Sevgiliye Romantik 50 Günaydın Mesajı, Sevgiliye Günaydın Mesajları

sevgiliye günaydın mesajları

Sabahları güzel bir mesajla uyanmak günün harika geçmesi için gerekenlerden biri.  Sevgiliye günaydın mesajı, sabah ilk kalktığımda aklıma ilk gelen sensin demek, seni seviyorum demek, sabahlarımı senle paylaşmak istiyorum demek aslında. Sabah uyandığınızda sevgiliye uzun günaydın mesajı yazarak ona ne kadar değer verdiğinizi belirtebilirsiniz. Böylelikle hem sevdiğiniz insandan sabah uyanır uyanmaz haber alma fırsatınız yaranacak, hem de onu ilgi ve şefkatinizle mutlu etmiş olacaksınız.

 • Günaydın kalbimin aşk bahçesi, hayatımın anlamı. Bu sabah da seni çok severek uyandım.

sevgiliye günaydın mesajı

 • Seni severek uyanmak dünyanın en güzel şarkılarını duymak, en güzel resimlerini görmek ve en güzel müziğinde dans etmek gibi sanki.

sevgiliye günaydın mesajı

 • Her sabah uyanmam ve hayatı doya doya yaşamam için artık öyle büyük bir nedenim var ki. Seni severek uyanmak hayatın bana verdiği en büyük hediye.

sevgiliye günaydın mesajı

 • Deniz kabuğunun huzur veren sesi gibi senin sesinden günaydın duymak. İçimi ısıtan bir şeyler fısıldıyor dudakların her sabah.

sevgiliye günaydın mesajı

 • Güzeller güzeli sevgilim, hayatımda olduğun için o kadar şanslı, o kadar mutluyum ki, sanki yeniden doğmuş gibiyim.

sevgiliye günaydın mesajı

İnsanlar sosyal canlılar ve her ne kadar yalnızlığımızı kimseyle paylaşmak istemesek de hayatımıza birini aldıktan sonra yalnız yaşamanın ne kadar zor olduğunu hissediyoruz. Birisine bağlanmak, birisi ile planlar yapmak, sevmek ve sevilmek, hayatını paylaşmak çok büyük adımlar olarak görülse de insanı aslında hayata bağlayan en büyük duygular. Hayatta her şey sevgiden doğuyor. En güzel şiirler, en dramatik romanlar, en harika besteler hepsi yaratılışlarını büyük aşklara borçlu. İnsanlar severken daha yüce duygulara açıyorlar kendilerini böylelikle dokundukları her şey birer mucizeye dönüşüyor. Bu yüzden çok süslü kelimeler kullanmasanız bile sevgiliye çok uzun günaydın mesajı aşkın diliyle anlatıldığında en romantik cümlelere dönüşüyor.

 • Artık uzaktan değil de gözlerinin içine bakarak günaydın hayatımın anlamı diyeceğim günler istiyorum.

sevgiliye günaydın mesajları

 • Bir çocuğun ilk tebessümü kadar masum ve derinden seviyorum seni. Günaydın yüzümü güldüren adam.

sevgiliye günaydın mesajları

 • Ellerin avuçlarımdayken huzurun ne demek olduğunu hissediyorum ben. Huzurum benim günaydın sana.

sevgiliye günaydın mesajları

 • Sesini duymak için güneşin doğmasını, sabahın açılmasını sabırsızlıkla bekledim. Güneş nasıl dünyayı aydınlatıyorsa sen de benim hayatımı öyle aydınlatıyorsun.

sevgiliye günaydın mesajları

 • Seni sevdikten sonra dünyanın bütün renklerini görmeye başladım sanki. Senden önce hayatım siyah beyaz bir film şeridinden farksızdı. Hayatımı renklendiren kadın günün aydın olsun.

sevgiliye günaydın mesajları

Bir çiçeğin oluşması zaman ve emek gerektiren bir şey. Hiçbir bahçe bir gecede yemyeşil olmadı, hiçbir ağaç bir gecede meyve vermedi. Hepsinin yetişmesi için emek, zaman ve tabi ki de sevgi gerekiyor. Bütün  bahçıvanlar bu gün ektiği elma ağacından yarın sepet sepet elma toplamayacağını biliyor ve buna rağmen bu gün olmasa bile bir gün en güzel elmaları toplamak için her gün ağacı suluyor. İkili ilişkiler ve sevgi de öyle bir şey. Hiçbir aşk emek vermeden, zaman ayırmadan ve en önemlisi sabır göstermeden büyüyüp, olgunlaşamaz. Nasıl ki bir bahçıvan ağaçların diplerini işliyorsa, iki insanın da bir biri ile olan ilişkisini öyle incelikle işlemesi gerekiyor. Sevgiliye günaydın mesajları işte bir ilişkiye verilecek emeklerden en önemlisi. Sevgiliye günaydın mesajı sadece kelimeler yığınından oluşmuyor. İçinde aşkı anlatıyor, sevgiyi barındırıyor, gösterilen özeni aksettiriyor. Sevgiliye günaydın mesajları seni seviyorum demenin en güzel yoludur.

Sevmek ve sevilmek kadar insanı bu hayata bağlayan ikinci bir güç daha olamaz. Sevince her sabah uyanmak için bir nedenimiz daha doğuyor. Artık sıradan görünen her şey daha farklı, renkler daha canlı, hayat daha güzel geliyor insana. İşte bunlar hep aşkla birlikte gelen mucizeler. Sevmek insanlara kocaman bir kalpleri olduğunu hatırlatır, hayatta kendilerinden başka bir insanı daha önemsemenin ne kadar huzur verdiğini öğretir. İşte aşk bunlara kadir yüce bir duygu.  Eğer bu hayatınız boyunca bir kere de olsa yolunuz aşkla kesişmişse siz bu dünyanın en şanslı insanlarından birisiniz. Zira bu duyguyu tatmayan, ya da tek taraflı yaşayarak karşılık göremeyen o kadar çok insan var ki. Hele bir de karşılıklı seviyorsanız hayat o zaman bir başka güzel oluyor. Demek ki en şanslı kesimin bir parçasısınız.

 • Geceleri dualarımda sabahları şükürlerimdesin. Seni çok seviyorum birtanem.

günaydın mesajları sevgiliye

 • Ben senden sonra yaşamanın, hayatın ne kadar güzel bir şey olduğunu anladım. Yeniden doğmuş gibi, yeniden yaşama şansı tanınmış gibi umut dolu, sevinç doluyum. Günaydın hayatımın rengi.

günaydın mesajları sevgiliye

 • Günaydın gözlerinin güzelliği ile hayatımı renklendiren sevgilim.

günaydın mesajları sevgiliye

 • Bir kardelenin karlar altından doğması gibiydi hayatıma gelmen. Hayatımı ısıttın varlığınla. Günaydın sevgilim.

günaydın mesajları sevgiliye

 • Sen yanımdayken bile seni özlüyorsam geceden sabaha sesini duymayı nasıl bekliyorum bilemezsin. Günaydın birtanem.

günaydın mesajları sevgiliye

Her insanın ilişkide aradığı farklı olgular var. Kimisi için sevgiliye en uzun günaydın mesajı anlamlı gelse de, kimisine sevgiliye günaydın mesajı resimli olursa daha değerli hissettirir. Kimisi fazla romantizmden mutlu oluyorken, kimisi birkaç içten birkaç söz ile bütün gönlüyle âşık olabilir. Aşkı özel kılan da bu zaten.  Aşkın güzellik, maddiyat, zekâ standartları yok. Aşkı sığdırabileceğiniz kalıplar yok. Olabildiğine özgür, olabildiğine deli dolu ve cesaretli bir duygu. İnsanı daha önce asla cesaret edemeyeceği şeyler için cesaretlendirir. İçinizde hiç keşfetmediğiniz ikinci bir sizi ortaya çıkarır. Aşk insanı adeta yeni baştan yaratıyor aslında. İnsan âşık olunca sadece karşı tarafa sevmiyor, kalbi büyüyor adeta ve dünyayı, doğayı, insanları ve güzel olan her şeyi sevebilecek kadar genişliyor. Kalbinizin kapılarını aşka açarak daha önce hissetmediğiniz kadar mutluluğu bir arada yaşayacaksınız.

 • Sessizliğin bile bana en güzel şarkılar gibi huzur veriyor. Sussan bile gözlerin aşkını anlatmaya yetiyor. Günaydın sevgilim.

sevgiliye uzun günaydın mesajı

 • Hayatıma öyle bir girdin ki, senden öncesi yokmuş gibi, sanki senden sonrası diye bir kavram olmayacakmış gibi yaşıyorum. Sadece senleyken ben mevcutmuşum gibi yaşıyorum.

sevgiliye uzun günaydın mesajı

 • Tek bir dilek hakkım olsaydı eğer, hayatımın geri kalanını senin yanında huzur içinde geçirmeyi dilerdim. Günaydın hayatım.

sevgiliye uzun günaydın mesajı

 • Sana kalbimin en derinlerinden kopan en güzel aşk parçalarını yolluyorum bu günaydın mesajıyla. Günaydın güzel sevgilim.

sevgiliye uzun günaydın mesajı

 • Günün hayırlı, huzur dolu ve mutlu geçsin biricik aşkım. Dünyanın bütün güzelliklerine layıksın sen.

sevgiliye uzun günaydın mesajı

Hayat yaşlanınca geriye dönüp baktığımızda biriktirmiş olduğumuz güzel anıların toplamı değil mi zaten. Yaşanmışlıklar, zorlu mücadeleler, yorgunluklar her ne kadar hayatın bir parçası olsa da insan güzel günleri hatırlayarak ayakta durmaya çalışıyor. Zor anlarımızda bile güzel geçirdiğimiz vakitlerimizi hatırlayarak teselli olmaya çalış mıyormuyuz? İnsan kaç yaşına gelirse gelsin, tek bir duygu onu gençliğine tekrar götürebilecek güçte ve onun adı aşk. Kaç yaşınız olursa olsun, ilk aşkınız gözlerinizin önüne gelince yeni baştan gençleşir kalbiniz, bir anlık o âşık olduğunuz yaşınıza dönersiniz. İşte aşkın insana yaptıklarının en güzel örneği. Bütün duygular yaşlanır bizimle beraber, olgunlaşır belki de eskir ama aşk her zaman ilk günkü tazeliğini korur. Sevgiliye günaydın mesajı resimli ve sesli bir şekilde gönderildiğinde ise bu duyguyu ölümsüzleştirmek için ilk adımı atmış olacaksınız.  Sabah uyandığında sizin fotoğrafınızı gördüğünde günaydın mesajları sevgiliye daha değerli olacak. İçeriğinde sadece kalbinizden geçen hoş sözler değil aynı zamanda sizin suretinizi de barındırdığı için anılarınıza birini daha eklemiş olacaksınız. Kendinizi hayal edin. Gözünün açar açmaz rüyanızda gördüğünüz insandan güzel aşk dolu, sevgisini doya doya ifade ettiği bir iyi sabahlar mesajı sizi ne kadar da çok mutlu eder. Bütün gününüzün pozitif geçmesi için gereken harika bir sebep değil mi? Sevgiliye günaydın mesajı uzun ve yorucu bir güne başlarken motivasyon kazanmanız için en büyük desteğiniz olacak.

 • Yılların bile eskitemeyeceği bir aşk besliyorum kalbimde sana. Günaydın sonsuz aşkım.

sevgiliye günaydın mesajı anlamlı

 • Günaydın gecemi aydınlatan ayım, ufuktaki yıldızım, yaşam kaynağım.

sevgiliye günaydın mesajı anlamlı

 • Bir insan ne kadar çok sevilebilirse o kadar büyük bir aşkla seviyorum seni. Sonsuz sevgimin kaynağı, günaydın.

sevgiliye günaydın mesajı anlamlı

 • Her saniye, her dakika aklımdasın, kalbimin en derinliklerinde hissediyorum aşkını. Gönlü güzel sevdiğim, günaydın.

sevgiliye günaydın mesajı anlamlı

 • Senden önce hayatım bir kış mevsimiydi sanki. Hayatımda çiçekler açtıran baharım, günaydın.

sevgiliye günaydın mesajı anlamlı

Günaydın mesajları sevgiliye olan özleminizi anlatmanız için güne başlarken yapmanız gereken ilk şey. Bu şekilde hem sevginizi paylaştığınız için daha mutu olacaksınız, hem de sevdiğiniz insan sizden gelen mesajlarla sevildiğini hissedecek. Sevgiliye günaydın mesajı whatsapp, normal mesaj, facebook ya da her hangi başka bir sosyal medya hesabından gönderilmiş olabilir. Hiç fark eder mi? Önemli olan nerden ya da nasıl gönderdiğiniz değil zaten, önemli olan içinde neler barındırdığı. Gerçekten sevgilinizin yüzünü güldürmek için yazmış olmanız, ya da uzun bir geceden sonra onu özlemiş olmanız. Yüzyıllar önce insanlar bu fırsatlar mahsurlardı. Sevdiklerini insana günaydın mesajı değil, günlük bile bir merhaba diyemezken, şimdi sevdiğiniz birkaç saniyelik mesaj kadar size yakın. Aranızdaki kilometreler ne kadar fazla olursa olsun, dünyanın neresinde olursanız olun, sevgiliye uzun günaydın mesajı atmanız artık zor değil. Haftalarla, aylarla mektubunuzun ulaşmasını beklemenize gerek yok, yolda mektubunuzun başına bir şeyler gelecek ve hiç ulaşmayacak korkunuz yok. Belki de teknoloji sevenleri kavuşturmak adına atılan en büyük adım. Bu yüzden sabah kalktığınızda bunca zorluklara rağmen yine de sevdiklerinden bir satır bile olsa haber almak için sayfalarca mektuplar yazan, aylarca bekleyen insanları gözünüzde canlandırın ve hiç zaman kaybetmeden yazacağınız sevgiliye en uzun günaydın mesajı  anlamlı ve duygusal bir aşk itirafına dönüşsün.

Aşk içimizdeki farklı bizi ortaya çıkarıyor. Belki yıllardır harika şiirler yazabilirdiniz fakat hep kaçındınız. Sevdiğiniz insan ilham periniz olabilir ve hep sakladığınız şairlik yeteneğinizin ortaya çıkmasına yardımcı oluyor. Ya da çok güzel resimler yapabiliyorsunuzdur ama hep kalemi elinize alıp başlamaya cesaret edememişsiniz. İşte âşık olunca kendinizi keşfedecek yeni bir kapı açılıyor önünüzde. Aslında o kapı hep oradaydı sadece anahtarı âşık olduktan sonra buluyorsunuz. Ve bir deli cesaretiyle kendinizi içeriye atıyorsunuz. Aşk bu değil mi zaten? Sizi içinizden değiştirir, korkularınızdan arındırır, cesaretinizi baştan yaratır ve bir anda başka ve daha büyük bir insana dönüşürsünüz. Bir zamanlar kaçarak saklandığınız korkularınız artık sadece küçük bir gölge olarak kalır hayatınızda. Yani aşk sadece iyi ve keşfetmediğiniz yanlarınızı ortaya dökmenize yardım etmez, aynı zamanda sizi korkularınıza karşı savaşmak için güçlendirir. Ve âşık olmak sadece karşı taraf için değil, kendiniz içinde mücadele vermenize yardım eder. Bu yüzden aşk iki kişinin yaşadığı fakat her iki tarafında geliştiği, büyüdüğü bir süreç.

 • Bir çiçeğin suya, güneşe olan ihtiyacı gibi benim senin sevgine olan ihtiyacım. Her günüm senle açılsa belki bir nebze sana olan susuzluğum diner. Günaydın hayatımın güneşi.

günaydın sevgilim

 • Yeni günün aşk dolu, sevgi dolu, huzurlu ve mutluluk dolu olsun sevgilim.

 • Bir gülüşün bile bütün günümün mutlu geçmesi için yeterli güzel sevgilim.

günaydın sevgilim

 • Hayatıma gelişin ile dalga dalga büyüyor içimdeki mutluluk. Seni çok seviyorum sevgilim.

günaydın sevgilim

 • Bir insanın kalbine ne büyük sevdalar sığarmış sen öğrettin bana. Kalbimin sahibi, günaydın.

günaydın sevgilim

Bazı insanlar romantik akşam yemeklerinde, bazıları pahalı hediyelerle, kimisi emek vererek hazırladıkları sürprizlerle sevindirmeye çalışır sevdiği insanı. Farklı insanlar farklı davranışları, jestleri romantik bulur ve karşı tarafın aşkını bu değerlere göre ölçer. Sevgiliye çok uzun günaydın mesajı ise hepsini mutlu edecek güce sahip. Sevdiğiniz kadının veya erkeğin sabah yüzündeki ilk gülümsemenin sebebi olmak istiyorsanız telefonunuzu elinize alın ve onu ne kadar sevdiğinizi anlatın. Sevgiliye uzun günaydın mesajı whatsapp üzerinden bile gönderilmiş olsa karşı tarafın sabah uyandığında aklına gelen insanın ilk siz olduğunuzu anlatıyor. Önemli olan sevdiğiniz insana ayırdığınız zaman, onu düşünerek yazdığınız yazılar ve göndermiş olduğunuz saat. Zaten sevgiliye günaydın mesajı uzun olmasa da olur. En önemlisi uyandıktan sonra ilk beş dakika içinde sevdiğiniz insana yollamış olmanız. Şair ya da yazar değilseniz süslü kelimeler bulmayabilirsiniz. Karşı tarafın da sizden beklediği süslü, kafiyeli şiirler değil zaten. Tek beklenti içinizden gelenleri samimi bir dille, sevginizi ve aşkınızı katarak anlatmanız. Sadece “günaydın sevgilim” bile derseniz sevgiliye günaydın mesajı anlamlı ve değerli gelecek. Yeter ki, sizin onu sevdiğinizi, düşündüğünüzü hissettirin.

Aşkı ifade eden bir diğer en güzel kelime sadakat. Aşkın, ikili ilişkilerin temel taşı bile diyebiliriz. Bir ev düşünün çok yüksek ve içinde her şey var. Bütün malzemeleri tam yapıldı, duvarları sağlam, içine en güzel mobilyaları dizdiniz ama bir noktayı gözden kaçırmışsınız- temelini. Temeline gerektiği kadar çimento dökmemişsiniz, malzemesi eksik. Bu ev ne kadar dışardan harika görünse de en her an yerle bir olma tehlikesi ile karşı karşıya. Sadakat da o zeminden çalınan malzeme gibi. Ne kadar harika bir ilişki inşa ederseniz edin, eğer sadık değilseniz sevginize o zaman mutlaka eninde sonunda çatırtı sesleri duyacaksınız. Ve belki de en beklemediğiniz bir anda yıllarca kurmuş olduklarınız yerle bir olacak. Sevginize, ilişkinize, duygularınıza, beraber yaptığınız şeylere sadakat duygusu beslemek çok ağır ve büyük bir sorumluluk olsa da, üzerinde yıllarca yaşayacağınız bir ev inşa ediyormuşsunuz gibi düşünün.  Sevgiliye günaydın mesajı anlamlı birkaç satır şiir içerirse inşa etmiş olduğunuz evin duvarlarını süslemiş olursunuz. Ya da ansızın yapmış olduğunuz küçük bir sürpriz hediye sevdiğiniz insanın kalbini bir anda ısıtacak güçte. Sabahları yatağının başucuna bıraktığınız bir demek papatya, evinize baharı getirir.

Sevgiliye en uzun günaydın mesajı anlamlı kelimelerle süslendiğinde “seni sadece sevmiyorum aynı zamanda sana olan sevgime emek veriyorum” demek oluyor. Çünkü anlamlı kelimeler yazmak, onları süslü cümleler şeklinde göndermek sabah olsa bile, uykudan ilk uyandığımda ilişkimiz, senin için çaba harcıyorum demek. Her ne kadar basit bir adım olarak görünse de aslında sabah düşüncelerinizi toplamanız, onları güzel cümleler halinde yazıya geçirmeniz hiç de kolay bir adım değil. Bu yüzden sabah güneşin ilk ışınları daha gökyüzünde belirirken sevgilinizin yüzünü güldürmek istiyorsanız, günaydın mesajında aşkınızı uzun uzun anlatın.

 

 

 

TEILEN