Yıldönümü Sözleri – En Anlamlı Çıkma, Tanışma Yıldönümü Sözleri

yıldönümü sözleri

Yıldönümü Sözleri

Pek çok insana “Hayatın boyunca elde etmek istediğin en önemli şeyler nelerdir” diye soracak olsak, cevabı hiç şüphesiz “Mutluluk, kariyer, para ve tabii ki aşk” olur. Zira, aşk için yaşınızın kaç olduğu, hangi şartlarda yaşadığınız gibi şeylerin hiçbir zaman önemi yoktur. Aşk insana tarifsiz duygular yaşatır; hevestir, tutkudur, sevginin en yoğun halidir. Size bu tarifsiz duyguları yaşatan, aşık olduğunuz insanla tanıştığınız gün, çıkmaya başladığınız gün, nişanlandığınız ya da evlendiğiniz gün, tam da bu nedenlerle çok önemli ve özeldir. Bu özel günlerde sevdiğiniz insana hayatınızda var olmasından duyduğunuz memnuniyeti ve mutluluğu en güzel, en yoğun duyguları barındıran sözlerle ifade etmek istersiniz. Yazımızda, tanışma, sözlenme, nişan ya da evlilik yıldönümü gibi en özel günleriniz için daha önce hiçbir yerde karşılaşmadığınız yıldönümü sözleri bulacaksınız…

yıldönümü hediyeleri

İlk bakışmalar, ilk gülümseme, aşk tohumlarının kalpte ilk filizlendiği anlar unutulmazdır. Bu nedenle tanışma yıldönümü sözleri de bu yoğun hisleri içinde mutlaka barındırmalıdır. Yıldönümü sözleri uzun ya da kısa olsun, aşkınızı ve ilişkinizden duyduğunuz heyecanınızı tarif ettiği için karşınızdaki kişiye duygu şöleni yaşabilir. Çıkmaya, flört etmeye başladığınız ilk günler de ilk tanışmalar gibi özeldir, aşkta mutluluğa atılan en önemli adımlardan biridir. Bu önemli adım için seçeceğiniz çıkma yıldönümü sözleri de, birlikteliğinizden duyduğunuz mutluluğun ne büyük olduğunu anlatmalıdır. İşte aşık olduğunuz kadın ya da erkeğe yazabileceğiniz en romantik tanışma yıldönümü sözleri ve en özel çıkma yıldönümü sözleri için örneklerimiz:

 

 • İlk karşılaşmamız, bana ilk bakışın, gülümsediğin an gamzede kayboluşum… Geçen yıllar içimdeki bu büyülü heyecandan hiç eksiltmedi sevgilim. Tanışma yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

yıldönümü sözleri

 • Önce ellerinin narinliği, sonra gözlerindeki parıltı çekti seni bana. İlk bakışta aşk, senin gözlerinde hayat buldu; günden güne büyüdü, serpildi. Şimdi her yanımda seni hissediyorum. Seni tanıdığım, hayatıma girdiğin güne şükürler olsun.

yıldönümü sözleri

 • Güzel yüzlüm, gülen gözlüm… Geçen yıl bugün tanıdım seni, ışık saçıyordun her yanına. Aradan geçen bir yılda benim dünyamı aydınlattın. Işığın, parıltın üzerimden eksik olmasın, tanışma yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.

yıldönümü sözleri

 • Gerçek aşkı öğretenimsin, sevgiyi, bağlılığı… Hep yanımda ol; ne ellerimiz ayrılsın birbirinden ne de gözlerim gözlerinsiz kalsın…

yıldönümü sözleri

 • İyi ki tanışım seni iyi ki aşkı sende tatmışım. Seni bana yazana şükürler olsun biriciğim…

yıldönümü sözleri

 • Seni gördüğüm anda, sol yanım senle doldu. Sen doldun her hücreme, günlerime gecelerime… Bu aşk hiç bitmesin sevgilim, bir ömür sürsün. Yıldönümümüz kutlu olsun.

yıldönümü sözleri

 • Senden öncesi, bizden öncesi yoktu sevgilim. Ben seninle var oldum; hayat aşkımızla başladı. Ömrüm aşkımıza feda olsun… Seni seviyorum sevgilim.

yıldönümü sözleri

 • Seninle tanıştığım ilk günden bu yana mevsimlerin en güzelini yaşıyor bu kalp, her atışında aşk diyor. Kalbin kalbimde, ruhun ruhumda bir sonsuza dek sürsün sevgimiz.

yıldönümü sözleri

 • Bir yıl önce ok gibi saplandın gönlüme, güneş gibi doğdun ömrüme. Uğurumsun, kaderimsin, bu aşk hiç bitmesin…

yıldönümü sözleri

 • Şu hayatta bir ufacık bir su damlasıydım, aşkınla çağlayan oldum. İlk gördüğüm günden beri gürül gürül akıyorsun yüreğimde. O ufacık su damlası seninle yolunu buldu sevgilim. Hiç bitmesin bu aşk, bir ömür akayım yüreğinden yüreğine…

yıldönümü sözleri

Evlenip aşkınızı taçlandırmadan önceki adım olan nişan ve nişanlı kaldığınız zaman, sevdiğiniz kadın ya da erkekle yepyeni bir hayata başlamadan önceki en özel, en heyecanlı dönemdir. Aşık olduğunuz ve evlenmeye karar verdiğiniz insanla bir ömür sürecek macera öncesi birbirinizi daha yakından tanımanızı sağlar. Nişan günü için alışverişler yapılır, en güzel kıyafetler ve nişan pastası seçilir, aileler de nişanlanacak çiftin bu büyük heyecanını paylaşır. Evliliğiniz boyunca parmağınızdan çıkarmayacağınız, aşkınızı ve sadakatinizi ifade eden alyanslar da bu özel günün öncesinde alınır.

 

Nişan günü, bağlılık yemininizi sembolize eden alyanslar, ilk kez yüzük parmaklarındaki yerini alır, ömür boyu sürecek mutluluk ve birliktelik için aileler huzurunda sözler verilir, yeminler edilir. Nişan yıldönümleri bu anlamda önemlidir, nişan yıldönümü sözleri o gün verilen sözleri, edilen yeminleri perçinlemeli, sevdiğiniz insana gelecekte yaşatacağınız mutlu günleri en duygusal şekilde vaat etmeli. Gelecekte sahip olmayı dilediğiniz sevgi dolu, sıcacık yuvayı anlatacağınız yıldönümü sözleri uzun veya kısa olabilir. Önemli olan sözleriniz ve mesajınızla, sevdiğiniz kişinin gözünde geleceğinizin resmini çizebilmeniz… “Yıldönümü sözleri kısa olur mu? Acaba özensiz bir mesaj gönderiyorum gibi mi görünüyor” diye hayıflanıp kendinizi üzmeyin. Seçtiğiniz yıldönümü sözleri kısa da olsa içinizdeki yoğun sevgi selini ve duygularınızı anlatacağından karşınızdaki insan tarafından büyük bir sevinç ve coşkuyla karşılanacaktır. “Nişanlıma yıldönümünde nasıl bir mesaj vereceğime hala karar veremedim” diyorsanız, nişan günün heyecanı tekrar tekrar yaşatabileceğiniz nişan yıldönümü sözleri;

 

 • Seninle bir ömür bir yastığa baş koymak, bir olup hayat gemisindeki yerimizi almak için ilk yeminimizi geçen yıl bugün ettik. Şimdi mutlu günlere, aşk yuvamıza kürek çekiyoruz. Dilediğimiz tüm güzellikler bizim olsun, aşkla, mutlulukla, huzurla…

tanışma yıldönümü sözleri

 • Hayatın güzelliklerini birlikte kucaklayacağınız, zorluklarla birlikte mücadele edeceğiz. Şartlarımız ne olursa olsun daim olan hep aşkımız olacak. Nişanımız kutlu olsun, gelecek günlerimiz mutlu olsun sevgilim.

tanışma yıldönümü sözleri

 • Hayatımızı ve ellerimizi, mutluluğumuzun sembolü yüzüklerimizle birleştiren nişanımız kutlu olsun bir tanem.

tanışma yıldönümü sözleri

 • Mutluluğun temelini önce aşkımızla sonra da nişanımızla attık. Hayatı tüm güzellikleri ile paylaşmamız dileğiyle yıldönümümüz kutlu olsun sevdiğim.

tanışma yıldönümü sözleri

 • Yüreğimde sana binlerce anlam yükledim. Aşksın, cansın, en tatlı sevgili, en yakın arkadaşsın. Hep böyle kalacaksın. Seni seviyorum çünkü sen hayatsın!

tanışma yıldönümü sözleri

 • Yüreğimizin kapıları birbirine hiç kapanmasın; ömrümüz bir olsun. Nişan yıldönümümüz kutlu olsun!

tanışma yıldönümü sözleri

 • Gözlerinde gördüğüm aşkı, mutluluğu hayatım boyunca görmek tek dileğim. Birlikte nice yıllara sevgilim! Nişanımız kutlu olsun…

tanışma yıldönümü sözleri

 • Seninle yaşayayım, seninle yaşlanayım. Bir ömür kalbinde kalayım. Seni verene şükürler olsun…

tanışma yıldönümü sözleri

 • Senin için yaratıldım, ömrüm nefesim sana feda olsun. Beni aşkından da gelecek güzel günlerden de mahrum bırakma sevgilim.

tanışma yıldönümü sözleri

 • Aşkın beni benden alan bir iksir, bir sihir… Bu mucize duyguyu bana tattırdığın için teşekkür ederim sevdiğim. Bir ömür birlikte olmak tek dileğim!

tanışma yıldönümü sözleri

Sevgiliniz, nişanlınız ya da eşiniz ile tanıştığınız ilk günü hatırlıyor musunuz? Mevsimlerden hangisiydi, kazağı ya da tişörtü ne renkti; saçlarını nasıl taramıştı, o sırada ne yapıyordu? Bu soruların yanıtlarını hala dün gibi hatırlamanız sizi geçmişte bir aşk yolculuğuna çıkacağı gibi, yıldönümü sözleri yazarken de işinizi oldukça kolaylaştırır. Unutmayın; aşk herkesin kapısını kolayca çalmaz. Parayla, eğitimle, kariyerle elde edilemeyen, mantığı ve aklı bir kenarda bırakmanıza neden olan histir aşk. Bu nedenle sevdiğinizin kıymetini bilin, ona aşkınızı coşkuyla ifade etmekten hiçbir zaman kaçınmayın. Hiçbir yıldönümünüzü unutmamaya ve kutlamayı da ertelememeye özen gösterin. Zira, herkesin yaşamak için can attığı o büyülü aşk duygusunu sevdiğinize her fırsatta ilan etmeniz, ilişkinizde bağları güçlendirir, her iki tarafa da kendisini özel hissettirir. Kutlanmayan yıldönümleri ise eşler arasında yaşanabilecek keyifsiz durumlara, akıllarda belirecek “Aşkımız bitti mi? Bu yıl kutlamadık, acaba beni eskisi kadar sevmiyor mu?” gibi sorulara neden olabilir. Unutmayın; özel günlerin yıldönümlerinde kadın ya da erkek olsun fark etmez; herkes keyifli, romantik ve anlamlı bir kutlamayı hak eder. Çünkü aşk mutluluktur, mutluluklar ise paylaştıkça çoğalır.

 

Kutlama mesajınızı nasıl yollayacağınıza karar vermediyseniz bunu dert edinmeyin, işiniz aslında oldukça kolay: Yıldönümü kutlama sözlerini sevdiğiniz insana ister kısa mesaj olarak, ister sosyal medya aracılığıyla bir fotoğrafınızı paylaşarak isterse de aldığınız hediyenin üzerinde iletebilirsiniz. Siz yeter ki kutlamanız gereken özel günlerin tarihlerini unutmayın… Hadi şimdi zaman kaybetmeden sizin için derlediğimiz birbirinden özel ve anlamlı yıldönümü kutlama sözlerine göz atın. Eminiz bu mesajlar arasında aşkınızı tarif etmeniz için size en uygun olanını bulacaksınız!

 

 • Güneşim, baharım, sevgilim, biriciğim, hayata tutunduğum… Sen her şeyimsin, öyle kalacaksın!

yıldönümü sözleri uzun

 • Toz pembe bir rüya gibi bir yıldır yaşıyorum seni. Bu yürek senin için atıyor, bir ömür senin için atmaya devam edecek.

yıldönümü sözleri uzun

 • Dünyanın en şanslı adamıyım ben. Aşkın en derinine, dünyanın en güzel kadınına sahibim. Ömrüm ömrün olsun.

yıldönümü sözleri uzun

 • Aşkların en güzeli, ruhum, sevdiğim… Bir kez daha dünyaya gelsem yine arar seni bulur, senin olurum…

yıldönümü sözleri uzun

 • Deliler gibi seviyor, deliler gibi seviliyorum. Sonsuz aşk bizimkisi… Bu şahane duyguyu bana yaşattığın için teşekkür ederim!

yıldönümü sözleri uzun

 • Seni bildim bileli aklım yerinde değil, ama gönlüm yerini buldu. İyi ki hayatımdasın, yüreğimsin…

çıkma yıldönümü sözleri

 • Saçların saçlarıma karışsın, gözlerimiz, ellerimiz hiç ayrılmasın. Ömrüm boyunca hep sen ol, bir tek sen ol… Yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

çıkma yıldönümü sözleri

 • Her nefeste içime çekiyorum sevgini. Yüreğim seninle dolu… Ne varsa hepsi kalbimde… Yalnızca senin için, aşkın için atıyor bu kalp.

yıldönümü sözleri kısa

 • Ellerimizi daha da sıkı sar, sar ki hiç ayrılmasınlar. Gözlerini bende ayırma, ayırma ki ömrüm güzel yüzüne bakarken son bulsun…

nişan yıldönümü sözleri

 • Yorulmaz, uslanmaz bir aşığım ben. Senin gözlerinin, senin sözlerinin aşığı… İyi ki varsın sevgilim. Yıldönümümüz kutlu olsun!

yıl dönümü sözleri

TEILEN