Sürpriz Evlilik Teklifi Fikirleri – 15 Evlenme Teklifi Önerisi

evlilik teklifi

Dikkatinizi Çekebilir > Sevgiliye 20 Romantik Sürpriz

Her mutlu çiftin hayalleri arasında gelen evlilik öncesinde heyecanıyla sonrasında verdiği huzurla mutlu günlerin kapıları aralanıyor. Hayat yolunu birlikte yürümeye karar vermiş iki insanın herkesin önünde birbirine verdiği sözleriyle aşklarına olan bağlılıklarını bir kez daha dile getiriyor. Hayatının en önemli kararını verenleri ise bu yolun başında bir evlilik teklifi heyecanı bekliyor. Üzerinden yıllar geçse de geri dönüp tebessümlerle hatırlanacak olan bu özel günde her şeyin mükemmel olması umut ediliyor. Sevgilinin ağzından çıkacak olan “evet” kelimesi için çabalanıyor. Evlilik teklifi fikirleri dört bir yanı sarıyor, arkadaşlar aranıyor ve o kelimeyi duyabilmek her şeyden önemli hale geliyor. Hayatlarında çıkacakları bu önemli yolda birbirine aşkla bakan çiftlere birbirinden güzel evlilik teklifi önerileri sunuyor bir ömür boyu mutlu olmalarını diliyoruz.

Romantik Bir Akşam Yemeği  Evlilik Teklifi

evlenme teklifi

Birbirini önemseyen, birinin hayatlarına dokunmayı seven çiftlerin birlikte yedikleri yemekler bir buluşma ritüeli olmaktan daha çok birbirini dinleme zamanlarını oluşturuyor. Eğer siz de bu çiftlerdenseniz sürpriz evlenme teklifleri listesinde burada kendinizi bulabilirsiniz. Her akşam yenen yemeklerin en unutulmazını yaşamaya hazır olun. Sevgilinizin hiçbir şeyden haberi yokken organizasyonu sağlamak size düşüyor. Favori mekanlarınızdan birini bu özel gün için seçebilirsiniz. Olacaklardan habersiz sevgiliyi klasik bir akşam yemeği için buluşulacak noktada beklerken heyecanlanmamak mümkün değil. Sevgiliniz mekana girdiği an çalmaya başlayan romantik bir müzik, ardından güllerle takip edebileceği bir yol… Bu defa o güller onu size getiriyor. Masanızda ve etrafından sayısız mum bu özel günü süsleyecek objelerden. Sevgiliniz mekana geldikten sonra size kalan tek şey ise o önemli soruyu sormak.

Kamp Çadırında Evlilik Teklifi

sürpriz evlenme teklifleri

Evlenme teklifi fikirleri arasında maceracı çiftlere de yer veriyoruz. Eğer macera tutkunu bir sevgiliniz varsa bu fikir tam da size göre. Kamp yapma fikrine önem veren, her yaz birlikte yeni yerler keşfedenlerdenseniz ilk düşünmeniz gereken birlikte ilk kez kamp yaptığınız yer. Belki buraya gelirken sevgiliniz durumdan hoşnut kalmayabilir. Yeni yerler keşfetme arzusuna yenilerek daha önce görmüş olduğu bir yere gitmeme konusunda ısrarcı davranabilir. Evlenme teklifi edeceğiniz bu ortamda asla aklına gelmeyecektir. Sabah uyandığında sevgilinizin çadırdan fırlaması ardından taşlarla yazmış olduğunuz “Benimle evlenir misin?” yazısını gördükten vereceği tepkileri tahmin etmek zor değil. Doğanın kalbinde sevgilinize unutulmayacak bir an yaşatarak klasik evlilik teklifleri tabusunu yıkabilirsiniz.

Sahilde Romantik Bir Evlilik Teklifi

evlenme teklifi fikirleri

Dalgalar eşliğinde romantizmin doruklarına ulaşmak isteyenlerin ilk adresi sahiller oluyor. Eğer sevgilinize yıldızların altında eşsiz bir teklif yapmaya karar verirseniz en yakınızdaki ya da sizin için ayrı bir önemi olan sahili seçebilirsiniz. Sürpriz evlilik teklifleri arasında belki de en çok tercih edilen bu seçenekte yaratıcılık ise tamamen size kalmış. Bir akşam sevgilinizi sahilde yürümeye davet ederek planınıza başlayabilirsiniz. Bu sürpriz için arkadaşlarınızdan biraz yardım almanız gerekiyor. Daha önceden sahilin diğer uç kısmında romantik bir masa kurabilir bu masayı mum ve balonlarla süsleyebilirsiniz. Dilek fenerleriyle de bu geceyi süsleyebilirsiniz.

Sualtında Evlilik Teklifi

Sürpriz evlilik teklifleri

Evlilik teklifi organizasyon aşamasındayken bile sizi heyecanlandırmaya başlayan bir olay. Eğer bu heyecanı daha da arttırmak isterseniz su altında evlenme teklifi seçeneğini sizlere sunuyoruz. Eğer dalış yapmaya sıcak bakan bir sevgiliniz varsa işiniz daha da kolaylaşıyor. Yapacağınız sürprizden habersiz olan sevgilinize tüplü dalış için ısrar etmekle işe başlayabilirsiniz. Dalışın gerçekleşmesinin ardından mavi suların derinliklerini keşfetmeye başlayan sevgilinizin açtığınız pankartla göz göze gelmesiyle heyecanınız ikiye katlanabilir. En olmadık yerde hiç beklemediği bir soruyla karşılaşan sevgilinizden belki o anda bir evet duyamayabilirsiniz fakat emin olun suyun altındayken bile heyecanını hissedeceksiniz. Su altında yapılan bu teklif sürpriz evlenme teklifleri arasında belki de en heyecanlısını sizlere sunuyor.

Tekne Turunda Yakamoza Karşı Evlilik Teklifi

evlilik teklifi organizasyon

Eğer denize kıyısı olan bir yerde yaşıyorsanız bu evlilik teklifi mutlaka değerlendirilmesi gereken seçenekler arasında yer alıyor. Nasıl evlenme teklif edilir herkese gösterme zamanı. Klasik bir tekne turu yapacağını düşünen sevgiliye denizin ortasında aşkınızı ilan etmek için daha iyi bir seçenek olduğunu düşünmüyoruz. Sıkı bir organizasyon gerektiren bu teklifte sevgilinizin tekneye bindiğinde hiçbir şeyden haberi olmaması gerekiyor. Baş başa bir tekne turu yapacağınızı düşünen sevgilinizle yıldızları izlerken daha önceden kurmuş olduğunuz bir yansıtma sistemi ile sorunuzu sorabilirsiniz. Ay ışığı denizin dalgalarına vururken bu soruyla karşılaşan sevgilinizin oldukça şaşıracağı teklifi yaparken dilerseniz arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz. Siz teklifinizi ettikten sonra elinde konfeti ve maytaplarla coşkulu bir şekilde çıkan sevdikleriniz sevincinize ortak olabilir.

Sinemada Kendi Filminizi İzledikten Sonra Evlilik Teklifi

Nasıl evlenme teklif edilir

Evlenme teklifi fikirleri her çiftin ilgi alanlarına göre elbette değişiklik gösteriyor. Sinema tutkunu çiftlerdenseniz klasik bir hafta sonu kaçamağını hayatınızın sorusuyla süsleyebilirsiniz. Fakat bu defa film başrolünde siz oynuyorsunuz. Hafta sonu bir sinema salonuyla anlaşarak işe başlayabilirsiniz. Vizyona giren bir filme gideceğinizi sanan sevgiliniz her şeyden habersiz sinema salonuna girdiğinde biraz şüphelenmeye başlayacaktır. Perde kapanıp film başladığında ise birlikte yaşadığınız tatlı anılardan oluşan bir filmi sevinç gözyaşları içerisinde izleyebilir. Evlilik teklifleri resimli bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor burada. Slaytta akıp giden resimlerinizin ardından ışıkların yanmasıyla hayatınızın sorusunu sorabilirsiniz.

Bulutların Üzerinde Evlilik Teklifi

evlilik teklifi organizasyonları

Evlilik teklifi sürprizleri arasında sevgilinizin ayaklarını yerden kesecek bir seçenek de var. Yükseklik korkusu olmayan çiftlerdenseniz kiralanacak bir helikopter ve profesyonel bir pilot size bu konuda yardımcı olabilir. Sevgilinizi bir bahane ile helikopterin kalkacağı yere getirmeniz gerekiyor. Siz alana girdikten sonra organizasyon başlıyor. Daha önceden ayarlamış olduğunuz bu evlilik teklifi organizasyon aşamasında sevgilinizin her adımında bir kişi tarafından sevgilinize gelin tacı, kalpli balonlar ve yazılı kartonlar verilebilir. Buradaki detaylar tamamen size kalmış. Helikoptere bindikten sonra bulutların üzerinde romantik bir konuşmanın ardından evlenme teklifinizi edebilirsiniz.

Sahilde Kusursuz Bir Organizasyon

Evlilik teklifleri resimli

Evlilik teklifi önerileri konusunda belki de en beklenilmeyeniyle tanışmaya hazır mısınız? Çıktığınız bir akşamüstü yürüyüşünüzün sonunun bu şekilde biteceği sevgilinizin asla aklına gelemeyecektir. Daha önceden organizasyon ve saat ayarlaması gereken bu teklifte arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Sahil boyunca ya da uzun bir yolda yürüyüş yapmaya başlayabilirsiniz. Bunun ardından karşınızdan tek tek gelmeye başlayan insanlar sevgilinize çiçekler ve sizin duygularınızı anlatan küçük notlar vererek durumu daha heyecanlı bir hale getirebilir. Her gelen kişinin sevgilinize verdiği notlar, çiçekler ve balonların ardından yürüyüş sonuna geldiğinizde sizi bekleyen arkadaş grubunuzun önünde dizlerinizin üzerine çöküp yıllardır sormayı beklediğiniz soruyu alkışlar eşliğinde sorabilirsiniz.

Evde Küçük Sürprizler Eşliğinde Evlilik Teklifi

evlilik teklifleri

Herkesin yapmaya cesaret edemeyeceği evlilik teklifi sürprizleri listesinde bulunan bu seçenek sevgilinizi ilk başlarda biraz korkutabilir. Korkuyla başlanan yolun harika bir sonuçla biteceğini tahmin edemeyecek olan sevgiliniz evlilik teklifinin ardından sevinç gözyaşlarına boğulabilir. Bu teklifte inandırıcı olmanız gerekiyor. Evde hazırlamış olduğunuz romantik ortama sevgilinizi davet ederken onun biraz telaşlanmasını biraz da korkmasını sağlamanız şart. Belki hasta numarası yaparak belki de acil bir durum olduğunu söyleyerek sevgilinizi eve çağırmanın ardından olaylar gelişiyor. Kapının telaşla çalmasıyla heyecanların ikiye katlandığı bu evlilik teklifinde kapıyı koca bir buket gülle açabilirsiniz. Ardından sevgilinizin gözlerini kapatarak mum, balon, yazılı notlar ve çiçeklerle süslediğiniz odaya götürebilirsiniz. Bu teklifte heyecandan elleri titreyen sevgilinizin parmağına yüzüğü takmanız biraz zorlaşabilir. Küçük tatlı sitemlere de hazırlıklı olun.

Tiyatro Oyununda Evlenme Teklifi

evlenme teklifleri

Tiyatronun başrolünde bu defa siz oynamaya ne derseniz? Evlenme teklifi fikirleri arasında size en büyük işin düştüğü bu seçenekte oyunculuğunuzu kullanmanız, heyecanınıza yenik düşmemeniz gerekiyor. Tiyatro izlemeyi seven, sergilenen birçok oyunu takip eden çiftlerdenseniz huzur bulduğunuz bu ortamda sürpriz bir evlilik teklifi şahane olacaktır. Tiyatro yönetimiyle ve oyuncularla daha önceden küçük bir plan yapmanız gerekiyor. Sevgilinizle keyifle oyununuzu izlerken sizi alıp sahneye götüren oyuncular bu planınıza ortak oluyor. İster oyun sonunda ister ara verilmeden önce kısa bir kesitle hazırlanabilecek bu sürprizde sahnede herkesin önünde sevgilinize evlenme teklifi edebilirsiniz.

Yunuslarla Evlilik Teklifi

sürpriz evlilik teklifleri

Sevgilinize yapacağınız sürpriz evlilik teklifleri arasında sevimli dostlarımız yunuslara da yer vermek ister misiniz? Eğer cevabınız evetse küçük bir hafta sonu kaçamağında neşe dolu anlar sizi bekliyor. Yunuslarla keyifli vakitler yaşayacağınız bu teklifte daha önceden anlaştığınız eğitmen sizlere yardımcı olabilir. Havuz kenarına izleyicilerden bir çifti davet eden eğitmen şans eseri sizi seçiyor. Sevimli yunuslarla yapılacak şovun bir parçası olacağınızı düşünen sevgiliniz yunusların burunlarına takıp getirdikleri halkayı aldıktan sonra halkaya sarılı olan notu okuyor. Hiç beklenmedik bir anda gelen bu evlilik teklifinde seyircilerin alkışları sevincinize ortak oluyor. Size kalan sorunuzu sorup evet çığlıklarını duymak oluyor.

Havai Fişekli Gösteriyle Evlilik Teklifi

evlilik teklifi fikirleri

Sevgiliye sürpriz yapmanın yaşattığı güzel duyguları ifade etmek için en ideal yol olan sürpriz evlenme teklifleri seçenekleri arasında bulunan havai fişek gösterisinde siyah gökyüzü birden aşkınız gibi renkleniyor. Havai fişeklerin patlayacağı yeri seçmekse tamamen size kalıyor. Bu sürpriz için önceden kapsamlı bir organizasyon ve resmi yerlerden izin almak gerekiyor. Bu işin profesyonelleriyle yapacağınız anlaşmanın ardından size sevgilinizi alıp yıldızları seyretme bahanesiyle gökyüzünü izlemek kalıyor. Havai fişeklerin patlaması için anlaştığınız saatte belirlediğiniz noktada yerinizi aldıktan sonra gökyüzünde yazanları sevgilinizin okumasını beklerken çok büyük bir heyecan duyacaksınız. Havai fişek gösterisinin ardından sevgilinizin önünde diz çöküp romantik bir konuşma yapmayı unutmayın.

Kişiye Özel Puzzle İle Evlilik Teklifi

sürpriz evlilik teklifleri

Evlilik teklifleri resimli olduğu zaman akıllara gelen puzzle seçeneğinde sevgilinizi uzun bir yol bekliyor. Seçeceğiniz özel tasarımlı puzzle parçalarını tek tek sevgilinizin birleştirmesi gerekiyor. Ama bu parçalara ulaşmak sanıldığı kadar kolay olmamalı. Sevgilinize vereceğiniz buluşma saati ve yerinde başlayabilir organizasyonunuz. Üzerinde resminizin bir basıldığı tişört giyen birinin sevgilinize yapması gerekenlerin yazdığı notu vermesiyle yönlendirmeleri başlatabilirsiniz. Daha önceden ayarlamış olduğunuz bu organizasyonda sevgilinize her adımda çiçekler, yönlendirmeler veren birileri olması gerekiyor. Bu yönlendirmelerin en sonunda ise tüm puzzle parçalarını toplayıp birleştiren sevgilinizin karşısına çıkıp, evlenme teklifiniz edebilirsiniz.

Uçan Balonlarla Evlilik Teklifi

evlenme teklifleri

Sevgilinizin artık sizinle yaşlanmasını istediğiniz andan itibaren nasıl evlenme teklifi edilir diye derin düşüncelere dalmış olabilirsiniz. Bu düşüncelerden sizi kurtaracak olan teklifte ihtiyacınız olan koca bir pankart. Sevgilinizin penceresinin önünde açacağınız evlenme teklifi pankartı belki birçok kişi tarafından yapılmış olsa da yaratıcılığınız ile bu durumu renklendirebilirsiniz. Öncesinde sevgilinizin çantasına koyacağınız boya balonları siz evlenme teklifi yazılı pankartı açtıktan sonra bir hayli işe yarayacak. Sorunun altına cevap seçeneği koyup sevgilinize çantasına bakmasını isteyebilirsiniz. Çantasında gördüğü boya balonlarını pankarta atarak evlenme teklifinize olan cevabını verebilir. Ardından eğer sevgiliniz apartmanın üst katlarında oturuyorsa bir uçan balona yüzüğünüzü bağlayarak gönderebilirsiniz. Ya da uçan balona bir not yazarak sevgilinizin aşağıya inmesini bekleyip yüzüğünü takabilirsiniz. Seçim tamamen size kalmış.

TEILEN