Sevgiliye En Güzel Doğum Günü Mesajları – İyi Ki Doğdun Sevgilim!

sevgiliye doğum günü mesajları

Biricik sevgilinizin doğum günü… Uzaktasınız ya da o an yanında olamıyorsunuz. Bu durumda yapmanız gereken tek şey bir mesajla doğum gününü kutlayarak günün önemini unutmadığınızı ona göstermek olmalıdır. Sevgiliye doğum günü mesajı göndererek sizin için ne kadar önemli olduğunu ona hatırlatabilir, onun sizin için değerini ifade edebilirsiniz. Eğer hediye almışsanız aldığınız hediyeyi daha romantik kılmak için, hediye almamışsanız sevgilinizin gönlünü almak için sevgiliye doğum günü mesajlarını kullanmanız gerekecektir. Mesajlarla duygularınızı daha rahat ifade edebilir, sizin için en güzel insan olan sevgilinize özel olduğunu hissettirebilirsiniz. Ayrıca bu doğum gününde, eğer sık sık romantizm sözleri kullanmıyorsanız, onun için daha özel olan bir mesaj göndererek doğum gününü daha anlamlı kılabilirsiniz.

Sevgilinize göndereceğiniz doğum günü mesajının uzunluğu önemli değildir. Önemli olan, mesajın samimiyetinizi ve duygunuzu yansıtmasıdır. Doğum günü mesajları sevgiliye iletilecekse, mesajların özel ve anlamlı olması gerekir. Ayrıca sadece ikinizin bildiği bir konuya atıfta bulunarak, sadece ikinizin gittiği bir yeri kastederek de mesajınızı özelleştirebilirsiniz. Bu özelleştirme, sadece sevgiliye uzun doğum günü mesajları için geçerli değildir. Doğum gününde, sevgililer gününde ya da başka özel bir günde sevgilinize göndereceğiniz mesajın kişiselleştirilmiş olması önem taşımaktadır. İster whatsap kullanın, ister normal mesajdan gönderin, ister mektup yazın. Mesajınızın kanalı bu konuda önemsizdir. Mesajınızı sevgilinize gönderdiğinizde sevgilinizin yaşayacağı mutluluğu düşünerek mesajlarda özenli davranın.

Sevgiliye En Güzel Doğum Günü Mesajları

Sevgiliniz için doğum günü mesajı gönderecekseniz, tam doğum gününü beklemeniz daha uygun olacaktır. Doğum günü tarihinde, gece saat tam 00.00’da gönderilecek bir mesaj, sevgilinizi çok mutlu edecektir. Sevgiliye uzun doğum günü mesajı daha önceden yazılıp tam saatinde gönderilirse,  sevgili bu ani jest karşısında şaşıracak ve mutlu olacaktır. özellikle tam 00.00’da gelecek upuzun bir doğum günü mesajı ile şaşırtacağınız sevgilinize, gün içinde hediyesini de vererek günü taçlandırabilirsiniz. Sevgiliniz için en güzel doğum günü mesajlarını sizler için hazırladık!

 • Güneşim, yolumun ışığı, sevgilim… Seni gördüğümden beri benim her günümde bayram havası var. Her anım kır düğünü. Direklerimde hep bayraklar asılı, fenerlerim hep gökte sevgilim. Bir dilek tutuyorum senin için şimdi yıldızlara bakarak. Her yeni yaşında daha da benim olmanı diliyorum. Benim olmana sebep, doğum günün kutlu olsun. Nice doğum günlerin beraber olsun.

sevgiliye doğum günü mesajı

 • Seninle gidilecek yollarımız var sevgilim. Seninle görülecek günlerimiz, dünyaya edilecek laflarımız var. Şimdi bir mumu üflerken dudaklarını büzmeni, gözlerini kısmanı hayal ediyorum. Bu bile yetiyor içimde bir şefkat dalgasının yükselip çıkmasına. Doğum günün kutlu olsun her şeyim.

sevgiliye doğum günü mesajı

 • Sen her bir pastayı kestiğinde yanında olacağım. Doğum günlerinde kestiğin bu pastaları düğün pastası takip edecek. Her üflediğin mumda yanında olacağım. Şimdi üflediğin mumu, evimizin elektriği kesildiğinde üfleyeceklerin sürdürecek. Her anında yanında olacağım. Bu ömür boyu böyle devam edecek. Mutlu yıllar her şeyim.

sevgiliye doğum günü mesajı

 • Her anında yanında olmanın mucizesini yaşarken, şimdi her dakika adını duymanın güzelliğini yaşıyorum. Yeni yaşın da, eskisi gibi benimle geçecek. Bu yıl her dileğin gerçekleşsin sevgilim. Seni seviyorum.

sevgiliye doğum günü mesajı

 • Seninle geçen zamanın kıymetini bilmek isterim. Seninle geçen yaşların yaşlanmaktan sayılmadığını bilmek… Seninle uyanılan sabahlar, güneşin sıcaklığını hissetmek… Seninle kutlanan doğum günleri yılları götürmez ömrümden. Benimle kutladığın doğum günlerin de şifa olsun sana. Doğum günün kutlu olsun bal.

sevgiliye doğum günü mesajı

 • Ellerimden kopup sana doğru uzanan kalbimi gör. Bu gün doğum gününde beni dile. Benimle bir ömür yaşamayı dilek diye tut kalbinde. Çünkü seninle bir ömür, benim için daima duadır. Dualarının ve dileklerinin kabul olacağı bir yaş olsun sevgilim.

sevgiliye doğum günü mesajı

 • Kalbimin diğer yarısı, ömrümün sahibi…Mutlu yıllar sevgilim. Kirpiklerine kar tanesi konacak mevsimdeyiz yine. Kirpiklerinde kar taneleri ile doğmuşsun sen de. Öyle narin, öyle kırılgan. Mutlu yıllar kış çocuğu. Doğum günün kutlu olsun.

sevgiliye doğum günü mesajı

 • Sana uzanan kalbimde yanan muma da üfle. Dileğini oradan da tut. Belki dileğin kabul olmaz ama, üzülmemen için yanında olacak gücüm olur. Doğum günün kutlu olsun ömrüm. Kalbin de hep benim olsun.

sevgiliye doğum günü mesajı

 • Bu yıl doğum gününde edeceğin duaların, tuttuğun dileklerin hepsinin kabul olmasını diliyorum. Kanatlarını açmak istediğin an açabileceğin, koşmak istediğin an koşabileceğin ve aşık olduğun an beni görebileceğin bir yaşın olsun. Doğum günün kutlu olsun.

sevgiliye doğum günü mesajı

 • İçimde dolup taşan, gözlerimden, ellerimden, dudaklarımdan sana uzanan aşkı gör. Bu doğum gününde ellerim ellerinde geçirdiğimiz zamanı analım. Mutlu yıllar sevgilim.

sevgiliye doğum günü mesajı

 • Karlı havalarda battaniye altında içilen salep tadı bırakıyorsun dudaklarımda. Öyle huzur, öyle mutluluk, öyle sıcaklık… Her anımda nefes oluyor, her derdimde derman veriyorsun. Sen benim anlarımsın. Doğum günün kutlu olsun nefesim.

sevgiliye doğum günü mesajları

 • Bu gece senin için bir dilek tutuyorum. Senin için bir mum üflüyor, ne dilersen gerçek olmasını diliyorum. Bu gece adınla uyuyorum. Nefes olan sesine bu gece hasret kalıyorum. Bu gece gökte bir yıldız görüyorum. Doğum gününü yıldızlara bakarak kutluyorum. Mesafelerin kalmayacağı bir yıl olsun sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

sevgiliye doğum günü mesajları

 • Ellerimi ellerinden ayırmayacağım, gözlerimden gözlerini çekmeyeceğin bir yaşın olsun. Yeni yaşında daha çok sev beni. Ben, bu yaşın boyunca yanından ayrılmayayım. Sen neşem ol, ben huzur bulayım. Doğum günün benimle geçireceğin günlere kapı olsun sevgilim. Seni çok seviyorum.

sevgiliye doğum günü mesajları

 • Adını anarak uyandığım sabahlar, hep yüzünü görerek bitsin. Ömrüm, yolunda tükensin. Sen benim her yeni yaşımda bana nefes ol, ben senin her yeni yılında mutluluk habercin… daha çok benim olduğun bir yaş diliyorum. Seni çok seviyorum sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

sevgiliye doğum günü mesajları

 • Yeni yaşın, sana daha çok aşk getirsin sevgilim. Daha çok sev beni, daha çok özle, daha çok iste. Daha çok ayrılma yanımdan ve daha çok düşün beni. Yeni yaşında bana daha çok hasret olsun içinde. Daha çok her şeyin olayım, daha çok her şeyim ol. Doğum günün kutlu olsun can.

sevgiliye doğum günü mesajları

 • En güzel anlarımı seninle yaşadım. Ben bu hayatta tüm mumlarımı seninle üfledim. O pastaya kaç mum konarsa konsun, yine seninle üflemek isterim. Hayatımın neşesi, en güzel doğum günlerin benimle olanlar olsun. Yanımda kal ki ömrüm huzur bulsun. Seni çok seviyorum.

doğum günü mesajları sevgiliye

 • Canımın tatlı yeri, doğum günün kutlu olsun. Nice doğum günleri bizim olsun. Birlikte geçireceğimiz zamanda, her anımız bayram havasında olsun. Yüzünden gülümsemenin eksilmeyeceği nice günlere, yaşamlara… Seni seviyorum.

doğum günü mesajları sevgiliye

Eski Sevgili İçin Doğum Günü Sözleri

Belki hala seviyorsunuz, belki nefret ediyorsunuz. Belki doğum gününü ona yazmak için bir neden olarak kullanacak kadar özlediniz. Belki sevmiyor, ama doğum gününü kutlamak için kısa bir konuşma yapmak istiyorsunuz. Her ne sebeple olursa olsun, eski sevgiliye doğum günü mesajı göndererek bir konuşma başlatabilirsiniz. Eski sevgiliye gönderilen doğum günü mesajı anlamlı ve duygularınızı kesin olarak ifade eden bir dille yazılmış olmalıdır. Eğer sadece arkadaş olarak görüyorsanız, bunun çizgisini çok iyi ayarlamanız gerekecektir. Bunun yanında eski sevgilinizin size dönmesini istiyorsanız da, mesajınıza bunu yansıtmayı denemelisiniz. Aksi halde mesajınızda vermek istediğiniz amaca ulaşamayacaksınız. Geri dönmek mi istiyorsunuz, yoksa sadece medeni bir şekilde doğum günü mü kutlayacaksınız? Amacınız her ne olursa olsun, eski sevgiliye doğum günü mesajları uzun anlamlı olmak zorundadır. En güzel doğum günü mesajları, eski sevgililer için bir araya geliyor!

 • Şimdi sen kim bilir nerelerde yıldızlara bakarak dilek tutuyorsun. Kim bilir nerelerde, kimlerle geçireceksin doğum gününü. Bense burada tek başına, senin yeni yaşının mumlarını üflüyorum. Bu yüzden sana doğum gününde umut ve mutluluk diliyorum. Mutlu yıllar, sen hak ediyorsun.

doğum günü mesajları sevgiliye

 • Uzakta olduğun her dakika içi acısa da gel diyemem. Her an yanımda olmanı istesem de yanına gelemem. O yüzden böyle uzaktan diliyorum sana dileklerimi. Yeni yaşında çok güzel haberler al. Bu yıl gözyaşın sadece mutluluktan aksın. Doğum günün kutlu olsun.

doğum günü mesajları sevgiliye

 • Adınla uyandığım her sabaha, şimdi yalnız kalarak ihanet ediyorum. Seni öptüğüm her ana gözyaşlarımla hasret kalıyorum. Şimdi doğum günün… Bu gece ayrı kaldığımız her gün için gözyaşı dökeceğim. Mutlu yıllar eski sevgilim.

doğum günü mesajları sevgiliye

 • Her şey için çok geç olsa da, doğum gününün tüm güzelliğinde yanında olmak isterdim. Sadece üflediğin mumların yüzüne yansıyan ışığını görmek için buna değerdi. Mutlu yıllar çocukluğum.

sevgiliye doğum günü mesajları uzun

 • Sen mumları üfleyeceksin. Mumların ışığında kirpiklerin aydınlanacak. Yaklaşınca mumlara, dudakların ısınacak belki. Üflediğinde sönen mumların dumanı burnuna dolacak, genzini yakacak. Tüm bunlar olurken ben yanında olmayacağım. Doğum gününü kilometrelerce uzakta kutluyorum. Mutlu yıllar.

sevgiliye doğum günü mesajları uzun

 • Mutlu yıllar. Doğum gününü unutmadım. Yüzünü de, gözlerini de, kalbini de… O kalbin yine bana ait olmasını dilerdim. Ancak bu dileğim, senin mumları üflerken tutacağın dileğin önüne geçmesin. Yeni yaşında her şey gönlünce olsun. Doğum günün kutlu olsun.

sevgiliye doğum günü mesajları uzun

 • Bir daha birlikte yiyemeyeceğimiz pastalara, gidemeyeceğimiz yerlere, kutlayamayacağımız günlere… Hala seninle konuşmak istediğim neşelerim var. Seninle gülmek istediğim hüzünlerim… Şimdi uzakta, başka yıldızlara bakıyorsun, olsun. Doğum günün kutlu olsun.

sevgiliye doğum günü mesajları uzun

 • Yarım kalan her sevgi, kalpte bir yaraya denk gelir. Sen benim kalbimdeki en büyük yarasın. En büyük yarım kalmışlığım ve en güzel anılarım. Şimdi doğum gününde yanında olamamanın üzüntüsü içindeyim. Umarım bu yaşın bizi tekrar bir araya getirir. Doğum günün kutlu olsun.

sevgiliye doğum günü mesajları uzun

 • Her ne kadar ayrılmış olsak da sen, tanıdığım en güzel kalptin. Bu yüzden yeni yaşında üzülmemeni, kırılmamanı dilerim. Umarım yeni yaşın sana umut ve neşe getirir. Doğum günün kutlu olsun.

sevgiliye doğum günü mesajı uzun

 • Uzun zaman oldu seni görmeyeli. Ama doğum gününü asla unutmam. İster sevgili ister eski sevgili… Ne olursa olsun sen benim hep bir şeyim olacaksın. Bu yüzden sana ait bir şeyi asla unutmam. Bugün doğum günün. Mutlu yıllar.

sevgiliye doğum günü mesajı uzun

 • Ayrılmış da olsak benim için değerlisin. İyi bir insansın ve her şeyin iyisini hak ediyorsun. Bu yüzden, doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın sana her zaman güzellik getirsin. Mutlu yıllar.

sevgiliye doğum günü mesajı uzun

 • Kalbimin kalbine denk gelen kısmındaki ince acının nedeni, sana olan hasretimdir. Şimdi uzakta, o mumları yalnız üfleyeceksin. O pastayı başkası ile yiyecek, gözlerini başkalarına dikeceksin. Şimdi uzakta, benden uzakta, sevmediğin bir hayatın kucağındasın. Yanımda kalmanı isterdim. Doğum günün kutlu olsun.

sevgiliye doğum günü mesajı uzun

TEILEN