Mühendise Hediye Ne Alınır? Tasarım Harikası 20 Mühendis Hediyesi

mühendise hediye

Mühendise hediye almak, artık özelleştirilmiş hediye seçenekleri ile çok kolay! Tanıdığınız bir mühendis için özel gün hediyesi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Mühendisler için, mesleğe en uygun göndermelere sahip, eğlenceli ve bir o kadar da kullanışlı hediye seçenekleri ile sizlerleyiz.

Kadın Mühendislere Özel Hediye Renkli Kahve Kupası

kadın mühendise hediye

Mühendise ne hediye alınır sorusu sorulduğunda şüphesiz en çok verilen cevap kahve kupası olacaktır. Bu kupa, üzerinde kadın bir mühendisin elinde projelerini tuttuğu illüstrasyonu ile oldukça eğlenceli! Yüksekliği 9,5 cm, çapı 8,5 cm olan bu kupanın malzeme kalınlığı 4 cm’dir. Kupa, sıcağa dayanıklı ve makinede yıkanabilir özelliktedir. Dış kısmı beyaz üzerine resim çizili, iç ve kulp kısımları aynı renk olan bu kupa, sarı, kırmızı, mavi, mürdüm, pembe ve turuncu renk seçeneklerine sahiptir. Bunun yanında mühendislik alanı ve mühendisin adı da kupa üzerine işlenmektedir.

kadın mühendise hediye
 

En İyi Kimya Mühendisine Özel Kupa

kimya mühendisine hediye

Kimya mühendisi hediyeleri arasında yer alan bu kupa, porselen malzemeden imal edilmiştir. Kupa baskısı için süblimasyon baskı tekniği kullanılmıştır. Baskının uzun ömürlü olabilmesi, ılık suda ve elde yıkanmasına bağlıdır. Üzerinde deney tüpleri çizimleri, altında da kimya mühendisinin adı bulunan bu kupalar, özel kutusunda ve hediye paketinde gönderilir.

kimya mühendisine hediye
 

Elektrik Mühendisi Arkadaşa Hediye Kişiye Özel Mousepad

elektrik mühendisine hediye

Elektrik mühendisi hediyeleri arasında kullanışlı olması ile göze çarpan mousepad, üzerine elektrik mühendisinin ismi basılarak gönderilir. 20×20 cm ölçülerindeki bu hediye, çıkmayan kaliteli baskıya sahiptir. Ofiste, kişiye özel bir ürün olma özelliği ile çalışmalara eğlence katacak bu hediye, üzerinde elektrik mühendislerine uygun olarak çip görüntüsü veren baskı ile gönderilir. Ürün, özel kutusunda, hediye paketinde gönderilecektir.

elektrik mühendisine hediye
 

Makine Mühendislerine Hediye Mouse Pad

makine mühendisine hediye

Makine mühendisi hediyeleri arasında yer alan bu Mouse pad, 23 x 19 cm büyüklüğündedir. Çıkmaz baskı ile renklendirilen pad, üzerinde makine mühendislerine uygun makine parçaları illüstrasyonu ile yazılmış Makine Mühendisi yazısı bulundurur. Bu yazının altına mühendisin adı yazılarak özelleştirilir. Baskıların tamamı sübliminasyon tekniği ile yapılır. Ürün, özenli hediye paketinde gönderilmektedir.

makine mühendisine hediye
 

İnşaat Mühendislerine Hediye Kişiye Özel Kupa

inşaat mühendisine hediye

İnşaat mühendisine hediye alınacaksa, çalışırken geçen uykusuz geceler için kahve kupası alınmalı! İnşaat teması ile baskısı yapılan fincan, üzerine inşaat mühendisin adı basılarak özelleştirilir. Kupa yüksekliği 9,5 cm iken, çapı 8,5 cm’dir. Porselen malzemeden üretilmiş olup malzeme kalınlığı 4 mm’dir. Klasik beyaz porselen üzerine yapılan baskı uzun ömürlüdür. Kahve ve çay gibi sıcak sıvıların konmasına dayanıklı fincan, üzerinde bulunan makine mühendisi yazısının illüstrasyonu ile oldukça sevimli ve kaliteli görünmektedir. Fincan, özel kutusunda ve hediye paketi yapılmış bir şekilde gönderilir.

inşaat mühendisine hediye
 

İnşaat Mühendislerine Özel Mutlu Mesut Kupa

inşaat mühendisine hediye ne alınır

İnşaat mühendisi hediyeleri arasında yer alan bu kupa, üzerindeki mühendis çizimi ile sevimli bir görünüme sahiptir. Üzerindeki çizimde yer alan karakterin kadın ya da erkek seçenekleri bulunmaktadır. Karakterin altına hediye edilecek mühendisin ismi yazılarak kupa özelleştirilebilir. Porselen malzemeden imal edilmiş olan kupanın yüksekliği 9,5 cm’dir. Süblimasyon tekniği ile resim ve yazı işlenen kupa, uzun ömürlü olması için ılık suda yıkanmalıdır. Ürün, hediye paketi içinde gönderilmektedir.

inşaat mühendisine hediye ne alınır
 

Bilgisayar Mühendislerine Hediye Kişiye Özel Kupa Sunum Seti

bilgisayar mühendisine hediye

Bilgisayar mühendisi hediyeleri çoğu zaman bilgisayar temalı olsa da, biz bilgisayar mühendislerinin de çok yorulduğunu biliyoruz. Bu nedenle onlara sıcak bir kahve sunabileceğiniz sunum setimizi öneriyoruz. Bir porselen baskılı kupa bardak ve 1 masif ahşap tepsiden oluşan set, kupada ve tepside bulunan kişiye özel baskılarla özelleştirilmektedir. 20 cm x 11 cm ölçülerindeki ahşap tepsi, bilgisayar mühendisi temalı illüstrasyonlar barındırmaktadır. Kişinin ismi kazınan set, bu özelleştirme ile birlikte gönderilir. Özel kutusunda ve hediye paketi ile gönderilen set, bilgisayar mühendisleri için harika bir hediye alternatifidir.

bilgisayar mühendisine hediye
 

Makine Mühendislerine Özel Deri Not Defteri

makine mühendisine hediye

Makine mühendisi hediyeleri arasında, bu meslek için belki de en kullanışlı olan kuşkusuz defterdir. Hediye olarak önereceğimiz defter 13 x 21 cm ölçütlerindedir. Çizgili sayfalara sahip olan defter, mavi, kırmızı, füme ve taba renklere sahiptir. Özelleştirme kapsamında kazıma tekniği ile makine mühendisliğine uygun olarak çark motifleri ve mühendisin ismi deftere işlenir. En kullanışlı mühendis hediyeleri arasında bulunan defter, hediye paketi içerisinde teslim edilir.

makine mühendisine hediye
 

Mühendis Figürlü Biblo Heykel Anahtarlık

mühendisine hediye

Figürün duruşu itibariyle maden mühendisi hediyesi olarak anılabilen anahtarlık, polimer malzemeden imal edilmiştir. El boyaması olması nedeniyle değerlenen biblo anahtarlık, ince espri anlayışı ile bezenmiştir. Ürün ebatları 7x4x2,5 cm boyutlarındadır. Metal kısımları paslanmaz çelikten üretilmiştir. Özel hediye paketinde gönderilecek olan bu anahtarlık, mühendislere hediyeler arasında en naif olanı olarak görülmektedir.

mühendisine hediye
 

İnşaat Mühendislerine Özel Baskılı Kol Saati

inşaat mühendisine hediye

İnşaat mühendisi sevgiliye hediye seçenekleri arasında yer alan kol saati, özellikle ürün özelleştirmesi kapsamında isim basılması ile beğeni toplamaktadır. 5 cm ölçüsündeki kol saati, kaliteli, canlı bir baskıya sahiptir. İsteğe göre iç kısmına sadece inşaat mühendisi ve isim yazdırılabilmekte iken, fotoğraf bastırma seçeneği de mevcuttur. Kordon rengi standart siyah olan saatler, iç detay açısından mavi, beyaz ve kırmızı seçeneklere sahiptir. Hediye paketinde ve şık kutuda gönderilir.

inşaat mühendisine hediye
 

İnşaat Mühendislerine Özel Baskılı Kol Saati

mühendislere hediye

Harita mühendisi hediyeleri arasında belki de en kullanışlı olanı olarak görülen Versatil kalem, bu mühendislik dalının proje çizimlerinde kullandığı ince çizimlere gerekli hassasiyeti gösterecek iğne uca sahiptir. Sadece mühendislik dallarının kullanımı için piyasaya sürülen bu kalem, üzerine isim işleme yapılarak özelleştirilebilmektedir. Kalemin boyutları 15 cm x 8 cm’dir. Siyah renkli kalem, ele oturan ergonomik bir yapıya sahiptir. Kırılma ve kaymaya karşı direncin arttırılmasını sağlamak amacıyla üstün yazma konforu sağlayan kayar manşon ve yumuşak uç mekanizmasına sahiptir. Bu hediye özel kutusunda ve hediye paketi yapılmış bir şekilde adresine gönderilmektedir.

mühendislere hediye
 

Mühendise Hediye Kişiye Özel Sihirli Kupa

mühendis sevgiliye hediye

İstenen isim ve unvanın basılabilmesi sayesinde zor bulunan gıda mühendisi hediyeleri arasında da yer alabilen sihirli kupa, alanında özel üretim hediye bulunmayan mühendislik alanları için ideal hediye türleri arasında yer alır. Özelleştirme kapsamında ad, soyad ve mühendislik alanının yazıldığı kupa, ısıya duyarlı olarak renk değiştirir. Porselen malzemeden üretilen kupa, sarı, turuncu ve beyaz renk seçeneklerine sahiptir. Boyutları 8 x 10 cm olan kupa, süblimasyon baskı yöntemi ile renklendirilmektedir. Kupa baskısı uzun ömürlü ve kalıcı olması ile beğeni toplamıştır. Ancak bardak bulaşık makinesine uygun değildir. Üzerinde istenen mühendislik alanına uygun çizimler ve illüstrasyon baskıları bulundurur. Normalde gizli olan baskı, ısıya maruz kaldığında açılarak belirginleşir. Bu muhteşem hediye özel hediye paketinde gönderilir.

mühendis sevgiliye hediye
 

İnşaat Mühendisine Hediye Mutlu Mesut Anahtarlık

inşaat mühendisi sevgiliye hediye

İnşaat mühendisine hediyeler kapsamında yer alan bu anahtarlık, kadın ve erkek olarak iki versiyona sahiptir. 5 x 5 cm boyutlara sahip olan anahtarlık, sert, parlak, pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Minimal hediyeler kapsamında anılan bu hediye, kutusunda ve hediye paketinde size gönderilmektedir.

inşaat mühendisi sevgiliye hediye
 

TEILEN