İlk Kez Baba Olacaklara 20 Hediye – Yeni Baba Adayına Hediye

yeni babaya hediye

Bu babalar gününde baba oluyorsun hediyesi ile sevdiğinizi sevindirin! Duygusal anlar yaşamanızı sağlayacak bu hediye ile eşiniz kendini daha özel hissedecek ve sevilmenin zevkini yaşayacak. Baba olduğunda zaten duygusal olarak farklılaşacak ve daha mutlu bir ruh haline bürünecek eşinizi, hayatınıza girecek miniğe hazırlamak ve onu heyecanlandırmak için en uygun yol olan erken babalar günü hediyesi ile eşiniz mutluluk ve duygusallık arasında hoş bir duyguya kapılacak. İşte bebekten babaya hediyelerin en güzelleri:

Karakalem Fotoğraf Baskılı Duvar Saati

yeni baba adayına hediye

Bir fotoğrafınızın karakalem versiyonunun basıldığı duvar saati, eşiniz her saate baktığında ona sizi hatırlatacak. Duygusal ve manevi değeri yüksek bir hediye olan bu saat ile birlikte geçen zamanınızın güzelliği konulu bir mesaj verebilirsiniz. 6 mm ahşap plak üzerine renkli, canlı bir baskı halinde teslim edilen saat, 27 cm çapındadır. 1 adet AA pil ile çalıştırabileceğiniz saat, ses çıkarmayan akıcı bir mekanizmaya sahiptir. Özenle hediye paketi yapılarak size teslim edilecek olan saat, yeni baba olacaklara hediyeler arasında en uygunlarından.

yeni baba adayına hediye
 

Kişiye Özel Mesajlı Harf Çikolata

ilk kez baba olacaklara hediye

Gebelik haberinizi vermediyseniz mükemmel bir haber verme yolu! Üzerinde yazan harflerle istediğiniz mesajı verebileceğiniz bu çikolata, tatlı sever baba adayları için harika bir hediye. Kaliteli sütlü çikolata eritilip kalıba dökülerek hazırlanan hediye, doğmamış bebekten babaya hediye seçenekleri arasında en lezzetlisi! 24 adet harfli çikolata içeren kutu, 156 gram çikolatadan oluşmaktadır. Özenle paketlenerek size gönderilecek hediyeyi yememek için kendinizi zor tutacaksınız

ilk kez baba olacaklara hediye
 

Love You Dad Babalar günü Hediyesi Kişiye Özel Tişört

bebekten babaya hediye

İlk kez baba olacaklara hediyeler arasında, baba adaylarını en çok duygulandıranlardan biri olan bu tişört, bebeğin cinsiyetine göre renk seçeneği ile satışa sunulmuştur. Üzerinde bulunan minicik ayak ve el baskıları ile baba adaylarının gözlerini yaşartan hediye, su bazlı pigment boya içerdiğinden sağlığa zararı yoktur. Kumaşla bütünleşmiş çıkmayan baskısı ile yıllarca kullanılabilecek tişört, % 100 sağlıklı pamuk kumaştan yapılmıştır. Hava geçiren terletmez yazlık tişört, özel kutusunda hediye paketi yapılarak gönderilir.

bebekten babaya hediye
 

Mesaj Yazılı Kupa

doğmamış bebekten babaya hediye

Yeni baba olacak birine hediye bakıyorsunuz ama biraz da esprili olsun istiyorsunuz. Öyleyse bu kupalar tam size göre! Grafik resimlerle de mesaj anlamı taşıyan kupalar, baba adayına hediye ettiğinizde yüzünü güldürecektir. Porselen olan ürünün rengi beyazdır. Yüksekliği 9,5cm, çapı 8,5 cm olan bu kupaların malzeme kalınlığı 4 mm’dir. Baba adayına ne alınır, diye düşünenlere keyifli bir alternatif sunan bu kupalar, özel paketinde gönderilmektedir.

doğmamış bebekten babaya hediye
 

Bulmaca Sever Babalara Kelime Oyunu Tasarımlı Tişört

baba adayına hediye

Oyun sever babalara uygun keyifli bir hediye olan bu tişörtlerin üzerinde, kelime oyunu formatıyla cesur, koruyucu, neşeli, kahraman, lider gibi babayı tanımlayan kelimeler yer almaktadır. Baba adayına hediyeler arasında neşeli bir hediye olarak göze çarpan bu tişörtler, hava geçiren terletmez kumaştan imal edilmiştir. Su bazlı pigment boya kullanılan baskısı, vücuda zarar vermez. %100 sağlıklı pamuktan üretilmiş olan bu tişörtler, kumaşla bütünleşmiş canlı baskıları ile yıllarca giyilebilir. Baba adaylarını mutlu etmek ve babalığı tanımlamak için ideal bu hediye, hediye paketinde elinize ulaşır.

baba adayına hediye
 

Master Chef – Üçlü Aile Mutfak Önlüğü Kombini

yeni baba olacak birine hediye

Anne, baba ve çocuk ebatlarında, üzerinde buna göre yazılan basılmış üçlü mutfak önlüğü seti ile ailenin aynı zamanda takım demek olduğunu hissedecek, mutfakta daha keyifli vakitler geçireceksiniz. Özellikle yemek yapmayı seven baba adayları için güzel bir alternatif oluşturan bu hediye, %100 pamuk kumaştan üretilmiştir. İki adet ebeveyn, bir adet çocuk önlüğü bulunduran sette, ebeveyn önlükleri 80 x 60 cm ebatlarındadır. Çocuk önlükleri ise 3 yaş için 52 cm, 7 yaş üzeri için 62 cm’dir. Kırmızı ve siyah olarak 2 renk seçeneği bulunduran önlükler, su bazlı pigment boya ile baskılanır. Çocuğunuzla birlikte, ailecek mutfağa girmenin hayalini kurduğunuz gebelik döneminde, bu hayalinizi gerçekleştirmek konusundaki ciddiyetinizi bu önlüklerle kanıtlayın!

yeni baba olacak birine hediye
 

Kişiye Özel USB Kalem Kartvizitlik Seti

baba oluyorsun

Bir kartvizitlik, bir kalem ve bir 8 gb usb bellekten oluşan set ile baba adayları için en harika hediye seçeneklerini bir araya getirmiş olursunuz. Setin içerisindeki her bir parçaya istediğiniz ismi yazdırabilirsiniz. Dilerseniz hepsine baba adayınızın ismini yazdıran, dilerseniz birine kendi isminizi, birine doğacak çocuğunuzun ismini, diğerine eşinizin ismini yazdırın. Bu şekilde kişiselleştireceğiniz hediyeniz ile risksiz hediye almanın keyfini çıkarın. Siyah ve kahverengi olmak üzere iki renk seçeneği sunulan set, kendi orijinal kutusunda gönderilmektedir. Baba adayına hediyeler arasında kullanışlılığı ile ön plana çıkan bu set, güvenli kargo zamanında teslimat ile kapınızda!

baba oluyorsun
 

Balık Tutmayı Sevenlere Hediye Avcı Kahve Kupası

baba adayına ne hediye alınır

Balık tutmayı seven baba adayları için balıkçı konsepti ile tasarlanan bu renkli kupa, baba adayına ne hediye alınır hediyesi olarak verilebilmektedir. Üzerinde Balıkçı .. … şeklinde ad soyad yazdırma alanı bulunan kupa, bu şekilde kişiselleştirilir. Özellikle doğacak çocuğu ile de balık tutma hayalleri kuran baba adaylarını duygulandıracak hediye; kırmızı, mavi, pembe, sarı, turuncu, siyah ve mürdüm renk seçenekleri ile kapınızda!

baba adayına ne hediye alınır
 

Komik Baba Evrimi Tasarımlı Baskılı Tişört

yeni baba olacaklara hediye

Eğlenceli hediyeleri seven baba adayları için bir babanın evrimini konu alan baskısı ile temalı tişörtler harika bir hediye seçeneği! … Evolution şeklinde isim boşluğu da bulunan bu tişörtler, bu sayede kişiselleşebilmektedir. Beyaz ve siyah olmak üzere iki renk seçeneğine sahip ürün, XXL bedene kadar mevcuttur. %100 sağlıklı pamuk kumaştan elde edilen tişörtler, esprili babalar günü hediyeleri arasında yer alır.

yeni baba olacaklara hediye
 

Üstün Hizmet Ödülü Plaket

yeni baba adayına hediye

Gebelikte aşerilen yiyeceği getirmesiyle, eşe yaptığı yardımlarla, gebeliğin stresini paylaşmalarıyla üstün hizmet ödülünü hak eden baba adayları için plaketler hazır! Baba adayının isminin yazılarak özelleştirileceği plaketler, 20 x 16 cm boyutlarındadır. Sübliminasyon tekniği ile metal plakaya işlenen yazıları, hiçbir şekilde silinmez. Şık katlanabilir kadife kutuda gönderilen ürün, cefakar yeni baba adayına hediyeler arasında yerini alır.

yeni baba adayına hediye
 

İsim Yazılı Metal Asker Künyesi

yeni baba adayına hediye

Özellikle genç baba adayları için oldukça uygun bir hediye olan ürün üzerine lazer kazıma tekniği ile isim yazılmaktadır. İsteğe göre ‘sonsuza kadar’ gibi sözler de yazılabilen künye, bu sayede kişiselleştirilir. A kalite kolye ucu ölçüleri 38 x 23 mm’dir. Özenle paketlenerek gönderilen ürün, ilk kez baba olacaklara hediye tavsiyeleri arasında yerini alır.

yeni baba adayına hediye
 

Aile Fotoğrafınızla Hazırlanmış Ahşap Foto

yeni baba adayına hediye

Samimi aile fotoğrafınız kazınarak hazırlanan ahşap foto ile güzel fotoğrafınızı ölümsüzleştireceksiniz. Özellikle iş gibi nedenlerle evden sıklıkla uzaklaşan baba adayları için oldukça duygusal bir anlam ifade edecek hediye, 22 x 30 cm boyutlarında, yaklaşık bir A4 büyüklüğündedir. 1,5 cm kalınlığında doğal masif ahşaptan imal edilen ürün, yakma yöntemi ile hazırlanır. Fotoğraf işlenirken kullanılan siyah bölgelerin oluşumu için gerekli yakma işlemi sayesinde ürün uzun ömürlü olur. Duvara asmak veya masa üzerinde kullanmak için uygun ayak ve aparatları ile gönderilecek ürün, doğmamış bebekten babaya hediye seçenekleri arasındadır. Baba adaylarını oldukça duygulandıracak bu ürün, hediye paketinde, özel kutusu içinde adresinize gönderilir.

yeni baba adayına hediye
 

TEILEN