirsiniz. İyi bir hediye hem estetik açıdan hem de işlevsel açıdan kullanışlı olan ve her yerde kullanım olanağı sunan hediyelerdir. Bu özel kişiye özel kupa sayesinde kız kardeşinizi çok mutlu edebilirsiniz. Yaşamınızda nasıl bir rol oynadığını her an görmesini sağlayacak özel bir mesajın üzerinde bulunduğu bu kupayı ofis, iş, ev, okul kısacası dilediği her yerde mutlulukla kullanabilecektir.

Eczacı Kupası Kişiye Özel

eczacı kupa bardak

Eczanede çalışan sevdikleriniz için onların yaptıkları işin önemini gösterecek Eczacı Kupası Kişiye Özel tercih edebilirsiniz. Resimli bardak modelleri arasında görünüşü ile dikkat çeken bu özel bardağı, eczanelerin sağlığımız için ne büyük bir rol oynadıklarını göstermek için kullanabilirsiniz. Eczaneler sağladıkları ilaçlar vasıtası ile en az hastaneler kadar önemli olup eczane çalışanı ya da sahibi olmak da kutsal bir işi yapmak anlamına gelmektedir. Şayet eczacı olan sevdiklerinizi mutlu etmek ve iş ortamında sürekli kullanacakları bir hediye vermek istiyorsanız seçeceğiniz bu özel kupa doğru bir tercih olacaktır. Aynı zamanda kendiniz eczane sahibi iseniz daha kurumsal bir hava yaratmak için bu bardakları kullanabilirsiniz.

Yıldız Haritası Tasarımlı Kişiye Özel Kupa

kişiye özel kupa bardakArkadaşınızın ya da sevgiliniz doğum günü yaklaşmışsa onun bu özel gününü kutlamak için Doğum Günü Hediyesi Yıldız Haritası Tasarımlı Kişiye Özel Kupa tercih edebilirsiniz. Doğum günleri herkes için özel oldukları kadar özellikle sevdiklerinizin için daha da anlamlı geçmesi gereken günlerdir. Onların yaşamda oluşlarının sizin için ne anlam ifade ettiğini göstermek için isimli kupa doğru bir tercih olacaktır. Ancak bu özel kupa sadece sevdiğinizin ismini değil, doğumunda gezegenlerin nasıl bir konumda olduklarını göstermesi açısından öne çıkıyor. Yıldız haritası kişinin doğumu esnasında gök cisimlerinin, yıldızların ve gezegenlerin gökte konumunun ne olduklarının özel yöntemler ile çıkarılmasını sağlamaktadır. Bu sayede kişinin yükselen, güneş ve ay burçlarını da bulmak olanaklı hale gelmektedir. Kendi ismine özel olarak tasarlanacak bu özel hediyelik kupa sayesinde sevdiklerinizi çok mutlu edebilir ve onlara yaşamları boyunca hep kullanabilecekleri bir hediye verebilirsiniz.

Kişiye Özel Türk Kahve Fincanı Seti

isimli kahve kupası

Kişiye özel bardak çeşitleri arasında öne çıkan Kişiye Özel Türk Kahve Fincanı Seti sayesinde sevdiklerinize anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Kahve çeşitleri arasında Türk kahvesinin her zaman ayrı bir yeri olmuştur. Gerek tadı gerekse yapılış şekli ve barındırdığı anlam ile diğer kahvelerden ayrılan bu özel kahve türü özellikle sohbetlerde sık olarak kullanılmakta ve kırk yıl hatır sağladığı kabul edilmektedir. Sevdikleriniz ile yakınlığınızı daim etmek için seçeceğiniz bu özel isimli bardak modeli sayesinde sevdiğiniz kişiye hem kendisini özel hissedeceği bir hediye verecek, hem de onun her zaman sizi hatırlamasına sebep olabileceksiniz. Yüksek kalite baskı tekniği ile hazırlanan bu özel bardaklar çok uzun süreler kullanıma dahi olanaklı olup eşsiz sohbetlerinizin vazgeçilmez eşlikçisi olacaklardır.

Baba Tanımı Tasarımlı İsme Özel Kupa

babaya hediye kupa bardak

Baba herkes için özel anlamlara sahip olan, her fırsatta çocuklarının yardımına koşan ve onların mutluluklarını isteyendir. Onun böylesi bir vazifesi, çocuklarının mutlu ve sağlıklı olmaları için hiçbir karşılık beklemeden kendiliğinden oluşmaktadır. Ancak en zorlu günlerinizde size destek olan, mutlu günlerinizde ise mutluluğunuzu arttıran babanıza özel gün ya da duygularınızı ifade etmek için kişiye özel kupa bardak vermeniz son derece anlamlı olacaktır. Bardak çeşitleri arasında anlamı ile öne çıkan Baba Tanımı Tasarımlı İsme Özel Kupa babanızı çok mutlu edecek ve kendisinin sizin için ne anlama geldiğini doğru olarak anlamanızı sağlayacaktır. Yaptıklarının hiçbiri için herhangi bir karşılık beklemiyor olsa da ona böylesi bir hediye vermeniz kendisinin son derece özel hissetmesini sağlayacaktır.

Öğretmen Kelime Anlamlı İsme Özel Kupa

öğretmene hediye kupa bardak

Öğretmenlerin yaptıkları iş belki de yaşamdaki en kutsal ve özel olan mesleklerin başında gelmektedir. Çünkü öğretmenler yaşamı bilmeyen çocuklara yaşamı öğreterek hayatta ne isterlerse onların peşinden gitmeleri gerektiğini söyleyen kimselerdir. Çoğu zaman bir arkadaş olan ve her fırsatta öğrencilerinin iyiliğini isteyen öğretmeniniz için özel bir hediye istiyorsanız Öğretmen Kelime Anlamlı İsme Özel Kupa tercih edebilirsiniz. Bu hediye kupa sayesinde öğretmeninizin sizin için ne anlama geldiğini zarif bir şekilde ona gösterebilirsiniz. İsterseniz çocuk ister yaşlı olun, öğretmenize karşı duyduğunuz hisler hiçbir zaman geçmeyeceği için ona karşı duyumsadığınız hisleri göstermek adına bu özel hediyeyi tercih edebilirsiniz. Dilerseniz harika bir Öğretmenler Günü hediyesi olarak da değerlendirebilirsiniz.

Kurumsal Logolu Kupa ve Mousepad Seti

kurumsal kupa bardakKurumsal olmak her zaman müşterileriniz ve rakipleriniz gözünde bir adım önde olmanızı sağlamaktadır. Çünkü kurumsal olmak işinizi düzgün yaptığınıza dair bir izlenim bırakmakta, insanlar tarafından ise iş alanında ilk akla gelen marka olmanızı sağlamaktadır. Dünya genelinde bugün çoğu insanın bildiği markalar düzenli bir kurumsallık ile isimlerini duyurabilmiş, sağladıkları başarıyı büyük oranda bu iş anlayışlarına borçlu olmuşlardır. Eğer müşterileriniz nezdinde olumlu bir izlenim bırakmaya önem veriyorsanız onlar için Kurumsal Logolu Kupa Fincan ve Mousepad Seti tercih edebilirsiniz. Resimli kupa bardak yanında firma logonuzun yer alacağı pratik ve kullanışlı bir mousepad’i de içinde barındıran bu hediye marka değerinizi yükseltmeniz için oldukça yararlı olacaktır. Aynı zamanda bu sayede rakip firmalar nezdinde de saygınlık kazanacak ve kendinizden yaptığınız iş kolunda bahsedilen bir marka yaratmayı başarabileceksiniz. Yapılan araştırmaların gösterdiği üzere kurumsal bir görünüm sergileyen firmalar, bu şekilde olmayan firmalara göre çok daha sık tercih edilmekte, insanların bilinçaltına işlemekte ve ihtiyaç halinde ilk olarak tercih edilmektedir. Aynı zamanda bu özel hediye müşterilerinizin tarafından farklı yerlerde kullanılacağı için kendi reklamınızı da yaparak daha geniş kesimlere ulaşabilirsiniz.

Mimara Hediye Renkli Kahve Kupası

mimara hediye kupa bardak

Mimar tanıdığınıza özel bir hediye vermek istiyorsanız Mimara Hediye Renkli Kahve Kupası doğru bir seçim olacaktır. Özel tasarımı ve rengi ile dikkat çeken bu özel kupa sayesinde mimar sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Mimar olmak yeni yaşam alanları yarattıkları için son derece özel bir meslek olup aynı zamanda öğrencilik kısmı da bir o kadar zorlu geçmektedir. Zor derslerin geride kalmasından sonra insanların mutluluklarını pekiştirecekleri alanların yaratımını sağlayan mimarlar geceler boyu süren özenli çalışmalar sonucunda, estetik ve işlevsel açıdan yapılar ile dikkat çekerler. Mimarlığın zorluklarını bilen ve yoğun bir iş temposu içinde çalışan sevdiklerinize özel olarak tasarlanmış bu kupa, onların uykusuz geçirdikleri gecelerde kendilerini uyanık tutmaya yardımcı olacak, aynı zamanda da gün içinde de beğenerek kullanacakları bir hediye olacaktır.

Gaziantep Zeugma Tasarımlı Porselen Kupa

gaziantep kupa bardakGaziantep Zeugma Mozaik Tasarımlı Baskılı Porselen Kupa sayesinde sanat ve tarihe meraklı sevdiklerinize harika bir hediye verebilirsiniz. Çingene Kızı olarak adlandırılan eşsiz güzellikte bir figürü üzerinde barındıran bu kupayı sevdikleriniz büyük bir beğeni ile kullanacaklardır. Bardak üzerinde yer alan bu özel figür, milattan sonra ikinci yüzyılda yapılmış, Zeugma’nın estetik algısını yansıtan önemli bir semboldür. Resimli kupa bardak modelleri arasında öne çıkan bu figür ile harika bir hediye verebilirsiniz.

Göbeklitepe Tasarımlı Porselen Kupa

göbeklitepe hediye kupa bardakGöbeklitepe Tasarımlı Hediyelik Porselen Kupa sayesinde gizemlere ve arkeolojiye meraklı sevdiklerinize çok sevecekleri bir hediye verebilirsiniz. Bu özel hediye son zamanlarda gündeme gelen Göbeklitepe’nin öneminin daha iyi bir şekilde ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Yapılan kazılarda Göbeklitepe’de boyları 3 ile 6 metre arasında değişen çeşitli hayvan figürlerinin bulunduğu sütunlara ulaşılmıştır. T şeklinde olan bu dikili taşların, dinî bir amaçla dikilmiş oldukları ön görülmektedir. İlginç olan, bölgede bulunan kayaların kayalık bölgelerden buraya taşınmış olmasıdır. Çünkü kullanılan kayalar, civarda bulunmamaktadır. Boyutları ve ağırlıkları göz önünde tutulursa, bu taşların taşınması için epey çaba sarf edilmiş denilebilir. Taşların üzerine işlenen figürler ise tilki, boğa, yılan, domuz gibi hayvanlara aittir. Ancak bazı figürlerde dinozoru andıran çizimler de görülmektedir. Muhtemelen bu hayvanların yer alması totemizm ve animizm görüşünden kaynaklanmaktadır. İşte bu noktada Göbeklitepe’nin sırrı açığa çıkmaktadır. Bu özel hediye birlikte sevdikleriniz bu sırra vakıf olabileceklerdir.

Periyodik Tablo Tasarımlı Porselen Kupa

periyodik tablo kupa bardakBilim her zaman özel bir tutkudur ve insanlığın gelişmesi için en önemli uğraştır. Bilim sayesinde sağlık, teknoloji gibi pek çok alanda insanlığı ileriye götürecek gelişmeler yaşanmakta ve bu gelişmeler sonucunda insanların yaşam koşulları iyileşmektedir. Bilime tutkun herkes yaşamı elementler olarak görür çünkü her şey o elementlerin bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Bu bakımdan bilim tutkunu ya da meslek olarak bilim insanı olan bir sevdiğiniz varsa ona Periyodik Tablo Tasarımlı Porselen Kupa vermek son derece özel bir hediye olacaktır. Böylesi özel bir hediye ile birlikte bilim sevgisini her yerde göz önünde tutacak ve sizin de verdiğiniz değer yüzünden kendisini mutlu hissedecektir.

Uzay Temalı Kupa Bardak Altı Seti

kişiye özel kupa bardak seti

Uzay özel bir ilgi alanı olarak ortaya çıkar ve hayallerini dünya ile sınırlı tutmak istemeyenlerin çok merak ettikleri bir yeri temsil eder. Özellikle çocukların ufuklarının genişlemesi ve bilime merak salmaları için çok önemli bir konu olan uzay teması, yetişkinlerde de farklı yaşamlar ya da gezegenler arayanlar için ilgi çekici olmaktadır. Böylesi ilgileri olan sevdikleriniz için Uzay Temalı Kupa Bardak Altı Seti ise harika bir hediye olacaktır. Tasarımı ile dikkat çeken ve içerisinde bardak altı da bulunduran bu isme özel kupa set sayesinde sevdiklerinizi kolayca mutlu edebilir ve hatta belki bir gün uzaya gitmelerine katkı sunmuş bile olabilirsiniz.

TEILEN