Saatlerin Anlamı Neyi İfade Ediyor ? 2021 Çift Saatlerin Anlamları

Zamanı yakalamanızı sağlayan saatlerin bir başka fonksiyonu da ikili ilişkilere getirdiği yorumlar oluyor. Özellikle aşık çiftlerin bu anlamlara fazlasıyla önem verdiğini ve genellikle doğru çıkmasını baz alırsak, sizlerde hangi saat hangi anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? Oldukça eğlenceli bir durum olmasına rağmen, bunu sadece bir eğlence olarak görmeniz gerekli. Saatin gösterdiği iyi veya kötü anlamları farklı sorunlara sebep oluşturacak şekilde takıntı haline getirmemizde fayda var. Bu anlamda saatlerin anlamı hakkında bilgi almak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Çift Saatlerin Anlamı

Saatlerin anlamları uzunca ele alındığında genellikle sevgi üzerine yorulan manalarıyla öne çıkıyor. Eğer sevdiğiniz veya hoşlandığınız birileri varsa, belki de harekete geçmek için size bir işaret yollayan o anlara denk gelebiliyorsanız fazla da geciktirmeden üzerinize düşeni yapmalısınız. Tabi ki bazen saatlerin anlamları tersi durumlara da işaret ediyor olabilir, o anlarda yapmanız gereken kendinizi bu küçük mutluluk oyununa fazla kaptırmamak olmalı. Sadece eğlence amaçlı bunu yaptığınızı unutmamak, kendinizi fazladan heyecana veya üzüntüye de kaptırmamanız gerekiyor.

01:01 – Seni Seviyor

01 01 saat anlamı

Saatlerin anlamı gerçek mi yoksa sadece birbirine aşık çiftlerin bu umuda sarılması mı denilmeli çok net bir durum değil ancak, bu düşünceye anlık olarak da olsa inanmak kişilerin mutlu olmasını sağlıyor. Eğer saatinizde 01:01’i yakaladıysanız ne mutlu size, oda sizi seviyor demek. Aşk dolu bir yıl geçirmeniz için tüm motivasyonu sağlayabilen bu saat, siz farkında olmadan içinizin tatlı bir heyecanla dolmasına neden olacak.

02:02 – Senden Hoşlanıyor

02 02 saat anlamı

02:02’ye denk geldiyseniz bilin ki o âşık olduğunuz genç de sizden hoşlanmaya başlamış. Biraz daha baş döndürücü olmaya devam ederseniz size körkütük âşık olmaması için hiçbir neden yok. Hazır olun, mükemmel bir ilişkinin başlangıcına geldiniz. Belki de gerçek sevgiyi buldunuz ve ömrünüzün sonuna kadar ‘’evet’’ diyeceğiniz bir yolculuğa hazırlanıyorsunuz.

03:03 – Sana Âşık olmaya Başlıyor

03 03 saat anlamı

Birbirinden hoşlanan çiftlere, saatlerin anlamı 2021 yılında mükemmel sürprizler yapmaya devam ediyor. Bu zaman dilimine denk geldiyseniz oldukça şanslısınız çünkü, o âşık olduğunuz kişide size abayı yaktı yakacak. Birlikte geçireceğiniz eğlenceli zamanlar sayesinde size olan sevgisinin artmasını sağlayabilir, küçük sürprizlerle onu şaşırtmaya devam edebilirsiniz. Böyle devam ederse yakın zamanda ilişkiniz için daha güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

04:04 – Seni Çok Seviyor

04 04 saat anlamı

‘’Beni, benim onu sevdiğim kadar seviyor mu acaba? ’sorularına cevap verebilen çift saatlerin anlamı, pek çok kişiyi sevindirdiği kadar bazen üzülmenize de sebep olabilir. Ama merak etmeyin eğer bu saate denk geldiyseniz bilin ki o da sizi çok seviyor. Gereksiz korkulara kapılmaya hiç gerek yok. Elbette karşıdaki kişilere yaklaşımınızı bu tarz minik oyunlara bağlamak doğru bir olay değil fakat abartıya kaçmayıp sadece eğlence amacıyla yaparsanız, iki tarafta mutlu bir beraberlik yaşayacak. Aksi takdirde hem kendinizi hem de etrafınızdakileri üzebilirsiniz.

05:05 – Senden Nefret Ediyor

05 05 saat anlamı

Aman dikkat! Bu saate yakalanmamaya çalışın. Tabi ki bu işi eğlencesine yapıyorsunuz ama saatlerin anlamları maalesef her zaman yüz güldürmüyor. Özellikle de size dair duygularından emin olamadığınız özel kişiler varsa, işte bu zaman aralığı sizden nefret ettiğini söylüyor. Saatlerin anlamı gerçek mi bilinmez fakat ne kendinizi üzün ne de fazla abartarak olmayan şeylere inanın. Yani yıllarınızı paylaştığınız kişiye sırf bu anı yakaladınız diye nefret ettiğini düşünüp, hayatı zehretmeyin ya da size herhangi bir duygu beslemeyen kişiye karşı kötü duygularınızı harekete geçirecek hamleler yapmayın. İşin eğlencesinde olduğunuzu hep kendinize hatırlatmanız, gereksiz üzüntü yaşamanızı engelleyebilir.

06:06 – Herhangi Bir Teklif İçin Kötü Bir Gün

06 06 saat anlamı

Elbette bazen saatlerin anlamı ters çıkabiliyor fakat bu tarz totemlere inanan kişilerdenseniz dikkat etmeniz gereken saatlerden birisi de 06.06 oluyor. Özellikle de o an için birilerine bir şeyler teklif edecekseniz ters tepme olasılığının çok yüksek olduğu söyleniyor. O sebeple bu zaman dilimine denk geldiyseniz bir süreliğine de olsa o teklifi ertelemeniz de fayda var. Bu eğlenceli oyuna inanmayı seçen pek çok kişiye bir hatırlatma yapılması gerekirse, saatlerin anlamı 2021 ters giden olaylara önlem alma konusunda da kullanılabilir. Tabi ki durumu abartıya kaçırmamakta fayda var.

07:07 – Senden Çocuk Yapmak İstiyor

07 07 saat anlamı

Başlayan güne, sizi düşünerek gözlerini açtığı kesin, hatta ve hatta geleceğinizle ilgili çok büyük hayaller bile kurmaya başlamış olabilir. Nasıl düşünmesin ki, aklını başından almışsınız ve sizden çocuk yapmak isteyecek kadar büyük arzuları düşlüyor. Ne tutkulu bir aşk o 07.07’ye denk gelen, değil mi? İnanan inanmayan her kişiye bu zaman diliminin anlamı söylendiğinde aşırı mutluluk hissi verdiği de kesin. Bu anlamları çok abartmamak lazım ama siz yine de bebek ismi araştırmaya başlayabilirsiniz.

08:08 – Sana Kahvaltı Teklif Edecek

08 08 saat anlamı

Güne insanın sevdiği kişiyle başlamasının verdiği mutluluk tarif edilemeyecek kadar güzel bir durum. Birde saat 08.08’e denk geldiyseniz işte o an bilin ki o hoşlandığınız kişi sizi her an dışarıya davet edip, güne sizinle güzel bir kahvaltı eşliğinde başlamak istiyor olabilir. Kalkıp hazırlansanız iyi olacak el kulağında her an bir ‘’bip’’ sesiyle günün gidişatı değişebilir. ‘’Hala ses çıkmadı’’ diyorsanız da üzülmeyin belki de biraz çekinmiş olabilir, siz neden onu kahvaltıya davet etmiyorsunuz ki?

09:09 – Seni Üzecek Bir Söz Söyleyecek

09 09 saat anlamı

Maalesef saatlerin anlamları arasında can sıkıcı olanları da bulunuyor. İster istemez insanı aklına kötü şeyler gelmesine sebep olan zaman dilimlerinde elinizden geldiğince kaçınmak lazım. Elbette ki gerçeklik payı kanıtlanmış bir durum değil fakat psikolojik olarak enerjinizi etkilemesini istemiyorsanız mümkün olduğunca 09.09’a denk gelmemeye özen gösterin. Keza bu zaman dilimi diyor ki; her an kalbini kıracak sert bir çıkış yapabilir, seni üzecek sözler sarf edebilir. Bu tarz durumlar genelde kişilerin algılarına bağlı değişebilir. Yani her ne yaşanıyorsa yaşansın, hangi zaman aralığında olunur veya karşınızda hangi kişi olursa olsun, kişileri tek nedenlere bağlayarak yargılamamak lazım. Çok yönlü düşünüp hareket etmek gerekir. Unutmayın ki, sizi üzecek düşüncesiyle hareket ederseniz zaten sizi üzmesi için kendi elinizle sebep vermiş olacaksınız.

10:10 – Senden Ayrılmak İçin Fırsat Kolluyor

10 10 saat anlamı

Saatlerin anlamı gerçek mi bilinmez fakat bazı anlar gerçekten insanın sinirlerini bozabilecek şeylerden bahsediyor. Düşünsenize, eğer 10.10’a denk gelirseniz o âşık olduğunuz adam veya kadın sizden ayrılmak için fırsat bekliyor anlamına geliyor. Tabi ilişki çok iyi giderken sırf bu saate yakalandınız diye karşı tarafı da durduk yere zorlamaya gerek yok. Belki ufak ufak araştırma yapmaya başlayabilirsiniz veya o güne kadar size vermeye çalıştığı mesajlara daha dikkatli kulak asabilirsiniz ama dediğimiz gibi, bu işi eğlence amaçlı tuttuğunuz sürece kimseye zararı dokunmaz.

11:11 – Sana Sürpriz Bir Hediyesi Var

11 11 saat anlamı

Hediye almak veya hediye vermek insanları fazlasıyla mutlu eden bir olay. Bir de sadece özel güne has değilse ve sırf içten geldiği için yapılıyorsa ne ala. İşte 11.11 size güzel bir sürprizle gelecek hediyenin habercisi. Belki de saatlerin anlamları tersi durumlarında habercisi olabilir. İllaki size gelecek bir hediyeden bahsetmiyordur, ilk adımı sizin atıp güzel bir hediyeyle karşı tarafı şaşırtmanız gerekir. Veyahut da hediye anlayışınızı değiştirmeniz gerekebilir. Örneğin, sevdiğiniz birinin aniden evinize gelmesi de şahane bir sürprizken, durduk yere sarılıp öpmesi de bir sürpriz sayılır. Bazen karşınıza çıkan durumları farklı açılardan değerlendirmek gününüze daha hoş anlamlar katabilir.

12:12 – Seni Ailesine Anlatacak

12 12 saat anlamı

Çift saatlerin anlamı çoğu kişinin sadece psikolojik olarak kendini güne mutlu hazırlama veya o anda yaşanan zorluklara birkaç dakikalık mutluluk getirmesi sebebiyle oldukça sevilen bir oyun çeşidi sayılabilir. İnsanın sevdiğini o anlarda, akla daha pozitif sonuçlarla getiren saat 12.12, mutlu ve huzurlu bir yola gireceğinize işaret ediyor olabilir. Çünkü sizinle ciddi düşünen bu kişi ufak ufak ailesine sizden bahsetmeye başlayacak. Aileyle tanışma için bir yemeğe bile davet edilmeniz an meselesi, kim bilir belki de bu durum ilişkinizi bambaşka bir boyuta taşıyabilir. Ailesiyle sevdiği kişiyi paylaşma manasına gelen 12.12’yi denk getirenlerdenseniz, ne mutlu size.

13:13 – Seninle Konuşmaya Utanıyor

13 13 saat anlamı

Acaba onun üzerine fazla mı gidiyorsunuz? Ya da onun sizden hoşlanmadığını düşünerek boş yere günahını mı alıyorsunuz? Bu saat dilimine denk geldiyseniz bir öz eleştiri yapma zamanı diyelim çünkü sizden utanıyor olabileceğini hiç hesaba katmıyorsunuz. Belki de sizi görünce kelimeler ağzından çıkmıyor, ne yapacağını bilemiyor. Şunu da belirtmekte fayda var, saatlerin anlamı ters durumlara da işaret edebilir. Bazen hayatın size sunduğu işaretleri iyi gözlemlemeniz önceden önlem almanızda fazlasıyla etkili olur. Uzun süredir devam eden bir ilişki var ve karşı taraf sürekli kaçmaya çabalıyor, elinden geldiğince konuşmaktan kaçınıyorsa ve bir türlü ilişkiyi noktalamak istediğini söylemekten çekiniyorsa, bu saat anlamı o tarzda bir utanmaya da işaret ediyor olabilir. O sebeple saat anlamlarını yorumlarken, içinde bulunduğunuz ilişki şartlarına göre yorumlamanız daha doğru olur.

14:14 – Evlenme Teklifi Etmeyi Düşünüyor

14 14 saat anlamı

Kişilerin bakış açılarına göre, saatlerin anlamı 2021 uzun ve güzel bir yıl olacak anlamına gelebilir. Özellikle de her şeyin yolunda gittiği bir ilişki yaşıyorsanız hazır olun, saat 14.14 her an evlenme teklifiyle karşınıza çıkabilir anlamına geliyor. Sizi ve yaşadığınız ilişkiyi sürekli aklında döndüren bu yakışıklı bey her an diz çöküp, hayatlarınızı birleştirmeyi isteyebilir. Siz en iyisi bu an için şimdiden hazırlayın kendinizi, neticede diliniz tutulup öylece kalakalırsanız yanlış anlaşılmalar olabilir.

15:15 – Seninle Kaçmak İstiyor

15 15 saat anlamı

Saatlerin anlamı 2021 yılı için değerlendirilirken, hayatınızın içerisinde yaşanan olağan sorun, stres ve baskıları da düşünmeniz de fayda var. Yorucu bir dönemden geçiyorsanız bilin ki bu zaman aralığı size, kısa bir mola verilmesi gerektiğinin göstergesi olabilir. Sevdiğiniz kişi şu anlarda sizle baş başa kalıp kafa dinlemek istiyor olabilir. Her adımı karşıdan beklememek bazen en doğrusu olabilir. O sebeple sizin en iyi yapabileceğiniz şey, müsait bir zamanınıza kısa sürelide olsa da bir tatil ayarlamanız veya ona bunu teklif etmeniz.

16:16 – Seni Arkadaşlarına Anlatıyor

16 16 saat anlamı

Saatlerin anlamı gün içinde size mutlu olmanız için mesajlar veriyor olabilir. Eğer yeni bir ilişkiye başladıysanız veya henüz ismi konulmayan bir ilişki yaşanıyorsa; bilin ki bu zaman dilimini yakaladığınız anlarda o sizi en yakınlarına anlatmaya başlamış bile. Onlarla paylaşımlar yapıyorsa bu saatin anlamı, 2021 uzun ve mutlu günlerin kapısını aralayacak demektir, mutluluğa hazır olmanızda fayda var.

17:17 – Seninle Aynı Hayalleri Kuruyor

17 17 saat anlamı

Birbirini seven iki insanın aynı anda, aynı hayalleri düşlemesi kadar doğal bir durum yok. Ne şanslısınız ki 17.17’yi yakalayan çiftler derin bir nefes alabilir. İkinizde aynı şeylere kavuşmayı bekliyorsunuz. Aranızdaki bağın bu kadar güçlü olması iki taraf içinde son derece güzel bir şey. Hissettiklerinizi söylemekten hiçbir an çekinmeyen insanlardan olmanız gerekir. Hemen diğer yarınızı arayıp, sesini duyarak güne devam etmemeniz için hiçbir mâni yok.

18:18 – Seni Herkesten Daha Çok Seviyor

18 18 saat anlamı

Sizi hayatındaki her insandan daha çok seviyor olması oldukça doğal, değil mi? Karşılıklı saygınız, sevginiz o kadar güzel bir seviyedeki sizden başka birilerini hayal ediyor olma ihtimali bile yok. ‘’İçiniz rahat olsun o size, sizde ona aşıksınız’’ mesajı veren 18.18’i kaçırmayın.

19:19 – Elini Tutup Dudaklarından Öpmek İstiyor

19 19 saat anlamı

Nasılda aklını başından almışsanız, bir dakika bile ayrı kalmaya dayanamıyor. Her an öpüp koklamak istiyor çünkü aşkı gizlemek imkânsız bir olay. İşte 19.19’u yakalayan kişilere yürek hoplatacak bir ipucu; her an sizi öpebilir. ‘’Kapat gözlerini, aşka bırak kendini’’ zamanı diye tanımlamakta yanlış olmaz bu anları, gerçekleşir mi gerçekleşmez mi tam bir muamma fakat hayali bile sizi fazlasıyla heyecanlandırabilir.

20:20 – Şu Anda Başkasıyla Yan Yana

20 20 saat anlamı

20.20 zamanını açıklamadan önce hemen şunu belirtelim ki, bazen saatlerin anlamı 2021 ters olayların yaşanmasına sebebiyet veren bir yıl olacak anlamına gelebiliyor. Bu sebeple herhangi bir zaman diliminin anlamını tek manaya yormak yanlış olabilir. Şu anda başka biriyle olduğu manasına gelen 20.20’yi farklı açılardan da değerlendirmek gerekir. Hemen kötü anlamlar çıkarmadan önce bir yoklama çekmeniz de fayda var. Sonuçta her yan yana olduğu kişiyle farklı anlamda bir ilişki içerisinde olmayabilir ve siz gereksiz yere ilişkinizi yıpratacak adımlar atmış olabilirsiniz.

21:21 – Seninle İlgili Gelecek Hayalleri Kuruyor

21 21 saat anlamı

Herhalde saatlerin anlamları içerisinde en çok mutluluk verebilen zaman 21.21 denebilir. Ne anlama geldiğini detaylı bir şekilde ele alacak olursak, sizle alakalı geleceği dair planları olduğu, pek çok hayali sizle beraber düşlediği görülüyor. Birbirine körkütük âşık olanların bu anda mutlu olmaması imkânsız bir durum. Sevinç çığlıkları attıracak kadar değerli olan bu zamanı iyi değerlendirmek sizin elinizde. İster bir telefonla ulaşın isterseniz koşup sıkıca sarılın. Hayatın insanlara sunduğu en güzel şey, karşılıklı sevgi hissi ve siz bunun en kıymetlisini şu anda yaşıyorsunuz.

22:22 – Sana Kahve Ismarlayacak

22 22 saat anlamı

Günün yorgunluğunu baş başa içilen bir kahve ile atmayı sevmeyen yokken, bir de 22.22’ye denk geldiyseniz hazır olun birazdan kahve için kolları sıvayacak birileri var. Sizle yan yana olmak isteyen bir sevdiğiniz veya arkadaşınızın aniden haberleşmek istemesine bu anlarda şaşmamanız gerekir. Neticede 40 yıl hatırı olan bir içeceği ister sevdiğinizle ister dostlarınızla beraber yudumlamak kadar huzur verici başka bir aktivite yok.

23:23 – Senin İçin Hayatının İlki Ve Teki Olduğunu Düşünüyor

23 23 saat anlamı

Saatlerin anlamları olduğuna inanmayanlar veya bu eğlenceli durumu çocuksu bulanların bile bir anlıkta olsa içinde kıpırtılar uyandırabilecek 23.23, karşınızdaki kişinin sizin için düşünebileceği en masum hisleri ifade ediyor. İlk defa böylesine yoğun duygulara kapıldığını hisseden sevdiğiniz, sizle ilgili güzel adımları atmaktan korkmayacak. Sizi bu denli seven birini hemen arayıp sesini duymaya hazırsanız, ona en tatlı halinizle sevginizi dile getirmekten asla çekinmeyin.

00:00 – Seni Şu Anda Rüyasında Görüyor

00 00 saat anlamı

Saatlerin anlamları uzunca ele alındığında, kişilerin ilişkileri üzerinde kendilerine o zaman diliminde mutluluk sağlayabilen ve oldukça eğlenceli sonuçları olan bir zaman yakalama oyunu olarak algılamak yanlış olmaz. Yorucu bir günü geride bırakmaya saniyeler kala bu zamanı yakalayanlar bilmeli ki işte o an sevdiğiniz sizi rüyasında bile düşünebiliyor. Belki de sabahına tatlı bir ‘’Günaydın’’ mesajı atmanızın zamanı gelmiştir ki oda sizin onu sabah-akşam düşündüğünüzü bilsin.

TEILEN