Öğretmenler Günü Hediyeleri – 24 Harika Öğretmenler Günü Hediyesi

öğretmenler günü hediyeleri

Öğretmenler günü hediyesi öğretmenizin yılın en değerli gününü kutlamanız için harika bir jest olacaktır. Her yıl 24 Kasım’da kutlanan öğretmenler günü, öğretmenlerin öğrencileri için yaptıkları fedakarlıkları ödüllendirmek ve öğretmenlerin değerinin çok daha iyi şekilde anlaşılması için son derece önemli bir gündür. Bu özel günde öğretmenler günü hediyeleri de ayrı bir değere sahiptir. Öğretmenler günü için hediye seçiminizde öğrenci olmanız ya da olmamanız da önemli değildir çünkü öğretmenlere karşı duyulan minnet ve sevgi bir ömür boyunca devam etmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir; Öğretmenler Günü Hediyeleri

Bu yüzden öğretmenler günü hediyesi kadın ya da erkek öğretmenleriniz için her zaman size öğrettiklerini anımsamak, onlara karşı gönül borcunuzu ödemek için özel jestler olacaktır. Bu sayede öğretmenleriniz onları ne kadar çok sevdiğinizi daha iyi anlarken aynı zamanda yaptıkları işin de ne kadar önemli olduğunu bir nebze daha fark ederek, öğretmen olduklarından ve öğrenciler yetiştirdikleri için mutlu olmalarına sebep verecektir.

Dünyanın En İyi Öğretmenine Kupa

öğretmenler günü hediye fikirleri

Her öğrenci için kendi öğretmeni şüphesiz en değerli ve en iyi öğretmendir. Çünkü öğretmenler yaptıkları iş tanımı gereğince tüm öğrencilerin yanlarında her zaman bulunurlar ve onların yeni dünyalar öğrenmelerini, yeni keşifler yapmalarını, yaşama karşı bilgili olmalarını sağlayarak yetişmelerinde etkilidirler. Bu yüzden öğretmenlik mesleği diğer mesleklerden farklılık taşır ve sorumluluğu da oldukça fazladır. Bu özel kupa ile birlikte öğretmeninizin sizin için yaptığı fedakarlıkları ödüllendirebilir, onun ne kadar iyi bir öğretmen olduğunu kendisine her fırsatta gösterebilirsiniz. Öğretmeninize kupa vermek, onun her zaman hediyenizi kullanmasını sağlayarak aynı zamanda öğrencileri tarafından da ne çok sevildiğini anlaması için harika bir fırsat olacaktır.

Mesajlı Masif Çerçeve

öğretmenler günü hediyesi

Öğretmeninizin her zaman çalışma masasında yer vereceği ve her gördüğünde sizi anımsayacağı bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız bu özel çerçeve öğretmenler gününü kutlamak için harika bir fırsat sağlayacak. Çerçeve üzerine öğretmeninizin yüksek kalite fotoğrafının basılacağı çerçeve, yapısı itibariyle öğretmeninize ne kadar değer verdiğinizin özel bir yansıması olarak kullanılacak. Üzerine yazılacak olan öğretmeninizin ismi ve aynı zamanda bu özel gününü kutlama mesajı da yıllar geçse dahi öğretmeninizin almış olduğu bu özel hediyeden dolayı her zaman mutlu olmasını sağlayacak. Aynı zamanda fotoğrafın yüksek kalitede solmaz ve çıkmaz özelliği de tercih edeceğinizin fotoğrafın her zaman görünür olmasına neden olacak.

Klasik Öğretmen Sözleri Cam Duvar Saati

öğretmenler günü hediyesi ne olabilir

Öğretmenler günü hediye fikirleri arasında öğretmeninizin hem günlük yaşamda çok işine yarayacak hem de her gördüğünde gülümsemesine neden olacak bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız özel görünümü ve tasarımı ile birlikte bu özel saat harika bir hediye anlamı taşıyacak. Öğretmenler, öğrencileri ile çok vakit geçirdikleri için artık kalıp haline gelmiş en çok kullanılan öğretmenler günü sözleri oluşmuştur. Her öğretmenin farklı zamanlarda kullandıkları bu sözler, bu sayede öğretmenlerin öğrencileri ile yakaladıkları bağın da özel bir ifadesi olmaktadırlar. Öğretmeninize bu sözlerden oluşan bir saat hediye etmek onun her zamana bakmak istediğinde gülümsemesine neden olacaktır. Ayrıca öğretmenler için derslere yetişmek için zaman ölçümü de çok önemli olduğundan hediyeniz işlevsel olarak da büyük bir yarar gösterecektir.

Kişiye Özel Kutusunda Tekli Kalem

öğretmenler günü hediyesi kalem

Öğretmenler için özdeşmiş hediyelerden birisi şüphesiz kalemdir. Her öğretmenin ihtiyacı olan kalemler, onlara öğretmenler gününde şık bir hediye vermek isteyenlerin tercihi oluyor. Özel kutusunda sunulan bu hediye, böylece öğretmeninizin şimdiye kadar aldığı en ayrıcalıklı ve özel hediyeler arasında kendisine yer ediniyor. Bu şık ve ayrıcalıklı hediye ile birlikte öğretmeninizi çok mutlu edecek bir hediye tercihinde bulunacağınız gibi aynı zamanda onun, her zaman yanında taşıyacağı bir hediye seçimi de yapabileceksiniz. Not tutmak, yoklama yapmak, gerekli durumlarda müdahale etmek için günlük yaşamının ve iş yaşamının vazgeçilmezi olan kalemler için harika bir örnek olan bu hediye, özel kutusu sayesinde de şıklığını daha fazla arttırmaktadır. Aynı zamanda kalemin üzerine öğretmeninizin ismi de yazılacağı için çok daha ayrıcalıklı ve özel bir değer taşıyacaktır.

Mesaj Yazılı Saatli Çerçeve

öğretmenler günü hediyesi fikirleri

Tüm öğretmenlerin alanları değerli ve takdir edilesi olmasına karşılık özellikle İngilizce öğretmenlerinin uğraşları çok daha önemlidir çünkü İngilizce bir dünya dili olduğu için dünya ile temas kurmak isteyenlerin öğrenmesi gereken bir dildir. Her yabancı dilin öğretimi zor olduğu için özellikle İngilizce öğretmenleri normalden çok daha fazla çaba göstererek öğrencileri adına emek gösterirler. Onların yeni bir dili nasıl kavramaları gerektiğini, nasıl bir yaklaşım içerisinde olmaları gerektiğini, İngilizcenin özelliklerinin neler olduğunu, kısacası yabancı dile dair tüm her şeyin öğrenilmesi için çaba gösteren İngilizce öğretmenleri bu sayede çok büyük bir emek vererek dil öğrenimini kolay hale getirmektedirler. Bu özel çerçeve, İngilizce öğretmenin göstermiş olduğu uğraşları ödüllendirmek ve kendi branşının ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anımsatmak için harika bir fırsat sunacaktır. İsme özel olarak tasarlanacağı için öğretmeninizin çok daha büyük bir mutluluk duyacağı çerçeve, saate sahip olduğu için öğretmeninizin çalışma masasında önemli bir yere sahip olacaktır.

Karakalem Tasarımlı Efektli Sihirli Bardak

öğretmenler günü hediyesi kadın

24 Kasım öğretmenler günü hediyesi olarak şaşırtıcı bir hediye seçmek istiyorsanız bu sihirli kupa öğretmeninizi çok şaşırtacaktır. Kullanılmadığı anlarda sıradan bir kupaya benzeyen sihirli kupa, sıcak bir sıvı içine koyulduğunda sihrini ortaya çıkarmaktadır. Seçmiş olduğunuz öğretmeninizin fotoğrafının kara kalem efekti ile üzerine basılan kupa, sıcak su ile teması ile birlikte düz renginden kurtulur ve asıl tasarımını ortaya çıkarır. Bu sayede öğretmeniniz için büyük bir sürpriz yapabilirsiniz. Hediyenizi verirken kupanın sihirli özelliğinden bahsetmez ve öğretmeninizin bu sihri kendisinin keşfetmesini beklerseniz, sonuç olarak ortaya harika bir hediye çıkacaktır. Tamamen sağlık koşulları için uygun olarak hazırlanmış olan kupa soğuk ve sıcak içeceklerin rahatlıkla tüketimi için uygundur. Özellikle öğretmenler ders yorgunluklarını gidermek için sıklıkla sıvı tükettikleri için bu sihirli kupa ile birlikte öğretmeninize son derece özel bir hediye verebileceksiniz.

İsim Yazılı Hediye French Pressli Çelik Termos

öğretmenler günü hediyeleri

Öğretmeniniz için özel ve günlük yaşamda da her zaman kullanabileceği bir hediye seçiminde bulunmak istiyorsanız bu özel termos, dayanıklı ve kullanışlı yapısı ile öğretmeninizin şimdiye kadar aldığı en ayrıcalıklı hediyelerden birisi olacak. Çay ve kahve yapımını her zaman en taze şekilde olanaklı hale getiren termos, yapısı itibariyle son derece kullanışlıdır. Özellikle öğretmenler rahatlamak için sıklıkla çay ve kahve tükettikleri için onların bu ihtiyaçlarını gidermek adına termos son derece özel bir kolaylık sunmaktadır. Paslanmaz çelikten yapıldığı için sağlık koşullarına tamamen uygun olan termos, özel kaymaz tabanı sayesinde de herhangi bir dökülme gibi durumların yaşanmasının önüne geçiyor. Sızdırmaz kapağı sayesinde ise her yere rahatlıkla taşınmaya olanaklı olan ürün, aynı zamanda farklı renk seçenekleri ve öğretmeninizin isminin üzerine lazer kazıma yöntemi ile yazılmasıyla da ayrıcalıklı bir hale dönüşüyor. Tüm bunlar ile birlikte taze çay ve kahve içmek isteyenlere hitap eden ürün şıklığı ve kullanışlılığı ile birlikte öğretmeninizi mutlu etmenin yolu olarak öne çıkıyor.

Yılın Öğretmeni Oskar Ödülü

öğretmenler günü hediyesi plaket

Öğretmenler günü hediye seçenekleri arasında öğretmeninizi başarılarından dolayı ödüllendirmek ve alabileceği en büyük ödül olan Oskar heykeli ile vermek istiyorsanız, öğretmeninizi çok mutlu edebilirsiniz. Tüm dünya tarafından sinema alanında alınabilecek en iyi ödül olan Oskar ödülü, bu özel hediye ile öğretmeniniz için de mümkün hale geliyor. Hediyesi ile birlikte öğretmeniniz kendisini çok değerli hissedeceği gibi aynı zamanda bu ayrıcalıklı hediyenin bir ömür boyu yanı başında durmasına da olanak tanıyacaktır. Alışılmışın dışında bir hediye seçerek öğretmenler gününü kutlamak istiyorsanız bu özel heykel öğretmeninizin çok hoşuna gidecek.

Öğretmenler Gününe Özel Kitap Ayracı

öğretmenler günü için hediye

Meslekleri gereği öğretmenler kitaplar ile en yakın olan kimselerdir çünkü kitaplardaki bilgileri önce kendileri için daha sonra da öğrencileri için öğrenmek zorundadırlar. Bu sayede öğrencilere her zaman yeni ve doğru bilgileri aktarabilecekleri gibi bir taraftan da onların ufuklarının genişlemesine yardımcı olurlar. Öğretmenlerin kitap sevgileri zamanla öğrencilerine de geçer ve böylece öğrencilerin yeni kitaplar ile tanışmaları, kendi fikir ve düşüncelerini yürütmeleri mümkün hale getirir. Bu yüzden kitap sever öğretmene tercih edeceğiniz bu özel kitap ayracı, öğretmeninizin günlük yaşamda en sık kullanacağı hediyeler arasında özel bir yere sahip olacaktır. Öğretmeninizin bu hediyesini her okuduğu kitapta kullanacak ve hediyenizin üzerinden yıllar geçse bile her zaman sizi anımsayacaktır.

Kişiye Özel Tasarımlı Led Lamba

öğretmenler günü hediye

Öğretmenler günü hediyesi erkek ya da kadın öğretmenleriniz için tercih edeceğiniz bu özel led lamba şıklığı ve kullanışlılığı bir araya getiriyor. Son derece estetik bir hediye olan lamba, öğretmeninizin çalışma masasında aydınlık sağladığı gibi aynı zamanda ismine özel olarak da yapıldığı için kendisini çok daha değerli hissetmesine olanak veriyor. USB kablosu ile çalıştığı için kullanımı da güvenli ve pratik olan bu lamba ile birlikte öğretmenler gününü incelikli ve zarif bir şekilde kutlayabilirsiniz. Öğretmeniniz kitap okurken ya da çalışma yaparken lambası büyük bir yarar sağlayacak ve kendisini daha iyi hissetmesine olanak tanıyacaktır. Aynı zamanda gece lambası olarak da kullanılmaya uygun olan yapısı ile birlikte öğretmeninizin böylesi bir hediye aldığı için kendisini şanslı sayacak ve yaşamında aldığı en ayrıcalıklı hediyelerden birisine sahip olacaktır.

Öğretmenimizi Çok Seviyoruz Temalı Minyatür Bahçe

öğretmene hediye

Gerek erkek öğretmene hediye gerekse de bayan öğretmene hediye seçiminizde çok hoşa gidecek ve yüzünde kocaman bir gülümseme yaratacak bir hediye arıyorsanız bu özel bahçe, öğretmenler gününü kutlamak için ayrıcalıklı bir hediye imkânı yaratıyor. Öğretmenler günü, her öğretmen için yılın en önemli günü olduğu için öğrencileri tarafından kendilerine verilecek hediyelerin de özel olması gerekir. Özenle hazırlanmış olan bu bahçe, öğretmeninizin şimdiye değin aldığı en güzel hediyelerden birisi olacağı gibi aynı zamanda özel yapısı sayesinde her zaman gözünün önünde tutmasına da olanak tanıyacaktır. Bahçenin içinde yer alan sukulent ise canlı olduğundan bahçe aynı zamanda doğal özellikler de taşıyacak ve öğretmeninizin her zaman üzerine tıpkı öğrencilerine olduğu gibi özel bir sevgi ve şefkat ile yaklaşmasına neden olacaktır. Ayrıca hediyenin üzerine eklenen özel kutlama mesajı da öğretmenler gününün anlamına özel olarak yazılacak olup böylece öğretmeninizin hediyesinden dolayı büyük bir mutluluk duymasına olanak verecektir.

TEILEN