Kuzene Duygusal Doğum Günü Mesajları – Kuzene Doğum Günü Sözleri

Yeri geldiğinde kardeşten bile daha yakın olan kuzeniniz için doğum günün en güzel şekilde kutlamanız için kuzene doğum günü sözleri kullanabilirsiniz. Bu sayede kuzene doğum günü mesajı uzun ya da kısa olduğuna bakılmadan kuzeniniz için doğum gününün çok daha özel ve mutluluk ile geçmesini sağlayabileceksiniz. Doğum günü mesajları kuzene göndererek onun doğum gününü ilk kutlayan olabilir ya da doğum günü hediyelerinin yanına bu özel sözlerden yer vererek doğum günü kutlamasını daha ayrıcalıklı olarak yapabilirsiniz. Kuzene doğum günü hediyesi almak isteyenlerin hediyelerinin yanına ekleyecekleri bu sözler hediyenin değerinin de artmasına neden olacaklar. Dilerseniz hediye olmadan, kuzeninizin doğum günün özel bir şekilde kutlamak için de sözleri kullanabilirsiniz.

 • İyi ki doğdun canım kuzenim, bu güzel günde birlikte olmak çok güzel olurdu ama şimdi ayrıyız, en kısa zamanda görüşmek dileğiyle!

kuzene doğum günü mesajı

 • Aramızdaki mesafeler eski günlerdeki tekrardan kısalacak, biraz daha sabır diyor ve doğum gününü kutluyorum.

kuzene doğum günü mesajı

 • Bugün kimin doğum günü? Kuzenlerin en güzeli, en tatlısı ve en cana yakını olanının doğum günü. Nice yıllara!

kuzene doğum günü mesajı

 • Her zaman kalplerin bir arada olması çok daha önemlidir yan yana olmaktan. Birbirimizi bir daha hiç kırmayacağımız, güzel günlerin bizi beklediği nice yıllara sevgili kuzen. İyi ki doğdun!

kuzene doğum günü mesajı

 • Doğum günleri kutlamasını biliyorsun pek sevmem ama senin için yapmayacağım hiçbir fedakarlık yok, nice yıllara!

kuzene doğum günü mesajları

 • Her ne kadar böyle ayrı olunca doğum günü kutlamanın hiçbir anlamı olmasa da canım kuzenim, seni çok sevdiğimi hiçbir zaman aklından çıkarma! Doğum günün kutlu olsun.

kuzene doğum günü mesajları

 • Birlikte geçirdiğimiz güzel günleri hatırlamadan edemiyorum. Sen bana yeri geldiğinde en iyi arkadaş yeri geldiğinde de her zaman destek olacağım dayanak oldun. Şimdi bir yılı daha geride bırakıyorsun, iyi ki doğdun.

kuzene doğum günü mesajları

 • Kuzenlerin en iyisi iyi ki doğdun. Sana bugün asla unutmayacağın bir hediye vereceğim!

kuzene doğum günü mesajları

 • Doğum gününü ayrı olarak kutlamak her ne kadar acı verici olsa da birlikte geçirdiğimiz ve geçireceğimiz günleri düşünerek seni çok sevdiğimi söylemek istiyorum. Nice senelere kuzenim.

kuzene doğum günü mesajları

 • Bugün hem senin hem de benim için çok anlamlı. Çünkü yıllar önce sen bugün dünyaya geldin ve benim kuzenim oldun. Bir yaşını daha geride bırakmanın mutluluğunu ikimiz de yaşıyoruz.

kuzene doğum günü mesajları

 • Geçen günlere ve yıllara asla üzülme canım kuzenim, her geçen yıl beraberinde acıları alıp götürüyor ve mutlulukları getiriyor. Yeni bir yaşta yeni mutluluklarının olması dileğiyle, nice yıllara!

kuzene doğum günü sözleri

 • Her zaman birlikte olmaktan en büyük mutluluğu duyduk. Senin dünyaya gelişin benim için büyük bir şans, bu yüzden doğum gününü en büyük sevinçler ile bugün kutluyorum.

kuzene doğum günü sözleri

 • Senin gibi bir kuzene sahip olduğum için gerçekten kendimi çok şanslı hissediyorum. İyi ki varsın canım kuzen, iyi ki doğdun!

kuzene doğum günü sözleri

 • Bir yaşı daha geride bırakırken biliyorum geçen yıllara üzülüyorsun. Ama şöyle bir baktığında geçen yılların sadece mutluluk bıraktıklarını çok daha rahat şekilde görebilirsin. Her zaman kendini mutlu hisset her zaman en büyük mutluluklara sahip ol, nice yıllara!

kuzene doğum günü sözleri

 • Seninle birlikte geçen yıllara bakıp kalmak benim yaşamdaki en büyük mutluluğum. Bu ancak yaşandığı zaman bilinebilir canım kuzenim. Nice yıllara!

kuzene doğum günü sözleri

 • Her zaman bir ortak nokta buluyoruz ve orada buluşuyoruz, hiçbir zaman ayrılmamak ve nice doğum günleri kutlamak dileğiyle.

kuzene doğum günü mesajı uzun

 • Senin adına çok uzun bir ömür diliyorum, daha henüz yolun ve yılların başındasın. Seni her zaman seven bir kuzenin olduğunu hiçbir zaman unutma.

kuzene doğum günü mesajı uzun

 • Dünyanın en tatlı kuzenine sahip olduğum için o kadar mutluyum ki, seninle birlikte hiçbir zaman sıkılmadım, bana her zaman gülümseme getirdin. Şimdi de bu doğum gününde senin gülümseme anın.

kuzene doğum günü mesajı uzun

 • Senin adına yeni yaşının iyilikler, sevgi ve her zaman başarılar getirmesini diliyorum. Birlikte geçirdiğimiz en güzel anları hiçbir zaman unutmadım.

kuzene doğum günü mesajı uzun

 • Birlikte küçükken geçirdiğimiz günler şimdi geriden bakınca dünyanın en güzel anlarıymış diyorum kendime. Her zaman büyük mutluluklar seninle olsun, kalbimin de her zaman seninle olduğunu hiçbir zaman aklından çıkarma, nice yıllara.

kuzene doğum günü mesajı uzun

 • Keşke şimdi aramızda mesafeler olmasaydı da önceden birlikte geçirdiğimiz eski güzel günleri tekrar yaşasaydık. Doğum gününde senin yanında olmak istiyordum ama bir türlü gelemedim, ama tüm kalbim seninle.

kuzene doğum günü mektubu

 • İyi ki doğdun canım kuzenim, bana yeri geldiğinde kardeş oldun yeri geldiğinde en iyi arkadaşımdan daha iyi davrandın. Seninle daha çok doğum günleri kutlayacağız, seni çok seven kuzenin.

kuzene doğum günü mektubu

 • Her zaman seni çok seven kuzenin şimdi yanında olamadığı için büyük üzüntüler duyuyor ama seninle birlikte olacağımız zamanları iple çekiyorum, doğum gününü asıl yan yana geldiğimizde kutlayacağız, nice yıllara!

kuzene doğum günü mektubu

 • Bir yaş daha geride bırakıyorsun ve böylece artık yaşlandığını kabul etmenin zamanı geldi. Ama yine de senin içini bildiğim için her zaman çocuk kalmaya devam edeceksin, tıpkı benim gibi. En güzel yıllar seninle birlikte olsun.

kuzene doğum günü mektubu

 • Geçirdiğimiz günlere yönelik tek bir dileğim var sadece, her yılımız birlikte geçsin ve birbirimizden hiçbir zaman ayrılık yaşamayalım. Ayrı kalsak bile kalplerimiz hiçbir zaman birbirinden ayrılmasın. Nice ama nice yıllara!

kuzene doğum günü mektubu

 • Kuzen demenin bana ne demek olduğunu her zaman sen gösterdin, ben seninle hem paylaşmayı hem de sevginin ne kadar değerli olduğunu öğrenebildim. İyi ki varsın!

doğum günü mesajları kuzene

Kuzeniniz doğum günü için bu sözleri isterseniz mesaj ya da eposta ile gönderebileceğiniz gibi aynı zamanda bir araya getirerek mektup olarak da kullanabilirsiniz. Özellikle teknolojik alışkanlıkların dışına çıkmak isteyenlere hitap edecek kuzene doğum günü mektubu böylece kuzeniniz için çok daha değer verdiğinizi göstermenize ve aynı zamanda onun yaşamınızda da ne kadar değerli olduğunu daha iyi göstermenize imkân tanıyacaktır. Kuzene doğum günü mektubu uzun ya da kısa olsun her zaman en duygusal anların yaşanmasına da neden olacaktır.

Kuzen olmak demek çoğu zaman paylaşmayı, yardımlaşmayı ve eğlenceli zamanları bir arada yaşamak anlamına gelmektedir. Özellikle çocukluktan başlayan bu ilişkiler yetişkin olunduğunda da devam eder ve kuzenlerin aralarındaki bağ herkesten çok daha farklı olur. Bu yüzden kuzene uzun doğum günü mesajı göndererek kuzeninizin sizin için ne kadar değerli olduğunu gösterebilir ya da geçmiş güzel günlerin özel bir anmasını sağlamak amacıyla kuzene duygusal doğum günü mesajı da tercih edebilirsiniz. Her durumda kuzeniniz için tercih edeceğiz mesaj ya da mektuplar onun kendisini değerli hissetmesine ve sizin için ne kadar ayrıcalıklı bir konumda olduğu daha iyi anlamasına neden olacaktır. Kuzene doğum günü mesajı uzun erkek ya da kadın kuzenleriniz için her zaman en duygusal etkiyi yaratacak ve böylece aranızdaki bağların da kuvvetlenmesine neden olacaktır. Sözler arasında seçim yaparak en güzel doğum günü mesajları kuzene gönderebilir, onun yanında ya da yanında olmadığınız doğum gününde özel bir kutlama tercih edebilirsiniz.

 • Kuzenlerin en iyisi ve en güzel kalplisi, senin gibi bir kuzene sahip olduğum için o kadar çok mutluluk duyuyorum ki, her yaşadığımda senin kuzenim olmanı dilerdim. Nice yıllara.

 • Doğum gününü sadece bir mesaj ile kutlamayacağım, aynı zamanda sana bu yıl en güzel hediyeni de vereceğim. Çünkü sen bana çocukluğumuzdan beri en güzel hediyeyi verdin, seninle birlikte o kadar çok mutlu oldum ki şimdi sana da en güzel hediyeyi vereceğim.

 • Kuzenlerin en iyisi olan canım kuzenim, bir yılını daha geride bıraktın ama benim gözümde hâlâ sen bir çocuksun ve seninle her zaman en güzel oyunları oynuyoruz.

 • Küçükken seninle zamanın nasıl geçtiğini hiçbir zaman anlamazdım. Saatler boyunca oynar, saatlerce dünyadan uzaklaşırdık. O günlerin ne kadar kıymetli olduğunu şimdi çok daha iyi şekilde anlıyorum. İyi ki doğmuşsun!

 • Doğum günlerinin en güzel tarafı sevdiklerinden hediye almak olsa da bu sefer sana ben hediye vermeyeceğim sevgili kuzen. Çünkü biz zaten kuzen olarak birbirimize en güzel hediyeyi veriyoruz, değil mi?

 • Sen yaşamında olmasaydın hem çocukluğumda hem de şimdi kesinlikle kendimi eksik hissederdim. Benim için her zaman bir kuzenden farklı olabildin. Nice yıllara sevgili kuzen.

 • Kuzen doğum günün için büyük bir pasta ve büyük bir çiçek göndermek istememe rağmen senin bunları sevmediğini düşünüyorum. Bu yüzden doğum gününü en sade şekilde kutluyorum.

 • Doğum günleri çoğu kimseye hüzün getirirler ancak bugünler bence sevdiklerini görmek ve onların sana verdikleri değerleri anlamak için çok daha kıymetlidir. Sevdiklerin yanından hiçbir zaman eksik olmasın, nice yıllara mutlulukla!

 • Çocukken seninle doğum günlerimiz hep birlikte kutlanırdı ve senden önce mumları söndürmek için hep çabalardım. Şimdi her doğum günü pastasında hep sen varsın gibi yapıyorum, beni hiç unutma sevgili kuzen, nice yıllara!

 • Yaşamın benim için bu kadar kolay ve sevgi dolu bir yer haline gelmesinde senin katkın her zaman çok fazlaydı kuzen, bunu doğum gününde iyi ki doğdun diyerek bir kez daha sana hatırlatıyorum.

 • Doğum günlerini hep kalabalık kutlamayı sen seversin ama bu sefer yalnız kutlamak zorunda kalacaksın. Bazı doğum günleri daha sönük olur ve bir dahaki doğum günlerinin çok daha güzel geçmesini sağlar, nice yıllara!

 • Kendini her yalnız hissettiğinde seni çok seven bir kuzenin olduğunu hiçbir zaman aklından çıkarma, senin dünyaya geldiğin gibi özel bir günde her zaman en güzel dilekler seninle birlikte olsun.

 • Yeni bir yaş ve yeni bir iş heyecanını aynı anda yaşıyorsun. Çünkü artık küçük bir çocuk değil, aksine iş yaşamına başlayan yetişkin bir bireysin. Senin her zaman başarılar elde edeceğin belliydi canım kuzenim, başarıların ve mutluluğun hiçbir zaman yanından ayrılmasın.

 • Doğum günlerini kutlamak için hiçbir zaman özel çaba sarf etmedim ama kuzen senin doğum gününe her zaman özen gösterdim. Sen olmasaydın emin ol ben her zaman eksik, neşesiz ve mutsuz olurdum.

 • Benim yüzümü her zaman güldüren, bana her zaman en güzel anları yaşatan kuzenim bugün yeni bir yaşına giriyor, yeni yaşında da kuzenini güldürmeyi, onu mutlu etmeyi hiçbir zaman unutma!

 • Mutlu yıllar sana, şimdi çok mutlusun çünkü yıllar önce tam bugün dünyaya geldin. Şimdi ben de mutluyum çünkü yıllar önce tam bugün dünyaya geldin.

 • Doğum gününü birlikte kutlamak istesek de yaşam bizi başka yollara götürdü. Ama biliyorum ki kalbimize giden yollar hiçbir zaman ayrı düşmedi ve her zaman ortak bir yol bulabildik, nice yıllara kuzen.

 • Yeni yaşınla birlikte mutluluğumuz ve sevgimiz de bir yaş daha artıyor sevgili kuzen, iyi ki doğdun.
TEILEN