Nişanlıma Hediye Ne Alabilirim? Nişanlıya Hediye Fikirleri

nişanlıya hediye

Nişanlılık, düğüne 1 adım kala durduğunuz yerdir. Hayat arkadaşınızı bulduğunuza inanmış, bu yolculuğu birlikte tamamlamak istediğiniz kişiyi seçmiş olduğunuz dönemdir. Hem kalpte taze bir sevinç, hem hafif bir özlem barındırır. Sahip olacağınız özlem, belki hayatınızda ilk defa gelecek günleredir. Şimdiye kadar geçmişe duyduğunuzu geleceğe duymaya başlarsınız. Bu yüzden nişanlıya hediye alırken daha özenli, daha dikkatli davranırsınız. Hayatınızı birlikte geçireceğiniz insan için elinizden geleni yapacağınıza ve ona huzuru vaat ettiğinize işaret, manevi değeri yüksek hediyeleri tercih etmek istersiniz. Onun zevkini artık biliyor olmak güven vericidir. Nişanlılık evresine kadar geçirdiğiniz zamanı en iyi özetleyen hediyeyi ararsınız. Uzun süre bakar, her hediyenin özelliklerini aklınızda tutarsınız.

Yapacağınız her seçim size yetersiz gelse de, diğer yandan sevdiğiniz insana en güzel hediyenin huzurlu bir evlilik olduğunun farkındasınızdır. Bu yüzden hediyede de huzuru tercih eder, kolye gibi klasik ancak manevi değeri yüksek hediyelere yönelirsiniz. Diğer yandan eğer nişanlınıza yakışacak hiçbir hediye bulamadıysanız ya da nişanlınızın alacağınız hediyeye karşı tavrından emin değilseniz, nişanlıya hediye fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Hediye fikirleri, manevi anlamı yüksek, saklanacak, kişinin yanında taşıyabileceği türden armağanlardan oluşacaktır. Bu özelliği ile nişanlılar için hediyeler, en romantik hediye çeşitlerini barındırır. Klasiğe düşmek istemeyenler, alacakları hediyede nişanlısını şaşırtmak isteyenler ve nişanlıya gerçekten kaliteli bir armağan vermek isteyenleri böyle alalım!

Hayal Planlayıcı Hediye Kitap

nişanlıya hediye fikirleri

Nişanlılık, hayal kurmanın zirvesi olabilecek bir yaşam dönemidir. Sevgili ile yapılabilecekler, nişanlılık döneminde daha net anlaşılır. En büyük hayaller bile göze daha gerçek olabilecek gibi görünür. Bu özelliği ile nişanlılık dönemine en uygun hediyeler arasında bulunan bu kitap, sayfalarındaki illüstrasyonlarla daha keyifli hale getirilmiştir. 22 x 15 cm büyüklüğündeki kitap, kalın karton kapağa sahiptir. İçinde hedeflerinizi yazacağınız alanlar, günlük planlayıcılar, haftalık planlarınızı yazacağınız alanlar, motivasyon cümleleri, eğlenceli sözler ve seni seviyorum cümleleri bulunur. Kitap, özel olarak hazırlanıp paketlenerek size gönderilir. Kitabı ister nişanlınızla, ister kendiniz doldurarak hediye edebilirsiniz. Nişanlıya ne hediye alınır diye düşünenler, bu hediyeyi tercih edebilir.

Fotoğraf Baskılı İsimli Çakmak

nişanlıya hediye

Üzerine basacağınız nişan fotoğrafı ile özelleştirebileceğiniz çakmak, uzun süreli kullanım garantisine sahiptir. Özellikle nişanlıya hediye erkek fikirleri araştıranlar için bu hediye, kurtuluş seçeneği gibi bir görev taşır. her iki yüzüne de yapılabilecek baskı işlemi ile çakmağın kullanımı daha anlamlı hale gelir. Sevdiğine her zaman yanında taşıyabileceği bir hediye vermek isteyenlere bu çakmak en güzel hediyelerden biridir. Tekrar kullanım için gaz doldurulma özelliğine sahiptir. 5,5 x 3 cm boyutlarında bu çakmak, yanda taşınmaya uygundur. Göndereceğiniz fotoğrafın 1 MB  boyutunda olması durumunda gayet net bir baskı uygulanır. Çakmak, kendi özel kutusunda sizlere gönderilmektedir.

Renkli Taş İşlemeli Melek Gümüş Kolye

nişanlıya hediye ne alınır

Bu gümüş kolye ile nişanlınızın mutluluğunu garanti altında düşünebilirsiniz. Şık ve zarif duruşu ile özellikle boyunda güzelliği ortaya çıkaran kolye, ince orta yapısını kaplayan geniş kanatlı melek motifi içermektedir.  Nişanlı kıza ne hediye alınır, diye düşünenler için bir seçenek olan bu hediye, 925 ayar gümüştür. Kullanılmakta olan taşlar, renkli nano zirkon taştır. Pırlanta minyatür işçiliği ile işlenen taşlar, kolye üzerine eklenmiştir. Zincir boyu ortalama 45 cm olarak ayarlanmıştır. Duruşu ve asaleti ile kadınlar için en güzel hediyeler arasında yer alan kolye, zamanında kargo garantisi ile gönderilmektedir. Hediye, kendi kutusunda ve hediye paketi yapılarak size gönderilmektedir.

Tektaş Yüzük Hediyeli Sevgili Sepeti

nişanlıya ne hediye alınır

Zengin içeriği ve hoş duruşu ile gönderilecek bu hediye, birden fazla hediye almayı sevenler için güzl bir alternatif oluşturmaktadır. İçinde bulunan lavanta kesesi, paket açılır açılmaz hoş bir kokunun yayılmasını sağlar. 3 adet kalpli çikolata bulunduran kutunun içinde, bir LOVE kırmızı mum, kadife kutusunda gümüş  yüzük ve bir kurmalı vosvos bulunmaktadır. Uzak yollara birlikte çıkmayı ve yollarda huzuru bulmayı simgeleyen küçük vosvos ile kırmızı kutunun birleşimini çok seveceksiniz.Nişanlıya doğum günü hediyesi, olabilecek kadar güzel bu hediye, süsleme çiçeği ile birlikte gönderilmektedir. Kutu, hediye paketi yapılarak zamanında size gönderilecektir.

 100 Dilde Seni Seviyorum Kalp Kolye

nişanlıya doğum günü hediyesi

Sevginin en güzel ifadesini henüz bulamadık. Ama her dilde deneyerek en güzelini siz bulabilirsiniz. 100 dilde seni seviyorum demek bu kadar kolay! Nişanlı kıza ne hediye alınır, diye düşünenler ve ne yapsa sevgisini ifade edemeyenler için, bu hediye kurtarıcı olabilir. Kolye, kalp şeklinde dizayn edilmiştir. kalbin ortasına yerleştirilen siyah taş, aslında sadece bir taş değildir. Taşa lazer ışık tutulduğunda kalbin ortasından 100 farklı dilde seni seviyorum yazısı çıkmaktadır. Nişanlınıza klasik bir kolye almak istemiyorsanız, bu kolyeyi alarak hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Rose gümüş üzerine yapılan altın rengi kalp işlemesi ile görsel anlamda özelleştirilen kolye, kolay ve hızlı kargo avantajıyla sizlere gönderilecektir.

Kapsül Şişeli Mini Puzzle

nişanlıma hediye

Bazı çiftler, birlikte hobilere sahiptir. Bazıları birlikte boyama yapar, bazıları şarkı söyler, bazıları puzzle yapar. Eğer siz de puzzle yapmayı seven bir çift iseniz, nişanlınıza sürpriz yapmak için bu puzzle hediyeyi kullanabilirsiniz. üstelik kadın ya da erkek nişanlıya hediye şeklinde herhangi bir ayrım, bu hediye için geçerli değildir. Bu hediyeyi almak için sevgilinizi yeterince iyi tanımanız yeterlidir. Puzzle, göndereceğiniz fotoğrafla özelleştirilir. Puzzle kutusunun üzerine ‘ Seni tüm kalbimle seviyorum aşkım’ yazısı standart olarak işlenmektedir. Şık ve kişiye özel şekilde işlenen şişesi, kolay bir kullanım sunar. 99 parçadan oluşan puzzle, nişanlınıza alabileceğiniz en güzel hediyelerdendir. Ürün, hızlı kargo avantajı ile sizlere gönderilmektedir.

Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

nişanlıya alınabilecek hediyeler

Nişanlılıkta hayallere çok yaklaşılsa da, aslında stresin de zirve yaptığı bir dönemdir. Düğün organize edilecek, gelinlik seçilecek, mobilyalar beğenilecek ve tüm bu işlemlerde ailelerin kavgalarına göz yumulacak, sabırlı olunacak. Pek çok çift, nişanlılık evrelerinde en büyük kavgalarını etmiştir. Bu yüzden arada sevdiğinizi hissettirmeniz, nişanlınızı rahatlatacaktır. Bu kitap da sizin için bu görevi üstlenir. Sert kapakla hazırlanan hediye, 96 sayfadan oluşmaktadır. 120 gr mat kuşe kağıttan yapılan üretim işlemi, renkli sayfaların daha şık durmasını sağlar. Ürün, kendi kutusunda size gönderilmektedir.

Karakalem Kanvas Tablo

nişanlı kıza hediye

Aynı evi paylaşacağınızın garantilendiği nişanlılık döneminde, evinize aşkınızı yansıtacak ürünler almayı tercih edebilirsiniz. Bunun yanında yakınlarınızdaki bir çift için, nişanlı çiftlere hediye fikirlerini inceliyor olabilirsiniz. Dilerseniz yakınınızdaki çiftin evine, onların şahit olduğunuz aşklarını yansıtacak bir kanvas tablo alabilirsiniz. Göndereceğiniz   1 MB  büyüklüğündeki fotoğrafın karakalem şeklinde tablo haline getirilmesi ile onlara hem nişan, hem ev hediyesi vermiş olacaksınız. 40 x 60 cm büyüklüğündeki bu ürün, evin yıldızı konumunda olacak! Ahşap çıtalar üzerine  monte edilen kanvasa çizilen resim, efektli olarak imal edilir. Ahşap çıtalar, daha uzun süreli bir kullanım sağlar. Ürün, paketlenerek size gönderilecektir.

TEILEN