Uzaktaki Sevgiliye Alınabilecek Sürpriz 10 Hediye Fikri

uzaktaki sevgiliye hediye

Uzaktaki sevgilinize alacağınız bir hediye, diğer tüm hediyelerden daha değerli olacaktır. ucuz da olsa, uzaktaki sevgili hediyenin düşünülmüş olmasını daha fazla önemser. Genellikle birbirinden uzak kalan sevgililer, kullanıma uygun ve manevi değeri yüksek hediyeleri aynı üründe buluşturmayı tercih eder. Bu nedenle bu hediyelerde kullanışlılık ön plandadır. Uzaktaki sevgiliye hediye seçenekleri de bu doğrultuda oluşturulur. Hediyenin sevgiliye,ne kadar sevildiğini hatırlatması istenir. Bu nedenle diğer hediyelere göre uzak mesafe ilişkisinde gönderilen hediyeler daha çok sevenin, sevilene sevgisini içerir. Uzak mesafeler araya girdiğinde, sevdiğiniz insan sizinle iletişim halindeyken bile, onun sizi eskisinden daha az seviyor olmasından endişelenirsiniz. Her zaman tedirgin olur, sevdiğinize, onu sevdiğinizi daha fazla söyleme ihtiyacı hissedersiniz.

Dikkatinizi Çekebilir; Sevgiliye Hediye Fikirleri

Uzak mesafede çiftlerin sahip oldukları psikoloji genellikle farklıdır. Yakınınızda olsa bu kadar sık söylemeyeceğiniz ‘ seni seviyorum’ cümlesini daha sık tekrarlamaya, onu özlediğinizi daha çok söylemeye başlarsınız. İstersiniz ki uzakta da olsanız aklınızda, kalbinizde sevdiğinizin yeri var. Sevdiğiniz unutulduğunu, artık sevilmediğini düşünmesin istersiniz. Eminiz, o da öyle ister. Bu yüzden uzaktaki sevgiliye manevi hediye seçenekleri daha fazla dikkatinizi çeker. Hislerinizi bu hediye ile aktarmak istersiniz. İçine düştüğünüz boşluk, aldığınız hediye ile dolsun istersiniz. Bu yüzden de aldığınız hediye hem yanda taşınabilir, hem sizi hatırlatır olsun istersiniz. Bu konuda en iddialı hediyeleri de bizde bulabilirsiniz.

Kırmızı Kalpli El Isıtıcısı

uzaktaki sevgiliye hediye

Uzaktaki sevgiliye alacağınız hediye konusunda en büyük belirleyicilerden biri, sevgilinizin nerede olduğudur. Soğuk yerlerde bulunan bir sevgilinin yanında, ellerini ısıtacak bir ürün olması, hediyenizin  hem maddi, hem manevi anlam taşıdığını gösterir. Bu el ısıtıcısı da maddi ve manevi hediye beklentisini karşılayacak türden bir hediyedir. Uzaktaki sevgiliye kargoyla hediye göndermek isteyenler için iyi bir seçenek olabilecek bu ürün, içindeki metalin bükülmesi ile ısınmaya başlar. Kimyasal tepkime sonucu ortaya çıkan ısı enerjisi, yaklaşık olarak 30 dakika süre ile korunur. İçindeki sıvı jölenin katılaşmaya başladığını görürseniz, kalp soğuyor demektir. Bu nedenle soğuma gerçekleştikten sonra kaynar suda bekleterek tekrar ısı depolamasını sağlayabilirsiniz. Ürün, kendi paketinde size gönderilecektir.

Giyilebilir Kollu Kırmızı Polar Battaniye

uzaktaki sevgiliye hediye fikirleri

Sevgilisi soğuk iklimli yerlerde olanlara bir hediye daha! Uzaktaki sevgilinin üşümesini engellemek için bu polar battaniyeyi tercih edebilirsiniz. Giyilebilir olması, battaniyenin kullanımında kolaylık sağlar. Aynı zamanda kalın polardan üretilmesi gece gündüz ısıyı muhafaza etmeye yardımcı olur. her bedene uygun battaniye, çamaşır makinesinde yıkanabilir. Hem kadınların, hem erkeklerin kullanımına uygun bu ürün, çok yer kaplamayacak şekilde imal edilmiştir. geniş manşetleri ile kolları bilekten itibaren sıcacık tutar, uzun ömürlü kullanıma uygundur. Ürün, yıkanma durumunda tüylenmeye neden olmaz. İlk günkü gibi kullanım sağlar.

Sevgiliye Hediye Hayal Evi Minyatür Bahçe

uzaktaki sevgiliye anlamlı hediye

Uzaktaki sevgili, bir başarıya imza atmış olabilir. Aynı zamanda sınıf atlamış ,kötü bir gün geçirmiş ya da sadece onu ne kadar sevdiğiniz hatırlatacak bir mesaj göndermiş olabilir. Birden kendinizi bir hayal bahçesi düşlerken bulabilirsiniz. Bu hayal bahçesini gerçeğe döküp ona göndermeye ne dersiniz?Uzaktaki sevgiliye manevi hediye seçenekleri araştıranlar için bu hediye, aradıkları türden. 5 farklı görünüm seçeneği ile bu minyatür bahçelerin kara tahta kısımlarında sevdiğiniz ile kendi adınızı yazabilirsiniz. Sukulent bitkisi kullanılarak yapılan mini bahçeler, bakım istememeleri nedeniyle oldukça kullanışlıdır. Sadece 2 haftada bir yanında gönderilecek sprey ile sulanmaları yeterlidir. Doğal organik malzeme kullanılan ürün, özel pakette ve hediyelik not yazılarak gönderilmektedir.

365 Güne Özel Mesaj Kartları

sevgiliye uzaktan hediye

Sevgili uzakta olunca, insanın daha sık sevdiğini söylemesi gerekir. Sevgilinin aşkı hissetmesi için ne gerekirse yapılır, gerekirse gecenin bir vakti telefonlar açılır. İşte böyle durumlarda sizin sevginizi, sizin yerinize ona hissettirebilecek ürün özel mesaj kartlarıdır. Uzaktaki sevgiliye anlamlı hediye seçenekleri arasında yer alan mesaj kartları, içinde 3 adet kalp çikolata, kuru gül yaprakları, süsleme zinciri ve 365 adet sevgi karı ile gönderilir. Kendi şık kutusunda gönderilecek ürün, hızlı kargo avantajı ile elinizde olacaktır.

Sevgiliye Özel Bize Dair Her Şey Kitabı

uzakta ki sevgiliye hediye

Sevgiliye hediye seçenekleri arasında yer alan bu ürün ile aşkınızı gözden geçirebilir, birlikte yaşadıklarınızla ilgili eğlenceli bir göz gezdirme yapabilirsiniz. uzaktaki sevgili, ilişki ve aşk hakkında konuşmalara daha çok dikkat edecek ve bu konularda daha fazla konuşmak isteyecektir. Bu nedenle bu hediye, onunla ne kadar ilgilendiğinizin ve onu nasıl sevdiğinizin kanıtı niteliğinde olacaktır. Sevgiliye uzaktan hediye gönderirken en önemlisi, gönderilen hediye üzerinde bir imzanın bulunmasıdır. Direkt olarak satın alınmış bir hediyeden daha çok, içinde kendi elinizden ir şey çıkmış bir hediye görmeniz daha mantıklı olur. siz de böyle düşünüyorsanız, size her sayfada sorulan sorularla ilişkinizin özetini çıkaracağınız bu defteri kesinlikle tavsiye ederiz. Defter, size kendi kutusunda ve hediye paketi içinde gönderilecektir. Dilerseniz siz doldurabilir, dilerseniz sevgilinizde birlikte yazabilirsiniz.

Aşık Kalpler İsim Yazılı 3 Boyutlu Led Lamba

uzakta olan sevgiliye hediye

Sevgilinizin sizi düşünerek uyuması belki de en çok istediğiniz şeylerden biri. Karanlık odasını aydınlatmak için kullanabileceği bu gece lambası ile bunu sağlayabilirsiniz. Üst kısımda ışığın bulunduğu akrilik bölüm, lazer kesim ile işlenmiştir. Alt kaide ahşaptan imal edilmiştir. sarı renkli güçlü led lambası ile tam bir gece lambası ışığı vermektedir.   Lazer kesimle işlenen ve ışık veren bölüme isimleriniz yazılarak özelleştirilir. Uzaktaki sevgiliye hediye seçenekleri ile ilgilenenler için en şık hediye seçenekleri arasında yer alan bu ürün, USB girişi bulundurması nedeniyle masaüstü bilgisayar ya da laptoplardan güç kaynağı bulabilmektedir.

Baskılı Mini Ahşap Foto

uzaktaki sevgiliye hediye göndermek

Sevgiliniz sizden uzaktayken yıldönümünüz ya da başka bir özel gününüz gelmiş olabilir. Ancak yüz yüze gelemeyecek durumda olabilirsiniz. Bu durumda alacağınız hediye manevi olarak daha güçlü bir anlam taşıyacaktır. Bu durumda sevgiliniz, sizden sizi çağrıştıracak, özlemini giderecek bir hediye bekleyecektir. Bu nedenle fotoğraf baskılı hediyeleri tercih edebilirsiniz. Uzakta olan sevgiliye hediye gönderirken göz önüne alabileceğiniz bu hediye seçeneğinde, sizin istediğiniz bir tarih, bir konum, bir fotoğraf ve bir söz, ahşap levhaya yazılır. UV baskısı teknolojisi sayesinde ahşap levhanın yıpranması ya da resimlerin çıkması söz konusu olmaz. Ürün, korumalı kutusu ile sizlere teslim edilir.

Kalp Kutulu Seni Sevmemin 32 Sebebi Çikolata

uzaktaki sevgiliye hediye

Uzaktaki sevgiliye aşkın tanımını unutturmamak önemlidir. Bu yüzden nelere aşık olduğunuzu, onu ne kadar sevdiğinizi sık sık söylemeniz gerekir. Uzaktaki sevgiliye hediye göndermek isteyenler tasarlanan bu kutu, içinde 32 adet Melodi marka sütlü çikolata barındırır. Her çikolatanın üzerinde sevdiğinize aşık olmanızın bir nedeni yazar. Bu nedenle her gün 1 çikolata yiyecek olan sevgiliniz, sizden de her gün 1 güzel söz almış olur. Kırmızı flok kaplı şık kutuda gönderilecek hediye, özel olarak hediye paketi yapılarak kargoya verilir. zamanında kargo avantajı ile özel güne asla geç kalmaz.

 

TEILEN