Sevgiliye Güzel Sözler – Sevgiliye Romantik En Güzel Sözler

0
sevgiliye güzel sözler

Aşk yeryüzündeki en kutsal en özel duygulardan biridir. Yaşamak herkese her an kısmet olmayan bu yüce duygu, kalbe girince en romantik haller bir anda sarar insanın etrafını. Her baktığınız yerde onu görürsünüz, telefonunuz her çaldığında “Acaba o mu arıyor” diye eliniz ayağınıza karışılır. Buluşma vakti yaklaştıkça kalp atışlarınız da hızlanmaya başlar, elleriniz terler, yüreğiniz bedeninizden çıkıp sizden önce sevgiliye koşar adım gidecek gibi hissedersiniz. Kırmaktan en çok korktuğunuz, mutlu etmek için varınızı yoğunuzu ortaya koyduğunuz insandır sevgili. Onu mutlu etmek için birbirinden özel sürprizler yapmak için canla başla uğraşırken bir yandan da ona aşkınızı en içten, en duygusal sözlerle ifade etmek için çırpınır durursunuz. Hal böyleyken, aşk bacayı çoktan sarmışken bir de bakmışsınız ki internette “Sevgiliye söylenecek en güzel sözler neler” diye araştırmaya başlamışsınız bile… Sevgiliye özel sözler 2018 listemizi tam da bu sorunuzu yanıtlamak, aşkınızın coşkusunu sevgiliye güzel sözler ile anlatmanıza yardımcı olabilmek için derledik. Yazımızda sevgiliye güzel sözler kısa ve öz olarak da sevgiliye güzel sözler anlamlı olarak da bulabilirsiniz.

sevgiliye hediye

“Hiç bitmesin, zaman tam da ona sarılmışken dursun, ayrılık vakti hiç gelmesin” dediğinizi duyar gibiyiz… Zira sevgiliyi özleyendir, özlenendir. Birlikteyken en çok sevdiğin ve mutlu olduğun, ayrıldığın zaman ise en çok acı veren varlıktır. Beraber olmaktan maksimum zevk aldığınız sevgiliye güzel sözler ile duygularınızı ifade etmekten asla kaçınmayın.

Sevgiliye güzel sözler anlamlı olmalıdır; birlikteliğinizin, yaşanmışlıklarınızın keyifli ve duygusal bir özeti gibi yazılmalıdır. Sevgiliye güzel sözler kısa ve öz de olsa içeriğinde bolca romantizmi barındırmalıdır. Her kadın ya da her erkek kendisi için yazılan güzel sözlerden hoşlanır. Karşınızda çok özel ve kendisini özel hissettirmek istediğiniz biri varsa sevgiliye söylenebilecek en güzel sözler ile bu duygu selini yaşatmayı başarmanız mümkün. Aşk kokan sevgiliye güzel sözler kısa ve öz anlamlı olarak yazımızda!

Sevgiliye Güzel Sözler

 • Hayatımızın en güzel şiirini yazıyoruz seninle, aşkla, mutlulukla. Ne mutlu bana ki sen çıktı karşıma. Özlediğimsin…

sevgiliye güzel sözler

 • Kendimi ararken seni buluyorum. Bu hayatta her yol sana çıkıyor sevdiğim, yolum sensin, yönüm sen…

sevgiliye güzel sözler

 • İster yar ol, ister yara. Bil ki seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim.

sevgiliye güzel sözler

 • En güzel gözlerin sahibi; her sarılışta hem öpüşte mutlu olmasını dilediğim en yüce varlığım… Kalbimi sana emanet etsem kendi yüreğinmişcesine korur musun?

sevgiliye güzel sözler

 • Başımı göğsüne her yasladığımda zaman dursun istiyorum. Dursun ki sıcaklığın hiç geçmesin tenimden… Sonsuz ol aşkım, sonsuz olalım…

sevgiliye güzel sözler

 • Güneşimsin, yıldızlarım, gökyüzüm… Gerçekten sevdiğim, ömrümü verebileceğim… Hayatta başka birine ihtiyacım yok ama sensiz, gülüşün ve gözlerin olmadan asla…

sevgiliye güzel sözler

 • Kavga da etsek, tartışsak da, üzülüp kırılsak da sen benim her şeyimsin. Bir damla gözyaşın için sana dünyadaki tüm çiçekleri vermek isterdim… Belki hayatını çiçek bahçesine çeviremem ama aşkım sonsuza dek senin…

sevgiliye güzel sözler

 • Cenneti gözlerinde, teninin kokusunda, bana her dokunuşunda hissettirdiğin için teşekkür ederim sevgilim.

sevgiliye güzel sözler

 • Gamzesinde kaybolduğum… Dilerim, gülüşün ömür boyu dünyamı aydınlatmaya devam etsin. Seni seviyorum.

sevgiliye güzel sözler

 • Ailem, sevgi frekanslarımın uyum muhiti! Seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim.

sevgiliye güzel sözler

Sevgili; hayatınıza ansızın giren hoş bir sürprizdir. Çalışırken, alışveriş yaparken, yürürken, kısacası yaşarken aklınıza her düştüğü anda insanın yüzünde bir gülümseme aksettiren insandır. En güzel gözlerin sahibi; her sarılışta hem öpüşte mutlu olmasını dilediğiniz varlıktır. Her şeyinin uyumlu olduğunu düşündüğün, benliğinin yarısını paylaştığın, bazen kavgalı da olsan deli gibi sevmekten vazgeçmediğin kişidir. Aşk duygusunu en derinden hissettiren bu şahane insanla her an konuşmak istersiniz. Ona özenle seçilmiş, en güzel sözlerle hitap etmek en severek yapmaya başladığınız iştir, görevdir. İşte bu noktada, sevgiliye söylenecek en güzel sözler devreye gider. “Ben utangaç biriyim, erkek sevgiliye güzel sözler söylerken çekiniyorum” diyebilirsiniz. Ancak unutmayın her insan güzel sözleri duymayı hak eder. Erkek sevgiliye güzel sözler söylemek sizden hiçbir şey eksiltmeyeceği gibi, ilişkinize heyecan katacaktır. Romantik bir karaktere sahipseniz sevgiliye güzel sözler uzun olarak da yazılabilir. Kendisi için uzun uzun kaleme alınmış aşk dolu sözlere kim karşı durabilir ki…

sevgiliye anlamlı güzel sözler

Yeni bir birlikteliğe başladıysanız birlikte olduğunuz kişiye çok aşık olsanız da dikkatli ve temkinli olmanızda fayda var. Sürekli ve uzun uzun yazacağınız aşk dolu mesajlarınız, karşınızdaki insanı mutlu edebileceği gibi tedirgin de edebilir. Bazı insanlar özgür ruhludur ve birlikteliğin daha en başındayken yollanacak derin mesajlar bu tür insanlarda özgürlüklerinin ellerinden alınacağı korkusuna yol açabilir. Bu nedenle taze birlikteliklerde sevgiliye güzel sözler kısa ve öz anlamlı olarak da tercih edilebilir. Tabii burada önemli olan karşınızdaki insanın tarzını, birliktelik algısını iyice analiz edebilmek; yazdıklarınızın onu mutlu edeceğine yürekten inanmak. Şayet karşınızdaki insan romantik bir kişiliğe sahipse beklentisi daha farklı da olabilir; “Sevgiliye güzel sözler kısa yazılır mı hiç” diye hayal kırıklığına da uğrayabilir.  İlişkinizin boyutu ile ilgili gerçekçi bir durum analizinin ardından aşkınızı sevgiliye güzel sözler uzun anlamlı olarak ifade edebilirsiniz. İşinizi kolaylaştırmak için, yazımızı sizin tercihlerinize göre, hem sevgiliye güzel sözler kısa olarak hem de sevgiliye güzel sözler uzun anlamlı olarak derlediğimizi hatırlatırız… İşte sevgiliye güzel sözler 2018 listemizden sevdiğinizin aklını başından alacak sözler:

Sevgiliye En Güzel Sözler

 • Her gün, seni sevmek ve sevilmek için yeni bir gün! Beni sebepsiz yere güldüren, her dokunuşunda içimi titreten senden asla vazgeçmeyeceğim.

sevgiliye güzel sözler uzun

 • Aşkın gözü kördür derler, ama seni gördüğüm anda benim gözlerimi açtı, artık dünya benim için bambaşka bir yer. Gerçek aşkın ne olduğunu senin sayende öğrendim. Teşekkür ederim sevgilim!

sevgiliye güzel sözler uzun

 • Kalbimin anahtarı ellerinde, içindeki tüm sırları yalnızca sen biliyorsun. Canım sevgilim, bir tanem bu anahtarı ömür boyu senin saklamanı dilerim!

sevgiliye güzel sözler uzun

 • Aşkından deliriyorum sanırım. Bir an olsun seni düşlemekten kendimi alamıyorum, seni düşündüğüm her an yanaklarım kızarıyor, ellerim terliyor, kendi kendime gülümsüyorum. Bu deli halimi görecekler diye korkuyorum. İçimdeki bu heyecan asla bitmesin, içimdeki sen asla kaybolma dilerim.

sevgiliye güzel sözler uzun

 • Sensiz her yer karanlık, ışığım sensin, gözlerim sen. Seni tüm kalbimle seviyorum ve bana yaşattığın tarifsiz ve kusursuz aşk için teşekkür ederim bir tanem.

sevgiliye güzel sözler uzun

 • “Aşk nedir, nerededir” diye sorsalar pek çok insanın tarifinde zorlanır belki. Halbuki bu soruyu bana sorsalar, cevabım senden ibarettir. “Aşk benim her şeyim, o her yerde” derim… Bana gönderdiğin mesajlarda, bana söylediğin tüm sözlerde ve bana baktığın zaman gözlerinde… Aşk, kalbimde ve düşüncelerimde. Aşkımız sonsuz olsun sevgilim!

sevgiliye en güzel sözler

 • Yıldızımsın, güneşimsin! Gece gökyüzüne baktığımda binlerce yıldızda gözlerini görüyorum, çünkü onlar da yıldızlar gibi ışıldıyorlar. Güneşi her gördüğümde seni hatırlıyorum, çünkü sadece günümü değil, hayatımı aydınlatıyorsun sevgilim.

sevgiliye en güzel sözler

 • Kalbimin neşesi, sebepsiz yere gülmemin nedenisin. Adını duymamla başlar kalbimdeki kelebeğin kanat çırpmaları. İçimde saklısın, kalbimin tam orta yerinde. Hiçbir yere bırakmam bilesin.

sevgiliye en güzel sözler

 • Aşkının müptelasıyım, kokunun ve gözlerinin de… Beni öyle sev ki zayıf yüreğim, zamanın ağır yükünü taşıyacak kadar güç bulsun.

sevgiliye en güzel sözler

 • Gülüşünde gördüğüm, dokunduğumda hissettiğim, her kelimende duyduğum aşk! Esirin oldum, sakın ola azat etme beni sevgilim!

sevgiliye en güzel sözler

Sevdiğinize sevdiğinizi belli edin, sakın ola başkalarına fırsat vermeyin! Edebiyattan sanata, tıptan kimyaya dünya üzerinde her alanda her yönüyle konu edilen aşk, belki de kainattaki en naif duygudur. Ancak her zaman herkesin yüzünü güldürmeyebiliyor. En mutlu aşklar ayrılıkla bitebiliyor. Sonrasında aşk acısı insanın içini yakıp kavuruyor. Uykusuz geceler, ağlama krizleri de kaçınılmaz bir hal alıyor. Bu nedenle bazen çok da geç olmadan atağa geçebilmeli insan. Utanmadan, sıkılmadan “Ben hala seni seviyorum” diyebilmeli, eski sevgiliye güzel sözler ile kalbinden yakalamalı gideni…

Sizin de kalbinizde ayrılık acısı var ise, “Son bir mesaj da olsa şansımı denemeliyim” diyorsanız, elinizden gelen en iyisini yapmalısınız. Sizin de bildiğiniz gibi son pişmanlık asla fayda vermez.  Bunun için yapabileceğiniz en romantik ataklardan biri, eski sevgiliye güzel sözler resimli olarak yollamak olacaktır. Ona ait olan, ancak mutlaka sizin çektiğiniz bir fotoğrafı çerçeveletebilir, fotoğrafın üzerine yazacağınız son şans mesajınız ile eski sevgilinizin gönlünün kapılarını yeniden arayabilirsiniz. Unutmayın, sevgiliye güzel sözler resimli olarak yollandığında sevdiğiniz kadın ya da erkek geçmişte hoş bir yolculuğa çıkacaktır.  “Bu son şansım, heba edemem. Mesajımı kısa yazamam. Sevgiliye güzel sözler uzun uzun yazılmalı” diyorsanız, biraz geçmişi kurcalamakta fayda var: Öncelikle aşk dolu mutlu günlerinizi bir bir not alın; ardından biraz esprili biraz da duygusal bir dille kaleme alın. Mektup olarak hazırlayacağınız mesajınızı, yazımızda bulunan sevgiliye güzel sözler 2018 listemizdeki sözlerle süslemeyi ihmal etmeyin. Onu yeniden kazanmak istiyorsanız “Eski sevgiliye güzel sözler yazılır mı hiç” demeyin; şansınızı mutlaka deneyin. Bol şans ve tarifsiz mutluluklar diliyoruz!

 

 • Bir daha buluşabilir miyiz? Bir daha aynı aşkı yaşayabilecek miyiz? Evet, ikimizin de fikrinde cevabı olmayan sorular dolaşıyor. Bana sil onları diyorsun, anı yaşamamı istiyorsun… İşte tam şu anda… Bilmiyorsun ki o ana hapsolmuşuz ikimiz de…

sevgiliye güzel sözler 2018

 • Ruhumun diğer yarısını sende buldum. Mutluluğumda, efkarımda, her sözümün içinde sen varsın. Sakın gitme ruhum, beni sensiz bırakma.

sevgiliye güzel sözler 2018

 • Nefesimsin, her solukta seni hissediyorum en derinlerimde. Sen gidersen bu beden savrulur, yok olur, hayatta kalamaz. İşte bu yüzden sana bu kadar çok ihtiyacım var!

sevgiliye güzel sözler 2018

 • Zaman, hayat seninle bir çağlayan gibi akıyor. Sensizken bir gün bile geçiremiyorum, görebiliyor musun? Benden gitme sevgilim, seni çok seviyorum.

sevgiliye güzel sözler 2018

 • Yanımda da olsan uzaklarda da olsan her anım seninle. Kalbimdesin, fikrimdesin, baktığım her yerdesin. Kokun gitmiyor burnumdan, gözlerinde kaybolmuşum çıkışım yok.

sevgiliye güzel sözler 2018

 • Seni kaybedemem sevgilim. Seni kaybedersem yaşama sevincimi, hayallerimi, dünyamı kaybederim. Bana yaşattığın bu şahane aşk için teşekkür ederim.

sevgiliye güzel sözler kısa

 • Şu an tam yanımdasın! Aslında kim bilir nerede ve kiminlesin, ama bir parçanla da hala benimlesin. Bilmem, belki farkında bile değilsin ya da sen de ben gibi hissediyorsun.

sevgiliye güzel sözler kısa

 • Kendim olarak sana geldim; öylece kabul ettin beni, kalbine, hayatına, her yanına. Bırakıp gitmemi isteme benden. Sensiz ben, ben olamam artık.

sevgiliye güzel sözler kısa

 • Yalın sevginin romanını yazdık seninle. Hayatın kalbime açtığı her yarayı zaman değil, sadece senin sevgin sarar. Sevginden mahrum bırakma sevgilim.

sevgiliye güzel sözler kısa

 • Beni sevmiyor musun? Önemli değil aşkım, ben yine de ikimiz için de sevmeye devam edebilirim. Ama gönül ister ki sen de beni sev, sen de sadece benim için yaşa bu hayatı…

sevgiliye güzel sözler kısa

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here