Sevgiliye Özür Mesajları – Sevgiliye Duygusal 50 Özür Mesajı

sevgiliye özür mesajları

Sevgiliye Özür Mesajları

Hayatımızın hemen hemen her köşesinde istemediğimiz, kontrolümüzden çıkan ve sonucunda bizi pişman eden olaylarla karşılaşmamız mümkün. Sinirle ağızdan çıkan cümleler, aslında söylenmek istemeyen kelimeler ve farkında olmadan yapılan hareketler sonrasında derin izler bırakabiliyor. Bu özellikle birbirini seven iki insanın arasında gerçekleştiğinde işler daha da karmaşık bir hal alıyor. Sevginin bulunduğu yerde bunlar olur mu diye sorarsanız eğer, hayat kimi zaman insanlara zorlu süreçler sunabiliyor. Bunları da bu süreçlerin içerisine dahil etmek mümkün. Sevgiliye özür mesajları sunmak, ondan af dilemek yaşanan tatsız olaylar sonrasında yapılması gereken ilk şey. Küçük bir hediye, tatlı bir söz ve sevgiliye özür mesajı ortamın biraz da olsa yumuşamasını sağlıyor.

sevgiliye barışma garantili hediyeler

Belki yapılmaması gereken bir şey yaptınız belki de küçük bir hareketiniz çok yanlış anlaşıldı. Yanlış anlaşılmanın sonucu ise istenmeyen sonuçlara neden oldu. Bunlar oldukça normal olaylar. Hatta birçok kişinin başına mutlaka gelen olaylar olarak da adlandırabiliriz. Sevgiliye özür mesajları uzun uzun bu yanlış anlaşılmayı açıklayabilir. Aslında durumun onun düşündüğü gibi olmadığını, yine de ondan özür dilediğinizi anlatabilirsiniz. Bilinçli yapılmayan hataların mutlaka bir açıklaması bulunur. Sevgiliye özür mesajı çekerken sizde buna açıklık getirebilirsiniz. Sevgiliye özür mesajı duygusal yönünüzü göstermeniz içinde oldukça iyi bir fırsat. Belki de yüzüne söylemeye cesaret edemediğiniz şeyler sevgiliye özür mesajları sayesinde söyleyebilir, onun mutluluktan gözyaşlarına boğulmasını sağlayabilirsiniz.

Bir insanı kırdıktan sonra yapılacak her adım büyük önem taşıyor. Zaten bir kez kırılan kalbi tekrar onarmak hayli zorken bir de bu aşamada yanlış bir hareket yapmak işleri daha da zorlaştırabilir. Bu yüzden sevgiliden özür dileme ciddiye alınması gereken bir iştir. Özür dilerken yapılan bir yanlış belki de sevdiğiniz insanı kaybetmenize neden olabilir. Aşk sözleri bu özür dileme sürecinde en yakın dostunuz oluyor. Onu ne kadar sevdiğinizi, ne kadar çok pişman olduğunuzu bu sözler ile ifade etmeniz mümkün. Sevgiliye özür mesajları uzun uzadıya ona olan aşkınızı içermeli.

 • Seni kırdığım için her gün bana işkence, her nefes bana haram. Beni affet sevgilim.

sevgiliye özür mesajı

 • Seni istemeden kırdığımı biliyor ve sana olan sevgimi her hareketimde hissediyorsun. Yaşananları unutturmama izin ver.

sevgiliye özür mesajı

 • Sevgilim, hayatta en son istediğim şey sensizlik. Hatalarımın cezasını sensizlik olarak verme bana.

sevgiliye özür mesajı

 • Seninle başlayan bu hayatta tek gayem sensin. Yaptıklarım için beni affet.

sevgiliye özür mesajı

 • Sana olan aşkım kimi zaman aklımı başımdan alıp saçmalamama neden oluyor. Seni çok sevmemden bunların hepsi, beni affet.

sevgiliye özür mesajı

 • Bizim her tartışmamız aslında bir sınav. Bu sınavdan kalmayalım sevgilim.

sevgiliye özür mesajı

 • Eğer her tartışmadan daha güçlü bir şekilde çıkarsak asıl biz oluruz. Pes etmek bize yakışmaz sevgilim, bunu unutma.

sevgiliye özür mesajı

 • Seninle kavga etmek bile güzel desem inanır mısın? Tek tahammül edemediğim senden uzak kalmak sevgilim, beni affet.

sevgiliye özür mesajı

 • Bir daha seni üzersem sensizlik denilen o cehenneme at beni. Bırak cezamı öyle çekeyim sevgilim.

sevgiliye özür mesajı

 • Gözlerinde bana olan kırgınlıkla karşılaşmak bana ömrümün en büyük cezası oldu. Affet beni sevgilim, bırak kırdığım yerden sarayım seni.

sevgiliye özür mesajı

Bazen iki insanın birbirini çok sevmesi yetmeyebiliyor. Söylenen sözler kalplerde bir çalak açarken aslında söylenmek istenenler onlar değil, bunu her iki tarafta biliyor. Biliyor bilmesine ancak kelimelere dökülen o sözler kimi zaman çok kırıcı olabiliyor. Sevgiliden özür dileme mesajları bu anları biraz olsa telafi ediyor. Ancak bunların acısı öyle kolay kolay geçmiyor. Size kırgınlıkla bakan o bir çift göz sayesinde sevgiliye özür mesajı duygusal bir hal alıyor. Eğer bu hali almazsa o mesajlar kalpte oluşan çatlakları da onarmak bir o kadar zor oluyor. Çünkü incinen insan nasıl duyguları ile incindiyse sevgiliye özür sözleri ile de düzelebilir. Bunu sizin dudaklarınızdan dökülen sözler belirliyor. Tanıdığınız, her huyunu bildiğiniz o insanın kalbini kırdığınız noktada işte bu yakınlık devreye giriyor. Siz sevgilinizi ne kadar iyi tanırsanız sevgiliden özür dileme sözleri o kadar etkili oluyor.

Kıran taraf olmak zor. Telafi edilmesi gereken o kalp her gözünüzü kapattığınızda karşınıza geliyor. Onun kalbini geri kazanmak, onunla tekrar eskisi gibi olmak için sevgiliye özür hediyesi bakılıyor, hoşuna gidecek seçenekler göz önüne alınıyor. Sevgiliden özür dileme aşamaları hayli zor. Ancak bu noktada kırılan taraf olmaktan beraberinde birçok zorluğu getiriyor. Söylenenlerden ya da yapılanlardan sonra kişinin kendine gelmesi öyle kolay olmuyor. Kıra kişi belki de sevgiliye özür hediyesi alıp vicdanını rahatlatmaya çalışıyor ancak ya kırılanın hissettikleri kolay kolay geçecek türden değilse? İşte o zaman işler özellikle kırılan taraf için çok daha zor.

Kadınlar ve erkekler bu konuda farlı yönlerle ve farklı düşüncelerle ayrılıyor. Genellikle kadınlar sevgililerinin kırılacağı noktalar konusunda daha hassas. Bu nedenle sevgiliden özür dileme mesajı genellikle erkekler tarafından geliyor. Kadınların kırıcı hareketleri olduğunda ise kendilerini affettirme çabalarında daha çok detay bulmak mümkün. Erkek sevgiliye hediye almak onlar için büyük bir mesele olup çıkıyor. Kırılan bir kalbi onarmayı kadınlar çok iyi biliyor. Belki de içgüdüsel bir davranış kadınlarda olan. Bunu anlamak o kadar da kolay değil.

Erkekler ise sevgililerini çok daha çabuk kırabiliyor kimi zaman. Çünkü onların önem vermediği detaylar bir kadın için çok daha önemli olabiliyor. Sevgiliden özür dileme sözleri bu detayları taşırsa eğer amacına çok daha kolay ulaşıyor. Çünkü kadınlar kendilerini önemli hissetmek için detaylara bir hayli fazla önem verir. Bu yüzden sevgiliden özür dileme mesajınız sevdiğiniz insanın ne kadar ruhunu okşar, ne kadar onun değer verdiği detaylara yansır ve ne kadar onu anladığınızı gösterirse sevgiliniz o kadar çok mutlu olur.

 • Seni ne kadar çok sevdiğimi bir bilsen. Sana kalbimi bir gösterebilsem keşke. O zaman yaptıklarımın yüzünden beni affeder, kendini benden mahrum bırakmazdın. Beni affet sevgilim.

sevgiliye özür mesajları

 • Gülen yüzünde her gün yeni bir çiçek açmasını sağlamak isterken yaptığım hata yüzünde üzülmen beni kahrediyor sevgilim. Ne olur beni affet.

sevgiliye özür mesajları

 • Senden af dilemek bile güzel sevgilim. Şimdilerde elimde bir telefon, aklımda soru işaretleri sadece senin beni aramanı bekliyorum. Affettim dediğin an dünyalar benim olacak.

sevgiliye özür mesajları

 • Sana söylediğim her seni seviyorum kelimesinin kalbimin en derinlerinden geldiğini bilmeni isterim.

sevgiliye özür mesajları

 • Unutma, senin bana küs kaldığın her an benim ömrümden çalınıyor.

sevgiliye özür mesajları

 • Aşkımın büyüklüğü kimi zaman seni korumama yetmiyor. Seni üzmek hayatta en son isteyeceğim şey ama kendi ellerimle bunu yapmış olmak beni kahrediyor. Tekrarı olmayacak sevgilim, söz veriyorum.

sevgiliye özür mesajları

 • Şuan seni mutlu edebilmek için dünyaları yerinden oynatabilirim. Tek istediğim beni affetmen, fazlası değil.

sevgiliye özür mesajları

 • Bana kapıyı arala. Küçük de olsa bir giriş yolu göster. Kapatma kendini bu kadar ki kendimi affettirebileyim sevgilim.

sevgiliye özür mesajları

 • Seni kırdığım andan beri ne aldığım nefes ne de yemediğim yemeğin bir anlamı var. Benim için hayatın anlamı sensin.

sevgiliye özür mesajları

 • Her insan hata yapar. Bunu sen benden daha iyi bilirsin sevgilim. Yaptığım bu hatada tek sığındığım şey senin anlayışın. Beni affet.

sevgiliye özür mesajları

Sevgiliden özür dileme yolları tamamen sizin tercihlerinize kalmış. Dilerseniz ona koca bir sürpriz yapabilir, ayaklarını yerden kesebilirsiniz. Yaşadığı heyecan ile sevgilinizin sizi affetme ihtimali hayli yüksek. Uzun zamandır yapmak istediği, almak istediği ya da gitmek istediği yerleri kendinizi affettirme seçeneklerinin arasına ekleyebilirsiniz. Hem onu düşündüğünüzü, onu çok iyi tanıdığınız bu şekilde belli edebilirsiniz. Birde sevgiliye özür dileme mesajları eklerseniz sürprizinize hem yaptıklarınızla hem de söylediklerinizle kendini affettirebilirsiniz. Yeter ki yaptığınız hata affedilmeyecek büyüklükte olmasın. Sevgilinizin kendinizi affettirmek için yaptıklarınıza olan tepkisini ise tahmin etmek zor. Bu tepkiler biraz da onun size olan kırgınlığına göre şekilleniyor. Bu kırgınlık sevgiliden özür dileme yollarını belirliyor.

Çok sevmek hatasız sevmek anlamına gelmiyor ne yazık ki. Sevginin büyüklüğü ile yapılan hataları karşılaştırmak pek doğru değil. Her insan farklı seviyor, her insan sevgisini farklı yollardan gösteriyor. Sevgiliye özür sözleri de bu farklardan payını alıyor elbette. Sevginin farkı sözlere yansıyor. Her ilişkinin ayrı yollardan geçmesi, her ilişkide yaşananların ayrı olması da bu sözlerin şekillenmesinde etkili. Her insanın kendi dünyasında bambaşka bir hayat, bambaşka duygular var. İnsanları güzel kılan, herkeste farklı hikaye duymamızı sağlayan bu farklılıklar değil mi zaten?

Sevgiliye özür dileme mesajları uzun yollar aşıp biricik sevgiliye ulaştığında yüreklere az da olsa bir su serpiliyor. Belki küçük bir mesaj belki sizi yıllar öncesine götürecek olan bir mektup ile sevgiliden özür dileme mesajı seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Belki ona uzun bir mektup yazar, eski günleri bu şekilde anımsayabilirsiniz. Hem de ona karşı olan pişmanlıklarınızı en iyi şekilde anlatma şansını yakalayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir kalem bir de kağıt. Kısa mesajların yerini sevgiliye özür dileme mesajları uzun satırlarla yer alıyor. Kalpleri bu satırların her kelimesinde yumuşamaya başlıyor. Uzaktaki sevgiliye küçük bir zarf göndermek onun sizi affetmesini sağlayabilir.

 

 • Ağlasam da bir önemi yok biliyorum. Eğer ağlamak bir teselli yöntemi olsaydı gözyaşlarım kuruyana kadar beni affetmen için ağlardım inan.

sevgiliye özür mesajları uzun

 • Gülünce kısılan gözlerini ve ortaya çıkan gamzelerini görmeyi özledim sevgilim. Gel barışalım, bitsin bu kırgınlık.

sevgiliye özür mesajları uzun

 • Gece uykularım artık yok. Senin bana kırgın olduğun her anı hayatımdan çıkarmaya yemin ettim. Barışacağımız ve senin bana güller açacağın günü iple çekiyorum.

sevgiliye özür mesajları uzun

 • Biliyorum seni çok kırdım. Elimden olmadan gözyaşlarına neden olmak beni her gün daha da kahrediyor. Sevgilim, gülen yüzüm ne olur beni affet.

sevgiliye özür mesajları uzun

 • Affetmenin ne kadar büyük bir yelem olduğunu bilir misin sevgilim? Sen beni affedince, ben sevgimin kutsallığını daha da hissedeceğim.

sevgiliye özür mesajları uzun

 • Benim aşkım gururumdan çok daha fazla. Bu yüzden tüm dünyaya seni sevdiğimi haykırmak istiyor ve beni affetmen için sana yalvarıyorum.

sevgiliye özür mesajı duygusal

 • Sözlerinden seçebiliyorum kırgınlığını. Düşük sesin, gölgeli gözlerin her şeyi ortaya koyuyor. Bir gelsem yanına, kocaman sarılsam, mis kokulu bir öpücük kondursam yanağına beni affeder misin?

sevgiliden özür dileme

 • Sana kendimi affettirmem için küçük bir fırsat versen? Ve ben ayaklarının altına dünyaları sersem?

sevgiliye özür sözleri

 • Dudakların dökülecek iki kelimeye muhtacım sevgilim. Seni affettim desen de bitse bu azap.

sevgiliden özür dileme yolları

 • Aşk küçük hataları affeder, büyük hatalara süre tanır derler. Benim küçük hatalarım aşkımızdan büyük olabilir mi sevgilim hiç?

sevgiliye özür sözleri

TEILEN