Erkeklere Özel En İyi 20 Yılbaşı Hediyesi – Yılbaşı Hediyesi Erkek

yılbaşı hediyesi erkek
yılbaşı hediyesi erkek

Sevdiklerimizi mutlu edecek hediyeler almak, yılbaşının en vazgeçilmez ritüellerinden birisidir. Seçenek havuzunun bir hayli geniş olması ve hediye trendlerinin hızlı bir şekilde değişmesi, bizi genellikle seçim yapma noktasında zorlamaktadır. Özellikle “Erkeğe yılbaşı hediyesi ne alabilirim?” sorusuna henüz tatmin edici bir yanıt bulamamış hanımların bu konudaki stresi, yılbaşına doğru daha da artmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir: Yılbaşı Hediyesi

Erkeklere yönelik hediyeler almak zaten genel anlamda zorken; bu zorluk, bir de yılbaşı temasıyla birleşince “Bir erkeğe yılbaşı hediyesi ne alınır?” sorusuna yanıt bulmak, sahiden de içinden çıkılmaz bir hal alabiliyor. Erkek arkadaşınız için elektronik hediyelere ya da yaratıcı tasarımlara göz atabilirsiniz. Dilerseniz de “yılbaşı hediye sepeti erkek için” kategorilerine göz atarak farklı türlerden hediyeleri bir araya getirebilirsiniz. Bu konuda henüz karar veremeyenler için bu yazımız; eşsiz bir rehber olacaktır. Arkanıza yaslanın ve toplamda 15 hediye önerisinden oluşan bu keyifli listemizin tadını çıkarın.

Dijital Fotoğraf Makinesi

erkeğe yılbaşı hediyesi fotoğraf makinası

Bir erkeğe yılbaşı hediyesi alacaksanız elektronik ürünler, önceliğiniz olmalıdır. Örneğin bir dijital fotoğraf makinesi onu büyük ölçüde mutlu etmeye yetecektir. En mutlu, en özel zamanlarınızı ölümsüzleştirmek, birbirinden renkli karelerle sosyal medyanın tozunu arttırmak için bu üst düzey fotoğraf makinesi, oldukça cazip bir seçim olabilir. Pek çok yerde yanında taşıyabileceği bu özel fotoğraf makinesi, şüpheniz olmasın ki onun için en unutulmaz yılbaşı hediyelerinden birisi olacaktır.

İsim ve Harf Yazılı Powerbank

erkeğe yılbaşı hediyesi

Şarjı sona eren ve sizi en olmadık zamanlarda yarı yolda bırakan telefonları artık unutun. İsme özel tasarımlı özel powerbank ürünüyle sevdiklerinize dilediğiniz her saatte güvenli bir şekilde ulaşabileceksiniz. Bu şık tasarımlı powerbank, telefonu ortalama 3 kez tam şarj etme kapasitesine sahiptir. Powerbank üzerine dilerseniz harf, dilerseniz de isim yazdırarak, hediyenizi çok daha ayrıcalıklı kılabilirsiniz.

Elektrikli Scooter

erkek yılbaşı hediyesi scooter

Carbon elektrikli scooter, sadece gençlerin değil, yetişkin erkeklerin de rahatlıkla kullanabilecekleri türden bir hediye. Ayağını yerde kesecek bu orijinal hediye, onu fazlasıyla mutlu edecektir. Elektrikli scooter daha çok erkek kardeşe yılbaşı hediyesi arayanların kurtarıcısı oluyor diyebiliriz. Yüksek taşıma kapasitesinin yanında 12 km’ye kadar hız yapabilen bu benzersiz ürün, ortalama 3 saatlik bir şarj ömrüne sahip.

Kişiye Özel İsimli Zippo Çakmak

yılbaşı hediyesi erkek

Zippo çakmaklar her türlü zorlu koşullara uyum sağlayan ve pratik şekilde kullanılabilen şık çakmakları akıllara getirir. Erkekler arasında zippo çakmak kullanımı klaslığın bir göstergesidir. Oldukça havalı ve karizmatik görüntüsüyle dikkat çeken zippo çakmakları, isme özel tasarlatıp erkek arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Unutmayın ki çakmak, kimi erkekler için basit bir detayken, kimi erkekler içinse tarzını yansıtan önemli bir öğedir.

PlayStation 4

erkek yılbaşı hediyesi playstation

PlayStation 200’li yılların hemen başında hayatımıza giriverdi. Genç yaşlı demeden o dönem elimizden düşürmediğimiz atari ya da Sega cihazlarımızı bir kenarı atıp PlayStation için oyun salonlarında sıraya giriyorduk. Ülkemiz de dahil olmak üzere kısa sürede müthiş bir satış başarısı yakalayan PlayStation, daha sonraki yıllarda hızlı bir şekilde yeni versiyonlarını piyasaya çıkardı. PS4, şu anda neredeyse tüm erkekleri en fazla mutlu eden hediyelerden başında geliyor diyebiliriz. Oyun türlerinin çok fazla olması ve erkeklerin daha farklı oyunlara eğilimli olması, PS4’e olan ilginin artmasına neden oluyor. Erkek arkadaşınızın yılbaşına büyük bir enerjiyle girmesi adına PS4, yerinde bir seçim olacaktır.

Özel Viski Seti

yılbaşı hediyesi viski seti

Erkeğe yılbaşı hediyesi ne alınır diye düşünüyorsanız, tercihinizi özel viski setlerinden yana kullanabilirsiniz. Bu special içki, çoğu erkeğin özel günlerde tüketmekten çok hoşlandığı bir içki türüdür. Yılbaşı gecenizi çok daha renkli ve coşkulu bir hale getirmek adına, içinde özel taşları, karafı ve kadehleriyle beraber gelen bu özel viski setini erkek arkadaşınıza hiç düşünmeden hediye edebilirsiniz. Böylece sene boyunca, aldığı her yuduma sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

Koşu Ayakkabısı

erkek için yılbaşı hediyesi ayakkabı

Koşu, genel anlamda malzeme ihtiyacının en az olduğu sporlardan birisi. Koşu kalitesi için en kıymetli materyal, ayakkabılardır. Koşu ayakkabıları, koşu performansına olumlu yönde etki ediyor. Ayak tabanlarını ve bilek kısımlarını destekleyen özel tasarımı sayesinde performans ve verimlilik bir at daha artıyor. Koşu ayakkabısı, erkek arkadaşınızı yılbaşı ile birlikte spor konusunda motive etmek ve koşuya yöneltmek adına anlamlı bir hediye seçimi olacaktır.

İmzalı Deri Cüzdan ve Tespih

babaya yılbaşı hediyesi cüzdan

Erkeklerin hediye almaktan keyif aldığı hediyelerden bir tanesi de tespihtir. Tespihin, erkekler için her daim bir ağırlığı vardır ve dolayısıyla sembolik açıdan tespihe bir değer atfedilir. Erkekler her daim tespihlerini genelde yanlarında taşımaktan haz alırlar. Erkeklerin tespih konusundaki zaafı, Atatürk siluetli ve imzalı deri bir cüzdanla bir araya geldiğinde, ortaya harika bir yılbaşı hediyesi çıkıyor. İmzalı deri cüzdan ve tespih seti ile babanızın, erkek kardeşinizin ya da sevgilinizin ayaklarını yerden kesebilirsiniz.

Kol Saati

yılbaşı hediyesi erkek kol saati

Yılbaşı hediyeleri erkek kategorilerinin en popüler ürünlerinden bir tanesi de kol saatleridir. Akıllı telefonlardan sonra işlevselliğini görece yitirmiş gibi görünse de kol saatleri, estetik açıdan hala pek çok erkeğin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Quartz teknolojiye sahip, mineral cam özellikli bu çok özel ürünü tercih ederek erkek arkadaşınızın yüzünde tebessüm oluşturabilirsiniz.

İsme Özel Roller Kalem

yılbaşı hediyesi erkek için

Erkek arkadaşınızın ya da babanızın yazmaya eğilimi varsa, ona hiç düşünmeden özel bir kalem alabilir, bu vesileyle de yazmaya dair kendisini yüreklendirebilirsiniz. Kalemin üzerinde lazer teknolojisinden yararlanılarak yazılan isimler, hediyeyi bir kat daha özel kılacaktır.

Apple Watch

erkek yılbaşı hediyesi apple watch

Apple watch serisi henüz çıktığı ilk günden bu yana kendi kitlesini yarattı diyebiliriz. Apple firmasının giyilebilir cihaz pazarına sunduğu bu ürün, akıllı saat niteliğine sahip. Akıllı saat serisinin Apple firmasına ait telefon ürünleri kadar iddialı ve kaliteli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. İçerisinde kişisel asistan Sir’i de barındıran cihaz, yüksek performansının yanında donanımıyla da dikkat çekiyor. İphone cihazlarla entegre şekilde çalışabilen  Apple Watch, oldukça havalı bir hediye seçimi.

Kot Aşçı Önlüğü

yılbaşı hediyesi mutfak önlüğü

Nakış işlemeli kot aşçı önlüğü, isme özel olarak tasarlanıyor. Bu hediye genelde mutfağa girmeyi ve yemek yapmayı pek sevmeyen erkekleri motive etmek adına harika bir araç olabilir. Yeni şef, emin olun ki bu hediyeden sonra mutfaktan çıkmaya pek yanaşmayacaktır.

Stereo Kablosuz Kulaklık

yılbaşı hediyesi kablosuz kulaklık

Kablosuz kulaklıklar, müzik dinleme keyfini bambaşka bir boyuta taşıyor. Bluetooth aracılığıyla çalışan cihaz, oyun konsollarında, televizyonlarda,  laptoplarda, hoparlör ya da telefonlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kablo derdini geride bıraktıran stereo kablosuz kulaklıklar, özellikle çalışırken müzik dinlemeden duramayanlar ya da sıklıkla egzersiz yapanlar için harika bir hediye seçimi. Telefonla konuşma konusunda da büyük kolaylıklar sunan kulaklıklara, oldukça uygun fiyatlar karşılığında sahip olabilirsiniz.

Orijinal Gül Kökü Pipo Seti

yılbaşı hediyesi pipo

Asaletin ve yüksek statünün önemli sembollerinden olan pipolar, bilhassa babanıza verebileceğiniz en şımartıcı hediyelerden birisi. Kendine has kokusu kadar oluşturduğu büyük duman bulutu, pipoyu ayrıcalıklı kılan özelliklerinden sadece birkaçı. Genelde üst düzey profesörler ya da düşünürlerle özdeşleşmiş olan pipolara sahip olmak, biraz da babanızın hakkı değil mi?

Arkadaşım Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi

Son dönemin en popüler hediyelerinden bir tanesi de Arkadaşım Hakkında Sevdiğim Şeyler minvalinde özel kitap tasarımları. Aynı formatın sevgililer için olan versiyonu da bulunuyor. Bu hediyeyle arkadaşlarınıza, onu ne kadar yakından tanıdığınızı gösterebilir, arkadaşlık bağınızı bir kat daha güçlendirebilirsiniz.

TEILEN